• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lenkasaf a snažíte se teda od toho prosince +-, jo? :slight_smile: já měřila snad 3-4 dny, ale nějak jsem zjistila, že to není nic pro mě :grinning: takže řeším, zda si mám koupit ovu testy, nebo ne :slight_smile: nebo to prostě " neřešit " jako do teď a nechat to na přírodě.. jako mám v plánu, že zajdu za jednou paní která se zabývá " detoxikací " a dá mi kapičky. mám to ozkoušené, pomohla mi takto, když jsem měla nějaké zdravotní problémy, takže uvidíme. chodí k ní i paní, které maj problém s plodností apod.. a po užívání kapiček převážná část do půl roku otěhotněla :slight_smile: asi se Vám to bude zdát jako hloupost, ale mě i kamarádce paní moc pomohla :slight_smile:
10. dub 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak je mi jasné, že to lítání sem a tam.. jako vyřizování mi je celkem taky jedno, ale já s tím mám spojené to lítání, které si popsala :slight_smile: proto jsem psala, že se na to netěším a bude to o nervy.. :grinning: :grinning: nedej bože, že mi někdo řekne špatné info :grinning: to bude fičák.. hihi.. :grinning:
10. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No jsme spolu od června 2013 a celou dobu neřešíme ochranu a od té doby se nazadařilo. Ale asi od toho prosince jsem to začala více řešit a od ledna testuji ovu testy. Já být tebou, zkusila bych asi nejdřív ty kapky, vůbec to není blbost, hlavně tomu musíš věřit ty !!! A je pravda, že pokud se ti tím vyčistí organismus, taky to bude mít třeba vliv na to, že ti bude vše fungovat jak má. Takže bych asi zkusila toto a po nějaké době, pokud se stále nezdaří, šla bych k mudr. ať tě prohlídne. Tak asi tak. Ale rozhodnutí je na tobě. :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf kdyby si byla z Brna, okolí, tak bych Ti dala na paní kontakt a doporučila bych Ti taky její návštěvu :slight_smile: jéé, tak to si mě v rozhodování moc pomohla :slight_smile: děkují... uvidíme kolik kapiček dostanu a na kolik mě to vyjde, ale chci do toho jít. je super, že jsem to řešila i s polovičkou a taky mi na to neřekl, že by to byla blbost :slight_smile: myslím si, že vyčištění organizmu mě jen prospěje... nechtěla bych se uvnitř vidět.. moje orgány mě musí nenávidět.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 To jsem ráda, určitě ti to pomůže ! Není na škodu si čas od času pročistit organismus :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf a nevěs hlavu... taky se u Vás brzo, brzičko zadařííí :slight_smile: asi jsme na to moc upnuté.. :unamused:
10. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já to mám dnes dostat a zatim nic :frowning2: včera jsem dělala test a bílo takže už aby tu byla a nikde se nezdrzovala :slight_smile: chtěla jsem jarní mimo tak to třeba vyjde:slight_smile: můj chlap ma narozeniny 6.3 a tata s brachou svátek v jeden den taky 6.3:slight_smile: :slight_smile: jo a syn je 3.6! Dobrý ne?
10. dub 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi držte palečky zítra jsi jdu pro výsledky k lekaři jestli se už zadařilo. :wink:
10. dub 2014 v 11:29  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Jo děkuji, už to tolik nehrotím, až to přijde, tak to přijde. Těším se na léto, dovča, sluníčko, to mě dobije energii a pak to přijde. :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf řekla bych, že to přijde na dovolené :slight_smile: určooooooo :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka ahojky, tak to je mazec s těma datama :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok ahoj, diky za optani, zatim stejne, ale mam atb po 12-ti hod. tak cekam, ze od zitra se to zacne zlepsovat. furt bych spala a jsem zeslabla, tak je videt, ze organismus to potrebuje v klidu ze sebe dostat. spala jsem odpoledne a dnes v 7 vstala s detma a pak zase ulehla a az do ted, takze se fakt kuryruju co to jde. jinak ms vcera jak kdyz se protrhnou hraze, tak jeste dnes a pak uz to bude ustavat. do ut mam atb a od pristiho pa zacnu s ovu testy, tak to bude akorat. dr. rikal, ze atb jsou do 24 hod. z tela venku, tak tomu chci verit.
10. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf taky mam pristi mesic narozky :wink: ja 20-teho, co ty?
10. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já mám 27.5. :slight_smile:
10. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Já to má narozky mo je nejlepší kamarádka :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Není ta doktorka ze Svitav a nebo nebývá tam třeba někdy, známá když se snažila, tak taky kapičkovala a jezdila za nějakou paní do Svitav. teď má dvojčata :grinning:
10. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza tak hlavně, že se to podchytilo takhle brzy! Držím palce ať je vše ok.
10. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy...vy jste ale drbny :slight_smile: se tu den neukážu a mohla bych dočítat celé odpoledne :grinning:.
Já budu honit MS příští týden a pak hurá na to...tak jsem zvědavá jestli to příjde tak jak má protože dnes mi připadalo jak kdybych měla plodný hlen...tak jestli nebudu mít cyklus nějaký delší či co...no nechám se překvapit.
10. dub 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsem byla na gynde a tam mi rekli ze mam zvetsenou děložní sliznici tak mi brali krev tak mi držte palečky ať se konečně zadařilo po 8 mesících :wink:
10. dub 2014 ve 13:54  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@anyza ježíš, tak to vůbec nevím, jen vím její jméno :slight_smile: nestrašššš :grinning: dvojčata bych si nepřála, stačilo by mi jedno miminko a po nějaké době druhé, ale odbít si to najednou? :slight_smile: :slight_smile: no raději se k tomu nebudu vyjadřovat, protože nevím co mě čeká :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal tak nám pak dej vědět :slight_smile: držím pěstičky :slight_smile:
10. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj dám vědět :wink: Jsem nervozní jak to dopadne snad to dopadne že ano :slight_smile:
10. dub 2014 ve 14:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak já si zase už nepamatuju to jméno :grinning:
Jinak ta známá si myslím je za dvojčata celkem ráda, vzhledem ktomu, co všechno si chuděra, taky musela prožít než se zadařilo.
10. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo už je mi líp, ale musím si 2x deně dávat čípky, to je docela komedie. Včera jsme to s Lukášem řešili a došli jsme k závěru, homosexuálové teda nemaj moc lehkej život :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak ja bych dvojcata zrovna brala :dizzy_face:
10. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza tak to je dobře :slight_smile:. no jo co nadelas... raději 2x denně čípek než pak něco horšího...
10. dub 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jojo :slight_smile: a co vy, už se snažilkujete (nestíhám teď všechno dočítat, jak jsme byla nemocnici)
10. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza aha, tak to asi dohromady nedáme.. nebo možná jo, ale až se ji na návštěvě zeptám.. :grinning: :grinning: ano, ano je mi to jasné, že pokud Tvá známá to měla s cestou k miminku těžké, že byla a je ráda za dvojčata.. proto jsem se raději dále k tomu nevyjdřovala, je možné že to nebude u nás taky nic lehkého a když by náhodou se po delší době zadařilo a rovnou dvojčata, tak asi za ně taky budu ráda :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nic proti ničemu :slight_smile: :wink: nemám zkušenost, nemůžu posoudit, ale já bych raději postupně dětičky :slight_smile:
10. dub 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ted uz by to bylo asi hodne narocne, treba i s mistem v aute, kdyz uz 2 deti mam, ale vzdy se mi to libilo. nikdo je ani v rodine nemame, takze to by byla fakt nahoda.
10. dub 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek