• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia no hele, opřemýšlím o tom, že si to sepíšu, pač se znám :grinning:... tak sand budete fit :slight_smile: a manžel to rozdýchá :slight_smile:... jinak to znám, tak si předáváme bacily doma jak na běžícím páse :grinning:
14. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a já si říkala, kam se vypařila ty dvě kila.. a ono k Tobě.. promiň.. :grinning: :grinning: myslím si, že po včerejším dni stráveným u sestry a poté u našich je mám raz dva zpět... :grinning: co jsem v sobotu vypotila na baráku, tak v neděli jsem nabrala zpět.. :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tsk to se už těším až se budou stěhovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
14. dub 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jako já tak lehce o víkendu nakoukla jen na telefonu na koníka, ale říkala jsem si, že si Vás tu nechám na celý pracovní týden, kdy na to mám 8 hod. denně :slight_smile: :slight_smile: a stěma kilama se nebojím, oni zase přijdou a nečekaně.. :slight_smile: i když od tohoto týdne držím jídelníček a začínám cvičit, tak uvidíme :slight_smile:
14. dub 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jojo, neboj... jakmile dorazí v pořádku budu Tě o tom informovat :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nepremyslej a udelej. Ja co si nenapisu, taky nevim. A hlavne, kdyz si to napisu a mam papirek s sebou, vetsinou si na vse vzpomenu sama a stejne ho pak nepotrebuji. Ale jistota je jistota.
14. dub 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :grinning: to jsi na tom dobře. Já si to napíšu a papírek nechám doma na stole a když přijedu, rak je uchechtenej :grinning: a polovinu toho zapomenu. Njn hlava mapa. Jinak já jdu ve středu do poradny a doufám,že něco z tech 2 schozenych kil priberu, aby nehudrovala. Mam 21 tt a stále jsem nepribrala. Navíc v noci lítání, dcera blinkala a pak měla i průjem, snad střevní chřipka. Jdu si ještě lehnout. Děti spi a mě bolí hlava.do toho za noc 7x curat, asi se mi měnila plodova voda. Teď jen aby nezačal blinka i syn.
14. dub 2014 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Bojuju s nevolnosti a zvracením... zatím spíš prohrávám ;) ale beru to (snad) jako pozitivní znamení že se aspoň mimi má dobře :D ve středu jdu do poradny tak už se těším
14. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Zitra jdeme na kontrolu,tak jsem zvedava :slight_smile: pochlubim se pripadne dalsi foteckou :slight_smile: Jinak stridave oblacno,nekdy lip nekdy blbe od rana do noci...
14. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice jj, fotecku urcite hod, at mame inspiraci :dizzy_face:

@monikaklosova tak kdyz vis z ceho to je, clovek to vydrzi. co by pro mimi neudelal, ze. tak si uzij kontrolu a taky sem pak hod fotecku, at vidime jak to ma vypadat :grinning:
14. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ano, ano taky žádám fotečku :slight_smile: aspoň budeme mít co závidět :wink:
14. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
oukej... tak v neděli by měla mrcha jedna červená dorazit a vypadá to, že i dorazí.. zatím teda jedinej příznak, sem tam nějaká bolest břicha, ale nic zásadního.. no a záda, ale ty nevím, zda jsou z práce na baráku a nebo příznak očekávající MS. jinak prsa nebolí, což vždycky bolí, tak já nevím... achjo.. kéž by se jí nechtělo dorazit.. :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahojky, tak to je na jednu stranu dobre jak píšeš, taky mi to doktor říkal. Jinak já jdu tento týden na odběry a 29.4 jdu na screening a pak 6.5 jdu do poradny a tam už dostanu průkazku :o) už se těším, ale na druhou stranu mám strach, kvuli té borelce. ale plně věřím, že je a bude vče ok. Dle mého spoustu maminek an neví, že tu borelku mají, páč to nejsou standardní testy. termín porodu mi dal 27.11 :o) pokukuju už po vybavení,ale zatím nic nekupuji a ani radši nechci, aby to nepřineslo smulu, ač pověrčivá nejsem.
14. dub 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to víš že to zvládnete ;) jen ať se mrnous hezky drží a roste ;) já jdu do poradny teď ve středu doufám že dostanu průkazku a že mi udělají UZT at si můžu říct o fotečku :grinning: konečně !!! jinak 29.4 jdu taky na odběry a pak 13.5 na UTZ a vyhodnocení odběrů tak snad bude všechno ok ;) už se nemůžu dočkat až fazolku zase uvidím ;)
14. dub 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jestli si konečně řeknu tak se fotečkou pochlubím :grinning:
14. dub 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jéé, tak to máme stejně, já čekám taky v neděli nebo v pondělí. A asi taky dorazí, píchá mě v podbřišku, občas se ozve i levý nebo pravý vaječník :frowning2: achjo :frowning2:
14. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to je fjn, to budem na tom stejně:o) ja už chci mít to vyšetření za sebou. a jak jsi na tom s váhou a už roste trošíčku bříško?
14. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova napis si blbenku, ze si mas rict o fotku a urcite nezapomenes :wink:
to pujdes na tan prvotrimestralni screening? - krev + utz a zkoumaji event.vyvoj. vady?
14. dub 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Hele břicho mě osobně přijde že roste ale spiš asi jen pocit ;) s váhou jsem ěla dolů za týden o 2 kg .... ty nevolnosti jsou peklo.... uvidíme jak to půjde dál, nejhorší je že jak nic nejim nemám sílu ráno vstát ani z postele. Dr. už mi minule nabízela nemocenskou.... tak pořad zvažuju že bych si řekla teď na té kontrole... ale zase jsem nechtěla být doma úplně od začátku ..... tak já nevím
14. dub 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj na ten taky ale na ten až 29.4 krev a pak za 14 dní pro vysledky a na UTZ. (dělají to u nás na etapy) nevíte některá jestli pak na ten UTZ bych mohla vzít i manžela ? na to se pak taky nesmím zapomenout zeptat. A Teď ve středu jdu ke své gyn. a asi taky na krev a mám donest moč ... nevim co všechno mi budou dělat .... :grinning:
14. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj na to druhé - jak se dávají výsledky tak si ho tam vem :o) to pak už i nabízejí
14. dub 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle snad nebude v práci a bude moct jít ;)
14. dub 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu koupit další kontryhelovy cajik a budu zase pit:slight_smile: Dnes super rano,přišla SMS z banky vyúčtování dani:slight_smile: 9860kc:slight_smile: sem se musela pochlubit to se mi nikdy nestalo,vždycky vraceli ta 200kc:slight_smile: to je to jak ted marodim-od rijna :grinning:
14. dub 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova já taky nechtela být doma,ale jak jsem byla v nemocnici, tak mi jí dali automaticky a ted na kontrole jsem dostala dalsí mesic. zas si ríkam, že musím odpočívat,at hezky roste a je silne a zvladne to.
14. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj tak jasně to je něco jiného ;) to musis být doma a odpočívat ;) no ja chci taky na nem. ale až tak v půlce června (na začatku ještě jedeme do Tater na dovču tak tam bych ráda pokud mi to okolnosti dovolí) a pak chci být doma... dělám v cestovce a přes léto jim tam už otroka dělat nechci pak mi stejně končí smlouva takže to mám jedno ...
14. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak když víš kdy máš jít, tak ať si nahlasí volno. Já mám štěstí, že můj přítel má pružnou pracovní dobu a chce být vždy semnou, nevynechal žádnou kontrolu.a jede semnou i na to první vyšetření - páč ví, jak se doktorů bojím :grinning:
14. dub 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to je nekonečný co? jako já bych si to ani neuvědomila, že už je to tento týden.. koukla jsem do telefonu a ono fakt.. ach jo.. to je teda na prd.. :unamused:
14. dub 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova moc ted budes nosit na kazdou kontrolu, strci tam hned papirek a okamzite zjisti, zda nemas bilkovinu v moci. To je standard u kazde tehu kontroly.
14. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj to vím. no my nevím zda někam pojedem, ale chtěla bych. tak zkusím nějak přes doktora, vím, že to jde,ale taky záleží na doktoroj. Vyberu si nějaký wellnes nebo lázně - že to bude prospěšné :slight_smile:
14. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no vidis, to je super. Tos me privedla na myslenku co mi asi prislo za penize. V patek jsem koukala na ucet a prislo mi neco z prace a jeste jsem si rikala, ze vyplatu za brezen nemam, to jsem jeste byla na neschopence a od 1.4. jsem mela osetrovacku na malou, tak jsem si jeste rikala, ze by mi ji proplatili tak brzy. Ani nevim kdo plati osetrovacku, jestli zamestnavatel nebo OSSZ. Tak to asi bylo vraceni dani...
14. dub 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek