• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lenkasaf MOC DĚKUJI ZA UKLIDNĚNÍ :slight_smile:

@lefik02 u mě to je složitější, tak bych ráda věděla na čem jsem :wink:... a abych to stihla do konce mateřské, tak mi to už uteklo, takže bych zase ráda dověděla, zda je možnost těhu nebo hledat práci :wink:
9. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aha, tak to pak jo.. no já se tady v tom ztrácím.. jde vidět, že už se tu všechny znáte, víte kdo má jaké problémy atd.. tak proto se neustále tak hloupě ptám :slight_smile: :wink:
9. dub 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 o mých problémech se moc neví :wink:... tak nejsi mimo mísu, jen mám 13.komnatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:... já mám mateřskou do konce prosince a to jsme už prokaučovali, tak se chci hnout dál :slight_smile:
9. dub 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a uz ti dr. vajicka nekdy kontroloval? me nedelal nic, rovnou mi napsal dopor. do car. ze kdyz sly obe deti bez problemu, partner stejny, tak to chce jen nejak "postrcit" :wink:
9. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 neboj, nevadi, ze nevis, taky zapadnes :wink: i kdyz bych ti vic prala, aby se zadarilo a nemusela jsi byt ve snazilkach. ale zase podivej na verik, ta uz je v pulce a porad se ji od nas nechce :grinning:
9. dub 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no abych zapadla, tak to budu mít ještě dlouho co dělat :grinning: :grinning: :slight_smile: každopádně děkují, budu se snažit.. i když já jsem na netu jen v práci :confused: :grinning: takže nevím, jak to všechno budu stíhat :slight_smile:
9. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ještě neee, je to nový doktor, tak ho musíme vyzkoušet co z něho všechno vymáčknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak to mas dobrou praci :grinning:
9. dub 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aha, ja myslela jestli uz s tim mas zkusenost. no ja jsem na prahu taky zvedava, melo mi to vyjit akorat po ms, ale kdyz se mi to furt takhle posouva, tak nevim...
9. dub 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne, ne, já nemám s ničím zkušenosti, mládě šlo hned a tohle je premiéra :grinning:
9. dub 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to je ten nový u kterého jsem mu po měsíční Známosti řekla,že bude tátou a on skákal 2 metry vysoko :grinning: já jsem celej život měla chaotickej :grinning:
9. dub 2014 v 17:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nekdy jsou takova prekvapka lepsi nez dlouholete planovani. a podivej, vam to vyslo.
9. dub 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no nic jiného než se o ní starat mě nezbývá. Zatím si dost věcí dělá sama, tak tu bude.ale je to občas na odstřel :grinning: když ji něco vysvetlujes a ona to nepochopí. Ale či stejně se na všem domlouváme bez ní. A pak se to jen oznámí. Nemůže o ničem rozhodovat. Sama je nerozhodna a něžná nominální cenu peněz. Neví co kolik stojí a neumí si to zpocitat
9. dub 2014 v 17:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia holky mě se u vás líbí. A je náš tu víc, co jsou tehule a furt píšou, ale já asi nejdyl....ten zbytek už odpadl....ne jsme tu skvělá skupinka lidí a mě se tu fakt líbí a fakt se mi od vás nechce....nevidím důvod, proč by tehule měli odcházet. :grinning:to by jste mě musely vyhodit dveřmi,ale já bych přišla oknem :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Přesně, je to tu fajnový...já ještě do listopadovek ani nenakoukla...a nevím, proč bych to měla dělat!
9. dub 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no jasně. Proč? Já se snažila už od září, ale v prosinci jsem to chtěla řešit s doktorem,tak jsem šla sem a je tu fajn.jsme tu skvělá parta.nikdo nikoho neodsuzuje, nerejpe. Poslechne si názor a řekne na to svy. Fakt super.diky za to jaké jste :grinning:
9. dub 2014 v 17:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A já se nedočkám :grinning: Nechci být rozbitá ale k doktorům nepáchnu :grinning:
@lefik02 Koukám region Brno, kde přesně bydlíš? :slight_smile: Já v Holasicích u Rajhradu.
9. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice
@verik2 tak to je dobre. taky jsem rada, ze se tu pravidelne pise. a aspon clovek cte i jine veci nez jen furt jak kdy ktera ceka.. je fajn videt uspechy :grinning:
9. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 ms se ti furt nerozjela?
9. dub 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je mi jasný. Proto tu furt jsem.aby jste občas viděli i fotecku toho,že to opravdu jde....i s údajnou neplodnosti... No teď už fakt neplodna jsem :grinning:
9. dub 2014 v 18:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo normálka už :grinning: Ale fakt by mě zajímalo jestli a kdy bude tento měsíc ovu, protože je to fakt katastrofa :grinning:
9. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj tak to jo :o) doufám, že my na tom budeme stejně :o) a kdy budete vědět, co čekáte?
9. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle zítra jdeme celá rodinka na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, zda se prcek ukáže....ale řekla bych, že to bude spíš holčička.
9. dub 2014 v 18:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo? a dle čeho myslíš? a ultrazvuk ti dělá už normálně ne?
9. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle byla jsem 2x těhotná a pokaždé jsem poznala, co čekám. Poznám to podle kyselého, to teď zase jim. Jj už normálně. Vnitřní dělají do 12 tt a já jsem už ve 20. Tak jsem zvědavá. Prcek by už čtvrt kila mohl mít...uvidíme,vše mi zítra řeknou.
9. dub 2014 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 zžkus kakost nať nebo kontryhelový čaj :slight_smile:, mě tento měsíc šoupl ovu o 2 dny, tak třeba tobě to udělá víc :slight_smile:
9. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo tak já kyselí mužu pořád jak před těhu tak i při,ale pravda teď né tolik
9. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já ho u kluka nemohla ani cítit natož jist. :grinning:a teď jim kyselý okurky :wink:
9. dub 2014 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to jsem zcvědavá,zda se ti domněnka potvrdí :o)
9. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak zkus jeden mesic ty ovu testy a uvidis. ja je delala poprve v unoru a jsem rada. uklidni me to, jednak, ze vim, ze ovu je a pak kdyz nekdy nic neni, tak nejsem nervozni, ze by to treba bylo byvalo vyslo, kdyz vim, ze plodne dny nebyly. za jeden mesic nic nedas, teda neco malo za testy, ale uvudis jak fungujes.
9. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek