• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Krásný večer všem,tak mrska je tu:slight_smile: a mela jen den zpozdeni :grinning: tak ted jsem ji řekla ze už je tu naposledy v tomhle roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic na to neřekla tak uvidíme
@donia
@teok cekejte na me jo? Ty prtata ted vyjdou:slight_smile:
Už se chci taky chlubit foteckama a odpocitavat
11. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jasan cekame :grinning:
11. dub 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@andrusinka
@ivet1987
tak to jsem holky zvedava, ktera tento mesic, kdyz jsme na tom takhle stejne :wink:
11. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jo, já jsem 5dc ale ovu mega posunutou vždy :frowning2:
11. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 takto je krásné. tak se třeba ukáže příště:o) já už se těším na další kontrolu. abych viděla jak krásně mimi vyrostlo a zjistila že je vše ok.
11. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tě srovnáme s
@donia a @teok
11. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no jestli bude po Patovi, tak se neukáže. Až 2 dny před porodem viděli na pohlavi :grinning: a to už jsem věděla, že je to kluk. Jako u druhého, že je to holka....teď bych řekla,že zase holčička, ale můžu se poprvé splést.... Ale chtěli jsme ji oba.teď jen vím,že je to dítě.. A u tebe taky...je to krásný vidět to miminko,jak roste kope....nádherný okamžik v životě ženy....nechápu ty,co to nechtějí! Není nic hezciho!.. Teď si tehulkovani naposled užívám,4 už nehrozí. Hlavně myom je 4x5 cm.je už velkej.a měl jen 2 cm.zmetek jeden.
11. dub 2014 ve 23:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj já se u toho vždy směju - tím maskuju dojetí :grinning: je to krásné,jen doufám, že nám to vyjde a nebudou nějaké komplikace, už jich bylo dost :unamused: už se těším na další ultrazvuk at vidím, že roste a je ok. PS: bolí tě ještě prsa? jestli ne, kdy tě přestali bolet?
12. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle prsa mě přestali bolet tak kolem 14 tt.citlivější jsou, ale už neboli. Určitě bude vše v poradkumiminko je bojovník. To se pozná a chce k tobě a drží se zuby nehty. Hlavně se Opatruj a Odpočívej
12. dub 2014 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co delate? je krasne, tak nekde behate po venku, co? ja mam smolika, kdyz mam atb a neschopenku. ale uz je mi lip, tak jsem rada.
12. dub 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza třeba jo...třeba taky ne...no uvidíme.
No až se na to budeš cejtit,tak to zkusíte a uvidíte. U každého je to jiné kdy se s tím srovná. Já rvní těhu měla skoro bez problému...jen v 8tt lehké zakrvácení a dál už jen užívání těhu. Ono je toho tolik a člověk to nějak zásadně stejně neovlivní...snad jen pozitivním myšlením....já se na mimi moc těším a říkám si, že jsme si smůlu už vybrali a teď už bude vše o.k.
Neboj ono se to zlomí a zase budeš myslet pozitivně :wink:
12. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Já doufám, že se to přinejmenším zlepší. Doufám, že to teď nevyzní blbě, ale ty máš trochu výhodu v tom, že už máš jedno těhotenství úspěšně za sebo, takže si můžeš říct, že to byla víceméně náhoda. Kdežto já se bojím, že je třeba někde nějakej problém a bude se to opakovat. A doktoři to teď ještě řešit nechtějí, řeší to právě až když potratíš víckrát po sobě. A já se děsně bojím, hlavně i kvůli tomu myomu. Jenom zatohle těhotensví vyrostl víc než o 0,5 cm , tak si říkám kolik těhotenství asi tak ještě zvládne :frowning2:
No nic nechám tomu ještě čas. Děkuju moc podporu :slight_smile: musím to prostě brát tak, že když to nezkusím tak to nezjisím ...
12. dub 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza holka... Znám holku 1 tehu zamlklej potrat v 8 tt.A další 2 donosila v pohodě...no myom.když jsem otěhotněla mel 2 cm teď ve 21 tt má 5x4 cm.ale u mě to neřešili. Neboj se je to nezhoubny, jde i operovat a bez problémů můžeš otěhotnět, jen budeš rodit císařem po operaci...Mě bylo řečeno, že s ním můžu přirozeně rodit.takže fakt neměj strach.jen do 7 tt mě vyrostl o 1,5 cm,byla jsi na tom líp.drž se a zkus to znovu. Určitě to vyjde
13. dub 2014 v 00:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty jo, 21 tt, tak to je dobry. Ty uz zacinas druhou pulku a my nektere se tu furt snazime :frowning2:
Ty pujdes rodit a my furt zkouset a zkouset :grinning:
13. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia ted me napadlo presne to same:slight_smile: porad snaha a furt nic!
13. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Chápu jak to myslíš....ale to samé si říkám já...co mohl udělat můj první císařský řes s mím tělem a že to může být následek toho...prostě si člověk vždy najde nějaké proč a nač... Raději jsem si řekla, že se to prostě stává a příště to bude už v pohodě. Včera to byli rovné 2 měsíce od zákroku...nějak to letí. Tobě to taky uteče a brzy budeš mít zase jiné myšlenky a těšit se na nové zkoušení. :wink: Hlavu vzhůru, hlavní je, že v otěhotnění problém není a druhé těhotenství jistě dopadne už dobře!
13. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka neboj, cekame preci na to "jarnatko". Ne ze bych uz nechtela byt, to ano, ale klidne si jeste 2 mesice pockam, o to to bude radostnejsi :wink: Jen me trosku desi ten CAR, pokud se do te doby nezadari, tak predstava, ze nekolikrat za sebou si beru z prace volno a jezdime tam, je neprijemna. Nechci to nikde rikat, tak si budu brat furt dovolenou a tu mi dat nemusi, mohou rict, ze jsem ted chybela dost dlouho. No, ale nebudu se s tim ted zatezovat, jeste mam 2 cykly, tak kdo vi...
13. dub 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky si říkám klidné za dva mesice:slight_smile: ta predstava ze můžeš byt s mimcem od rana do večera venku je uzasna .Na lidi v práci se vyprdni ty nic neví a ikdyby tak budou MIT blby keci-znam to když jsem párkrát byla s klukem doma:slight_smile: a Car? Dost času :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ale to zkoušení avidim. Já se spis budu muset šetřit. Občas mě tvrdne břicho a na porod je brzo.to by byl potrat :frowning2: tak uvidíme,zda mi jak u Tynky zabere hořčík a já budu moc něco dělat. Ve středu jdu na gyndu, tak to začnu ihned řešit.není s tím sranda
13. dub 2014 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ja se snazim na to prdet a v praci nic neresim. Ale tohle je takove intimni, soukrome, nikomu do toho nic neni. Ale kdyz potrebuji, nebo budu potrebovat volno z prace, tak neco rict musim. Urcite to zatim budu uhravat na dovolenou, ale kdyz mi to nedaji, musela bych s pravdou ven. A verim tomu, ze nikdo nepochopi, ze chceme miminko. Jednak mam 2, coz vetsina bere jako standard, pak mam parecek, takze v ocich ostatnich take splneno, tak co bych vlastne jeste chtela a take muj vek. A dokud nebudu mit aspon trochu jistotu, ze to bude ok (gen. testy), tak nechci rikat nikde nic.
13. dub 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 u male mi take tvrdlo bricho...to tvrdne snad vsem. Horcik jsem taky brala, ale bricho tvrdlo dal...tvrdlo min, ale tvrdlo. Ale at ti horcik pekne napise, nicemu to neuskodi, ba naopak jen pomuze.
13. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak me zrovna netvrdlo :wink:
ja zase brala horcik kvuli krecim do lytek, to me vzdy v noci vzbudilo, berou me i normalne, nejen v tehotenstvi, tak z toho mam vzdycky hruzu :unamused:
13. dub 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já vím...právě u Patrika vůbec.to jsem neměla ani poslicky. A teď.jsem s tím počítala. Přece jen riziko potratu. A porodu mám zvýšený. Musím se šetřit. Teď mě budou měnit dveře ve středu začnou, tak jsem zvědavá. Ale miminko je bojovník.
13. dub 2014 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak furt tak premyslim o tom posledim tehu testu, ze tam carka videt byla, slaboulinka, ale preci, taktez jsem se jiz zacinala citit jinak a za 2 dny carka temer neznatelna a dalsi den zadna, tak jsem se docetla, ze se pravdepodobne jednalo o biochemicke tehotenstvi. No co clovek jeste nezjisti :grinning:
Jindy žena zaznamená např. pozitivní těhotenský test, jehož intenzita však s dalšími dny klesá a následně přijde menstruace. Pokud žena testuje spolehlivou značkou testů, pak v těchto případech nejde o falešně pozitivní testy, ale o biochemické těhotenství.
14. dub 2014 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme víkend za sebou a zase do pracovního týdne, já nepracuji, ale manžel jo, tak to prožíváme s ním :slight_smile:... včera jsme se zase začali snažit o mimouše a v pátek na kontrolu, jsem napnutá jako kšandy, zda to nějak bude řešit, jestli budu vůbec hrdinka a řeknu mu vše :grinning:... a jak u Vás???
14. dub 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný pondělní den :slight_smile: tak jak pak jste se tu měly přes víkend :slight_smile: já jsem sedřená jak kuň a od neděle mě bolí záda z práce na baráku.. :grinning: a do toho jsem zjistila v sobotu, že jsem z ničeho nic shodila 2 kg za týden a pořád mi to skáče ( takže 50,1 kg)... a to nic nedělám.. achjo.. ten můj organizmus si dělá co chce..s takovou ten mimoušek ke mně nebude chtít jít... :unamused: :frowning2:
14. dub 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 a je to tady, já kde se zase vzali u mě ty dvě kila :grinning:... koukej si je vzít spátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
14. dub 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ahojky, tak my se muzeme snazit az doberu ATB, takze zatim nic. Ted zacina byt nastydly i manzel, takze si tu bacily statecne predavame. :unamused:
Jen si pekne sepis na co se chces zeptat, at na nic nezapomenes :grinning:
14. dub 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj, no ja tu pres vikend byla :grinning: Ale chapu, ze pri praci na baraku jsi KO a ne jeste spisovat na koniku. To by se mi taky libilo shodit z niceho nic :wink:
14. dub 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
Jakpak se maji cerstve tehulky?
14. dub 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek