• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova Tak tohle nacvicuje i u me...rekla bych ze ten kontryhel.
9. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no asi jo .... tak uvidime co bude dál, budu tento měsíc pít do ovu snad se s tím tělo popere.... :wink:
9. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 koukam, ze si nevydrzela dosla pro test a rovnou udelala a dusik...tak ja myslim,ze je to tady a jsi tehotna...hlavni priznak zvraceni, to myslim jen a jen potvrzuje. Tise gratuluji a drzim palce aby se to udrzelo a MS nedorazila a na testu carky silili.
myslim, ze budes druhy posel dobrych zprav :wink:
9. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova koukam, ze si telo dela co chce...tak drzim palce at se to co nejdriv srovna.
9. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vcera jsem Vanesce rikala, ze teta ma v brisku miminko....ona si pak lehla na moje bricho a povida ahoj bracho :slight_smile: no bylo to tak krasne :slight_smile: kez by to vyslo :slight_smile:
9. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, anti jsem vysadila 9.12., od té doby jsme začali pracovat na miminku.
Minulý týden mi bylo špatně (nezvracela jsem), ale zvedal se mi žaludek. V pátek mě začali bolet klouby a hlava, zimnice - myslela jsem, že se o mě pokouší chřipka, pak jsem se dočetla, že je to další z možných příznaků těhu. Vyčistila se mi pleť, jako už dlouho ne a předevčírem mi maminka mojí nehtařky řekla, že jsem určitě těhotná, že to pozná na očích. Měla jsem celkově takové tušení, zvláštní pocit..
Tak jsem byla celá natěšená.. no a dnes ráno jsem to dostala :frowning2: Mám si pro jistotu udělat test, co myslíte?
9. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to dělá ... ale zase MS jsem mivala hodn krátkou tak třeba se to srovnává do normálu a hezky se mi tam tvoří podmínky pro hnízdění ;) tak uvidíme snad ovu dojde +/- v termínu a nebudu ji dlouho vyhlížet :D
9. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldoradoh já bych to zkusila za to nic nedáš, ikdyž já první měsíc po vysazení měla taky úplně všechny možné příznaky těhotenství a nic ..... :frowning2: ale jsou případy kdy jsi těhotná a dostaneš to... takže bych testla jestli chceš, nějaká šance tam je ;)
9. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova urcite se ovu brzy dockas a vajicko zakotvi na sprabnem miste :slight_smile:
9. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldoradoh jak pise Monca, za test nic nedas...krvaceni bejva pri zahnizdovani vajicka 5.-10 den od ovulace...a kdy ocekavas MS?
a nebo to pripadne muzou byt splasene hormony po vysazeni Ha
9. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova hormonalni nerovnovaha,nebo ovulka byla pre ms,a pak se ti zpustila a pak zastavila,nevim
9. led 2014 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snad cetla jsem,ze potom kdyz si udelas dalsi test,tak nic:-/uvidim,jeste mam cely tyden,jen me taha podbrisek,jako pred ms
9. led 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no jo může to být cokoliv ;) tak si počkám co z toho bude :grinning: no dle testů byla ovu v půlce minulého cyklu tak jak má být ... (teda pokud mi ovu testy nelhaly) :grinning:
9. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova uvidis,tak uhnizdeni trva treba az 14 dnu:slight_smile:
9. led 2014 ve 12:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 že by ;) nééé momentálně mě všechny těhu příznaky které jsem měla před MS přešly takže to spíše tipuju na vliv čaje ;) ale uvidime třeba začnu od zítřka zvracet :D :D
9. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Díky, holky, za odpověď. MS přišla, kdy měla. Ale za test nic nedám, jak říkáte.. Odpoledne jdu do lékárny :slight_smile:
9. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 Ukaž dušíííkaaa ,-))))
9. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra az budu doma a mit cas, ted jsem na mobilu:slight_smile:jinak písu potají,aby ten muj nic nevedel,jde az v pondeli do práce,tjn. poslu to v pondeli:slight_smile:ale je desne slabej,tak budu muset s bleskem:slight_smile:ale poslu ho sem, to slibuji:slight_smile:
9. led 2014 ve 13:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jasnačka :sunglasses: budu trpělivě čekat :grinning: a mezitím určo zesílí (asi jsi neblila dopolko pro nic za nic jen tak ,což?) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no, delala jsem si ho kolem pul jedenacte, ten muj by uz z práce doma,tak jsem musela po taji, a ted se na komp nedostanu, jelikoz je doma, a kdyz je doma,tak bud mame jeho kluka,anebo nekde litame,..jsem si ho schovala,tak snad mi to nenajde:slight_smile:...ale treba to je plany poplach,uvidime v pondeli :slight_smile:zda tam jeste bude..pak ti poslu oba:slight_smile:
9. led 2014 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no, treba jsem blila dneska kvuli tomu, že jsem mela rano kafe,cukrovi a cigarko,..ale kafe si davam kazdy rano s cigarkem a nikdy mi nic nebylo...nechci tomu davat moc nadeji, pac se potom zklamu..ale zase me tlaci podbrisek a nekdy pichne,ale mam min. jeste 7 dni do MS,tak nevim.
9. led 2014 ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Aha, tak jako kombinace je to vskutku zajímavá, ale tolik lidí mívá kafe po ránu, cigaretu a k tomu něco a neblije, těžko říct. Buď Ti to nesedlo nebo ta lepší varianta, a to, že Ti zesílí dušík :slight_smile:
9. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, a co ty?a tom s testíkem?:slight_smile:
9. led 2014 ve 14:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 myslim si, ze kdyz jsi na tu kombanaci zvykla, tam ze bys nezvracela jen tak...uvidis, ze to bude o.k. a uvidis jak ti to sedne zitra...
muzu se zeptat? Ty kouris i kdyz planujes mimi?
9. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin :jsem kurak,ale ne zas silna,dam tak max. 10 za den,kdysi jsem kourila hodne,ted mi vystaci krabka i na tri dny,ale hodne slaby,staci o trochu silnejsi a je mi blbe,vetsinou ke kave si dam ci k vinu a pivu
9. led 2014 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zitra snad ne,musim fungovat:slight_smile:
9. led 2014 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no oto jsem zvědavá jak ti ráno bude...
9. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem byla na kontrole s tím pásovým oparem a tak zítra musím na krev a na ultrazvuk nohy a břicha...doktorka mě trošku vyděsila, že léky co jsem bralal a případné těhotenství by něšli moc do hromady a tak jsem pročetla snad celý net a zjistila, že to snad tak horké nebude,ale určitě jestli se zadařilo,tak budu trošku ve stresu co bude a jak dopadnou testy... Tak držte palce at všechno dopadne dobře...jak //,tak i testy...jsem z toho dnes nějaká smutná co vlastně bude :unamused:
9. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopadne to dobre, hlavu vzhuru lupinpupin :slight_smile:
9. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek