• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@verik2 tak co, uz jste zpet a vse v poradku?
10. dub 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no já právě koukala, že už máš dvě dětičky.. šťastná to žena :slight_smile: no my v rodině právě máme dvojčata, ale zatím se nikdo z dalších neučastní, tak doufám, že to nepadne na mě... :grinning: :grinning: :wink:
10. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jo, stastna jsem, to mas pravdu. moc me to naplnuje, prave proto si prejeme jeste jedno :wink:
10. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia taky mám kamarádku, která má dvě slečny. tu jednu měla brzo a neplánovaně, tu další později, ale chybí jí to a taky chtěla ještě další.

to bude dost náročné, když budete mít tři dětičky, nebo myslíš si, že ne? já právě nevím, proto se tak ptám :wink: jako je jasné, že s tím asi nebudete mít problém a budete to zvládat v pohodě. já jsem zastánce, že budu mít raději jedno dítě, kdy budu vědět, že mu budu moci dopřát vše, ale přítel zamítnul, chce dvě děti :slight_smile: :slight_smile: tak uvidíme jestli, nakonec já nebudu chtít také třetí.. :grinning: :grinning:

tak ať se brzo zadařííí :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 dekuji, doufam, moc casu uz nemam
ja mam deti vic od sebe, takze v pohode. nemuzu si takovy vekovy rozdil vynachvalit a manzel je taky super, takze se to zvlada vse samozrejme lepe. a musim rict, ze mam hodne deti.
10. dub 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia ja právě koukala, že máš děti věkové dost od sebe, ale co má to určitě své výhody :slight_smile: pokud máš hodné děti i muže, tak se to určitě lépe táhne :slight_smile:
10. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím ze porad nic sakra,kde je:slight_smile: mecha jedna
10. dub 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka a test????
10. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza no já jsem tady taky dlouho něbyla...řešila jsem školku a spoustu dalších věcí,tak na to nebyl nějak čas sem koukat.
Jinak mi šestinedělí už zkončilo a nechali jsme tomu volný průběh...příští týden ale čekám MS,tak uvidíme jestli dorazí a pak bych se na to chtěla vrhnout. TEstíky jak ovulační,tak těhotenský mám pořízené a čekají na mě v šuplíku :slight_smile:
10. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak ať se an ineukazuje a najdeš // :wink:
10. dub 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vás taky nestíhám číst...a jak psala @verik2, no jo, kde jsou všechny těhulky? Jsem zvědavá, zda se k nám přidá @andrusinka. Já jsem ted´už v 17. týdnu, letí to. Všem v první trimestru přeji ať se brzy uleví, mně už je dobře. zhubla jsem asi kilo a půl, ale už začínám mít hlady. pí´dola na UZ vypadá jak marťan..nebo spíš kostlivec, těším se na pohyby. Akorát mám prý nízko placentu, ale snad se vytáhne, měla by, pač chci rodit spontánně:o) hezký večer
10. dub 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to je fajn, třeba už se zadařilo ani o tom nevíš :wink:
Já se zatím na snažení zatím moc netěším, protože mám panickou hrůzu z toho, že kdyby se zadařilo zase to dopadne špatně. Doufám, že se to během dovu měsíců zlepší, ale zatím se na to vůbec necítím :frowning2: Navíc jak jsem teď teď ležela v nemocnici a viděla, co všechno se může během těhotenství tak hrozným způsobem pokazit a kolikrát třeba i ve druhém a třetím trimestru, tak jsem ztoho úplně na nervy a jak jsem předtím měla pocit, že si budu těhotenství užívat, tak jsetli se zadaří to bude 9 měsíců hrůzi :unamused:
Ježiš jak to tak čtu, tak to je děsně pesimistický, ale zatím to bohužel tak cítím, no snad se to zlepší :wink:
10. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. verik tu dnes ještě nebyla?
10. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mrcha v plné síle, tak už se těším na konec :grinning: akorát teplota pořád neklesla na předovulační hranici, pomalu se courá dolů :grinning:
10. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jo, já to chápu. Taky bych chtěla děti asi spíš jednotlivě :grinning: Ale nebráním se ničemu. Znám i paní, která měla jednoho chlapečka a "pořizovali mu a sourozence" a byli tam tři. Když to zjistili tak i řešili jestli nejít na potrat, jestli 4 děti zvládnou vůbec uživit a tak, ale nakonec si je nechali a maj krásný 4 kluky :grinning: Ale je to mazec.
10. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Taky čekám jak verik dopadla :grinning:
10. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza u ní je nezvykle,že tu není a nekeca :grinning: jinak já bych teda dvojčata nechtěla ani za nic :grinning: Nedokážu si to představit.
10. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To že si to teď nedokážeš představit, ještě neznamaná, že bys to nezvládla :grinning: Já mám zkušenost, zě takový to: "odříkaného chleba největší krajíc" často funguje a člověk se s tím vždycky nějak popasuje :wink:
@ivet1987
No já jsem hlavně napnutá, jestli @verik2 už ví, jestli to bude holka nebo kluk :wink:
10. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky by mě zajímalo, jak dopadla, snad je vše jak má být..
10. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza neříkám že bych to nezvládla,ale prostě dvojčata fakt nechci,vadilo by mi to a přemýšlela bych jestli si je nechat. teď mě asi ukamenujete,ale já prostě nemám dvojčata ráda a nechci je.
10. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Né uplně v pohodě, asi bych to asi nechápa, kdybys čekal úplně zdraví dvojčata a šla na potrat. Zvlášť teď potom, co má ten potrat za sebo, a roznědně to není nic příjemnýho ikdyž víš, že to embyo je mrtvý a nedokážu si to vůbec představit, kdybych věděla, že je živý a v pořádku, ale kamenovat bychtě u rčitě nechtěla :wink: :wink:
10. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@teok test včera a bílo necham to chvíli já to mám někdy i o 5 dni opožděný :slight_smile: ale musela by to byt sakra náhoda tento měsíc
10. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 haloooo nenapinej jak jsi dopadla :grinning: to už slavite?Hlavně at se nic neděje.
Je to divný ze tu není co?
10. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza kdybych byla v situaci že bych měla za sebou potrat, tak přemýšlím jinak a nechala bych si i dvojčata, to asi jo :grinning:
10. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak mrne má 16 cm váží 279 gramů,ale pohlaví je záhada. Opět nohy křížem. Přej mám stydlivý dítě :grinning:
10. dub 2014 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verik2 To je bezva, tak stydlivka....
10. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak gratuluju a na odtajnění si holt musíme počkat do příště až se křížala ukáže :grinning:
10. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak myom vyrostl na 5x4 cm,ale vše je v pořádku. Přej když nebyl operovanej, tak bych mohla rodit spontánně. Tak uvidíme.snad nebude brzdit kontrakce.protože bych jinak na toho císaře musela,ale doufám,že k tomu nedojde... Ale sranda je,že ta co mě dělala ultrazvuk,tak mě rodila s Tenkou,tak jsem ráda, že tam furt je :grinning:
10. dub 2014 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza jo jestli zase nebudou nohy křížem. Na každým ultrazvuku jsou tam nohy.by mě omyli....
10. dub 2014 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak se nech překvapit :wink:
10. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek