• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@andrusinka
@teok no já jsem 13dc,ale nevím kdy bude ovu,testy nedělám :grinning: ale možná už se blíží, dle hlenu a čípku .
19. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele, i já jsem 13DC a podle hlenu je za dveřma, je to šílené tento cyklus .-(, mám furt mokro v gaťkách a fakt se nepočůrávám :grinning:
19. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@andrusinka My jsme nechali 2 dny spermošky dozrávat, přítel bere Selzink plus, já Femibion 800, tak doufáme, že tentokrát už to vyjde. A když ne....no tak se vlastně nic nezmění.
19. dub 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kontryhel čaj,calibrum baby plán a listovku:slight_smile: můj chlap vit E a cpu ho i listovkou tak jsem zvědavá:slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@teok já jsem 8dc
@enalga ty jo 3 děti a další snažení?Mas můj obdiv:slight_smile: jak dlouho se snažíte?
19. dub 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin @lefik02 zdravím holky, tak jak jste na tom?? U mně zatím nic, čekám. :slight_smile:
19. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Od prosince 2013 - zatím marně :frowning2:
19. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2014 v 18:23  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Moc děkuji.Budu si užívat svoje první těhotenství naplno a vim že v životě budeme mít s přítelem zmenu ale už se teď spolu těšíme :slight_smile:
19. dub 2014 v 18:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji :slight_smile: Už si ¨ho začínám užívat
19. dub 2014 v 18:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok také beru první měsíc a teď čekám, bylo by to krásné, kdyby to vyšlo, ale zároveň se bojím, že to nevyjde a budu zklamaná. I mně se blíží konec rodičovské a plánovala jsem, že plynule přejdeme k další rodičovské. Každopádně jsem ráda, že se něco děje. Viděla jsem Tvou otázku ohledně dne, kdy se má začít brát. Je to tři dny po ovulaci (aby byla jistota, že proběhla a udržela se hladina progesteronu).
19. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helenah82 a proc dr.rekl 15DC a nevi kdy ovu je? Kdyby to tak vadilo, tak na to upozorni, ne? A nevis, mela sem problemy s krvi, jsem sledovana na hematologii, vse je o.k., muzu si to vzit a kdyz po tom co jsem cetla v letaku? Dr.to vi, tak by mi to snad nenapsal, ne? Vzdyt to je hormon co produkuji, jen malo.... co s tim????
19. dub 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi v profilu preskocil vek u syna, jo, vcera melo moje "miminko" 13-te narozeniny. No leti to hrozne rychle. Tak jsem zvedava kdy nam pribude to opravdu male miminko :wink:
19. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga no teda já 3 končím a už o tehu nechci ani slyšet. Začátek jsem měla fakt prisernej a ani se neví, zda budu rodit spontánně. A navíc další už bych nedala ani finančně, nechci žít z výplaty do výplaty a ani nervově :grinning: dneska zase dcera blinka, bud se ještě nesrovnala a jak plakala vše, tak si podrazdila žaludek, nebo jak si lokla vody a nebo jak brečela. To se jí stane, že se poblinka. A dneska to byla fakt troška, tak to snad bude dobrý. A to děti mi skoro nemarodi a pak něco takového a jsem hotova..... Ty musíš mýt nervy ze železa asi :grinning:
19. dub 2014 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak už vím co ti bylo. Jak měla v noci Tynka podrazdenej žaludek.....no asi po půl roce chytla rýmu jak Brno a Patrik ji má taky..... No za 3 dny budou zdraví :wink: hlavně, že to není nic horšího. Jak ji odsavam,tak už.je to dobry.
20. dub 2014 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já si taky myslím, že tá mrcha dorazí. zatím teda nic, pořád vše při starém, ale uvidíme.. necháme se překvapit.. je super, že jsem doma prohodila, že mi smrdí slupka od banánu, tak se začali všichni divit, jako od kdy... no já se zblázním.. :grinning: :grinning:
20. dub 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky, tak s tím zkušenost vážně nemám, ale dle toho co si psala, tak by Ti " Vám " to mělo pomoct, tak " tfuj, tfuj " štěstíčko :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ahojky, tak já jsem na tom tak, že zatím nic. ani se na to necítím, že by měla dojít, tak nevím no... jak jsem psala nahoře. poslední dobou mi smrdí slupka od banánu a dle ostatních by to mohlo mít nějakej význam, protože já přestala úplně i pít alkohol. a to já byla pařmenka hadra.. jenže na něj nemám vůbec chuť a nechci případně mít místo dítěte flašku alkoholu, takže to všem nahrává.. já se teda na to neupínám, ale nezlobila bych se, kdyby ostatní měli pravdu.. :slight_smile: každopádně už vidím, jak to všichni z mé strany očekávají, maminky, sourozenci, babička atd.. no sranda..

no, ale co.. já si stejnak myslím, že tá mrcha dorazí... budu čekat do pátku a dle toho budu postupovat... :unamused: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 děkuji :slight_smile: a jak vy válčíte doma? jak roste baráček?
20. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no není zač :slight_smile: já totiž doufám, že se těhulky zde rozrostou a já chytnu od Vás alespoň nějakého bacilka.. :slight_smile:

jinak u nás baráček? no, tak mi ani nemluv.. :grinning: o víkendu jsme se tam byli podívat s mojí tetou, která má veliký barák v Praze a žije trošku jinej život než my.. :grinning: ale hrozně nám pomohla " poradila " takže jsme si naplánovali ještě víc práce, než bylo na letošek v plánu.. :grinning: za týden máme týden dovolené, takže už vím jak to bude vypadat... myslím si, že se mi nebude zdát o ničem jiném, jen bourání, kango, borací kladivo a kolečka se sutí.. :astonished: :grinning: doufám, že výsledek bude stát za to... fu.. :slight_smile: jinak děkují za optání :slight_smile:
20. dub 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 tak to budeme mít hezké, zní to srašidelně, ale určo pak ten výsledek :slight_smile:... jak já bych bourala a stavěla, ale není za co :grinning:, tak si musíme vystačit s bytem a ten si přizpůsobit k obrazu svému a pak třeba jednou časem :wink:... bude i baráček :stuck_out_tongue_closed_eyes:... tak se držte, užij si v klidu velikonoce a není zač za optání :wink:
20. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to mas dobrý. Nám ve čtvrtek dodelali dveře, vybouravali se kovové futra a máme dřevo.vypadá to skvělé, jen toho bordelu. To je děs. Ale stali to za to.takže na velikonoce dvougenerační barák.uklidit fakt nestihnu i kdybych nevím.co.Tak to musím postupně a až to bude,tak to bude.Dneska se dětem něco nakoupí a rozhazi se to po zahradě a děti budou hledat. Jen mazanec nebude.včera jsem dělala.prezidentského beránka,je skvelej, ale u druhé dávky přestal mixér slehat a děsně smrdět. Takže si budu muset koupit novej :grinning: ale jinak dobrý. Ještě mě nebrabe,břicho polevuje, a ještě hlava aby přestala.bolet a budu moc zase něco udělat. Jen děti, snad budou celej den polehavat. Mají fakt šílenou rýmu.
20. dub 2014 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok i byty jsou fajn. jen já jsem tak trošku rozmlsaná mi přijde.. nejsem teda nějak náročná, ale před tím jsem měla byt 1+1 sama pro sebe. Z toho jsem se nastěhovala k přítelovi, který měl 3+1 - 90m2 a z toho si odvykáš hodně špatně... no a teď máme podnájem, který je ještě větší :grinning: :grinning: a pak už půjdeme jen do baráčku.. takže já rozhodně proti bytu nic nemám a nikdy jsem nebyla, ale asi bych si už teď zvykala hůř no.. baráček je jen díky kvůli štěstí, dobře jsme ho sehnali a za dobrý peníz.. + máme v rodině zedníka, který nám udělá nějakou práci, takže taky díky tomu.. každopádně když si byt pěkně vymazlíšššššš, tak je to super :slight_smile: :slight_smile: takže já držím pěstičky aby byl i baráček časem :wink: :wink: " chybí mi tu smajlík, palec nahoru :grinning: " děkují moc za přáníčko... já si dnešek užívám v práci do 17:15, takže není nic lepšího.. i Tobě a celé Tvé rodince přeji krásné Velikonoce a hlavně v klidném režimu :wink: :wink: no a také brzo toho dalšího prďolu :slight_smile:
20. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky koukám pěkně výživné.. no a s tím úklidem mi ani nemluv, říkala jsem, že jedno patro budu uklízet já a jedno polovička, že sama to nedám.. :grinning: :grinning: je fajn, že mi mamka minulý týden při práci na baráku oznámila, že až budu těhotná, bude mi jezdit umývat zem.. :grinning: ještě to těhotenství a hotovej barák by to chtělo.. :slight_smile:

asi nějakej divnej tlak, včera mě taky bolela hlava atd.. takže jedině ma napadá, pít, pít nebo to jít zaspat.. samože pokud má člověk možnost :grinning: což já nemám a ty asi taky ne.. práce jak na kostele koukám... tak se drž.. zatni zuby a pak si jen hodíš nohy hore a nebudeš nic dělat :wink: :wink: bříško pohlaď za mě :slight_smile:
20. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No já taky hlásím, že stále nic, ale pořád mě pobolívá břicho a mám citlivé bradavky, přítel mi na ně nesmí ani sahat :grinning: Tak uvidíme, správně bych je měla dostat až zítra. No já s tím alkoholem, odpo jdeme na rodinnou oslavu, takže to na abstinování nevidím, ale nedudu to přehánět. :wink: Tak si to užívej v práci, vůbec nezávidím !! :frowning2: A hezké Velikonoce ! Kdo ví co @lupinpupin ?
20. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jo, lupinpupin psala, ze kdyz do Ne nedorazi, tak testne. No to jsme zvedavi :grinning:
20. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 tak at ti to v praci rychle utece, ja si rikala, ze jsi na netu, jestli nahodou nejsi v praci a ono jo :grinning:
20. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no, podívejme se, že by??? :wink: já teda před MS mám hrozně bolavá prsa, ale zatím nic.. prostě nic.. ale podle toho jak pobolí břicho to stejnak přijde... mám na mysli u mě.. u Tebe držím pěstičky, aby mrcha jedna nedorazila.. tento měsíc si ju klidně vezmu za Tebe a ty budeš testit a doufám, že tam bude // no a jelikož jsem tak hodná, tak příští měsíc budu já testit a vyjde to... to je co? hezky jsem nám to vymyslela.. :grinning: :grinning: s tím alkoholem si nelam hlavu.. já byla pařmenka hroznáááá a měla jsem vždycky druhý den tichou domácnost, protože přítel byl na mě naštvaný.. jednoduše řečeno, neuměla jsem pít... takže u mě je to jen dobře.. nesmím si dát ani jednoho panáka, protože jak mě někdo zlomí, tak u jednoho nezůstane.. takže u mě to bude teď rekord... :grinning: :grinning: jojo v práci si to užívám.. píšu si s Váma tady a přitom čtu knížku, sem tam někdo otravuje v práci... nevím co se děje, ale hlásím samé nehody - střety se zvěří... :unamused: každopádně Tobě také hezké Velikonoce... :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jojo, já jsem jen v práci na netu.. na telefonu bych mohla být taky, ale mě to nebaví ty malá písmenka... do toho bych ty zprávy tady psala tři dny s tím mojím tempem.. :grinning: :grinning: takže uhádla si správně, jsem v práci.. :grinning: :grinning: já doufám, že to uteče rychle :slight_smile:
20. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Nám zase nejede internet tak musím byt zase jen na mobilu, už mě to štve :grinning:
20. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek