• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lefik02 Ahoj, já si myslím, že po 2 - 3 měsících to už nebudeš tak "hrotit". Já na to taky myslela skoro pořád, v práci jsem pořád na netu a na Koníkovi různé další diskuse sledovala, ale teď po těch cca 3 měsících jsem se s tím už smířila, že až to přijde,tak to přijde. Asi mě i uklidnila doktorka, kde jsem byla min.týden na kontrole, že u mě žádný problém nevidí, že to mám spíše v hlavě a taky to, že jsem si tento týden po 2 měsících testování našla krásnou dálnici na ovu testu, tak vím, že aspoň " funguji správně " :slight_smile: Co bude dál, ukáže čas. Tak až se vyřídí hypotéka, budeš mít hafo starostí a nebudeš na to tolik myslet, uvidíš. :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Tak gratuluji, hlavně že je všechno v pořádku !!!! :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova super, je fajn, ze je vse ok :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jo, tak to mame uplne stejne. Ja taky byla prekvapena, ze se nazadarilo hned, kdyz obe deti na poprve, a kazdy mesic mi to bylo lito, ale po nejakem tretim, ctvrtem cyklu se to zlomilo a spis si rikam, ze zase nic a ono to snad nekdy prijde. No nejdele v cervnu, to jsme obj. do CARu.
9. dub 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak holky ja uz to sama nedala, tak jsem byla rano u dr. Od patku se snazim z nejake virozy dostat a stale se nedarilo, bylo mi hur a hur. Tak jsem rano sla k obvodakovi, aby mi neco napsal a ze pujdu do prace. No a nameril mi teplotu, dal ATB a bez diskuzi poslal do postele. Takze mam neschopenku a jsem doma. Tak hlavne aby mi to uz zabralo, je to des.
9. dub 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já jsem taky domluvená s doktorkou, že pokud se nezadaří do konce prázdnin, mám přijít a budeme to řešit. A příští cyklus jdu na hormonální profil a partner na spermiogram, tak se to zase kousek pohne a budeme vědět, jestli je problém tady nebo někde jinde.
9. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no tak tím, že tomu necháváme volný průběh od prosince, tak už to nějaký měsíc také je... :frowning2: pár dnů jsem si měřila teplotu, ale zjistila jsem, že tento způsob není nic pro mě, tak přemýšlím, zda si nekoupit ovu testy a zjistit, zda jsem i já ok... protože paní doktorka mi taky před pár měsíci řekla, že jsem v pohodě.. tak nevím no... přijde mi, že tento měsíc zatím ani ovu nebyla, pokud to mám brát podle nějakých příznaků.. no do cyklu mám ještě nějakej den čas, tak třebas ještě dorazí.. :slight_smile: :slight_smile: a nám se zadaří :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova tak to je super zprávaaaa :slight_smile: :slight_smile: moc gratuluji :slight_smile:
9. dub 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova super :o) gratuluji a máš fotečku? a byla jsi sama nebo s manželem?
9. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a dostala jsi průkazku? a jak je malé veliké?
9. dub 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle byla jsem sama, průkazku jsem nedostala tu až příští týden... a fotku nemám, v tom navalu emocí jsem si neřekla :frowning2: sakra jsem na sebe naštvana.....
9. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova neboj, tak budeš mít příště, jj ty emoce jsou krasný já neměla slov.
9. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj asi tak, ja jen ležela měla slzy v očích a nebyla jsem schopná se na nic zeptat ;)
9. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova a už jste to rekli rodičum? my už ano - jenom jim, kvuli tomu, že jsem byla v nemocnici. :unamused:
9. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia také se mě snaží něco zkolit, jen doufám, že to ustojím a budu v poho :frowning2:... a tey testíky mě mrzí :frowning2:, ale zse jdeme do toho stará sestava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no tak se drz. jj, dal spolu :grinning: ja uz mam klasickou ms, konecne, ted jen nevim kdy vlastne byl ten 1DC :frowning2:
9. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle a jak jste to rodičům řekli? a jejich reakce? :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak jelikož jsem byla v nemocnici, tak to moc pěkny nebylo :unamused: ale pak až jsme byli doma tak se hrali hry a oni si i neco dali a ja lezela. :grinning: a jeho mamka nadšená a muj tatka taky už planuje kočárek a tak :grinning:
9. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle my ještě ne .... o víkendu see chystáme, manželův děda slaví 8O. takže se sejde celá rodina a chceme jim to tam oznamit ... a za mojí mamčou se taky stavíme ať už to ví ;)
9. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je mi líto že to nevyšlo, neboj třeba ten příští cyklus už bude šťastný, budu držet nadále pěsti.
já jsem dneska 3 DPO a cítím se skvěle, trochu citlivé bradavky a hustý výtok ale jinak mě nic nebolí. při ovu zase drobné krvácení ale po nasazení Provery zmizelo úplně... takže si užívám první super klidný cyklus a jestli se zadaří tak to bude fajn, jestli ne... tak budu pokračovat s vámi holky :slight_smile:
9. dub 2014 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak se brzy uzdrav, Andy a co Ti je, že máš atb? Já je teď dobrala, měla jsem zánět močáku :rolling_eyes: , zítra jdu na kontrolu, tak snad dobrý, bo sice už nemám bolesti, ale začla jsem mít dneska křeče v podbřišku,do MS je tak týden, PMS většinou nemám a píchá mě na vaječnících, tak snad to přejde .-/, bo ty tlaky nesnáším :grinning: Jinak hodně odpočívej :-*
9. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin testla a bílo to nevadí :slight_smile: nechtěla jsem vánoční mimi:slight_smile: :slight_smile: Haha ale pekelné me začali bolet prsa tak doufám ze to zítra dostanu na cas-nemivam to presne.Začala jsem brát Calibrum jako u prvního tak doufám ze to už ted vyjde :grinning:
9. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok jdu nejspíš do dalšího kola s Vama
9. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle je to je pravda, vůbec mi to nedošlo.. promiň, jsem blbka... :unamused: tak snad už je a bude vše v pořádku a budete si to jen užívat :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 v pohode, žádná blbka nejsi :wink: ale ted se o mě každý stará, obskakuje a je to taková příjemná změna :o) to je asi jediny. jinak velke oznamovani nas teprve ceka. zatím jsme to rekli jen memu tatkoj a Martina mamce. mé mámě to nevím zda budem říkat a jeho taťkoj to samé,ale těšíme se na babičky jak jim řeknem že budou prarodici. :grinning: a sourozencum to ještě musíme říct,ale tam je to složitější jeho bráška se snaží tak 4 roky i uměle a muj brácha se snaží rok. A my jmse se sotva poznali a sup neplanovaně už to tam bylo,tak to berem jako dar a zázrak, když to kolem sebe vidíme jak to spousta lidem, co si to zaslouží a měli by na to vychovávat díťe jak po finanční str., tak i po duševní. Takže jsme si řekli že si naše malé Štróňě necháme a budem si ho užívat, ikdyž jsme spolu použe necelé 3měsíce. :grinning:
9. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak si užívej to obskakování :slight_smile: hlavní momentálně je, aby si ty i to malé by v pořádku :slight_smile: :slight_smile: jo Vám se zadařilo až takhle rychle, jo? tak to je mazeccc, každopádně gratulace.. prostě miminko si najde vhodnou dobu no, tak to byla asi u Vás tak v brzo no :slight_smile: :wink: neboj se, sourozenci určo budou mít také radost :slight_smile: i když se snaží tak dlouho, pochopí to :slight_smile:
9. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ja jsem hlavne rada, ze se mi to poradne rozjelo a za par dni bude klid. Ted jen musim pockat az doberu ta ATB a pak se snazit, ale ono to tak vyjde, ovu jsem mivala vzdy kolem 14 DC.
9. dub 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Dekuju, jsi hodna :wink: O patku chodim se zavazanym krkem, cucam co se muze v tehotenstivi (co kdyby predtim ze) a cajiky a jitrocelovy sirup a nic. Vcera uz jsem nemohla ani mluvit a dutiny mam stale plne, nejde to vysmrkat. Tak me dnes poslech, koukl do krku, ktery je poradne zarudly, zmeril teplotu a s neschopenkou poslal domu. A je fakt, ze jsem nakonec rada, jsem takova zeslabla, vubec se necitim. Vcera jsem si dala po praci hned horkou vanu.
Mam ATB, Erdomed a jeste neco na tu rymu a v utery na kontrolu. Ja jeste nestihla v praci odevzdat papir o ukonceni osetrovacky na malou a uz tam budu posilat svoji neschopenku. Fakt se mi to vsechno ted seslo.
9. dub 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to jo,ale je mi to za ne lito, ale nedá se nic delat. jj Začali jsme spolu oficiálne 24.1. a dle počtu jsme počali 17.2 :grinning: :grinning: ale dle ovu to mělo být až 2.3. takže fičááák ale jsem za to ráda, strašně moc se milujem a jsme spolu moc šťastní. a je k nezaplacení, pořád si nás hlídá a maže mi už bříško,aby jsme si udělali pravidelnost - musí mazat on, mě mazat nenecha :grinning: jinak předtím jsem měla vztah skoro 9 let a nikam to nevedlo,snažili jsme se pul roku o dítě a nic, ale taky mi to dalo ho na to aspon přivést, vůbec nechtěl nic ani dítě ani svatbu a to hold holka chce nějaký posun :wink: tak vše mělo svuj důvod a ted jsem ráda jak to ten osud vymyslel :grinning:
9. dub 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no pěkně jste to teda měli.. rychlovečka docela, ale však co.. hlavní je spokojenost :slight_smile: :wink: jojo, to tak někdy je, že dlouholetý vztah nikam nevede o dítě se člověk snaží nejde to, poté se vztah rozpadne, každej si najdou někoho jiného a ejhle, raz, dva a dotyční jsou těhotní :slight_smile: sranda :slight_smile: miminko si vybere svůj vhodný čas, jak jsem psala :slight_smile: tak si těhulkování užíváš, když už si na tom líp? a už nakupujete? vybíráte atd? :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek