• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova já chci taky už průkazku :frowning2: já ji dostanu až v květnu. ona ti dělala vnější??? to koukám, větčinou dělají do 12tt vnitřní.
16. dub 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teplota mi skáče jako blbá :grinning:
www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
Dnes mě bodá vaječník, tak kdoví jestli se blíží ovu,jsem teprve 10dc
16. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Já ji taky ještě nemam...prý až 12 týden :slight_smile: taky jsem koukala, já jsem 10TT a pořád mě vyšetřují vaginálním...
16. dub 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj tak budem spolu čekat. a kdy jdeš na kontrolu?
16. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no mě říkala že teď tu jen vnější. Nijak jsem to neřešila :wink: už se těším na příště
16. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a příště máš kdy?
16. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle 13.5 tak to snad uteče
16. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj, necháme se překvapit co nám tento měsíc mrška nachystá.
16. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle
@monikaklosova No já jdu do poradny taky 13.5 a ještě toho 6.5 na screening, odběry mám za sebou :slight_smile: Jsme to ale krásně sladěný :slight_smile:
16. dub 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no jo, tehule sladeny spolu a cekatelky taky spolu :wink:
16. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok pri to sladeni se me napadlo, jak jsi na tom? Ja zatim nic, zadne pocity na ovu, s testama chci zacit v patek. Jak jsem to ted mela posunute, tak tezko rict kdy vlastne poradne zacala, tak snad nic neprosvihnu.
16. dub 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Přesně, alespoň se můžeme podporovat :slight_smile:
16. dub 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj tak já na odběry jdu 29.4 a poradnu mám 6.5. a pak teda výsledky. už se moooc těším až budu v klidu že je vše ok. a na těch odběrech ti dělali jenom odběry? a nebo ti dělali i UTZ. co vím tak kámoškám dělali i UTZ a kolik jsi platila? nás to bude stát v Pardubicích 1500
16. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Utz byl vcera, dnes jen krev - budu to mít zdarma.
16. dub 2014 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak včera gynda. Zjistili, že za 3 tt jsem zhubla 1,5 kg tak už se jim to nelíbí tak jsem o 5,5 kg lehčí. A jinak genetika, jak na to v tom 14 tt kazdej nadává, tak mě vyšla skvělé. Děložní čípek drží a na dělohu nic neříkal..... Asi už jsem zapomela, jak byla tvrdci. Na další kontrolu za 3 tt a mam jít na ty podelany cukry. Ach jo,nesnáším to. Nemam rada sladké
!
@maice jj tech holek co se z dovolené vrátili ve 3 znám dost :grinning: ono dovolená, nemyslí se na to, skočil na to a jsi v tom ani nevíš jak :grinning: a ten tok čekání, to je právě super překvápko, že se zadaří. Mě doktor taky řekl, že neovuluji, tak jsem měřila bazalku, ukázala graf a zjistil, že ovuluji, tak řekl, že prolaktin z kojení způsobuje neplodnost a já v tej době těhotná byla, ale asi jen týden, to nikdo nepozná! A za měsíc na mě koukal jak na exota a nechápal, jak jsem mohla otěhotnět hned po vyvovalavacce. :grinning: neresise se kdy, ale hlavně že k tomu došlo a přirozenou cestou :wink: a to je to nejúžasnější, co se může stát :wink:
17. dub 2014 v 06:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahojda, já měla včera trochu hoňky v podobě průjmu :frowning2:, takže ani testík jsem nemohla pořádně udělat :frowning2:, dnes jsem 11DC a v pátek jdu za dr. :slight_smile:, tak jsem zvědavá, co mi poví :slight_smile:... no a co ty? už jsi o.k. :slight_smile:?
17. dub 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, u me uz o hodne lepsi, i kdyz si jeste zasmrkam a zakaslu. ale uvolnilo se mi to po tech atb. neschopenku mam do patku, protoze vikendy mi neplati a v pondeli je svatek, takze do prace od utery. manzel je take na atb a mala mi furt pokaslava, ale funguje normalne, tak snad to bude ok. doma by s ni nemel kdo byt, to uz by v praci nezkousli.
tak to jsem na tebe zvedava co se zitra dozvis.
17. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no i já jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:... tak to jste pěkně promarodily všichni, co :frowning2:...
17. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,v utery gynda a podle posledni MS jsem 12+4 a podle UZ co delal doktor 13+2 :slight_smile: takze asi budu rodit uz okolo 19.10. :D no uvidime jak to vse bude :slight_smile: mejte se hezky a az bude zas trosku casu, tak se sem mrknu :slight_smile:
@verik2 na genetice jsem byla v prvnim tehu v HK a dobry a test na cukry jsem zvladla take, protoze jsem si mohla vzit sebou malou lahvicku 0,5l cerneho caje vlazneho :slight_smile: (neslazeneho) muzu rict, ze se to stim pilo lip :slight_smile: namichali mi to do kelimku s cernym cajem :slight_smile:
17. dub 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jak to že to budeš mít zdarma???
17. dub 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a brali ti hodně krve?
17. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No brali jen jednu ampulku, takže nic velkýho :slight_smile: A zadarmo to mám protože na to u apolináře dostali grant, ted už sice do poradny chodím jinam, ale těhotenství potvrdili tam a rovnou mi to nabídli :slight_smile:
17. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je pěkné, ale i kdyby to byli 3tisíce, tak to za to dám, pro klid duše :slight_smile: já dnes byla taky na odběru a za 14 dní zase znovu .... jak já to nenávidííím, měla jsem hrozné nervy, šíleně se bojím jehel.
17. dub 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle přesně, na tomto rozhodně nehodlám šetřit...ale potěší, když je něco zadarmo a zbydou korunky jinde :slight_smile:
17. dub 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj moje slova :slight_smile: já už to chci mít taky tak za sebou :grinning:
17. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já otěhotnim až za měsíc, za dva. Vydedukovali jsme s kolegyni, že si předáváme štafetu tady :slight_smile: Loni v říjnu odešla na mateřskou kolegyně, hned otěhotněla druhá, která odchází na mateřskou v květnu,takže budu mít Londýňátko a basta :grinning:
17. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 hlavní je umět si to hezky rozplánovat :D držím palec !!
17. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@missuulle já to mám za 600,- ale když dojdu s dokladem do mojí pojištovny tak mi to proplatí. Takže aspoň něco ... Tak jsem zvědava jestli mi budou dělat toho 29.4 jen odběry nebo i kontrolni UTZ ... já bych brala i ten UTZ ale myslim že nebude.
17. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, to ale zni hezky a vis jak ty vylety / dovolene dopadaji :grinning:
Tak v tom pripade bych mela mit take jasno - v pulce cervna mame s manzelem romanticky vikend (darek od Jeziska), tak to by mohlo take klapnout. To budu i po navsteve Genetu, tak uvidime... :wink:
17. dub 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když se nám miminko nedaří, tak jsme si včera dovezli nové mrně a nového člena rodiny.. seznamte se, jmenuje se P!NKy :slight_smile: :slight_smile:

PS: snad se nebudete zlobit

:slight_smile:
17. dub 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek