• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ivet1987 tak jsi asi sahala blbě :grinning:
14. dub 2014 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa já je teda nedelala, ale podle mě je to naprosto normální. Ovulace proběhla, tak by měl být negativní
14. dub 2014 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa tak ja je ted delam kratce, ale nekde se i pise, ze u nekoho se na testech ovu ukaze jen po par hodin, takze teoreticky to mozne je. Prakticky by jsi asi stale mela dle testu mit alespon mini slabou testovaci carku, protoze min. hodnota toho hormonu v tele je vzdy. Ja to tak mela, vzdy alespon trosicku viditelna carka a v dobe ovulace opravdu pekne tmava.
Taky si vzpomen, jestli jsi pred tim dnesnim testem hodne nepila, to by pak bylo naredene a je to mozne, ze se neukaze vubec nic. A taky zda to nebylo rano, ma se delat az mezi 10-20 hod.
14. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak třeba ti netvrdlo protože si pila ten hořčík na lýtka...buď ráda, je to celkem nepříjemené.
14. dub 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tyyy jo a co je to to biochemické těhotenství?
14. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, no vy jste toho teda za ten jeden den napovídali :slight_smile:
Já hlásím, že koncem týdne čekám MS, tak uvidíme jestli dorazí...ale zdá se mi, že mám posunutou ovulaci ještě o fous dýl jak normálně,tak uvidíme co bude a nebude....No hlavně ať dorazí brzy a můžeme se vrhnout na snaženíčko :slight_smile:
14. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin je to ti závidím a lovení čárek na testu. To napětí bude či nebude pozitivní..... To už nikdy nezaziju.. Ale uteklo to jako voda to je děs. Letí to jak blázen
14. dub 2014 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No vidis, cely den tu nejsi, ale jak je videt, vse poctive docitas a mas prehled :grinning:
Ja o tom biochemickem tehotenstvi obcas nekde narazila v textu, ale nikdy tomu nevenovala pozornost az ted jsem se k tomu nejak doklikala na netu, bylo mi to vsechno z posledniho cyklu takove divne. No a tak jsem to nastudovala :grinning:
Biochemickým těhotenstvím je (laicky řečeno) nazývána krátká doba gravidity, kdy je vajíčko sice oplodněno, ale nedojde k jeho uhnízdění. Ženin organismus vykazuje známky těhotenství biochemicky měřitelné, ale těhotná není. Ukončení biochemického těhotenství nemusí ani poznat. Ve fázi biochemické gravidity končí značná část těhotenství.
takze se vysvetluje proc jsem mela ten prvni test pozitivni, i jsem jiz zacala citit, ze to proste nejsem ja (paleni zahy na coz netrpim, zacpa, motani hlavy na coz taky netrpim a tak proste to bylo jinaci) no a pak jsem opozdene dostala MS a silnou, takze bohuzel nic. :frowning2:
14. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj leti to jako blazen...bych byla odhaduji uz v 17tt kdyby se ty dve mqle mrsky nepustili... No spocitala jsem to zhruba na nedeli, tak snad se nikde nebude flakat.
14. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no spis nez docitani bych rekla, ze to prebehnu ocima a vzdy me neco zaujme :slight_smile:.
Dekuji za vysvetleni...to je zajimave. Priste to urcite uz vyjde uvidis :wink:
14. dub 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no rada bych uz, to cekani je dlouhe a nebavi me to. No ale nejsem jedina, ja vim. Tak ted od patku zacnu s ovu testy, tak uvidim jak to pujde.
14. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin nic nenadelas a užiješ si celé těhotenství a příjemné snažení.... Já už se budu modlit aby u mě z toho nic.nevzniklo. Jinak by mě už vezli nohama napřed :grinning:
14. dub 2014 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia no teda to byla vysilujici odpověď.... Co všechno člověk nezjistí :grinning: no jednou si mimco cestu najde. Uvidíš, ale až to nebudeš čekat
14. dub 2014 ve 23:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 to je vid :grinning: no jak rikam, clovek se ma furt co ucit
Nejlepsi je, ze to vim jen proto, ze nam treti nejde, tak hledam co a jak. Prvni 2 byly hned, tak clovek nic neresil a nezjistoval.
To ja furt verim, ze mimco jeste bude, no ale jen toho casu moc uz nemam, vis :frowning2:
15. dub 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak červená už konci :slight_smile: tak zase cekat :slight_smile: na ovulaci atd...porad dokola to čekání je příšerné ach jo a dotoho tchýně na cely odpoledne
15. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrusinka to nas zase bude v temer stejnem terminu - cekatelek na ovu a pak na event. tehu testy :grinning:
15. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak jsem holky do konce tydne doma a aby toho nebylo malo, manzel ma zanet prudusek, takze dostal dnes take ATB :frowning2:
15. dub 2014 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já měla to samé, Patrik přes prášky, Tynka ihned po vysazení. A teď jsem taky cekala a otěhotněla až co doktor řekl,že jsem neplodna.. Chce to na to nemyslet. Já si myslela,že na to nemyslela, ale asi jsem na to moc vnitřně myslela :grinning: a pak jsem to hodila za hlavu a otěhotněla a nikdo neví jak. I s nepravidelnou menstruaci. Jde to jen musíš na to zapomenout. Já taky byla zvyklá, že jsem byla těhotná hned....
15. dub 2014 ve 13:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak ja jsem dnes 30 DC zatim nepocituju nic....mrchu cekam tak koncem tydne...snad se nebude loudat. Jak se to blizi, tak na to myslim vic a vic...mazec. jednoduse se rika nemyslet na to, ale strane spatne dela....vsak to znate.
15. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Přesně tak, já taky čekám v neděli nebo v pondělí, mě teda bolí a píchá občas v podbřišku a levý vaječník, taky se snažím na to nemyslet, ale kdyby to tak lehce šlo. :slight_smile:
15. dub 2014 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro inspiraci....hlasim ze mimi je v poradku roste jak drak.Uz mame 2,5 cm a srdicko 160 uderu za minutu.Prikladam fotecku :slight_smile:
15. dub 2014 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@maice je to je krásný. :grinning:nás zachvíli dozenete. :grinning:teď zjistuji, že miminko byde asi o kapku lehčí. Uvidíme. Třeba to dožene a i kdyby ne.3 kilovy mimco je taky pěkný :grinning: užívej si to
15. dub 2014 v 17:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice Joo, inspirace pekna, dekujeme :wink:
Ted jeste ta skutecnost, tak uvidime koho jsi inspirovala nejvice :grinning:
Je fajn, ze je vse v poradku, tolik ti to preji, kor kdyz vim, jak jsi se tu nacekala a natrapila, ze stale nic.
15. dub 2014 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Užívám, po dnešní prohlídce se mi hrozně ulevilo :slight_smile: A slyšela jsem srdíčko :slight_smile: No prostě úúúúúchvatný :slight_smile:
15. dub 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@maice jj to je ten nejkrásnější zážitek, který může někdo spatřit.... I když držet to miminko po porodu je plné emocí. Ale 30 tt uteče jako voda.zachvili tě prcek bude kopat. To je ještě lepší než slyšet srdíčko :grinning:
15. dub 2014 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice je to krásně vidět, už má miminko krásné tvary:o) já už chci taky,ale na UTZ jdu az na tom screeningu 29.4. to bude dlouhé čekání... a kontrola u gylekologa 6.5. a tam bych už měla dostat průkazku. taky se pořád strachuju jestli je vše ok, ale říkam si že musí. A už ti trošku roste bříško?
15. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,zapoměla jsem napsat jak jsem dopadla s vysledky o kterych jsem psala.Lékař neví co semnou podle ultrazvuku to vypadá jako bych byla ale krev ukazala že nejsem tak v pátek jdu znova na nejake vysetreni jestli se neco zmenilo nebo ne :unamused:
15. dub 2014 ve 21:37  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Brisko malinko vykukuje,ale moc mu to pres ty brisaky nejde...spis trochu trpim,jak se svaly snazi roztahovat...Neboj se nic...urco bude vse,jak ma byt a taky se pochlubis foteckou :wink:
15. dub 2014 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice jj to jo, už mám doma tři:o) a doufam, že z těch PCE dostanu dalši, jak pojedem na ten screening. já teda pořád polehávám a už mi to příjde jako celá věčnost, vubec mě to nebaví,ale pro mimi musim. necham si ted předelat na neschopence pobyt ke mě domu a tam to bude lepsí, máme velký barák se zahradou, tak muzu být venku na houpačce, u přítele nic takového není, tak jsem odkazaná na jednu místnost a to už mi hrabe.
16. dub 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia a ostatní, jsem v tom další měsíc s vámi, už 8 kolo, ale bez Provery tak uvidíme jak to bude. až skončí mrška razím zase k dr. jestli by mi nenapsal nebo nedoporučil něco jinýho než Proveru protože mít deprese a sklony k sebevraždě opravdu nechci...
budu se teď zaměstnávat něčím jiným ať to tolik neřeším tak sem občas nakouknu jak jste na tom vy, držím všem snažilkám palce a všem těhulkám hodně zdravíčka, užívejte si to :slight_smile:
16. dub 2014 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek