• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@senoritapetra To že byla menses neznamená že nemůžeš být :grinning:

Holky, já doufám že mi stoupne teplota a vyznačí mi včera/dnes ovulaci ... To by bylo super v den narozenin zjistit, že jsem těhotná :grinning: By mi to krásně vycházelo :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
23. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 diky, diky. to vis, ze se snazim davat pozor, ale jak je videt, nekdy to holt nevyjde. Manzel hned rikal, ze se mi do te prace proste nechce :grinning: Dnes to boli o neco mene, tak snad to za par dni uplne prejde.
23. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Presne tak, MS neni znamka, ze nejsi, ale pravdepodobnost je vetsi, to je pravda. Kazdopadne takova bolest prsou neni normalni, to urcite res. A test jsi nezkousela, i kdyz mas cerstve po MS?
23. dub 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 @donia To se mi nezdá, holky, že bych mohla být takto těhu. Upřímně mě vůbec nenapadlo udělat si těhotenský test. Já si právě dneska koupila ovu testy, bo se mi spravil cyklus na 28 dní konečně, tak se mi určo posunula i ovulka, tak budu zjišťovat co a jak. Pálení v prsou mě na chvíli přešlo, teď to tak bolí sem tam, tak uvidíme. Zkusím počkat, jestli to neustane samo, pokud ne, určo si s nimi zajdu, páč mi to taky nepřijde dvakrát ok.
23. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no tak zkus ovu testy, hodne holek psalo, ze podle toho zjistovaly i tehu, ze v tech prvnich dnech je i ovu test pozitivni. Takhle na to prisla i maice :wink:
23. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jo jo, vyzkouším, uvidím :slight_smile: a pak povím :grinning: .-)))) A co ty, už je Ti dobře nebo pořád bereš atb?
23. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ATB jsem dobrala uz pred tydnem, ale stale to neni ok. Furt me boli v krku a pokaslavam. Dr. mi doporucila Bioparox, tak jeste strikam, ten chvili muzu. Take mi napsala recept na Erdomed, ale ten v prvnich 3 mesicich nedoporucuji a jelikoz mam zrovno priznive dny, tak ho radsi neberu - se bojim :grinning:
23. dub 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky mě to napadlo :grinning:
23. dub 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, dlouho jsem tu nebyla,tak jsem vás přelítla a koukala jsem že žádné // se zatím nekonají...to je škoda.
Já mám dneska 3DC, tak postupně stříhám metr na začátek testování ovutestíkama... tak to musím nějak propočítat co a jak :slight_smile:
23. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no vzdyt to rikam, ty // cekaji na tebe :grinning:
23. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no bylo by to krásné :grinning: ale vy si je už také zasloužítě najít...
23. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to sice jo, to mas pravdu, ale nejak se nechtej ukazat :angry:
23. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jsou to potvory jedny!!!
23. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to teda jo :grinning:
23. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia @lupinpupin No přesně :slight_smile: to bylo ale starosti, ze už všechny budeme těhotné, ze se nedočkas :slight_smile: A já chci dáreček k narozeninám :slight_smile: se máte, víte ze otěhotnět můžete, já netuším.
23. dub 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sorry, ale vy všechny, co už dítě /děti máte, tady nebudete smutnět, že se vám nedaří otěhotnět,žádné depky,nic :grinning: To můžeme my, co toužíme aspoň po tom jediném úžasném miminku,za které bysme byly navždy vděčné :frowning2:
23. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak neni to tak, ze bychom nesmutnily a nemely depky, to vis, ze kazdy kdo chce mimi (je jedno kolikate) smutni, kdyz to nejde. Ale samozrejme je to jiny, nez u tech co se snazi o prvni, to je jasne. Ja co mam v okoli kamaradky a dlouho (leta letouci :frowning2: ) jim to neslo, tak se nakonec take dockaly. Nevim o zadne, ze by ne. Takze vydrz, ono to prijde :wink:
23. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@senoritapetra Donia ma pravdu,me taky prekvapila carka na ovu testu....nikoli stejne silna,ale uplne cerna!!!A ovu byt v te dobe urco nemela...a ejhle na tt dalnice...zkus to,za to nic nedas :wink:
23. dub 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice @donia Holky moje zlaté, tak prsa bolely o něco méně, když jsem si vzala aspirin, a taky jsem ovu testy teda vyzkoušela, ale žádná hodně tmavá čárka se nekonala, spíš o něco slabší než kontrolní, takže ms proběhla jak měla a teď budu čekat na ovu. Můj chlap mi včera řekl, že si zajde příští týden na spermiogram, jako nenutím ho, chce sám, tak tím líp, aspoň se uklidní :slight_smile: Já už chci být těhu holky, vím, že trpělivost přináší ovoce :grinning:, ale kdo má to čekání vydržet :rolling_eyes:
24. dub 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 plne te chapu....kdyz se mi narodilq Vaneska zdrava, rikala jsem si ze je to uzasne a ze mam velke stesti v dnesni dobe.
Ale ted bych si prala zase druhe mimi, ale je pravda, ze si uz radoby rikam, ze jsem si to vse uzila a muzu byt stastna...Ale ten chtic druheho miminka je teda taky obrovsky!
24. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám že nepůjde dolů :slight_smile:
www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
24. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 no dělat test odpoledne.... Mě by vyšel taky negativní. Já hledala ducha ještě s týdenním zpožděním a z ranní moci. Takže i kdyby jsi byla, tak to test neukáže. Tak ještě počkej a rwstuj z 1 ranní moci, kdy je hladina hcg nejvyšší. Přes den když se pije,tak je nižší.
24. dub 2014 v 08:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vás dočíst... Uff já letěla včera k obvodakovi, 2 dny mě bolelo v krku a pak jsem dostala kašel, tak mě poslech,průdušky čisté, přej hodně pít, ale nic mi na to nedal a přej něco virového původu....tak to snad odejde samo,EKG v pořádku, jen jsem za týden zase zhubla kilo. A koukal na krev,vše v pořádku,tak nechápe proč, tak to mě na gynde pěkně servou už. Ach jo.jinak byla jsem i na ni,kkvuli bolesti podbřišku, tak jsem dostala hořčík a prej to poboliva z toho kašle a smrkani. Z gynekologickeho hlediska jevse v pořádku....
24. dub 2014 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Taky si říkám, že my, co ještě vůbec nemáme miminko, to asi máme krapet těžší s tím čekáním, že holky už aspoň jedno / dvě mají. Ale chápu i touhu po dalším :slight_smile: Hezký grafík, však uvidíš :dizzy_face:
24. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no právě moje kolegyně si dělala test odpoledne, spíše teda večer a i tak se jí to ukázalo.. tak jsem taky myslela... no já se na to vyprdla... řekla jsem si, že jsem se asi moc zaměřila na sebe a sledování samu sebe... MS jsem měla vždycky opožděnou, takže počkám a uvidíme.. test si zatím nehodlám dělat... od včera jsem konečně začala cvičit, takže si pojedu pěkně svůj režim, nebudu se na to upínat... a uvidíme.. buď a nebo... pokud nepřijde mrcha an během příštího týdne co budu mít dovolenou, tak si zavolám na gyndu ať se mnou laskavě něco dělá..

dneska mě holky, tak píchalo ráno v levém boku, že jsem myslela, že to nedám.... díky bohu to přešlo pak samo, tak si myslím, že mrcha přijde.... :sunglasses: :sunglasses: ať chci nebo ne, organizmus si to udělá podle sebe..

a ráno jsem našla zprávu od kamarádky, v noci se jim narodil synáček :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no někomu se to ukáže někomu ne.já celkové mám problém s tím,aby mě to test ukázal včas. Jediné u Pati v den očekávané menzes dálnice.u Tynky až 2 vynechání menzes, cca 7 tt a teď taky až tak v 5 tt.A to ještě otehotnim hned po nebo při menzes.kdyby se stalo v polovině cyklu, tak bych musela čekat dyl. Na někoho to nepůsobí. Ale změnu to chce a přestat na to myslet, jinak se nikdy nezadari... Psychika je potvora.
24. dub 2014 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já jsem si právě říkala, že nejsem na to upnutá, že bych jako sex dělala jak kvůli tomu.. mám ho ráda od začátku :grinning: :grinning: takže když je nálada, tak ok, když není, tak to fakt nehrotím... neměřím si teplotu ani nic podobného to jsem vzala po pár dnech, jelikož jsem tušila, že bych se na to upnula.. no tak uvidíme no.. :slight_smile:
24. dub 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky???? Víte, jak jste mi říkaly, ať si udělám test?? Co si o tom myslíte (neztmavovala jsem). Bolestivá prsa, teplota 37 (před ovulací??)..
24. dub 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to tam!!!!
@senoritapetra :grinning:
24. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ostřejší fotka
24. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek