• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@janiczka no, to mas sice pravdu, ale kdyz je delas kazdy den ve stejnou hodinu, tak bys mela 2 carky na ovu testu najit...
8. pro 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@denculinka asi jo...uvidim jak dopadne dneska...v pribalovem letaku taky pisou, ze se ma delat od12 do 20hodin...takze urco takto odpoledne...to mas pravdu.
Jinak ten vecer ti teda nezavidim...doufam, ze je uz lip.
8. pro 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka vim, ze se to da podle hlenu nejak poznat, ale uz nevim jak presne....jak to tedy prosim je?
8. pro 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji za optání... No je mi už lepší, ale žaludek a břicho mám teda na vodě... Tak že to příjemné není tedy.. :(
8. pro 2013 v 10:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@denculinka tak snad bude brzy lip.
8. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji, snad jo :/ :slight_smile:
8. pro 2013 v 10:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin u druhého bych chtěla také císaře. ale necham se překvapit jak to dopadne, kdybych si mohla vybrat tak by volba byla jasná :grinning:
8. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmarsik tak to mame stejne :slight_smile:
8. pro 2013 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@v_alkyr_a mrkni na netu billingova metoda, nebo metoda plodneho hlenu, cervikalni hlen a pod. Jevto vsude hezky popsany, nevim jestli se sem muzou davat odkazy :slight_smile: nekdo ale plodny hlen nema...
8. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@verlis1 delala sem v 11 hodin kazdy den. A nic. Vecer v 20 hodin sem si delala pro zajimavost znovu a byly tam a rano v 11 zase nebyli :slight_smile: jsem zacatecnik deti nemam, tak jen co jsem dosud na sobe vyzkoumala :slight_smile:
8. pro 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka Proto se musejí tyto testy dělat vždy až mezi 14-20h to pak vyjdou pravdivě... :slight_smile:
8. pro 2013 ve 14:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@denculinka tak dneska jsem mela taky dve carky, ale ta jedna byla slabsi jak vcera...tak to asi ovulace bude koncit co? Jsem zacala asi testovat pozde ze? No uvidime jeste co zitra...
8. pro 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ráda bych ti odpověděla :slight_smile:, ale pošly mě prosím včerejší i dnešní testík vyfocený na email :slight_smile: denculeatom@seznam.cz
8. pro 2013 v 19:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@denculinka asi teda ano, ja slysela z druhe moci minimalne hlavne ne z ranni. Ale sto hlav, sto nazoru. Gynekolozka me rekla ze se podle toho ridit nemam, ze se mame zhruba kzdy tri dny tulit a nepocitat. :wink: snad s pocitanim i bez bude mit brzo alespon ducha na konci prosince :slight_smile:
8. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@denculinka tohle je fotka toho dnesniho...je to hodne slabe...vcerejsi bohuzel nemam, vyhodila jsem ho :/ ale byla ta caska o neco slabsi jak je ta co je tam vzdy.
8. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lupinpupin myslim ze se tohle se pocita jako negativni, je to tak holky?
8. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Aha aha, tak takhle já neposoudím zda už byla nebo teprve bude :slight_smile: Jsi neměla vyhazovat ten včerejší, já si všechny schovávám... nalepím na papír napíšu k tomu datum a takhle každý den a porovnávám...
8. pro 2013 ve 20:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@denculinka no vubec mi to nedoslo...mela jsem tu tchanovce a tak jsem ho rychle udelala a zlikvidovala aby nic nepoznali....
8. pro 2013 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Aha aha, no já jak jsem psala tak jsem si vše schovávala a do teď mám ještě z minulého měsíce to schovaný ... :slight_smile:
8. pro 2013 ve 20:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janiczka asi jo...ja tomu nerozumim...jsem si je koupila ted poprve... :grinning:
8. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@denculinka no tak uvidime....jdu kouknout jeste na tu metodu s tim hlenem....
8. pro 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:D no je to sranda :D alespon se nam zkrati to cekani :slight_smile:
8. pro 2013 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka jo to mas pravdu :slight_smile: ja ty testy koupila ze zvedavosti jak to funguje... u prvniho se nam zadarilo podle vypoctu hned druhy cyklus a ted to zkousime poprve...
8. pro 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak podle hlenu jsem z toho nejaka zmatena, ale asi uz to probehlo...
8. pro 2013 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka prosim te kdyz je ten hlen, tak jsou plodny dny chapu to dobre?
8. pro 2013 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lupinpupin
@lupinpupin tak sem to pochopila :slight_smile:
9. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin No, donedávna se většina lidí téměř "děsila", že chceme třetí dítě. Ale už se kolem mě začínají objevovat maminky s podobnou touhou mít více, než dvě děti :slight_smile: Já vždycky chtěla mít "jen" dvě, ale po tom druhém se to nějak změnilo :grinning:
Ovulační testy jsem teda nikdy nezkoušela, takže neporadím. Ale s tím ovulačním hlenem by to mělo být tak, že když se objeví, tak jsou plodné dny. A ovulace by měla nastat ve chvíli, kdy zmizí ... myslím. Ale já už ten hlen pár cyklů sleduju a zatím se nezadařilo :frowning2: Asi se tím moc zabývám :frowning2: Ale je hrozně těžké, na to nemyslet.
9. pro 2013 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak holky dneska 1 DC - tak si počkáme na konec a začneme druhé kolo snažení ;)
9. pro 2013 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ monikaklosova Moni, přeji ti hodně úspěchů ve snažení a snad už to brzy budou ty // :slight_smile: Držím pěsti
9. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmarsik Děkuji snad jo ;) jsem měsic od vysazení HA, takže jsem vlastně ráda že i MS přišla tak jak měla... snad je to dobré znamení, že všechno funguje jak má. Teď si pár dní počkamé a hurá na to :D
9. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek