• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova no právě.já jsem zvědavá na čtvrtek, jedem do Benesova na velký ultrazvuk, tak se už dozvím váhu a možná míru a snad uvidí na pohlavi.cítím se spis na holčičku.... Tak snad moje tušení potvrdí...
8. dub 2014 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 fakt jo? No tak podle fotky bych tě spíš tipovala na těch 68 :grinning:
8. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova JJ DĚKUJU už to mám. tak at ti zítra udělá krásnou fotečku :o)
8. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No to si pis...je mi blbe,zvracim, nevejdu se do podprdy a brisko malinko vystupuje...
8. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak je zase po optimismu... Dneska pouze 10 DPO (podle FF; podle ovu testu a následné bolesti max. 11 DPO) a vpodvečer jsem při zjišťování hlenu zjistila, že začíním špinit... Takže po tom všem to vypadá ještě na krátkou luteální fázi... Taky mi trochu klesla teplota a cítím se prostě, že mrcha přichází... Samo o sobě by mi to zase tak nevadilo, kdyby ale přišla později. Tady je můj divnej graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/4dce9e
8. dub 2014 ve 21:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle V 10. tydnu se delaji odbery a ve 12 velky screening,uz jsem objednana...pristi tyden i preventivka tak bude druha fotecka :slight_smile:
8. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Sakra,co se v te ulici stalo????
8. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj můžu se zeptat jak dlouho porevizi tě bolelo břicho? Já jsem dneska 5. den pořád mám docela bolesti. :frowning2:
8. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no fotky zkreslujou :grinning:
8. dub 2014 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice pustili Jardu z vazby protože se jeho tchýně přiznala, že Kláru strčila ona ze schodů při hádce se pošťuchovali...vypadá to na nešťastnou náhodu...
8. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza jééé, to mě moc mrzí, copak se stalo u tebe?
Mě po revizi břicho nebolelo jen cca 3den po revizi mě bolelo, to jsem ale chvilku na to zhruba za pár hodin začala ptošku krvácet oděšli ze mě takové dva kousky a měla jsem klid...několik dní slabé krvácení, pak už jen špinění a dál nic...ale břicho mě bolelo vážně tak max 12hodin. Pokud tě docela dost bolí břicho, určitě jdi k doktorovi,aby vyloučil že v tobě něco zbylo...
8. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak jsem aspoň zalichotila :grinning:
8. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jám takové jakože mensrtuační bolesti, třeba dvě hodiny nic a pak mě to chytne že bych skoro brečela a pak zase nic, když si na to břicho mačkám, tak mě to nebolí. Nekrvácim vůbec ani skoro nešpinim. Tak si asi zítra zavolám do nemocnice a poptám se. Na pohovotovost se mi moc nechce když nekrvácim a nema teplotu

@lupinpupin
8. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám nutkání zítra skusit test:slight_smile:
8. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza asi bych to nechala taky na zítra...ale když by v noci něco,tak určitě jeď hned. Já právě taky skoro ani nešpinila...pak začla ta bolest, něco jak poisuješ ty, bylo mi i tak celkově nějak divně a pak jsem se právě rozkrvácela a ulevilo se mi.
8. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka no nevim, nedelala bych jo. Ja na tom svem prvnim furt vidim slaboulinkou carku a pritom dalsi 2 testy potom uz mi neukazaly nic a zacala jsem zase spinit, ted uz i krvacet. Takze abys pak nebyla zklamana. Ja si furt rikam, ze neco bylo trosku jine nez vzdy a ze i dle testu to vypada, ze jo a pritom se to neudrzelo a odchazi to. Tak tohohle bys mohla byt usetrena. Ale je to tezke, ja vim. Clovek je nacaty. Ja si vubec nepamatuji ktery den jsem testovala u deti, ale vim, ze hned byly carky krasne videt.
8. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no vidis, tak ses dockala a vis jak vypada tehotenstvi. Teda spis citis :grinning:
Jo lituju ty co prozvraci nekolik mesicu, to musi byt desne. Ja u prvniho vubec nic a u druheho mi bylo ca. 3 tydny jak po flamu, coz se pricitalo holcicce a taky to je. :wink:
Tak drzim palce, at je brzy lepe.
8. dub 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u syna taky hned dálnice:slight_smile: a uvidim jak se vzbudim rano bud testnu nebo ne podle nálady :slight_smile:
8. dub 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj, tak to bude nejlepsi
8. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Prostě příští cyklus to vyjde, není boha! :rolling_eyes: :wink: :sunglasses:
9. dub 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no mě u kluka nebyli zle.vůbec a u holky jsem zvracela do 5 měsíce každý den.to bylo hrozny.nic jsem v sobě neudržela....
9. dub 2014 v 07:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak co? Testlas?
9. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a mě zas přijde, že mám celoročně jaro... :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova promiň, ale u toho jsem se musela fakt zasmát.. sice mám bouračky každý den v práci atd.. takže jsem zvyklá, ale ty si to podala tak, že mi to vykouzlilo úsměv na rtech... až se začal i přítel ptát co se zase stalo... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jak jsem právě byla v nemocnici, tak tam semnou ležela jedna holcina a ta na něj šla v 9tt je to nejaký prvotrimestrální. říkala že je to nadherné, tak se na to v pátek zeptám. :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 koukám, že všichni prováději rekonstrukce.. taky bouráme, chystáme vše na vodu, topení atd.. pecka.. myslela jsem, že se v červnu budeme stěhovat, ale dozvěděla jsem se, že teprve červen - červenec budou vyrobená okna... takže nic není podle plánu.. a my mimískovi se k nám taky nechce.. :confounded: :frowning2:
9. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 njn ten barák to potřeboval.všechno je tu 30 let staré a v dezolatnim stavu, tak jsme museli vzít hypotéku.už máme nová okna,radiátory, kotel,teď se dělají ty dveře záchod a fasáda a ještě chci novou kuchyň. Jenže je to dvougenerační barák.oken tu máme 14,dveří taky.10 radiátorů a všude lítají statisíce.... Je toho moc no.Ale vše nám podle plánu docela jde,tak pohoda....a u vás se mimi povede až to nebudeš čekat. Až budeš mít práce nad hlavu.já měla předvánoční schon, dárky. Uklízení a příprava a navíc jsem mimi chtěla dyl a bum a zjistila jsem,že jsem těhotná až jsem tomu nemohla věřit.a všechny testy byli pozitivní, pak ultrazvuk a já říkám holt Budem mít letnacka. Chtěla jsem to nechat na říjen listopad... To už mě nenechají
...
9. dub 2014 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No já i hledala na netu a taky to píšou odběry komplexní 10. týden, screening 12., tak nevím...a takhle přesně mi to naplánovali i u Apolináře :slight_smile:
9. dub 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak my jsme koupili barák, který je 30 let starý, byl v super stavu, jenže předchozí majitelé, kteří tam bydleli 10 let, tak tomu baráku dali nehoráznou sadu.. pro mě je to smrt tam teď pracovat, protože nechápu, že někdo v něčem takovém mohl bydlet.. musím říct, že po té co jem všude všechno vybouráno, podlahy, koupelna, kuchyň, není nikde obložení atd.. tak to vypadá mnohem lépe než před tím... barák byl v insolvenci, takže už je přepsanej na přítele, ale zatím čekáme na katastr, který musí vymazat ty dluhy.. jak budou dluhy fuč, tak jupíííí bereme půjčku a můžeme začít :slight_smile: je to, ale náročné... jako asi takto... já vím, že mimčo přijde až to nebudu čekat, ale i tak mám práce na hlavu o víkendu, ale u mě je to v háji v tom, že v práci, když mám volno, tak mám prostě spousta času na přemýšlení a lítání na netu.. a to i během hovoru s klientem... no a díky tomu je to horší a horší.. musím se na něco konkrétního zaměřit a bude :slight_smile: :slight_smile: a do Vánoc a nákup dárků je daleko, tak nestraš, že bych si taky musela tak dlouho počkat ještě :frowning2: :sunglasses:
9. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak poslušně hlásím jsme 7+4 sedí to přesně podle ovulace. A to hlavní srdíčko krásné tluče !!! Příští týden jdu do poradny :wink:
9. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek