• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok Kéž by. :wink: Ale moc v to nevěřím, prostě jen zpoždění. Ale můj chlap už si vysnil, že jsem prostě těhotná a mrcha přijde až za 9 měsíců a prý to budou dvojčata. :grinning: Chlapi no. :slight_smile:
22. dub 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkují, děkují snad jo. protože jinak si nedokážu vysvětlit to, že jsem byla ráno se psem a navalovalo se mi... poté co jsme v neděli vyzvedávali rodiče od přítele na oslavě, tak sotva někdo vyslovil panák, nebo jsem viděla jak ho někdo pije to stejný.. nevěděla jsem, zda se pozvracím nebo to udržím( prostě se mi navalovalo ).. možná si to jen vsugerovávám, nebo to bude mít nějakej důvod.. jsou to, ale prkotiny a spíš si to vsugerovávám.. :unamused: :astonished: :grinning:
22. dub 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Oslava dopadla dobře, v rodinném kruhu, takže dobrý, ani moc alkoholu jsem nevypila! :slight_smile: A tento týden další oslava, přítelova teta, kterou ani neznám, slaví 50 let,takže to bude větší, proto chci do pátku, pokud mrcha nedorazí, udělat test, ať vím. A v neděli jedeme na Floru do Olomouce, takže další náročný víkend ! :grinning: A co ty, byla jsi v práci celý víkend ?
22. dub 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno ženy moje, doufám, že jste měly hezké tři dny volna (pracující :grinning:) a hlavně velikonoční svátky. My jsme byli včera s manželem na výšlapu a nějak jsme se dostali k tématu miminko. Tak jsem se dozvěděla, že on je z toho ještě víc špatný než já, páč HA jsem dobrala vlastně v září a od té doby nic (i když jsme se začli "snažit" spíše až tak v prosinci/lednu), taky že on je určitě neplodný, takže je jasné, proč nemůžu otěhotnět. No takže jsem mu řekla, že sice je ještě čas, ale pokud bude klidnější, můžeme zajít na spermiogram, já mám základní gynekologické vyšetření za sebou, nevím postup, ale myslím, že pak se posílá na ten spermio. Tak uvidíme, jak se rozhodne. Možná, že i já budu klidnější, jak budeme vědět, na čem jsme z jeho strany. Co si o tom myslíte? Nebo máme ještě počkat?
22. dub 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to je dobře, že to nebylo moc alkoholové.. no a pokud jdete na tu oslavu o víkendu, tak se hold musíš jen držet... jen vím, že na oslavě je to těžké, každej Ti cpe panáky horem spodem.. :grinning: :grinning:jéé, tak si to na fĺoře moc užijte.. znám to tam jako malá, lítala jsem tam po vystecu, když naši ještě podnikali. :slight_smile: ale Olomouc je pěkné město.. to bude pěkný výlet.. :slight_smile:
já jsem byla jen v neděli v práci a samej střet se zvěří, nevím co to teda dělo.. :unamused: jinak to celkem šlo, dočetla jsem jednu knížku a začala číst další.. za to dneska je to síla... :frowning2: nezastavím se.. hrůza.. :cry:
22. dub 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jo, taky se těším,ještě jsem na Floře nikdy nebyla, tak jsem zvědavá. Třeba si i nějakou kytičku koupím pro radost. :slight_smile: No právě proto se chci testnout do čtvrtku, ať vím,jestli si trochu toho vínečka můžu dát nebo ne. :slight_smile:
22. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No já bych asi asi přikláněla k tomu spermio. Mi napsala doktorka taky žádanku pro partnera, jen ho tam nějak nemůžu dokopat. Já čekám na MS a 2 - 3 den cyklu mám přijít na krev, udělá mi hormonální profil a partner na spermiogram. To je takové to základní vyšetření, jestli vše funguje jak má a pak se uvidí co dál. Tak jsem zvědavá, jestli ho tam dostanu, protože ON je samozřejmě samec, žádný problém nemá !! :grinning:
22. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Romča mi napsal, ať pozjišťuju veškeré informace, a že uvidíme.. já se přikláním k tomu zkusit třeba tento měsíc ovu testy, páč se mi konečně ustálil cyklus, jak má být :slight_smile:, takže se mi posunula i ovulace určo, tak chci zjistit, kdy že ji tímpádem mám mít :slight_smile: a pokud to nevyjde, že si na to zajde. Jestli on bude klidnější, že je v pořádku, tak já taky. Napsala jsem mail na mou gynekologii, tak mi písnou, co a jak, jako zatím je opravdu čas no, ale jsem ráda, že na to právě chce zajít sám a bez cavyků, však na tom nic není a v dnešní době už je to zcela běžné. Možná bude mít jen lenivější spermíky, možná budu mít já problém (třeba mi zjistí endošku s pomocí laparky potom).. a možná nebude žádný problém a jen to chce více trpělivosti .-) Je fakt, že mi dělal doktor jen základní bez vyšetření krve, to si asi taky budu muset zajít, že? :slight_smile: A tomu svému vysvětli, že je to běžný postup, aby se vědělo, zda jste oba v pořádku, že o tom samozřejmě nepochybuješ, ale jistota je jistota :slight_smile: Já furt nevím, čeho se Ti chlapi bojí, však pro ně je to příjemné :grinning:
22. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahojky ženo, tak snad sis užila i ty víkend prodloužený :slight_smile: jinak já teda nevím, ale pokud chcete a budete oba klidnější, tak bych zašla určo na to spermio. :slight_smile: každopádně to bude určitě všechno v pořádku, jen mimíšek čeká na vhodnou dobu :wink: :wink:
22. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no já už tam nebyla taky kolik let, ale klidně bych tam zašla zas někdy... :slight_smile: a kytičku si kup nějakou pěknou. :slight_smile: já bych nejraději testovala už hned, ale já mám táááákovej strach, že tam ve čtvrtek nebo v pátek najdu zklamání, že to ty si snad dokážou představit jen holky tady.. :grinning:
22. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No já taky nevím, čeho se bojí, asi se bojí toho výsledku, protože oni přece nemůžou být "vadní" ! :slight_smile: No já si myslím, že ho tam dokopu. Tak já zkoušela ovu testy 3 měsíce a až tento měsíc jsem měla pořádnou dálnici. Začala jsem brát Gynex, tak si myslím, že mi k tomu dopomohl. Taky jsem byla u dr., ta mi řekal, že u mě žádný problém nevidí, že to bude asi spíš v mé hlavě. Tak jsem se trochu uklidnila. Myslím, že mi tím pomohla. Teď ještě ta krev a přemluvit chlapa. A pak se uvidí, co dál. Říkala mi, že tomu mám dát přes léto volný průběh a pokud se nezadaří, tak to budeme dál řešit po prázdninách.
22. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No já to právě taky proto oddaluji, to zklamání zabolí, ale zase je lepší vědět na čem jsi a pak buď čekat na mrchu nebo jít na vyvolávačku a šup do dalšího kola.
22. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 My jsme malovali obývák, respektive Romča (blázen) mě nechal spát do 2 v sobotu (asi si budu muset nastavovat budíka, ono je hezké mě nechat sice vyspat, ale půlka dne v dupě a nebýt toho, že jsem se vzbudila, asi by mě nechal spát dál, sice jsme šli spát ve 3 ráno, ale .. no.. :grinning:) a maloval. A včera zazvonil taťka těsně předtím, než jsme jeli na hory, tak to stihnul. Bo já s tím teda nepočítala, že se staví, vždycky jsme se domlouvali a letos to bral nějak automaticky, a to já na ozdoby atd. prděla, páč jsme si řekli, že Velikonoce budem slavit, až budou snad někdy děti, ale bylo mi líto, že jsem pro taťku nic neměla (fakt jsem s tím nepočítala), tak jsem mu koupila velikonoční čokoládky dodatečně, že má u mě teda ještě koledu a příští rok se polepším, koupím ubrus a ozdůbky (nebo možná někde jsou, nevím kde :grinning:) a ták nooo. Jinak my jsme byli na výšlapu na Radhošti v Beskydech, bylo tam docela dost lidí, nahoře krapet foukalo a poprchávalo, ale nakonec se to protrhalo. Dali jsme si kyselicu, medovinu a svařák, Romča pivsona a doma jsme odumřeli už v 10 večer. A já ho na ten spermiogram neženu nebo něco takového, ale když už na to včera přišla řeč, tak jsem mu řekla, že nikde jinde to nijak nezjistí, a že pokud chce mít jistotu, že je v pořádku (jakože určitě ano, já o tom nepochybuju), tak můžu zjistit, co a jak. Ono je ve finále jedno, jestli budeme čekat ještě čtvrt roku nebo si zajde a budem hned vědět, na čem jsme, jsem netušila, že on kvůli tomu stresuje, že má strach, že je neplodný, nikdy se mi o tom tak nějak nezmiňoval, nepřišlo mi, že by se tím zabýval, tak jsem ráda, že mi to řekl :slight_smile: Taky si myslím, že mimís přijde, až bude správný čas :slight_smile: :rolling_eyes:
22. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf To já měla dálnici, ale fakt silnou, i v únoru, takže jsem věděla, že snad funguju :grinning:, tak uvidíme, jak se mi to posunulo tento měsíc :slight_smile: nad Gynexem pořád uvažuju, ale bojím se, aby mi nerozhodil normálně už ustálený cyklus, vím, že někomu to tak udělalo :slight_smile:, proberu to doma s mužem, prý se to kape i jim :slight_smile: Jinak před spermiogramem musím teda ještě na krev? Já totiž vůbec nevím, tak zjišťuju info :slight_smile: A co všecho z té krve zjistí?
@lefik02 Ty máš zpoždění nebo zatím očekáváš mršku? :slight_smile:
22. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf asi tak nějak, já bych teda na vyvolávačku nešla, protože vím, že jakmile si test udělm, který bude bez //, tak za týden tá mrcha dorazí... i když si říkám na druhou stranu, co když tam ty čárečky fakt budou... :grinning: :grinning: já jen fakt už asi pomatená.. :grinning: naštěstí můj chlap to ani nezaznamenává.. kdyby mi však viděl do hlavy, tak se zblázní za mě.. :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra já jsem měla mít mrchu od neděle, ale zatím nic.. :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Ty na krev nemusíš, jen mi nabídla moje dr. že mi udělá hormonální profil ať vidí, jak mi fungují hormony, štítná žláza atd., nevím co všechno se z toho zjišťuje. Ale dělá se to jen 2 - 3 den cyklu, takže od včera čekám mrchu ať můžu na tu krev zajít. Chtěla jsem vědět, jestli mi tělo funguje. :slight_smile:
22. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak já taky myslím, že dorazí, kdybych neměla doma 1 těhotenský test, tak vůbec neuvažuji a čekám, ale tím, že ho mám koupený doma, tak mě láká ho vyzkoušet. :grinning:
22. dub 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak co mi teď radíš? já teda doma test nemám, takže nevím, zda mám čekat nebo ne :slight_smile: a máš jakej test? papírovej? nebo jinej? :slight_smile:
22. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Aha :slight_smile: No a cítíš se nějak jinak? :slight_smile: Dva dny zpoždění by test mohl něco ukázat, tak záleží na Tobě :slight_smile: @lenkasaf Jo ták, no i tak dobré vědět :slight_smile:
22. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no cítím se tak, že by to mohlo vyjít, ale strach je sfiňa.. jak jsem psala v předchozí komunikaci, nikdy mi nevadil banán a jeho šlupky, teď mi to prostě smrdí :grinning: a jsou tam ještě nějaké věci, které by mohli naznačovat, ale víš jak to je.. nevím, zda jsou to nějaké náznaky a nebo si to jen " vsugerovávám.. " MS nemám moc pravidelnou, tak proto nevím, zda mám testovat nebo ne... minulý měsíc jsem měla před mrchou dopředu špinění a pak dlouho i po ní.. teď ani náznak... ale jinak je všechno v normě.. vlastně se dívat na " Ledové království " a utírat si u toho slzy, je taky naprosto normální.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já mám papírový Dr.Max. Já Ti neporadím, ty musíš vědět sama, já sama v tomto zkušenosti také nemám, takže nemůžu radit druhým. :slight_smile: Já asi testnu zítra, ať vím co a jak. Buď bude duch, nebo sněhobílo, ale budu vědět co a jak.
22. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Hmm.. no tak jestli máš doma test, tak zkus :slight_smile: A uvidíš, jinak to asi nezjistíš :grinning: a jinak já jsem si všimla, že poslední měsíc jsem jeden velký hormon skoro furt, rozbrečela mě i reklama, nechápala jsem, co mi je :grinning:, takže tak :grinning:

Jinak holky, @lenkasaf zkoumáte si některá hlen? Já teda moc ne, ale dneska jsem 8DC, tzn. že před 3 dny mi skončila MS. A dneska jsem měla takový ten bílkovitý tažný hlen (ještě s trochou příměsi krve), nešlo si toho nevšimnout, tak nevím, jestli je možné mít plodný hlen tak brzy, je fakt, že teď už nemám cyklus 31 dní, ale 27-28, tak nevím? :confused: Jsem na to čučela jak puk :sweat_smile: :confused:
22. dub 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak s tím ti neporadím, hlen si nezkoumám, ovu poznám jen podle testů.
22. dub 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra sákra, vy jste teda měli víkend :slight_smile: to je fajne :slight_smile: přečetla jsem si to až teď, protože dneska v práci je to na zabití... vyřízenost na lince máme mít kolem 80% a dnes ráno nám to spadlo na 8 % takže hrůza... od rána mám 46 hovorů.. :angry: :angry:

takže to ještě budete řešit co a jak jo? nebo zjištít nedjříve co a jak, dáte tomu ještě měsíc a poté? jako myslím si, že pokud se nám nezadaří do konce června, tak už to taky začneme nějak řešit. protože jsme nedávno byli na večeři s přítelem a on nadhodil, že může být chyba v něm, takžýe jestli on se v tom taky ubíjí a neřekne mi to, tak ho asi praštím... :zipper_mouth: :grinning:
22. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra nemám, koupím a bude klid.. :slight_smile:
22. dub 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra taky asi nepomůžu, nezkoumám zatím.. :unamused: :sunglasses:
22. dub 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2014 ve 12:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verik2 ty brdo, tak budu drzet moc pesti :slight_smile: dnes mi na testu vysla carka uz silnejsi, tak jsem volala na gyn. Sestricka me objednala na dalsi ctvrtek. No to cekani... :D ale to vydrzim ;) strasne se tesim a bojim zaroven :( no snad bude vse ok :slight_smile:
22. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupinpupin :slight_smile: tak jsem objednana na ctvrtek pristi! Jsem zvedava!!!!!
22. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek