• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@senoritapetra tak ono můžeš mít ten plodný hlen i vícekrát během cyklu, nic divného :slight_smile:
22. dub 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jo ahá, já se v tom tak nějak nevyznám, myslela jsem, že plodný hlen je pouze před ovulací a po ovulaci se čípek uzavírá a bývá takový ten lotion nebo krémový. Navíc se mi nestalo, že bych měla hlen s příměsí krve, mrška mi skončila před třemi dny a už bych normálně špinit neměla, tak mě to na tom toaleťáku zmátlo :slight_smile:, páč 8DC je fakt brzy, leda by se mi o hodně posunula ovulka, když se mi upravil cyklus :slight_smile: No uvidíme :grinning: A jak u Tebe, zlato, ještě měříš nebo vyzkoušíš ty ovu testy? :slight_smile: Nebo obojí?
22. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No a taky závisí na tom čípku, pokud je vysoko měkký a otevřený a je plodný hlenu, tak by měla být ovu. Ja testy určitě ne, sleduju čipek,hlen a měřím :slight_smile:
22. dub 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k nám se blíží pěkná bourka-bojim bojím:slight_smile:
22. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok držím palceeeeeee

@donia taky držím palceeeee

Já zacinam měřit a už vyhlizim ovulku :grinning:
22. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka V Praze už se to přehnallo...lijavec jako blázen :slight_smile:
22. dub 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no odkud myslis ze jsem :grinning: :grinning: :confused:
22. dub 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka diky, diky, uvidime co z toho bude :wink: Dnes je carka o neco slabsi, takze opravdu vcera nejsilnejsi, tzn. ovu probiha dnes :grinning:
22. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra tak ja hlen cilene nesleduji, ale taky jsem si ted vsimla, ze jsem ho mela relativne brzy po MS, urcite ne az v puli cyklu, to jsem ted. Takze mozne to urcite je.
22. dub 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@andrusinka
no holky, diky. uz u nas hrmi, tak jste to k nam pekne rychle poslaly :grinning:
22. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka určitě bude.Byla jsem 3x, teda jsem po 3 těhotná a vždy je vše v pořádku. Genetika na výbornou a když už je problém, tak jde řešit a mam ho já a ne miminko. Tak se drž.ve čtvrtek uvidí asi jen plidovy váček, každopádně uvidí, zda je v děloze a potvrdí to těhotenství.
22. dub 2014 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka posli ji sem.miluji bouřky. Na bleský koukám v otevřeným okně. Pokud do něj neprší.
22. dub 2014 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka moc děkuji :slight_smile: a Vám přeji příjemné snažení :slight_smile:
22. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas holky odpoledne docetla, aspon jsem mela odreagovani od prace. I kdyz jeste predtim jsem skoncila hned po ceste ze skolky s malou na hristi. Klasika, jak je hezky.
V nedeli jsem upadla na kamennych schodech, podjely mi nohy, kecla jsem sebou na schody. No a nejdriv me bolelo zapesti jak jsem mirnila pad a dneska me pekne cely den boli cely bok od kycle az k tomu operovanemu kolenu. No, doufam, ze to je "jen" namozene a za par dni to bude ok. Boli to i kdyz nic nedelam.
No a syn si narazil (nebo zlomil?) malicek na noze, nakopl nechtene otevreny suplik pod posteli. Ma to fialove, natekle a boli ho to. Tak chladime a ma to svazane a uvidime za par dni.
Tak to abychom se nahodou nenudili...
22. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia teda,koukám šikovnost sama. Ty už asi nevis, co roupama dělat, vid? Tak aby jsi se nenudila... Hlavně se opatrujte ať se nic horšího nestane.
23. dub 2014 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra @lefik02 - tak holky hlásím, že mrcha se včera večer dostavila. Ani nevím proč, ale obrečela jsem to. :frowning2: Dneska je mi blbě, bolí mě záda, tak se těším domů a asi lehnu a všechno zaspím. A příští týden další kolo. :unamused:
23. dub 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahojky, tak to mě moc mrzí :frowning2: tajně jsem doufala u Tebe, že se zadařilo. no a u mě? mrcha nikde, takže bych nejraději během odpolední pauzy běžela do lékárny pro test a testla se snad hned.. pokud mám být zklamaná, tak hned, proč to prodlužovat. :unamused: takže uvidíme, jak se mi bude do té lékárny chtít, pokud se tam dostanu, tak si test udělám ráno.. když už být smutná, tak od rána... :unamused:
23. dub 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jéj, já byla takto zklamaná tento měsíc, ale brala jsem antibiotika, takže jsem s tím počítala. Dneska mi odepsala sestřička z gyndy, že pan doktor vypsal pro Romana žádanku na spermiogram, tak dneska uděláme bojovou poradu. Nevím, jestli tam musíme hned nebo můžeme ještě počkat. Doktor je rychlík s tou žádankou, já myslela, že se nejdřív dozvím nějaké informace :grinning: tak se dneska musím ještě poptat. Jinak mě každý nový cyklus víc a víc a víc bolí prsa, ale příšerně, tak nevím, jestli se mi plaší hormony tak moc či co :rolling_eyes: bo někdy se to nedá vydržet :pensive:
@lefik02 Ty val pro test a nenapínej, po 3-4 dnech zpoždění Ti to ukáže // i bez ranní moči! :slight_smile:
23. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak to je super rychlost, buď ráda, že máš tak rychlého doktora... já pokud tohle budu řešit jako vy, tak 100% k tomu bude mít moje dr. spoustu řečí a bude chtít, abychom počkali až to bude rok a potom nás někam pošle.. no uvidíme..

prej nenapínej a val.. :grinning: no jako asi takhle.. abych se k Vám dneska nepřidala a nebudeme tu klub snažilek, ale " beznadějně smutných " žen :unamused: :sunglasses:
23. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Joo, já mám skvělého doktora, neměnila bych ani za zlaté prase! .-) Ale taky trvalo, než jsem si našla takového lepšího :slight_smile: K němu se na prohlídky i těším :grinning: no u nás se teď budeme snažit 9. měsíc vlastně, nebo spíš čekat, jestli to náhodou vyjde či nevyjde, respektive jako ofiko asi od prosince/ledna je nějaká větší snaha, ale když jsem ha vysadila v září, tak 8 měsíců nic je taky divné :slight_smile:, tak proto. Mi šlo hlavně o to, aby neměl Romča negativní řeči typu, že je neplodný, tak prostě jsem se snažila informovat se, zeptat se u doktora, i když jen přes mailík a je to. Omezenou platnost to nemá, takže já ho určitě nutit nebudu, je to na něm, na druhou stranu čím dřív si tam zajde, tím rychleji budeme vědět, jestli budeme muset řešit nějaký problém nebo bude vše oka, což si myslím, že určitě a jen to bude chtít trpělivost (či další vyšetření z mé strany - třeba hormonální nebo tak, to nevím, co se pak vše dělá). No testni se, na co čekáš :slight_smile: taky budeš vědět, na čem jsi .-)
23. dub 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra to se máš, já pořád v Brně řeším, taky nějaké dobrého gynekologa, ale nevím no... na tuhle jsem nějak zvyklá a chodím tam minimálně, takže to takto asi nechám a když se objeví někdo lepší, tak začnu chodit tam.. jako od kamarádky její tatínek je gynekolog, ale že bych musela chodit přímo k němu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem v práci, tak nevím, zda je úplně vhodné jít na wc s testem a čekat na výsledek... já pořád nevím... jako během oběda si test půjdu koupit, ale podle toho se bude odvíjet vše ostatní... holky, pokud NÁHODOU, že by byla fakt náhoda, tak budou //, říkám Vám, že dneska odejdu z práce, jelikož to budu muset vydejchat :slight_smile: chjo.. :grinning: :astonished: a já si myslím, že vím na čem jsem, nebudu muset dělat ani test... určo to nevyšlo...
23. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 děkuji, tak já moc nedoufala, ale stejně ta kapička naděje tam je vždy. No co se dá dělat. :slight_smile: Ty upaluj do lékárny,já bych tak dlouho nevydržela !! :grinning:
23. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak my máme žádanku už taky asi 3 týdny doma, myslím, že to nemusí být hned. Nebo teda doufám, protože ten můj se tam nějak nemůže dokopat. Taky asi bude večer bojová porada :grinning:
23. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Kočko, já testovala v práci už asi 3x, co jsem měla zpoždění, jak se to tam neobjeví, test jednoduše spláchneš a hotovo nebo digitální schováš zpátky do krabičky :slight_smile: nima problema :grinning: nebudeš první, ani poslední, kdo kdy testoval v práci :slight_smile: ale nenutím Tě, jen jsem napjatá :grinning:
@lenkasaf Aha, tak to asi nebude nijak časově omezeno :slight_smile: Uvidíme, já bych zkusila ještě tento cyklus a jak nic, tak potom možná, zase kdyby šel hned, bylo by to z krku :slight_smile:
23. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ahojky, neboj, já myslím, že ti to vyšlo :slight_smile: dle toho co vše jsi psala... :wink: mysli pozitivně a já myslím že // tak budou. jak dlouho máš zpoždění?
23. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra napjatá jak gaťky.. :grinning: ve 12.00 mám oběd, takže si zajdu do lékárny :wink: a pak dám vědět... :slight_smile: jen si myslím, že bude sněhobílo.. no tak ještě vyčkej a hned dám echo.. pokud se na mě neusměje nějaké sluníčko štěstíčko, nebudou tam // a já se radostí spláchnu do záchodu :grinning: :grinning: :grinning:

jen odlehčuji trošku náladu, ať nejste smutné :slight_smile:
23. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já dneska nejsem smutná, ale nasraná, bo mě bolí prsa, až pálí, nechápu z čeho :rolling_eyes: a už to není příjemné, před mrchou to chápu, ale takhle pár dní po skončení ms fakt ne :cry: nemůžu se jich ani dotknout a asi mi shoří levá bradavka :grinning: A jasně, dej vědět :grinning: :sunglasses:
23. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ahojky, děkují za povzbuzení, si hodná.. :slight_smile: je pravda, že se semnou dějou všelijaké věci... takže když to nevyjde, tak už nevím k čemu si veškeré ty odchylky mám přiřadit.. :grinning: :grinning:

no měla jsem tu mrchu dostat 20.4.2014 a nic,ani žádné špinění, ani bolest prsou, prostě nic.. jsou to pouze tři dny.. jenže já myslím negativně z toho důvodu, že to mám docela dost nepravidelně a prostě si říkám, že to bude jen další měsíc, kdy to přijde později, proto... :confounded:
23. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra aha, aha, tak to chápu... když mě bolí prsa, že si na ně nemůžu ani sáhnout, tak to je děs... nedej bože, že je někdo takové nemehlo a bouchne mě při chůzi nebo pohybu do nich.. bych ty lidi pleskla.. :grinning: :grinning: :grinning: říkáš hoří??? mám zavolat hasiče? :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ty si děláš prdel, ale já bych je fakt nejradši přivřela na chvíli do mrazáku :grinning:
23. dub 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek