• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lefik02 no teda tak to je pěkný. Zase barák po insolvenci má nižší cenu než normálně.Někteří lidi jsou fakt cunata. Jirkovo rodiče tady taky nebyly zvyklí uklizet. Já když poprvé myla okna a byla voda úplně černá, tak mě omylu.... A přej jeho babí říkala,proč mejjou rámy, ty se mít nemusí, dveře... Des z tech jsem špínu seskrabavala nožem! Fakt strašný, takže taky vše dáváme do kupy, ať je to tu čistý.
9. dub 2014 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to vyjde...podívej na mě.po měsíční Známosti pozitivní test. A už plánujeme svatbu a čekáme 3 dite a je to super. Já to brala jako vyřešení situace.ještě tam byl bejvalej. Toho kluka jsem milovala, zazral se mi pod kůži, ale yed zpětné vidím, že ten vztah byl jen o sexu, v tom byl nej..... A pak dítě a podle data oplodnění bylo 100% Jirky. Tak jsem s ním zůstala a je to super. Jinak bych se asi vrátila k bejvalymu.... Ještě teď se mi o něm zdají erotické sny! Ale jsou to jen sny.
9. dub 2014 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no jestli si ho užívám? popravdě užívám,ale v nevolnostech :grinning: jinak zatím nic nevybíráme, spíše až když to bude jestější a to tedy až po 13.týdnu tak možná potom budemě něco kupovat a shanět.
9. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 neříkám nic.. jako cena baráku je super.. kupovali jsme ho mimo Brno a za takovou cenu bychom možná koupili 1+1, ale v hrozném stavu.. takže jsem za to " ráda " :slight_smile: jsou to baráky řadovky, což je v pohodě, ale jedni z našich sousedů jsou tchýně s tchánem... mám je ráda, ale od dob co makáme na baráku mi to už, tak fajn neřijde, že bydlí hned vedle... nevím no, snad to bude v pohodě až barák bude hotovej a budeme tam bydlet... ale jak na to koukám, tak lidi dokážou bejt fakt prasata... ufff... jako to co si psala s těma oknama, je slabej odvah toho co se našlo u nás... :astonished: :grinning: tak ať jde dávání Vašeho bydlení do pucu od ruky :slight_smile:
9. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ty nevolnosti určo brzo přejdou a budeš si užívat víc a víc :wink: :wink:
9. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty bláho - tak to je hustý :wink: tak a kdy bude svatba?
9. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj to jo. a jak jsi na tom teď ty?
9. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak nad tím také tápu, začala jsem špinit v pondělí, ale bylo to silné špinění celkem a až v úterý se to rozjelo pořádně odpo :-O, tak také nevím :grinning:
@andrusinka dokud není MS, tak nejdeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
9. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin Tak jsem vrátila od doktorky, vypadá to na začínající zánět, dostalajsem něco proti bolesti a zánětu a v pondělí musím na kontrololu. Tak ještě, že jsem šla než se mi to rozjelo :unamused:
9. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jak to máš na mysli? :slight_smile: něco konkrétního? :slight_smile: :sunglasses:
9. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza to je dobre, ze jsi sla a nenechavala to dyl. tak drzim palce, at je to brzy ok.
9. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no, ono nam to ovu testy ukazi kdy je ten spravny cas :wink: chci zacit pristi patek, to bude myslim akorat, nebo?
9. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jo jo, děkuju, sice jsem ta byla 2 a půl hodiny než se na mě dostala řada, ale aspoň to mám za sebou :wink:
9. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no tak já bydlím jen se skoro tchyni.Jirkovo táta je po smrti, ani jsem ho nepoznala...ale máma, dětská obrna, mozková příhoda, zánět mozkových blan....takzeneslysi. A i mozek ji špatně překládá slova,sama nechodí, jen s choditkem.musím ji uklizet, vařit, objehat doktory,nakoupit....jako dokud se sama nají a prebali, tak se tu nechá,až se její stav zhorší, že se tu nebude moc nechat,nemají se a neprebali, tak se někam dá. Já se o ní starat nebudu,po mateřský chci do práce a už vidím Jirku. Ten taky na to nemá..... Takže to mám veselý.i děti mají víc rozumu a jsme na ně sami. Moji máme bych děti nevěřila a ji taky nemůžu, když se nepostara pořádně ani o sebe....občas bych brala tchyni, co by mě buzerovala, ale pomohla.....kdo to nemá, občas nepochopí. Ale práce s postiženým člověkem.....naštěstí na péči o ni probíráme osetrovak, takže je nějaká koruna navíc.Jediný pozitivum.horší je,že má ten svůj uzavrenej svět. Nevnímá věci jako my.a když jsme ji řekli,že čekáme 3 dite,tak nevěřila a ze si děláme srandu a co jsem vytáhla ultrazvuk, tak si sedla na zadek.nevěřila, ale nevadí ji to.narodil od mé matky nám to nerozmlouva. Je jí to jedno.zatím si to asi neuvědomuje....krátkodobá paměť ji neslouží....
9. dub 2014 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle 6.6 v 11 hodin.hezký s bříškem. Zítra jedu na zkoušku svatebních šatů :grinning:
9. dub 2014 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 se snazenim. Jak dloho se snazite a jestli doma uz mate ratolest.
9. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty brdo. A tak jestli to dobre chapu tak jsi s tim novym a nebo bejvalym? A Jirka je novy nebo bejvaly? Mas to tam zamotane :grinning:
9. dub 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, tak to je pěknej mazec teda... ufff, včera jsme se o postížení atd bavili a já prostě na tohle nemám.. nevím, jak bych to zvládala se o takového člověka starat... ale pokud by to byl člen rodiny, tak to člověk bere asi jinak.. zatne zuby a bere to, tak jak to je.. samože nevím jak bych se v té situaci chovala a postavila se k ní.. člověk zjistí až v případě, že ho to potká... no jako klobouk dolů před Tebou fakt...
9. dub 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davam sem porovnani z 25.3 a z 5.4.
9. dub 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle aha, aha... no tak snažení jsme tak nějak zahájili koncem prosince 2013 a od té doby tomu necháváme volný průběh :slight_smile: :slight_smile: a zatím nic... je to ještě krátká doba, to ano, na jednu stranu jsem ještě v pohodě, že to nějak extra moc neřeším, ale na druhou stranu bych už to bříško chtěla... ale člověk nemůže mít všechno hned... :unamused: :slight_smile: a doma jedinou ratolest kterou máme, tak je náš pejsek " Zed " které mu bude 6 let v listopadu... to je takové naše miminko žárlivé :slight_smile:

a jak pak si na tom ty? :slight_smile: já se v těch přezdívkách ztrácím :slight_smile:
9. dub 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no já přemýšlí, že se objednám na příští pátek k dr., aby se mrkl, zda jsou vajíčka dostatečně velká :stuck_out_tongue_closed_eyes:, to bych měla být cca 12DC
9. dub 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj hlavne tomu nepropadnout. Tak ono se brzonzadari :wink:
9. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok objednej, budeš klidnější. Já se po prohlídce taky uklidnila .:slight_smile:
9. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf když já nevím, zda si nebude myslet, že jsem hysterka, když se snažíme jen od listopadu/prosince... co myslíš :grinning:
9. dub 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Nebude, objednej se a podívat se už na tebe musí jak tam budeš.
9. dub 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ale já tam byla v lednu :grinning:... to je právě to :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale já to nějak vykoumám :wink:
9. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jasně že jo, něco se vždy najde :wink:
9. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf vi´d :wink:... tak sand se odhodlám a objednám,a le enchtěla bych to prodlužovat :frowning2:
9. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok určitě, budeš fakt klidnější a na doktora se vykašli co si myslí, zavřeš dveře a on zapomene :slight_smile:
9. dub 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@teok

holky, mám to brát tak, že pokud se Vám nedaří od prosince, že už jste byly u dr, zda jste v pořádku? ptám se jen sama pro sebe :slight_smile: zda bych tam měla taky skočit :confounded: :slight_smile:
9. dub 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek