• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 opravdu si myslím, že ti to dobře dopadne. Neměj teď žádné nervy!!! a mysli pozitivně!!!!!!!!!! nebo dostaneš :grinning: a paradoxně teď když jsem těhotná, tak mám mnohem větší strach, že je něco špatně než když jsem čekala na //. a taky musím myslet pozitivně a taky že myslím,ale chápu, né vždy to tak je a jde. Ale jak jsem již řekla, ty ty dvě tam mít budeš!!!! :wink:
23. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra prdel si nedělám, tu mám dost velkou i bez toho.. :grinning: :grinning: :grinning: tak leduj :unamused: :wink:
23. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm, tak nic.. Sněhobílo...
23. dub 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď mluvte kočky... a já se uculovala jak debil, když jsem šla do té lékárny, protože jsem si fakt mysela, že tak najdu //, opět jsem se zklamala... tohle mě fakt nebaví nacházet takové testy... :frowning2: však to znáte..
23. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 nic tam nevidím :frowning2: :zipper_mouth:
23. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok protože tam nic není.. je tam jen jedna.. :frowning2: :frowning2:
23. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 :frowning2:, to se mi ale vůbec nelíbí :frowning2:, a kdy má dojít mrcha jedna?
23. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok měla dojít v neděli... vím, že je to brzo, ale já už zázraku nevěřím, že by se tam jen tak ukázala jinej den.. chjo.. :cry:
23. dub 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 chápu jak to myslíš, také mě seránkovalo, když mi říkali, je brzo, ještě se tam může ukázat a já už věděla, že to jsou jen slova utěchy :frowning2:... Tak sand dorazí brzo a budete se moci sanžit dál :slight_smile:, nejhorší je, když je test bílý a MS nikde :frowning2:, mě naštěstí chodí pravidělně, když už nic :slight_smile:
23. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mě právě moc pravidelně ani nechodí, ale teď jsem se nějak cítila, že by to mohlo vyjít, protože nevím proč, ale cítila jsem se jinak... asi jsem si to vsugerovala... no a teď jen čekat na tu mrchu... no život jde dál, nedá se nic dělat.. :slight_smile:
23. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle, tak bohužel, byla tam je jedna jediná, jak vidíš.. :unamused: kéž by si měla ty pravdu.. no nic... ty se hlavně opatruj a dávej pozor i na prcka :wink: :wink:
@senoritapetra
@lenkasaf
- holky, tak já si budu hrát na čekanku, protože, proto... pojedu další kolo s Váma, chcete? :confounded: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Do 2-3dnů dostaneš ms :slight_smile: A pojedete další cyklus, nic se neděje, takových zklamání jsem zažila.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sunglasses:
23. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 hele. i já se minulý měsíc cítila jinak a prd z toho :frowning2:, už se moc pozorujeme :frowning2:...
23. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra spíš bych to viděla tak 7 -14 dnů.. :grinning: :grinning: já vím, že se nic neděje... no, ale malá naděje ve mě byla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj se, tohle není moje první zklamání.. a jak to tak sleduju, tak jich bude ještě hodně.. njn..
23. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no asi jo, jak to už vypadá... no nic... příští týden mám celej dovolenou, budeme na baráku dřít jako mezci, tak snad všechno vypustím z té mé makovice :slight_smile:
23. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já mám pocit, že si dneska odříznu kozy asi (pardon za ten výraz, ale už mě to nebaví) :rolling_eyes: Pochopím bolestivost před mrchou, ale pár dnů po? Mám pocit, jak by mi někdo pod bradavkami kroužil zapalovačem a pak to šlo do celých prsou.. asi si budu muset vzít doma něco protizánětlivého, nějaký aspirin nebo se zeptat na gyndě, jak pojedu dneska pro ten papír na spermíkogram .. au :cry:
23. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak to je mi líto :frowning2: Jdeme do toho zase všechny spolu ! :slight_smile: @teok @senoritapetra
23. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 určitě přijdeš na jiné myšlenky a bude ti lépe :slight_smile:... já se te´d soustředím na mlaďocha, jdeme příští týden na oční, tak to bude očistec :frowning2:, ale také budu zaměstnaná celý týden, učit ho obrázky a pak rozkapávat oči, já nechciiii :grinning:
23. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jeee, já měla ovu o víkendu, tak já se oplodňuji zrovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra ježíš, to je tak strašný? tak to mě teda mrzí.. to je v háji a docela bych řekla, že je to divné... :unamused: to jsem zvědavá význam toho... a prsa si neřež, budeš je ještě potřebovat :wink: :wink: :grinning:
23. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ježíš, to je tak strašný? tak to mě teda mrzí.. to je v háji a docela bych řekla, že je to divné... :unamused: to jsem zvědavá význam toho... a prsa si neřeš, budeš je ještě potřebovat :wink: :wink: :grinning:
23. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to držím všechny palce !!!!!!!!!! :grinning:
23. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No tak to se určitě zeptej, protože to asi moc normální není ! :frowning2:
23. dub 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf děkuji :grinning:
23. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 No mi až hrkají slzy do očí, vzala jsem si brufen, tak snad to přejde jako :frowning2: Asi mám splašené hormony nebo nějaký zánět, nevím.. mě už by nepřekvapilo nic :grinning: asi dneska poprosím Romíka o jemnou masáž :sunglasses: :grinning: :grinning:
@lenkasaf Určitě se zeptám, páč tohle jsem fakt ještě nezažila :-O
23. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tobě nestačilo, že si nedávno měla močák, nebo co to bylo, že? to je docela síla... auuuu
23. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jo no, mám nějakou smůlu nebo blbé období :frowning2: furt mi něco je a nemůžu se toho zbavit :frowning2: Jinak dneska cestou do práce v autě.. rozhlížím se kolem.. "Sice je chladněji a prší, ale stejně mám ráda jaro, všude je tak krásně zeleno, všechno kvete.." Odpověď Romana (zástupce velitele eskortní jednotky ve věznici): "No .. kvete.. to asi dneska nebude navedeno výrobní (zóna, kde pracují vězni)..." ... odmlka (přemýšlím).. "Hmmm.. a co to má společného s tím, že je zeleno a všechno kvete? "No přece to, že je mlha a z věží kluci nic neuvidí, co kdyby jim tam zdrhnul vězeň.." ... "Aha? (hmmm.. smysluplná odpověď..) Takže ještě jednou - a co to má společného s tím, že je jaro a všechno kvete..?" ..odmlka.. Tak nakonec jsem dostala sprďunk, že to nechápu, že je to pro něj důležité a on si vlastně mluví sám pro sebe.. "Aha.. takže to nemá nic společného s jarem, to jsi mi odpověděl jen tak "sám pro sebe"?" "Jo!" .. Nějak jsem to nepobrala,. :grinning:
23. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ještě není vše ztraceno!!! hlavu vzhuru. zkus to zase za dva dny. mě se taky objevila až po delši době, kontrolovala jsem test až za tri dny a byl tam dušík. no a pak už dálničky :wink: hlavně nic negativního!!!!
23. dub 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra A nejsi ty těhotná? :grinning:
23. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Néé, špatně mi není a mám 4 dny po ms, to by nebylo jak :grinning:
23. dub 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek