• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@ivet1987 aha, tak to je na prd.. to věřím, že Ti to leze krkem... to já jen sem tam doma mrknu na tabletu, ale i tak to není ono.. prostě počítač a klávesnice je to nejlepší... :slight_smile:
20. dub 2014 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, tak mám dylema :grinning:, myslela jsem si, že MS začala v pondělí, ale nejsilnější to bylo až opraVDU ve středu, tak který den mám brát? kdyby pondělí, tak jsem 14Dc a kdyby středa, tak sem 12DC, ovu test je silnější, ale ne pozitivní furt :-O... chjoooo :frowning2:, a to 15DC mám brát ten prášek ještě :grinning:
20. dub 2014 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak to jsme na tom ale uplne presne na den stejne. Ja taky pondeli a utery jen na slipovku a pri utreni a klasicka silna menzes se vsim vsudy az ve stredu. Take jsem resila dilema, ale rikala jsem si, ze kdyz chci testovat od 11DC, tak snad ovu neprosvihnu, kdyz ji mivam uprostred. No takze ja beru jako 1DC tu stredu a s ovu testy jsem zacala ted v patek, zatim nic, tak snad jsem nic neprosvihla a dorazi. Skoro treti den me uz pobolivaji prsa a vajecniky, tak snad priprava, kterou brzy uvidim na testu.
20. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já mám dnes čárku už silnější, tak si myslím, že by zítra mohl být pozitivní, tak uvidím a asi také budu brát 1DC tu středu, protože jsem nikdy MS dýl jak 5dní neměla :slight_smile:... a basta, záhada vyřešena, akorát taťka bude mít od zítra noční, tak si budou muset mršky posečkat ze zítřka na vajíčko, pač nevěřím tomu, že budeme mít chvilku klidu :frowning2:
20. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no vidis, aspon se nam to bude lepe pocitat :wink: Ja testuji az kolem 14 hod. tak uvidim co se ukaze dnes...
20. dub 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ja kolem obeda, ale vcera sem zkousela test navecir jeste a byla slabsi carka jako dopoledne, takze zitra az se vratim z obeda cekam pozitivni ovu test a to budu tedy 13DC a basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak ja kdyz byla na s malou na rizikovym, tak jsem mela vypsanou jen neschopenku a tim to koncilo...vic nevypisoval....tak nevim jestli se vypisuje jeste nejak neco vic?
Jinak vcera jsem delala test, ale byla jsem tak sikovna, ze mi spadl do zachodu, tak jsem vedela prd :slight_smile: dnes rano jsem zacala malinko spinit a citim podbrisek, tak si myslim, ze dnes nebo zitra dorazi. Pro me hura....a hura na nas prvni pokus.
20. dub 2014 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf tak ja vcera testla...ze zvedavosti, ale byla jsem tak sikovna ze skoncil v zachode....tak jsem to neresila a dnes rano trosku spineni tak asi dorazi dnes a nebo zitra...pro me je to hura na snazeni :slight_smile:
20. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsechny vas holky zdravim!!!!jak jsem psala...vcera mi to nedalo a testla jsem, ale jaksi se mi to nepovedlo a test mi uoadl do zachodu a tak jsem vedela prd. Dnes rano trosku spineni a trosku poboliva podbrisek, tak myslim, ze dnes a nebo zitra MS dorazi. Pro me je to taky super zprava i kdyz to zni divne, ale proste jsem rada, ze se dockam cyklu ve kterem se muzeme konecne snazit. Jinak beru calibrum baby plan a listovku. A budu testovat ovulku a uvidime co pak uvidime.

Vsem vam preji krasne velikonoce!!!
20. dub 2014 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
asi začínám lehce nervóznět :sunglasses: čtyři hodiny a pořád MS nikde..tak co? kdo se semnou vsadí, že příjde/nepřijde :grinning: :grinning:
20. dub 2014 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin i Tobě krásné velikonoce :slight_smile: a pokud se " těšíš " na MS, tak Ti přeji jen úspěch a potom krásné snažení :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2014 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lefik02 no s 2 dětmi to moc nejde. Kort dcera marodi. Má strašnou rymu, tak v noci spím na pul oka. A přes den....no dráha polovička pomáhá, se bych to nedala. Kort když tchyně si neuklidi. A musím ji to tam taky uklizet
20. dub 2014 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no dobrý teda....opravdu šikovnost sama....no stejně otehotnis zachvili. Ovulku odchytit a skočím na to a bude to v pohodě.Aha.no já nevím. Nikdy jsem rizikový neměla, ale je fakt, že kontroly mám častější. Takže to jako rizikový brát musí. Jinak by mě co 14 dni nezval. Tak to asi tak bude a jelikož jsem naayersky, tak neschopenka padá
20. dub 2014 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky všem vám přeje krásné Velikonoce.
20. dub 2014 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tomu moc nerozumím, mně udělala ultrazvuk a viděla, že ovulace proběhne max do tří dní. Pak ještě další tři dny k dobru a začít brát. Co se týká hematologie nevím. Vím jen to, co mi řekla gynekoložka.
20. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirunkaal gratuluji :slight_smile:
20. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj, kdyz se dari, tak se dari :slight_smile: no asi jsem ho proste delat nemela, tak to dopadlo, tak jak to dopadlo. Spineni sili, tak snad se uz rozjede na plny pecky at se na to muzem vrhnout s muzikem co nejdriv. Ale skoda, ze jsem si // nenadelalila k dnesnim narozeninam...no to me napadlo az ted :slight_smile:.
20. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak to preji vsechno nejlepsi, ted hodne zdravicka a stesti pro to nadchazejici snazeni :wink:
20. dub 2014 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jejda, no vše nejlepší, hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky, spokojenosti a ať se ti.mimi co nejdřív zadari. Jsi se holt měla snažit už teď. :grinning: njn ženská a česká.... Ty nikdy neví co chtěj a jsou věčné nespokojené :grinning: :grinning: :grinning: ale co.Já furt nejsem spokojená s barákem, furt tu máme co dělat a furt se mi to nelíbí :grinning: i když lidi říkají, se to je pěkný, mě se to furt nelíbí.
21. dub 2014 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No by mě zajímalo co to děti chytli. Čtvrteční nákup a já to chytla od dětí, ale bolí mě v krku, pokouší se o mě rýma, ale zatím se nerozjela, furt s.tím bojuje. Takže čaj a citron, jinak bolest v krku neléčí. Dětem už.je lip. Dcerce jsem naposled odsavala kolem 1 rýmu a do rána.dejchala nosankem. Takže ji to ustupuje. Na to,že má rýmu den.... Zítra ani doktorka.nebude,už bude skoro zdravá.
21. dub 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
@verik2 holky diky moc za prani!!!
21. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak hlasim 1 DC huraaaa!!! Jdeme na snazenicko, snad se brzy zadari.
21. dub 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lupinpupin jeeee, tak to všechno nej k narozeninám. Spíš už tedy dodatečně :slight_smile:
21. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987
@lefik02
@donia
@andrusinka hlásím pozitivní ovu test :slight_smile:
21. dub 2014 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@teok tak šup na věc :grinning: příjemné snazenucko :wink:
21. dub 2014 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 bojím se, že už snaženíčko nebude :frowning2:, sice jde mládě spinkat, ale taťka s ním a večer hurá na noční, ale je políčeno ze včera, tak to musí stačit, aspoň bude holčička :grinning:
21. dub 2014 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Ahojte holciny! Tak tohle name rano vykouklo, dnes jsem to mela dostat.. Drzte palecky at carecka sily a mimco se udrzi <3
21. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@janiczka juuuu parada!!!!gratuluji!
21. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok tak super! Drzim palecky at se mrnousci pekne spoji :wink: a pak najdes //
21. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok Ja snad začnu dělat taky testy :grinning: Ale Ja jsem prostě proti nim. Teď je pozitivní test, honem jdeme sexovat .
21. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek