• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Ahojky tak porad nic,začíná me ale bolet břicho tak at už sakra dorazí:slight_smile:
11. dub 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jsem si zrovna rikala jak jsi na tom. ja to mam ted kazdy mesic fakt o ten 1 den dele. ted to bylo 31 DC. pricitam to tomu nosifolu, tak jeste, ze mam posledni baleni. uvidim co to udela az to prestanu brat.
11. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to si super vybrala, to je fakt pecka.. já doufám, že budu mít taky to štěstí, že až to budu řešit, tak to zakoupíme a popůjčujeme za " málo " financí.. uvidíme no :slight_smile:

určitě pak fotečku prstýnků pošli, jsem hrozně zvědavá.. no prostě ženská :slight_smile: a to, že máš nadváhu? nevím teda jak vypadáš, kolik měříš, nebo vážíš atd.. ale máš určitě jiné přednosti, takže bych to neřešila :wink: :wink: :wink:
11. dub 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka dává si na čas koukám.. :slight_smile: třebas ani nedorazí :slight_smile:
11. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které se stále snažíte, koukáte po věcech na miminko, nebo máte již něco nakoupeného? stále řeším, zda třebas mám sem tam něco koupit, jen si udělat takovou malou radost, nebo nemám.. nevím, zda bych se na to neupnula ještě víc :unamused: :slight_smile:
11. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak já nenakupuji, spíš jen chodím po obchodech a koukám co bych jednou .. :slight_smile: Nechci to totiž zakřiknout, když budu nakupovat už teď, když se zatím stále jen snažíme.
V tomto jsem asi pověrčivá :slight_smile:
11. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já ted začala brát Calibrum 2xpo sobě to bylo 28! Tak zed jsem zvědavá, chceme jet na kola!Jo a test si musím koupit už nic nemám:slight_smile: tak nemůžu ani nic skusit
@lefik02 já bych radši aby dorazila:slight_smile: nějak nemusím vánoční mimi od ledna dal je to lepší:slight_smile: jo a v červnu a zari jezdime do Itálie na 14 dni tak mimo v hluboké korbě cca 3-5m by bylo super-to je plán co?
Ted ještě ta realita :sunglasses:
11. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ja jsem taky nenakupovala, nedelala bych to. ale ted to samozrejme neresim, mame toho v rodine dost. shaneli bychom jen ty velke veci, ty jsme prodali
11. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka no to si testy supej poridit, vikend se blizi, co kdyby ..
11. dub 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jojo, tak to chápu.. taky se jen tak pokukuju, ale najraději bych koupila nějaké tričenko, hračičku atd.. ale nechci, aby si polovička myslel, že jsem se úplně pomátla :grinning: tak já nevím no... :unamused: :grinning:
11. dub 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já kupovala až po 12 tt 1 těhotenství. Dříve. Bych to fakt nedelala
11. dub 2014 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka hezky naplánované to máš :slight_smile: :slight_smile: vidíš, to mi říká, že já vůbec nad tím nepřemýšlela, zda bych chtěla mimiko tehdy nebo tehdy.. mě je to asi úplně jedno kdy se zadaři, ale hlavně ať je to už brzo :grinning: :grinning:
11. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 super, super, děkují za info a názory.. tohle je přesně to, co jsem očekávala od Vás.. jste zlaté :slight_smile: :slight_smile: vím jen to, že někdy prostě ty ženské nakupují v průběhu svého života si pro mimčo a to ho ani ještě neplánují, nesnaží se nic, tak mě to napadlo.. dělat to teda nebudu a jen sem tam na něco kouknu v obchodě :slight_smile:
11. dub 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj koukej, tím určitě nic nezkazis, ale kdyby jsi kupovala, tak by jsi se na to upoutá a pak by se nezdařilo.... A navíc pak jsou i hezčí věci a člověk si drbe hlavu, proč tamto kupoval... No od toho tu jsme.poradíme si,postezujem si a řekneme názory a nikdo tě za to nesjede.....
11. dub 2014 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, kdepak, na ovu testy fakt kašlu, ještě se stresovat takto :grinning: teplota mi ukáže zda ovu byla zpětně, ale když bych měla negativní test a byl sex, tak by mě to v hlavě asi vrtalo a to nechci, hezky si užívat :grinning:

@verik2 máš půjčené šaty? fotooo :grinning:
11. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 všude kolem mě je tolik mimim že kupuju pro ně :grinning: pro sebe rozhodně kupovat nebudu, až budu těhotná :grinning:
11. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ještě se upravujou. Nevěděli mě úplně. Někde se musí stáhnout a dole u bříška povolit.bříško mi u pomalinku roste... Tak už to půjde rychle.
11. dub 2014 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jojo, to máš pravdu a sama si to uvědomuju... takže dám na vaše rady a nic kupovat nebudu, jen se budu koukat... :slight_smile: toho jsem si už všimla, že mi poradíte, ale nesjedete.. stačilo mi to před pár dny, kdy jsem si postěžovala na přítele.. ani jedna jste mě neposlala do háje.. jste zlaté :slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 právě.. taky mám kolem sebe miminka, svatby atd.. tak jsem si říkala, že bych mohla koupit i nám něco.. jak jste mě však sdělily, tak nic kupovat nebudu.. mohla bych si na sebe přivolat smůlu a myslím si, že už tak jí je dost..,. víc už bych nesnesla... myslím to všeobecně, né jen ohledně mimča :wink:
11. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem se objednala na příší pátek k dr., sem zvědavá jak budou velké a kolik jich bude, na podporu piju kontryhel a kakost nať :slight_smile:
11. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 já se musím brzdit... Bohužel máme v rodině obezitu. Matka 170 cm a má asi 150 kg! Takže se musím brzdit.nechci být jako ona.já mám 80 kilo na tuhle výšku. Ale ideální váha je u mě do 70 kg.mam těžší kostru. Pokud mám pod 70 lezou mě kosti. Takže bych to na tech 70 chtěla dát. Ale teď 80 kg v břiše asi 350 ml vody,skoro 300 gramů má prte, něco na krev a prsa...no v těhotenství už možná 4 kg budou. Uvidíme. Ale budu to řešit až po kojení. Klidně budu kojit i 4 roky.je mi to jedno. A až budu v práci, tak to třeba dolů půjde...i moje ségry mají stejnou výšku a váhu co já a já čekám 3 dítě.oni nemají ani jedno. Takže jsem na tom z naší rodiny asi dobře :grinning: ale jen proto,že nejím sladký. A ani slaný teď nemusím. K večeři ovoce a zelenina... Takhle si držím váhu a moc nenabiram. Ba naopak :grinning:
11. dub 2014 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my měli taky chirurgickou ocel, i když celkem za asi 1400.vybrali jsme taky v bene.těším na fotky v těch šatech...
11. dub 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsem byla na kontrole a jak jsem byla minulý tyden v nemocnici, tak mi dělali testy na boreliozu a dnes mi oktor řekl, že jí mám :( tak snad to naše mimi zvládne, než to budem moct léčit, což je až za měsíc, pak dotanu těhu průkazku a antibiotika na přeléčení. Jediné riziko do té doby je, že se naše malé Štróňe přestane rust,ale dle dnešní kontroly jsme 7+5 a máme 1,3 cm, což je i o trošku víc, takže plnš věřím, že máme bojovníka a zdravého.
11. dub 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle to je nemile. prosim te, kde jsi k tomu prisla a jak se to zacalo projevovat?
11. dub 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no začala jsem špinit, tak si mě nechali v nemocnici a ptali se mě na vše možné a tak já jsem si vzpomenula že loni jsem mela asi 5klištat na jednom miste,ale zádný červený jsem po tom neměla nic no a ejhle .... takže to v sobě nosím už rok. A projevy? ty začali až s Těhu a děsná unava, migrény a nevolno.
11. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle aha, to je vid, clovek tomu nevenuje az tak pozornost a ono to po roce zacne delat paseku. drzim palce, at je to vse v poradku
11. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj to bude až v červnu. A už v nich budu mít pěkný bříško. :grinning:
11. dub 2014 v 17:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj tak to je síla.Ale mimi bude bojovník. To už je ho kus. Nedávno tečka a teď přes 1 cm.zázrak přírody. Drž se a Opatruj sebe i mimi...budu držet palečky
11. dub 2014 v 17:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj za týden skoro o pulku :grinning: máme o2mm víc než je norma, tak si říkám, že to je bojovník a rust bude. A co ty? jak jsi dopadla? co čekáte?
11. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no nás obr má 279 gramů a 16 cm bez nožiček, ale pohlaví stále nevíme.Nožky u těla a skrceny, tak tam nebylo vidět. Tak snad příště. Na to,že mám dole 4-5 kg tak mrne roste dobře.Tak jsem spokojena. A ta boule na břiše na levej straně je hlavička :grinning:
11. dub 2014 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek