• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@vercik83 jj jako nahata se taky stydím, bude po mě :grinning: ani nemá na sobě věci.... Ji přej nebudeme okukovat... Ale byli jsme řešit prstýnky... Brak máme z chirurgické oceli za 440 oba dva a fakt nádherný. K čemu kupovat zlato za 3000! Když to občas někdo ztratí :grinning:
10. dub 2014 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak hlavne, ze je vse ok, uz jsme si rikaly kde jsi se zakecala :grinning:
ja bych ted ani pohlavi vedet nechtela, teda az se zadari, jen se bojim, abych to vydrzela se nezeptat, kor kdyz z plodovky je to jistota.
10. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza hm dobra rada :grinning: asi mě nic jiného nezbyde, než čekat. Jen vím,že je to dítě... Ale hlavička byla vidět krásné a to je ta boule, co mám nalevo :grinning:
10. dub 2014 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kdyby zlaté za 3000 jenom :grinning: Lidi za to dají dvacet a já nechápu :grinning:
10. dub 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 a komentovali nejak tu tvou vahu, resp. nepribirani?
10. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já to pravé teď chci. U Pati jsme si to říct nenechala u Tynky věděla,že je to holka a teď tuším,ale chci to kvůli jménu potvrdit
10. dub 2014 ve 22:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nechápu to.todle stačí. Já zlato ani nesnesu. Na rukou snesu jen chirurgickou ocel.
10. dub 2014 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a jaka jmena mate vybrana?
10. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia na to nekoukali.jen 16 jdu na gyndu, tam už to asi komentovat budou.... Uvidím. Tyhle váha bude zajímat až dyl.
10. dub 2014 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my máme taky z oceli :slight_smile:
10. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak hlavně, že je to dítě :grinning: :grinning: :grinning: sis oddechla co, že to ní nosorožec :wink:
10. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no právě že zatím žádný. To právě chci vědět to pohlaví, abych vybírala a zaměřila se jen na 1 jméno....
10. dub 2014 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj je nejhezčí. Fakt v jednoduchosti je krása
10. dub 2014 ve 22:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza no ze jo...i když vypadá jak mimozemšťan... Jak jsou velký oči a od sebe.....
10. dub 2014 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja bych teda mela problem s holcicim, klucici se mi libi 2. holcicku bych chtela to joo. jen ta jmena, co by se mi libilo, si nedovedu predstavit v dospelosti
10. dub 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak u nás to je přesně opačně, holčičí jméno máme vybrané už asi 5 let, ale na klučičím se asi nedohodnem nikdy :wink:
10. dub 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza jo, to ja mela taky, nicolku jsem chtela jeste nez jsem poznala manzela. poprve vylezl kluk, tak jmeno zbylo na druhe. holcicku jsem si moc prala a splnilo se. no a ted bychom museli vymyslet dalsi.
10. dub 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já to mám taky tak, já chci Majdalenku, takže když jsem s Lukášem začala chodit, tak jsme mu prostě oznámila, ža až budem mít holčičičku bude to Magdaléna :grinning: Chudák, jsme se tenkrát ani pořádně neznali a hned takový důžitý rozhodnutí :grinning:

@donia
10. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza tak zas hned vedel jak se veci maji :grinning:
10. dub 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Teď lituju, že jsem mu tenkrát neoznámila i nějaký jméno pro kluka :grinning: Mohli jsme mít jasno od začátku :grinning:
Jo, můžu se zeptat na tvoje klučičí favority ať mám nějakou inspiraci :wink:
10. dub 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza tak krome dominika, ktereho uz mame, se nam libi sebastian a benjamin.
10. dub 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@anyza tak to my zase u holky před 5 lety věděli, že Budem chtít Kristýnka. Klučičí jméno byl boj a teď obě jména... Já bych chtěla kluka Ondřeje nebo Miroslava....Mirek se mi líbí, manžel... Teda skoro manžel Richarda,Tadeáš..... Obě jsou strašný, ale u holčičky fakt nevíme a tady se nemůžeme shodnout.....
11. dub 2014 v 06:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka většinou to je náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:, když to plánujeme, tak prdddd :frowning2:, ale budu na tebe myslet, mě už mrška končí, tak můžeme do dalšího snažení :wink:
11. dub 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza ahojky, tak to je teda mazec, jako čtyři děti.. hmm klobouk dolů před rodičema.. myslím si, že po všech stránkách to musí být náročné jak hrom.. ale zase určitě radost z těch dětí musí být taky veliká :slight_smile: :slight_smile:

jak si psala i ty sama, taky bych brala dětičky jednotlivě :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 prďola a jeho pohlaví bude překvápko až do porodu :grinning: :grinning:
11. dub 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 haha, tak tenhle názor zkus napsat na beremese.cz a myslím si, že se tam do Tebe pustí hlava nehlava.. :grinning: :grinning: :grinning: ale vidím to úplně stejně jako ty " vy " :slight_smile:
11. dub 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no asi jo.ale rada bych ho věděla. No a proc by se na bereme do nás pustili? To neberou prstýnky z oceli? Jen teda mám tu nejmenší velikost. Menší se prý už nedělá.... Asi ty prsty mám fakt hubený :grinning: :grinning: :grinning: zato nastavajiciho.... No ten by mě spadl i z palce.I ten co má na malíčku mi je na palci volnější :grinning:
11. dub 2014 v 08:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nene, spíš jsem to myslela tak, že někdo prostě za ty prstýnky fakt dá těch 20 tis. atd... jsou tam páry, kteří samože mají i ocel :slight_smile: jak jsem psala, já v tom problém nevidím, ale vím jak se tam pustily do jedné nevěstinky, která měla drahé šaty atd.. už si nepamatuju přesně jak to bylo...

prej nejmenší velikost, tak to máš dobrý :slight_smile: pokud to máš takhle ve všem, tak nosíš dětské velikosti, ne? :grinning: :grinning: :grinning: a už máte vybrané ty prstýnky? nahoď fotečku, ráda se podívám :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 aha :grinning: no šaty mám za 3500 což jde.krásná cena.Prstýnky budou za 14 dni určitě fotecku poslu, ale až budou..no právě ve všem ne.je to komicky, ale mam nadváhu, asi tak 10 kilo, ale prsty hubený. A to jsem měla furt :grinning: jedna výhoda. Do sklenic,které myju je většinou strcim.... Hlavně na levé ruce tu jsem měla 2x zlomenou. 4mesice v sadre, tak je ještě hubenější :slight_smile:takže sranda no....
11. dub 2014 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak co, uz jsi vymyslela jestli pujdes tento mesic do ovu testu?
11. dub 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek