• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@monikaklosova a co máš za pojišťovnu? a jestli VZP, tak máš nějaký ten zdravý program?
17. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle mám průmyslovou .... mají tam nějaký program pro těhotné a matky a mají příspěvek na 1 těhotenství 1 000,- takže 600,- vyčerpám na to a 400 pak můžu ještě na nějaké masáže, nebo kurz nebo tak něco ....
17. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Je boží :slight_smile:)))
17. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to same mela ozp za 1500
@missuulle
@monikaklosova
17. dub 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jak to myslíš?
17. dub 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy se jich zkusím zeptat. 2x jsem to dala, tak snad i po 3 :grinning: už vum do čeho jdu.... Jen teď sladký fakt ne.kdyby to bylo kyselý, tak dobře, ale sladký..... Fuj tajbl
17. dub 2014 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle mám to samé z jehel. Jinak ty placený testy jsem dělala jen u Patrika.teď u Tynky a u toho 3 ne a stejně v tom 14 tt jsou výsledky skvělý. Takže je mimco zdraví jak ripa. :grinning:
17. dub 2014 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak VZP přispívá 500kč
17. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak hlásím, že u mě zatím mrcha nedorazila...a jsem 32DC...takjestli nedorazí ani v neděli,tak asi zkusím testnout...
17. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lupinpupin no ty jo, nerikej, zes nas predbehla :grinning:
ani zadne priznaky?
17. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak to máte asi stejnou štafetu jako u nás v práci :slight_smile: První šla na mateřskou v říjnu, další v únoru a já v březnu a to jsme na jedno středisku pracovaly 4, tak z nás měli opravdu radost :slight_smile:
17. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak se zitra hned ozvi. Ja uz druhy den zacinam citit prsa a poboliva me podbrisek, tak uz zitra zkusim ovu testy. Kdybych mela brat 1DC jako ten den, co se mi to uz uplne rozjelo, tak budu zitra 11DC, tak snad to odchytnu.
17. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no holka ty jsi to vzala za dobrej konec :grinning: přej necháváme tomu průběh a zrovna jste se trefili třeba :grinning: no což aspoň bude zahojena bolístka. A vše bude v pořádku :grinning: já jsem dneska ko,už nám dovymenili dveře, tak místo toho abych ležela a snažila se pro spokojenost doktorů něco nabrat, tak lítám a uklizim barák. Bourali nám kovový rámy dveří a dávali dřevěné oblozky, tak všude prach a bordel, ale neskutecnej. Až se mi z toho chce brečet, tak uklizim a asi dal hubnu. Nějak mi padají všechny kalhoty :grinning: na 21 tt dobrý.
17. dub 2014 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jdu až v 15.20, tak se neboj, písnu :slight_smile:, no já také včera cítila prsa a večer i břicho, tak sand se chystá :grinning:... já testím od včera a micro duch, ale to jsem měla i minulý měsíc, furt nic, nic a najednou dálnici :grinning:
18. dub 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin moc ti přeji, ať mrcha nedorazí a přehoupneš se k nám těhulkám a za tebou všichni ostatníííí :o) musíš každopádně informovat.
18. dub 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky,tak se konečne zadařilo dnes jsem se to dozvenela na 100% že jsem těhotná.To čekání za to stalo :wink: Jo a ještě něco před týdnem tam nic nebylo a ani v krvi a ted je tam mimi
18. dub 2014 v 10:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@mirunkaaal no vidíš to, tak mooooc gratujuji!!!!
18. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal je super, další tehulka.... Tak užívej si to to čekání je hrozný, ale pak ta radost z toho když vidíš tu fazolku je neskutečná a krásná.
18. dub 2014 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Moooc děkuji :slight_smile:
18. dub 2014 v 10:21  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jj já už nedoufala že se podaří po takový době a najednou je tam skřítek.Ale před týdnem tam nic nebylo a krev take negativni a ted to slo videt jasne :slight_smile:
18. dub 2014 v 10:23  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal gratulaceeee :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@lupinpupin

holky, tak jak jste na tom? už cítíte, že tá mrcha dorazí? já pořád nic... :slight_smile: :unamused: sice má dojít až v neděli, ale příznaky už bych klasicky měla " nafouklé břicho, prsa + jejich bolest " ... tak jsem čim dál více zvědavá... :grinning:
18. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no tak já vím, že dorazí. Začínám cítit prsa, jsem mrská :slight_smile:, zácpa ... takže v neděli nebo v pondělí jí čekám v plné parádě :frowning2:
18. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal jj ono to tak vždy je.já to měla s Tenkou. 3tt doktorka nic,krev nic,test nic.....a pak se divila. Ze když jsem tam byla prve tak jsem byla těhotná a já to říkala, strašně mě bolely prsa a nedokázala říct proč. Pak už věděla... Ale já furt i přes všechno tvrdila, že těhotná jsem a nikdo nevěřil. No teď to bylo poznat dřív a co jsem byla na gynde, tak už v 5 tt a to ultrazvuk ukázal :grinning: tak užívej si tehulkovani, Opatruj sebe i miminko a připravuje se na velkou změnu v životě..... Nákup věci ti závidím. Já vše mám, kupují jen pleny a uhrousky. Tím končím
18. dub 2014 ve 13:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to mě mrzí.... to zdlouhá čekání je na prd.. no já uvidím, mě jen sem tam píchá v břiše, prsa pořád stejná.. ale mám tušení, že stejnak dorazí.. no však já dám info :slight_smile:
18. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jasně, já dám taky info :slight_smile: Je to na prd, ale co naděláme, další kolo !! :slight_smile:
18. dub 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevím...to se mi zas nezdá, že by to bylo tak rychlé.... zatím žádné příznaky ničeho...ani těhu a ani MS...
18. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no nevím...nějak se mi nechce věřit, že by jsme se trefili....spíš si říkám, jestli nebudu mít posunutej celej cyklus nějak...nevím. Jeidiné co vím je, že i dnes MS stále nikde.
18. dub 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já zatím nic...žádné příznaky ničeho...tak uvidíme čeho se dočkáme :wink:
18. dub 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal gratuluji! Užívej si těhulkování!
18. dub 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek