• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987
@teok tak to budem zjistovat ovu a pak event tehu spolecne :wink:
9. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jak jinak, i tento měsíc jsme se drželi spolu :slight_smile:
9. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak si to zitra na UTZ uzijte a dej pak vedet, co to teda bude :wink:
mas nejake prani, co bys chtela, nebo je ti to jedno?
9. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no já taky.2x jsem se trefila, tak jsem zvědavá a vy taky se mnou :grinning:
9. dub 2014 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia máme páreček, tak je to jedno, ale radci. By jsme holčičku... I když zdraví je nejdůležitější. :grinning:určitě napíšu, jak jsme dopadli. Mam tam byt v 9:20 tak jde o to,kdy půjdu na řadu a kolik tam byde lidi.
9. dub 2014 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to budu čekat, snad mimi bude pristupne a ukaze se vám co to bude :o) některé dělají drahoty do poslední chvilky :grinning: nám je to take jedno je to nase prvni. A teda jsem si tehotenství představovala zatím líp,ale snad se to změní a bude mi dobre :grinning: a tehu si uziju.
9. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 momentálně Židlochovice, ale za pár měsíců Ledce, kde máme ten barák. Takže jsme od sebe vlastně kousek :slight_smile:
10. dub 2014 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ani bych neřekla :grinning: už mi to tu leze krkem. Zatím to řešit nemusím, ale přemýšlím nad tím, zda až se zadaří, zda chodit dál do práce, nebo jít na neschopenku. Bude to záležet na tom, jak se pak vypočítávájí penízky na ten první pul rok atd. No, ale zatím mám čas na rozhodování až, až :frowning2:
10. dub 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak s tou ovu jsem tento měsíc taky nějak mimo. Přijde mi, že zatím nedorazila a pokud jo, tak jedině bez příznaků.. To tělo si děla prostě co chce, že??
10. dub 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak se pak pochlub s dalším info :slight_smile: všichni budeme očekávat :slight_smile: a my snažilky zatím tiše závidět :slight_smile: i když já budu klidně i hlasitě a veřejně :grinning:
10. dub 2014 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 dobre ranko, take jde o to s tou neschop. jestli by te dr.doma nechal. nekteri to pisou rovnou a nekteri naopak nechteji, kdyz pro to neni vylozene duvod.
10. dub 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky, já si myslím, že by mi to buď gynekoložka nebo obvoďák snad napsal :slight_smile: :slight_smile: což je stále otázka :slight_smile:
10. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a vadi ti prace, nebo kolegove? a nebo oboji? :grinning:
10. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dělám na infolince a je to dost o nervy... např. když mám před MS, tak mi to dost hraje na nervičky a všichni klienti mě dost štvou. Podle toho jsem taky dost náladová.. Je to hodně na psychiku, takže spíš z tohoto důvodu... jinak kolegy tady mám v pohodě i šéfovou, díky bohu :slight_smile: :slight_smile: zatím to ještě neřeším až budu těhu, tak to budu řešit i podle toho jak se budu cítít atd.. :slight_smile:
10. dub 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já si řekla o naschopenku a dr. mi ji dal, dělala jsem v obchodě, tak jsem to okecala :stuck_out_tongue_closed_eyes:... vše jde, když se chce, že :grinning: a paníze zase tak špatné nejsou, jen přežít ty první měsíce a pak už to jde, já měla na neschopence přes 11tis, což bylo fajné :wink:
10. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jak ti je kočko? mě za chvilek mrška zkončí, v pátek volám dr., tak sand mě objedná aby se mrkl na vajíčka :slight_smile:
10. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj, no já vzhledem ke svému věku to chtěla řešit hned, ale v dubnu jsem měla u dr.preventivku, tak jsem to vzala naráz. Popovídaly jsme si a řekla mi, že mám tomu ještě dát do konce prázdnin čas a pak se uvidí. Jen mi udělá ten hormonální profil a přítel na spermio.
10. dub 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já si myslím, že bych to taky okecala... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jde spíš o to, že ano na neschopence budu mít menší peníze + k tomu, nebudu dostávat 3/4 odměny, což je jasné, když bych nechodila do práce. Každopádně mi šlo spíš o to, že po porodu máš peníze prvního roku z výpočtu výplaty, je tak? :slight_smile: no a když budu na NP, tak zda mi to nepokazí tu částku... no nevím, zda jsem to napsala dost jasně.. Volám s klientem, do toho mu provádím změnu na smlouvě a ještě píšu sem.. :grinning: :grinning: sranda.. :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj, napsala jsi to jasně a když nevíš jak by jsi na tom byla, tak zajdi nas ociálku a oni ti to cca vypočítají :slight_smile:... teda, ty jsi šikula, to bych nedala asi :grinning:... já myslím, že mateřská se vypočítávala z platu, ne neschopenky, ale už si to nepamatuji :grinning:... no a pak jsem dostala ještě fajné daně jak jsem marodila, ty mi zaplatily cestu do Švýcarska s mládětem :slight_smile:
10. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já teda nevím kolik Ti je :slight_smile: ale já taky nechci s tím otálet moc.. přece jen mi bude za dva měsíce 28 let. no a to už jsem dávno jedno miminečko chtěla... ale osud mi naplánoval pár vztahů s blbečkama a pak to takto dopadlo.. :grinning: :grinning: :grinning: a já si jít povykládat za paní doktorkou? no nemyslím si, že by ona byla zrovna tá co mi poradí.. stále řeším, že bych přešla někam jinam, ale nemůžu se k tomu dokopat.. :confounded:
10. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak to jsi na tom o dost let lépe :slight_smile: !!! Mi bude příští měsíc 35 !!!!! Takže hodiny bijí na poplach !!!! Ale taky je to tím, že jsem nemohla dlouho najít toho pravého taťku, tak uvidíme.
10. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no, tak na sociálku si sice můžu dojít, ale myslím si, že pokud tam půjdu třebas vícekrát a bude tam pokaždé jiná paní, tak dostanu pokaždé jiné info.. :grinning: :confounded: to bych se klidně i vsadila.. pamatuju si jak moje sestra byla těhotná... " má malého černouška " jen jako dodatek.. :grinning: :grinning: a zašla si na úřad, kde jí měli říct, zda má odpracováno a zda má nárok na " mateřskou nebo rodičovskou" nevyznám se v tom... prostě toho prvního půl roku.. ( myslím si, že musíš mít odpracovanou nějakou dobu, aby si ty peníze dostávala ) no a sestře na úřadě bylo řečeno, že jasně, má odmakáno atd... tak odešla z práce, neřešila to.. jenže co se nestalo.. na úřas šla myslím pár měsíců na to a paní jí řekla, že nárok nemá, že jí chybí odpracovano 2 - 3 dnů.. no nenaštvalo by Vás to??? mě by asi hráblo... sestra si to před tím v klidu mohla dopracovat a nemusela nic řešit, ale takhle už bylo pozdě a zaměstnavatel jí to nevyspal, že to má odmakáno.. takže past.. aneb věřit zaměstnancům na úřadě, nebo si to raději ověřovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf aha, tak to si napsala výstižně.. jsem na tom o něco lépe no... tak ať se brzo zadaří.. no a ty měříš, nebo používáš ovu testy? či jinou metodu? :slight_smile: :slight_smile: ano, ano kvalitní tatínci se v dnešní době hledají hodně špatně... sama jsem tomu příkladem.. :grinning: :grinning: kdo mě z předchozí doby zná " přátelé, kolegové " tak dobře vědí.. :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to máš pravdu s těma úřadama, mě si včera přehazovali jak horký brambor :unamused: z místa A na misto B přes pul města a z B na C a z C na D, vše tak 1km daleko od sebe no děs a stejně mi nikde nedali odpověď, že musím na okresní sociálku a do své pojišťovny.
10. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle nesnáším řešení něčeho s úřadem a netěším se na to.. zatím se teda tomu vyhýbám, protože to není potřeba, ale ono to jednou přijde a i já budu muset lítat po úřadech.. mě teda hodně s klidem vyškolila práce kde dělám přes 6 let, ale až mi budou lítat hormony v těhu nahoru dolů, tak se na uzdě asi moc neudržím a to bude poté spoušť.. :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já používám ovu testy a ráno si měřím teplotu. Jinak nic, čípek nepoznám jaký má být a podle hlenu to nepoznám taky, takže se mi osvědčilo toto. Ještě jsem si koupila Gynex a pila jsem Kontryhelový čaj. :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jinak mě říkala že bych měla dostávat mateřskou z platu co jsem měla a né z neschopenky. a že když budu na rizikáči,tak se mi to pak až bude čas přehoupne na mateřskou. ale ještě si to ověřím na okresním úřadě.
10. dub 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 mě nešlo o to zařizování,ale jak jsem musela běhat tam z5 a tam a z5, tak pak jsem měla strašný křeče a bylo mi blbě. jj infolinka.... já dělala normálně na obchodě u T-Mobile,takže jsem také doooost vyškolená, když tam na nas lidi chodí řvát jeden kluk měl rekord 45minut a ještě jsme za to ani nemohli, uzavřel si smlouvu nekde na ulici - blbec.
10. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle aha, aha, tak to děkují za info :slight_smile: to je dobré vědět :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek