• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia ahá ;) no vidiš zase jsem o něco chytřejší :D děkuji ... ;)
14. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle no můj jezdí s autobusem takže tam to bohužel tak jednoduche neni.... dovolenou si musí hlásit min. 3 měsíce předem .... ale uvidime ... ;) nějak se to snad udělá. Jo my už máme ty Tatry zamluvené od loňska.... sice budem muset trošku upravit trasy ;) zvolit něco nenáročného ale pobyt na čerstvém vzduchu v přírodě mi určitě jen prospěje ;)
14. dub 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No jo, co se dá dělat, bude další kolo :frowning2:
14. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova aha :o( tak to je škoda, tak snad Vám to vyjde a bude to fajn jak tam spolu budete. Je to strašně krásný, když se na to ten chlap dívá. já jsem spíš pozorovala jeho jak vše studuje, jak mu doktor vysvětloval kde co mimi má a že se hýbe a tak ... ten jeho pohled.... k nezaplacení, ikdyž mi bylo trošku trapně, páč si ho pozval k němu tam dolu, tak videl taky uplně všechno jak doktor :grinning:
14. dub 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle určitě bych chtěla aby byl u toho ... je krásné vidět to maličké na monitoru .... tak ať si to taky užije tatínek :D
14. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf díky bohu za to, že to snažení je jedna z nejpříjemnějších věcí které znám :slight_smile: :grinning: aspoň, že tak.. do toho mi dochází listovka, tak nevím, zda nemám zkusit něco jiného :unamused:
14. dub 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj je to krásné, vždy jsem hrozně dojatá a moje prvni slova - nevidím srdíčko :grinning: a on vždyť je tady :grinning:
14. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to minule dr. taky srdičko krásně tluče... ja jsem neviděla vůbec nic jen flek :D tak mi to pak zvětšovala tak to šlo vidět krásně jak pulsovalo ;) tak oni už mají léta praxe .... mrknou a vidí :grinning:
14. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jo, to zase jo, ale pořád to čekání a nervozita, jestli to vyšlo nebo ne... :frowning2: Mi taky došla, si musím koupit novou až dojde výplata. :wink:
14. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@missuulle Ja frcim na krev uz ve stredu a pak za dva tydny a kousek na ten prvotrimestralni screening,nemate tuseni,jak to vypada?
14. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jojo je pravda, že to čekání je to nejhorší.. ale kdo si počká, tak si dočká, takže asi musíme čekat a čekat.... hodila by se mi nějaká odpočinková dovolená :slight_smile:

jéé, tak to mě výplata už došla, ale peníze jsou skoro fuč.. :confounded: ještě, že příští měsíc jsou odměny... aspoň tak :slight_smile:
14. dub 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No tak mi ještě ne, mám až 20. :frowning2: Jj, kdo si počká, ten se dočká, to je fakt. :wink:
14. dub 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf neboj to je za chvilku :slight_smile: :slight_smile: ale jako výplatu máme mít 10 na účtě a poslední rok tomu už není, tak jsem vždycky pěkně vytočená.. :grinning:
14. dub 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice na tom prvním vyšetření ti vezmou krev a udělají ultrazvuk a za těch 14 -21 dní jak jdeš pro výsledky, tak ti udělají znovu ultrazvuk, tam už může být tatínek dítěte a tam mu prosvicují páteř a měří krk či co. ultrazvuk dělají jak vnitřní tak i vnější, aspoň tak mi to říkala holčina co byla semnou na pokoji v nemocnici a ta už to měla za sebou, tu první část.
14. dub 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice kamaradka na nem byla nedavno a rikala, ze ji predem brali krev a kdyz sla na utz, dr.mel uz vysledky krve a porovnaval hodnoty te krve a co vidi na utz. pry je to procentualne presnejsi nez pak ty tripple testy v ca. 16 tt. tak nam pak aspon povis zda to tak probihalo i u tebe.
14. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, kazda rada se hodi, vid :wink:
14. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova určitě, s námi chodí na ultrazvuky i děti. Všude mi to dovolili. Takže vem,pro chlapa je to taky neuvěřitelný zážitek
14. dub 2014 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jinak z moci zkoumají krev,cukry a bílkoviny snad. Vím,že 3 věci a měří tlak a váží. A pak vyšetří děložní čípek a zda děloha roste. Už na to chodím po 3 a je to v pohodě.Nic to není
14. dub 2014 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Dnes jsem se v práci skoro rozbrečela. kolegyně sedící vedle mě je v 7 měsíci a dnes jsem si sahala na břicho a ukazovala mi jak miminko kope. Celou dobu si říkám, jak to musí být divné, že je vevnitř vlastně vetřelec :grinning: Totálně mě to sebralo... Něco tak krásného, a já si jen uvědomila, jak moc chci být těhotná.
14. dub 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je dobre, ze sis sahla. rika se, ze kdo si sahne na tehotenske brisko, sam brzy otehotni. co kde delas? to budou mit radost, kdyz jim ted odejde jedna na MD a ty se taky na mimi chystas.
14. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No to nevím, já sahám pořád na těhotné bříška kamarádek a pořád nic :frowning2: :wink:
14. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia před půl rokem odešla druhá kolegyně na mateřskou, teď půjde další, já snad taky brzo :grinning: dělám účetní, tady se to střídá :grinning:
14. dub 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to ja taky sahala na 2 a zatim nic, ale musis tomu verit :grinning: a bude lip
14. dub 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 to je dobry teda a co na to zamestnavatel? drzel by ti misto, nebo to mas na dobu urcitou?
14. dub 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kdepak, čekala jsem na novou smlouvu. na neurčito mám od ledna, proto se můžeme snažit už :grinning: takže pohoda :slight_smile:
14. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a jo, tos tady asi psala, vid :wink: tak to mas dobry, to se to bude snazit :grinning:
14. dub 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 na mě to funguje..... U 1 tehu jsem si pochvala miminko a po měsíci a půl zjistila, že jsem těhotná. U Tynky jsem si sáhla na bříško a teď posledně se na miminko jen podívala :grinning:. Budu muset chodit kilometr od dětí :grinning:
14. dub 2014 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já si sahala na břicho v lednu a houby :grinning:
14. dub 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja taky tak nejak a jeste to pojistila v breznu a taky zatim prd :frowning2:
14. dub 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takový dotaz. Určitě některá děláte ovulační testy.. Já měla včera dvě čárky - takže pozitivní, ovulace myslím proběhla podle bolesti břicha tak večer, ráno byl sex. Dneska jsem pro jistotu udělala ještě jeden ovulační test a ten je úplně čistý (jen kontrolní čárka). To je normální, že to po ovulaci hned tak klesne?
14. dub 2014 v 17:46  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek