• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@jezura777 to jsme na tom skoro stejne, my jedeme 7 kolo. Tobe taky samozrejme drzime palce :wink:
16. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak jsem po další kontrole a dneska první těhu poradna ;) Dostala jsem průkazku a konečně jsem si nezapoměla říct o fotku :D takže se s Vámi podělím. Podle UZT to prý vypadá na 8 tt. Srdíčko krásně tlouklo a jsme velcí 1,56 cm :slight_smile:
16. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova no teda,taky jsem to měla v bříšku. :grinning:teď tam je velikán. Ale gratulace. Miminko krásné roste a má se cíle k světu. Jen ho krásně 'pec' :grinning: je to zázrak, co že 2 buněk, co nejsou vidět za 10 lunarnich měsíců vznikne. No počkej chvíli, okolí 20 tt budeš cítit kopanecky, spis bublinky
16. dub 2014 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no vida, dalsi inspirace :grinning:
Vidis, ono to jde, tak my dalsi na rade musime holt jeste cekat :wink:
16. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj je to neuvěřitelné, že z tak mála vyroste takový dokonalý tvoreček .... Už se těším až ho budu cítit jak se vrtí v bříšku ;)
@donia ještě chvliku a dočkáte se ... všechny tady ;) neboj držím vám moc moc palačky
16. dub 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj to bude zachvili. :grinning:a je to skvělý pocit. Když víš, že to mimco je v tobě, kope tě.... Na to byla machr Tynka. Ta kopala tak,ze jsem říkala, že chudak děloha je sama.midrina :grinning: a na monitoru, co to dělalo.... To nestíhal ani zapisovat a pak na to koukali, co je to za divočinu...
16. dub 2014 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Takže nakonec o malinko mladší? Super, moc gratuluju, krásný kulihrášek :slight_smile:
16. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova krásná práce, moc gratuluji :slight_smile: :wink:
16. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no minulý týden jsme odpovídali přesně ;) teďka o trošku mladší ... ale minule mi dělála vag. UTZ a šlo to mimčo vidět lépe než teď když mi dělala klasicky přes břicho... nevím jestli i to na to může mít nějaký vliv bůh ví ;) hlavně že tam bylo :grinning: a že mu tluče <3 po dalším UZT budem chytřejší zase o něco :D
@lefik02 Děkuji
16. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak mě nějak nebolí vůbec nic...nic necítím,tak se necháme překvapit. Ale doufám, že se nebude moc dlouho loudat...přeci jen cyklus 35dní je dost dlouhý :-/
16. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Krásná fotečka!!!! Tiše závidím :wink: . Je super, že je vše tak jak má!
16. dub 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle a on ti doktor nenapsal vycházky? Já jsem měla první měsíc byla teda bez vycházek taky,ale pak mi je napsal neomezené....ty nevím zda ještě vůbec jdou,ale vím, že snad 6hodin děnně by mělo jít v pohodě?
16. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova vnitřní UTZ je vždy přesnější a líp vyditelný....když je mimi hodně malinké,tak vnitřním UTZ je kolikrát vidět a přes břicho ještě ne...tak je vnitřní v začátcích přesnější...
Jinak máš krásnou fotečku! Ulně vidím ty moje dvě bublinky na které jsem se chodila koukat v lednu a únoru...
16. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jo, zakoupeno další balení listovky a jedeme... v neděli má dorazit mrcha, tak uvidíme co si na mě nachystá a zda bude napínat, nebo bude přesně na den... :unamused:
16. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krásná fotečka, gratuluji.. úplně když tady na ty fotečky koukám, tak vidím už sebe u doktorky a na ultrazvuku.. jenže to by se nedjříve muselo zadařit... :frowning2: každopádně moc si to užívej, tiše budu závidět :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja píšeš ty... mě mí dojít v neděli a čim víc se blíží, tim víc na to myslím.. ale prsa nebolí, v břichu sem tam píchne, ale jinak nic... uvidíme co mi víkend přichystá za překvápko.. :unamused:
16. dub 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Tak jsem zvědavá, co mi ten velikonoční víkend přinese za překvápko. :frowning2:
16. dub 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf věř mi, že já taky... nejhorší je, když si napíšu s nějakou kámoškou a dotazy z jejich strany " tak co mimi " pro mě začínají být deprimující... :unamused:
16. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no to ti věřím, já už jsem si zvykla. Na tyto dotazy už buďto neodpovídám, nebo říkám, až to přijde, tak to přijde. :wink:
16. dub 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no mě to spíš začíná, tak trošku štvát... řekla jsem jim, že tomu necháme volný průběh a uvidíme.. snad když se zadaří, tak o tom budou vědět jako jedny z prvních... tak proč ty dotazy??? :confounded:
16. dub 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 nevím, ze začátku mě to taky štvalo, teď už se nad tím usměju. I když mě to občas zabolí a zamrzí, že stále nic, ale co nadělám.
16. dub 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Za chvili tam taky budeš, já taky hrozně zaviděla, pak mi dr. řekl, že ovulace neprobíhá a nefunguju, píchnul vyvolávačku a byla jsem stejne v tom :slight_smile:
16. dub 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf je pravda, že nevím, zda je to z lítosti a nebo je to, že mě to fakt štve z jejich strany.. samy vědí i z okolí, že prostě otěhotnět není jednoduché atd.. a i tak se zeptají.. no co už no.. nebudeme to nějak řešit.. asi jim začnu říkat, že jsme tomu teď dali pohov, že máme hodně práce na baráku atd.. a že teď mimčo nechce a třebas bude klid.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice byla jsem o víkendu u sestry, má dvouletého chlapečka než jsme k ni jeli, koupili jsme s přítelem malému tričko polo :slight_smile: a líbilo se mi, jak přítel prohlásil, že ho bude bavit nakupovat pro mrně, že si to užije víc jak pro sebe.. to jsem málem roztála :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

no snad tam brzo taky budu.. a vyvolávačku na MS ti dal jo? teda to se Vám hezky zadařilo :slight_smile:
16. dub 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Dal...no hezky...počkali jsme si skoro rok...ale to čekání stojí za to :slight_smile:
16. dub 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no tak já na vyvolávačky byla zvyklá, jelikož jsem MS nedostala třebas dva, tři měsíce a neřešila jsem to.. takže když už bylo nutně, šla jsem na vyvolávačku a najednou šup a hotov, došlo to samo, ale trvalo to..

ahaaa, tak to jsem nevěděla, že jste čekali tak dlouho.. :unamused: to se omlouvám.. ale vše dobře dopadlo a dočkali jste se, to je hlavní :wink: :wink:
16. dub 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No já na ně taky chodila celý rok...někdy v termínu, někdy jsem to neřešila....no a pak hups, vyvolávačka nezabrala :slight_smile:))
16. dub 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice uvidíme, co u mě zabere, nebo nezabere a jak se zadaří :slight_smile: a po jak dlouhé době si začala být " zoufalá " nebo jak bych to nazvala, že se nedaří?
16. dub 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No začali jsme v květnu, v září se brali - do té doby bylo co dělat a co zařizovat, takže pohoda...od října, listopadu to bylo na prd...Všichni mi říkali, jak na to nemám myslet...ale to víme dobře, že prostě nejde. No a v únoru jsme si udělali výlet do Egypta a vrátiise už 3 :slight_smile:
16. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, jj mám vycházky, ale tady nikoho neznám a doma je doma, takový pohodlnější. Mám nahlášené vycházky od 13 do 19hod.
16. dub 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek