• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
autor
@lupinpupin dekuji, zatim jen tuk tuk.. Moc se bojim, ze zitra testnu a nebude tam nic... Ale musime myslet pozitivne!!
21. dub 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka ja myslim, ze tam budou i zitra//. Drzim palce!
21. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak zase nac se stresovat cely cyklus kdy asi byla ovulka? To ja raci testnu, pak se potulime a je hotovo :grinning:
21. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupinpupin dekuji, casto na Tebe myslim! Snad se vam to brzo povede! Kdy bych se tak mela obednat k doktorce? Za 14 dni nebo jeste pozdeji?
21. dub 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj tak to si ty holčičky počkají na to vajíčko. Hlavně že bylo včera...
@janiczka juuu to je pěkný. Taková čárka v den kdy má mrska přijít... No to já musela mít zpoždění a lovila jsem duchy. Gratulace mamco :grinning: tak za 14 dni na gyndu na potvrzení. Dřív nic neuvidí
21. dub 2014 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok hlásím pozitivní ovu test :grinning:
Tak jsme na tom opet stejne :wink:
21. dub 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivet1987 tak my se stejne tulime ob den, max. ob dva, takze ovu test na tom az tolik nezmeni, ale jsem rada, ze vim, ze funguje me telo jak ma a ze jsme treba nic neprosvihli. Dnes treba stejne bylo na planu tuleni a ted jsem si to utvrdila tim ovu testem, ze by to mohlo vyjit, takze za me urcite doporucuji testiky.
21. dub 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verik2 Dekuji, bojim se aby jsme to nezakrikly. Vcera me jeste bolelo bricho jako bych to mela dostat a zaroven prsa, ale tak divne, jinak, palive, pichave. Dnes uz me to v brise jen tak tahne, jako bych byla prejezena, ale vic dole. Takze za 14 dni by mohlo byt videt srdicko? Ja to snad nevydrzim :D zitra valim pri testy a zkusim, jestli bude silit :slight_smile:
21. dub 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin když já bych to cítila jako povinnost,my se tulime když je chuť a díky teplotě vím, kdy ovu byla, i když zpětně. Prostě mám jiný názor.
@donia Ja nemůžu říct ze tuleni je v plánu, nedokáži to plánovat :slight_smile:
21. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak me by treba zase vic stresovalo mereni te teploty, protoze to je denne, nejlepe ve stejnou dobu a dels dobu, kdezto ovu test jen par dni z celeho cyklu a je to hned hotove. No a u te teploty zjistis, ze sice ovu byla, ale zrovna jste se treba netulili a byla bych z toho vic ve stresu. Takhle si potvrdim, ze funguju jak mam, stejne uz ovu dopredu citim (prsa, podbrisek) a tak si to jen potvrdim ovu testem.
To vis, v mem veku uz nemuzu nechat nic nahode :grinning: :grinning:
21. dub 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ja ve stresu nejsem, já už se uklidnila. když se nepodaří do konce roku, začnu řešit. Taky nejsem nejmladší na první dítě :grinning:
21. dub 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jezis, neblazni, i na prvni dite v pohode, to jsi mladice :grinning:
21. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka to ještě ne.za 14 dni uvidí na ultrazvuku dutinku. Ale srdíčko až tak 6-7 tt.Teď budeš třeba 2 a od 4 to poznají. Jinak bolesti břicha na začátku jsou naprosto normální. Jsem těhotná po 3a břicho pokaždé bolelo. Bolesti prsou tak do 12 tt.Pak už zase bolí bricho, jak se roztahuje děloha a vázy. Teď už to cítím, to víš 22 tt,prcek už bude mít skoro půl kila:grinning: už je to macek :wink:
21. dub 2014 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak já kdybych dělala.ovu testy, tak bych neměla pozitivní nikdy. Když mám ovulaci při mesickach a nebo max 4 dny po nich.a to ještě testy nedělá nikdo.teplotu jsem měřila, ale ovulaci mě ukázala o dost pozdě. ALe je fakt,že jsem věděla, že jí mám a věděla jsem ze kolem menzes. Tak mě stačilo den před ní a hned po ní na to skočit a otěhotněla jsem.Vaječníky neboleli a ovu hlen jsem nikdy nepozoroval... Asi tím,že začal být týden po menzes a to už jsem měla po ovulaci :grinning:
21. dub 2014 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ja chtěla původně v 25 letech dvě děti a ve 27 nebudu mít ani jedno :grinning:
21. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to bys taky dle testu vychytala, kdybys je tedy potrebovala :grinning: Me kdyz by ovu nikdy neukazaly, tak bych cvicne zkusila testovat cely mesic kazdy den a to by bylo, aby je clovek neulovil :grinning: No pak kdyz je anovulacni cyklus, tak to je samozrejme neco jineho.
21. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Joo, ono to vetsinou vse byva pak jinak nez si clovek naplanuje. Ja si pamatuji, ze jsem kolem 23 let hrozne chtela miminko, ta chut proste byla. No a pak to bylo az po svatbe o nejaky ten rok pozdeji a mam pocit, ze to tak proste melo byt. Vzdy jsem si rikala, ze bych mela misto miminka treba uz 2-3 lete dite a jake by to vse bylo jine. Proste to tak melo byt.
21. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj, no já stále čekám sakra. Už chci taky vědět, na čem jsem. Měla přijít dneska, tak to ještě není tak hrozné, jen mi vždy přišla přesně na den, nebo den před a dnes nic. Nechci dělat testy a zbytečně si dávat naději. Počkám ještě zítra a možná ve středu. .. :slight_smile:
21. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to jsem ráda, že jsi spokojená apřišla jak jsi chtěla, příští měsíc to už můžete krásně zkoušet, budu držet palce !!! A přeji dodatečně všechno nejlepší k narozeninám !!!!!! :slight_smile:
21. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no já je nepotřebovala. Věděla jsem,že ovuluji okolo menstruace.takže před a po a věděla jsem,že se to chyne :wink:
21. dub 2014 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verik2 zitra zkusim zavolat a domluvim se se sestrickou, at me objedna, bude urcite vedet :slight_smile: pokud to vsecko pujde dobre, byla bych tehotna poprve, vsecko bude jiny a poprve, budu ze vseho dotrkana :D
21. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka zase ne tolik.ono každý těhotenství je jiný, každý prožívám jako poprvé :grinning: ale říkám,budeš tak 2-3 tt a na ultrazvuku něco vidí až ve 4.Stejně každá prohlídka se dělá to,že tě váží, měří tlak a kontrolujou moc,zda tam nemáš bílkoviny a krev.... Pak tě vyšetří děložní čípek, ten mám naštěstí bezvadnej. Občas vezmou krev. Ničeho se neboj. A 1 porod s epiduralem byl fantastickej. Jen ba ten hned zapomenes a co je miminko malý, tak strašně rychle vyroste a to taky zapomenes..... Jinak těhotenství s Patou super i jsem krásné pribirala na váze. S Tynkou už hůř, jednak jsem blila jak Alík a zhubla 7 kilo,trpěla chudokrevnosti, řešeno železem,tvrdla děloha, řešeno hořčíkem... A to 3 ten začátek des ale to je tím myomem.mam rizikový a ffakt,že jo. Ale 3 X těhotná a pokaždé něco jiného :grinning: mě už nic nepřekvapí.... Ale zase s Tynkou jsem otěhotněla hned a porod silenej,rak to 3 mě ti trvalo, tak bych ho mohla mít lepší... Ovšem pokud myom nevyroste, pak bych musela na sekci :frowning2: uvidíme. Zatím je 5 X4 cm.už je středně velkej a taky chodím castejs na kontroly :wink:
22. dub 2014 v 06:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla noc.děti spí v klidu, už se nebudí. Ale já.....furt mám nos plnnej, bolí mě v krku snad ještě víc.a to mě fakt štve. Ta ryma ani ne,na tu jsem jako alergik zvyklá, ale ten krk....zítra povolí a nebudu moc týden mluvit :grinning: to budu zase jen sipat, to bude sranda. To mě vždycky v práci kolegyně říkaly, co na mě kricis :grinning: a smaly se....jdu ještě spat. Děti spi do 8, tak dobrou
22. dub 2014 v 06:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka dekuji, snad se zadari brzy.
S tim objednanim je to asi tak nejak jedno....myslim, ze idealni aby si tam nemusela behat nekolikrat skrz srdicko je tak na 7tt. Kdyz pujdes driv tak se nic nedeje...doktor se podiva jestli je vse kde ma cca 4 nebo 5tt a objedna si te na srdicko...
22. dub 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ahojky, tak já pořád taky nic a nevypadá to, že by se jí chtělo. já to právě neměla vždy přesně takže to nějak nehrotím. zkusím počkat do pátku a pak budu testit. tak držím pěstíčky, třebas to vyšlo u Tebeeee :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. dub 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj, no u mě taky stále nic, ale taky jsem v klidu, nepila jsem tento měsíc Kontryhel.čaj, tak to bude asi tím. Ale pokud nedojde do zítra, tak ve čtvrtek asi zkusím testnout, spíš ale jen pro jistotu a klid duše. :slight_smile:
22. dub 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf takže obě v čekání jsme. já jen mám strach z toho, že prostě v pátek si udělám test, nic tam nebdue ms taky nedorazí a budu ji mít až nevím kdy... :unamused: kdybych věděla, že tam budou //, tak se klidně testnu i dnes a hned teď.. :grinning: já asi na testování počkám do pátku, ještě uvidím co si mě tělo vymyslí do té doby.. :slight_smile:
22. dub 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 to mas pravdu je to takove povinne, ale jelikoz mimi oba chceme a tak proste potulime kdy je potreba a spontqni tuleni nechame tak jak se nam bude chtit....
22. dub 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a jak dopadla oslava, atd a celý pr. víkend? :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
@lenkasaf holky, tak ať už nedorazí :slight_smile: a najdete krásné //
22. dub 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek