• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@senoritapetra bolesti pri ovu nemyvam,jen rano kdyz vstanu,tak mam pruhledny hlen,ktery se mezi prsty tahne,..promin leidenskou mutaci,ze 4 genu mam dva spatne,a to muze zpusobit treba trombozu,mam zrychleny krevni obeh a rychlou obnovu cervenych krvinek,na genetice ni rekli,ze musim mit normalni bmi,a prijimat listovou zeleninu,ale te moc neholduji,tak papam tabletky,a kvuli tomu mi i gyyndar vysadil po deseti letech prasky a delal nejake kontrolni testy a pak zjistoval zda mam ovulaci po vysazeni,zda mi hormony proste nejak neublizily,nesmim zadne hormony,vse je ok..tak utikej,ja toho meho mam doma az zitra:slight_smile:
8. led 2014 ve 21:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Doufám a doufám, že se brzy připojíte holky :slight_smile: - dobrou noc
8. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ty chlapi jsou všichni stejný :grinning:
8. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear heh, no prave,zda to vydrzim:grinning:,snad to bude,a ty naznaky snad nejsou plane
8. led 2014 ve 21:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 No nějak nevím...17.bych měla očekávat MS a tak bych chtěla vydržet do 17,ale jestli to vydržím...to nevím :slight_smile:
Zase by to bylo ale pěkné datum protože 17.1. jsem před třemi roky zjistila, že jsem těhotná s malou :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj, máme to pěkně na střídačku .-)
8. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak snad nam to vyjde:slight_smile:ja pockam do 16teho:slight_smile:
8. led 2014 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 Ahaaa, já měla teď výsledky z krve na trombogen, mám prý vše v pořádku, až na jeden gen, kde je nějaké minimální procento, ale listovka mi byla taky doporučena, tak si ji asi pořídím :slight_smile: A já teda hlen nesleduju, ale občas si všimnu, že je jiný. Ale třeba poznám po pohmatu, kdy mám čípek před ovu a kdy před ms :slight_smile: Já si třeba i myslela, jestli nejsem moc hubená :grinning: jako nějakých 5kg navíc by mi neuškodilo, ale jak vidím některé ženské kolem mně, které jsou fakt jak malíček a mají kolem sebe třeba i tři prcky, tak o tom to asi nebude nooo :slight_smile:
@pear Jasan, zítra jsem tu jako na koni :grinning:
@lupinpupin Taky si myslím :grinning:

A teď už holky ale jako fakt dobrou :grinning:
8. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra prosím tě kolik měříš a vážíš? :slight_smile:

Holky, jak se zbavit panické hrůzy z injekcí a omdlívání při braní krve? :grinning:
8. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 164cm a 50 kg :slight_smile: mi stačí bohatě být nemocná a prostě váha jde dolů :grinning: mám problém přibrat :slight_smile: a mám i rychlé spalování a dost pohybu, ale bez sportu bych asi ani nevydržela :slight_smile: a k té krvi.. no možná asi tím směrem nekoukat? :grinning:
8. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já práve taky nevim jestli to vydrzim.....mela bych to dostat kolem 18.....
8. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra dobrou
Ivet1987 hehe,zavri oci pri tom:slight_smile:
8. led 2014 ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak to jsem myvala taky 178cm a 55 kilo,pak mi zjistili leiden a pak jsem papala listovku a ma 60 a drzim si ji aby zase nepadla,jinak mam furt eska,ikdyz mam o 5 vice
8. led 2014 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no už jsem si říkala, že aspon do středy to vydržet...pak si ale říkám, že pak zase už do toho 17.to není tak daleko...no uvidíme jak moc budu odolná vůči testům....ale jelikož je mám doma,tak nevím :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi,ja se treba stydim jit si ho koupit:slight_smile:
8. led 2014 ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já je mam doma taky .... to ja kámen urazu ,porád na ne koukám :grinning: ale je to blbost stejne by tam nebylo nic videt jeste.....
8. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak nechod do lékárny,ale do drogerie...tam o něm nikomu nemusíš říkat a jen zaplatíš :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 přesně tak...jak jsou doma,tak jsou velké lákadlo :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 a kdy chceš testovat ty?
8. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no hele v pondeli jdu na gyndu na preventivni prohlidku....takze zrovna reknu ze se snazime a uvidime co ona na to...myslis ze by neco zjistila?
8. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to bych to tam musela hledat:slight_smile:a mezi cim to maji v drogerce?
8. led 2014 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no pohmatem asi ne...to by ti musela udělat UTZ, aby něco viděla...
8. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 u nás v Rossmanu, to mají u vložek a tamponu...v intersparu mám za to, že to měli u náplastí, uchoštourů....záleží jak kde...ale zkusila bych oddělení vložek, případně kondomů a náplastí :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ok,zkusim rosmann:slight_smile:,ale to pak nevydrzim:slight_smile:eee to umru touhou
8. led 2014 ve 21:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin co myslis,do kdy mam pockat s testem?
8. led 2014 ve 21:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 v DM drogerii testy mají myslím u kondomů :D
8. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no vidíš,tak to v rossmanu jdu k vložkám a mají tam dokonce 3druhy :slight_smile:...jen v lékárně vycházejí levněji...proto chodím tam :slight_smile:
8. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no nejlépe do dne očekávané MS :grinning: jestli vydržíš :slight_smile:
8. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no,to pujde stezi,ale zase je to jen osm dnu:slight_smile:
8. led 2014 ve 22:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear hihi,i tak to budu hledat:slight_smile:
8. led 2014 ve 22:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek