• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin @lefik02 tak nakonec budu jediná, které mrcha dorazí a vy se budete radovat z // !!!!!! :grinning:
18. dub 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no já mylsím, že mě taky někdy dorazí....než těhu spíš očekávám mrchu...říkám si, že by to byla náhoda takhle ještě bez snažení...
18. dub 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale tak to bývá, když na to nemyslíš a ještě to ani nechceš,tak to většinou přijde :wink:
18. dub 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj to je pravda,ale nechce se mi věři, že bysme se zrovna trefili :slight_smile:
18. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak uvidíš, jak to dopadne a jestli se mrcha ukáže.
18. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf necháme se překvapit, co nám víkend nachystá :slight_smile:
18. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no vis, ze jsi sama rikala, ze to je jak kdyz pohnoji, tak treba fakt stacilo malo. uvidis za par dni.
18. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lefik02
@andrusinka
Holky, tak jsem se vrátila od dr., dostala jsem "duphaston" na 3.m. a pak se uvidí, beru ho od 15DC 10dní ráno-večer... někdo zkušenosti?
18. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ted jsem se zrovna chtela zeptat na co ma byt a a ty se ptas na zkusenosti. No tak ja tedy neporadim. Na co ti rekl, ze ma byt?
18. dub 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Duphaston je "umělý" progesteron. Máš nějaké problémy? Já teď vůbec nestíhala číst, tak jestli jsem něco přehlídla, tak se omlouvám.
Já si říkám, že nějak taková léčba čeká asi mě, protože všechny tři MS od vysazení HA byly takové slabší, navíc teď ještě, když konečně cyklus napřed vypadal docela normálně, tak nakonec kratší luteální fáze. Ale zatím jsem na bylinách jenom.
18. dub 2014 v 19:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@baya66 problém mám takový, že jedu 6 cyklus snažení a prd z toho a mám špinění před ms, tak by mi prý měl pomoci :slight_smile:... ale to je ve hvězdách :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jako plus bere to, že už máme syna a jsme stejní partneři, tak mi řekl, že buď dojdu jako těhu nebo po třech měsích co to doberu a budeme to řešit dál, tak snad .... :slight_smile:
18. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jasné... no, já poslední cyklus taky napřed asi den špinila a to jsem nikdy nemívala... a MS máš normálně silnou? já budu muset zajít k doktorovi, aby kouknul na slizinici... jenže zatím mi jen řekl, že mám v květnu normálně přijít na prevenci...
18. dub 2014 ve 20:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to me rikal taky, stejny partner, 2 deti bez problemu, tak me ani nic nedaval, rovnou poslal do Gennetu, ze to chce popostrcit :grinning:
18. dub 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 mam ji slabsi, ale furt stejnou, cyklus pravidelny a ovu take, jen to spineni a mimi nikde :grinning:
@donia me rekl, ze tomu dame ty 3 cykly a pak uvidime :slight_smile:
18. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ano, říká se to, tak se nechám překvapit.
18. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak já taky neporadím...vůbec se v tomhle nevyznám.
18. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to neva, hlavne, aby si to nedostala a ani nevyznala :slight_smile:
18. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky jsem si to tak říkala....že naštěstí nevím oč jde... a doufám, že ani tyto zkušenosti mít nebudu... Ale nikdy neříkej nikdy...nikdy nevíme co nám příroda nachystá.
18. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, 17DC je ovu nebo ne? Podle ultrazvuku byl 16DC folikul 21mm, ovu prý během 1–2 dnů. Čárka není silnější než kontrolní, ale pak slábne úplně tak nevím.
18. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rull podle testu bych rekla, ze ne, ale nektere zeny nereagujina ovu testy :slight_smile:
@lupinpupin take sem si rikala, ze to bude brnkacka, kdyz je Teo a neni :unamused:
18. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rull no nejtmavší je 17DC, tudíš ovulka 18DC...ale není uplně 100% pozitivní jak píše teok....

@teok neboj, teď to už vyjde určitě
18. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kduz uz to nestihneme do prosince, kdy mi konci mateska, tak by mohlo :grinning:
18. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík já vím, že není 100%, proto jsem ptám, kdybych nebyla na tom ultrazvuku, tak bych to neřešila, ale teď nevím, čemu věřit.
18. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ty už to taky nestíháš :-/ tak to jsme dvě...mě končí v září... :-/ ale díky srdeční tachykardii, císaří a potratu,abych měla mít rizikové...
18. dub 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rull já bych řekla, že to vychází....jestli doktor 16DC říkal do 1-2dnů bude ovulka a 17DC "pozitivní" ovulační test a ovulace 18DC...tak to vychází přibližně stejně...
18. dub 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mě doktorka dala utrogestan (stejný jako duphaston) právě kvůli tomu špinění před MS, je to prý znamení, že možná nefunguje žluté tělísko a to může být příčinou problému s otěhotněním. Tak snad nám zafunguje :slight_smile:
18. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin měla by jsi mít rizikové.....i když člověk neví. Já ho mám mít taky,ale nevypsal mi ho,i když možná díky mateřský. Je teda fakt,že chodím na gyndu hodně často i 2x za měsíc. Tak by to tak mělo být?Ale kamarádka, spontánní potrat a rizikové ji nevypsali, vydali průkazku v 6 tt a v 9 zamlklej potrat. A to jednou zaspinila šla na gyndu a bylo to dobry a pak zjistili, že není srdíčko a měla být už 12 tt a na 9 se to zastavilo.... A dokonce ani jednej postizenej holce nedali rizikový... A co ty menzes furt nic? Možný je všechno.když člověk nechce, tak se hned trefí :wink:
19. dub 2014 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin když budeš mít rizikové a máš práci, tak ti je hej ale já budu muset na pracák :-/
@helenah82 a jak dlouho ho bereš? mě říkala známá, že jí ho dr. také dal, máme stejného a do měsíce a půl byla těhu, tak sem zvědavá, doktor se semnou loučil slavy, buď přijdete jako těhotná a nebo za tři měsíce a bude se to řešit dál, tak tajně doufám, že budu těhu a nebude se to muset řešit :slight_smile:...
19. dub 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak komu se blíží ovulka:slight_smile: a kdo už se snaží?Já tentokrát zacnu sexovat jen okolo plodnych dnu,nechame je uležet:slight_smile: nevystrilime je předem :slight_smile: to je moje taktika pro tento mesic :grinning: co Vy?
19. dub 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka já ji čekám zítra a snažení bude dnes a asi zítra, taťka byl včera moooc unavený :frowning2:
19. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek