• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
Já hlásím super pozitivní ovu test:slight_smile: tak dnes a zítra jdem na to:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prosté to vyjde VIM TO!
24. dub 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra jj zítra Rano to skuz znovu nebo pozitri ale urco se tam něco deje :grinning: a vidíš jde to co? Pak ze ne a dočkala jsi se-jen to nezakriknout
24. dub 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka To je blbooost, před 4 dny mi skončila ms, i když byla divná :confused: a 4-5 dní po konci ms jsem měla výtok se špiněním
.. je to divné .-D nevím, kdy bych měla jakože tooo.. však jsem brala atb.. spali jsme spolu ještě předtím a pak těsně poo
24. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
24. dub 2014 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andrusinka Já nějak nevím, kdy bychom to jako stihli :confused:
24. dub 2014 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrusinka Tak dneska šup šup :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra tak to je divny ale možný je vsechno jak vidíš moc ti to preju,ale skus to ještě rano a pak volej dr.at te prohlidne:slight_smile: třeba už něco uvidí na utz a vezme ti krev:slight_smile: jistota je jistota a nejistota?ta te bude akorát uzirat:slight_smile: tak pryč sní
24. dub 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
24. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Teda na te posledni fotce to neni anu duch,ale druha carka...zkus rano,uvidis,ze posili :slight_smile:
24. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice Na mamatestu mám slaboulinkého dušíka, tak jsem zkusila jiný a na tomto to jde vidět krásně, tak to nechápu :fearful: Ani nevím, kdy a jak to mohlo vyjít.. a modlím se, ať zesílí :slight_smile: Už zítra? Nemám počkat radši do soboty? :slight_smile:
24. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra a to byl těhu test? nebo jsi zkoušela ty ovu testy?
24. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra gratulace, jsem to říkala :grinning:
24. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Zkus z ranni moci a pak treba za dva dny :wink:
24. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra ty brdo, gratulace :grinning: vítej v klubu těhotných. :grinning:já tehu poznala podle bolestivých prsu
24. dub 2014 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra ale to je ono nečekala.jsi to a já když jsem byla těhotná, tak menzes byla,ale slabá a krátká a boleli prsa a to už jsem věděla, že je něco divného. A teď u tebe jsi říkala nic nic míč teď to nebude,skočila jsi na věc na nic nemyslela a pak koukáš jak puk na pozitivní test.... Jako já v prosinci. Na začátku prosince řekl doktor, že jsem neplodna, tak jsem to hodila za hlavu, skočili jsme na to nevím kdy a pak špinění a nic a duch na testu. Za 3 dny zesílil, pak i ten digitální zase pozitivní, tak říkám hm,tak to jsem asi vážně těhotná a měla jsi vidět výraz doktora, kterej nechápavě na mě zíral a pak viděl těhotenství i na ultrazvuku. Test zopakuj za 2-3 dny z ranní moci a v pondělí volej na gyndu. Ale můžeš být klidně i ve 4-5 tt což by na ultrazvuku potvrdili. Jinak mě přišlo taky divný, že šla teplota nad 37 a držela se.test jsem dělala jen kvůli tomu,že jsem chtěla jít na vyvolavacku a napsat prášky na zastavení laktace a ty se v tehu brát nesmí, tak doktor tehu test dělá a já cumela na 2 čárky a taky nevěděla, kdy se to stalo :grinning: hlavně,že stalo. Teď mám 22 tt a prcek mě večer dobře okopava. Zrovna teď tam dělá snad salta. Hlavně že kope nahoru a ne do mocaku :grinning:
24. dub 2014 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra no pekny, tak to jestli mas tohle z odpoledne, tak zkus urcite rano, to musi byt videt jeste lepe. Ja teda mela take viditelnou carku ted po poslednim cyklu, ale postupne mizela a MS prisla, tak jsem se docetla, ze to bylo asi biochemicke tehotenstvi. Jenze ja to mela tesne pri ocekavane MS, resp. 2 dny zpozdeni, kdezto ty pises, ze jsi podivnou menzes mela. Zkus rano a uvidis lip. Obcas se doctes, ze holky maji beznou MS i nekolik prvnich tydnu, takze nemozne to neni a nebyla bys ani prvni, ani posledni.
24. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 @maice @verik2 @donia Holky, moc děkuju! .-) Akorát já bych si ještě negratulovala. Ono tenhle test mi ukázal krásnou čárku a mamatest dušíky (i teď ráno), tak Vám fakt nevím :slight_smile: Je to divné..
25. dub 2014 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle No to je těhu test právě :confused:
25. dub 2014 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky, ptala jsem se v lékárně, páč jsem si musela pro něco na pálení žáhy. A ten pozitivní test, co jsem měla, je s 10kovou citlivostí, mamatesty jsou prý 25, tak možná proto mi to ukázalo tam silněji a tam minipidi dušíky. Zkusím později odpolko a zítra ráno.
25. dub 2014 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra to je ještě brzo. Odpoledne test nedělej. Hladina hcg se násobí co 2-3 dny a mamatesty ukazují pozitivititu později diky tej citlivosti. Takže buď v klidu a teď fakt netestuj, zbytečně tě to stojí peníze. Tak počkej. Klidně až na neděli a v pondělí zavolej na gyndu aby udělali ultrazvuk. Protože poslední menzes jsi už tehule byla a tak budeš mít jen ultrazvukový a ne měsíčkový termín. A nebo jestli to vezmou z tech předposledního netuším. Uvidíš, ale užívej si tehulkovani
25. dub 2014 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Já Ti nevím, Veru, myslím si, že byl test jen špatný nebo falešně pozitivní. Zkrátka se mi nezdá, že bych otěhotněla .. no, ale tak když ukázal test včera // odpolko, tak myslíš, že dneska by neukázal nic? Nemůže to být třeba jen biochemické nebo splašené hormony?
25. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra No teda, já koukám a moc gratuluji !!!!!!!!!!!!! :grinning:
25. dub 2014 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Holky, ještě radši negratulujteeeee, já mám nějak pocit, že to nedopadne.. nevěřím prostě tomu, že bych mohla být těhu. Třeba se mi splašily hormony nebo byl špatný testík .-) je to divné :rolling_eyes:
25. dub 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra Tak gratuluji jen potichu ! :slight_smile: Už jsi se objednala na gyndu ? A v jakém smyslu divnou jsi tu poslední MS měla ?
25. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Já si myslím, že to je jen planý poplach a špatný test :slight_smile: Prostě asi intuice :slight_smile: I přes všechny příznaky. No divná.. taková slabší a jen 3 dny, to tak nějak pak ustalo a za další 3-4 dny jsem měla výtok se špiněním, to jsem se tu ptala, jestli je normální mít hlen s příměsí krve už 8DC.. a pak mě začla pálit prsa, né bolet, ale pálit, jak jsem tady psala. A to jste mi pak řekly, ať zkusím test. No a zkusila jsem ho včera odpolko, až když se mi v práci udělalo mdlo. A čárka vyjela hned v limitu.. ale dneska ráno jsem měla na testu jen nepatrného dušíka, méně viditelného než včera, takže možná jen náhoda :slight_smile:
25. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné rano-muj chlap přijel pozdě v noci tak večer nic :frowning2: nebylo-zato Rano v 5! Ho to nějak prepadlo :grinning: :grinning: ještě ho musím znásilnit večer at to pojistime:slight_smile: :slight_smile: ovulka je tu a to přesně v pulce cyklu-myslim ze hodně zabralo to calibrum baby plán drzte mi palce snad ten těhu bacil už konecně chytim
25. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jo a slyšely jste o porodnem 10 tis od r 2015:slight_smile: :slight_smile: to by byla paráda co?
25. dub 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Tak o tom jsem neslyšela. Jako pro všechny nebo zase nějak podle příjmů ?
25. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra No tak uvidíš, když se ti udělalo i mdlo a hodně holek píše, že je v těhotenství bolí prsa. Budu ti moc držet palce! Každopádně to už asi přítel nemusí na ten spermiogram že ? :wink:
25. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf no když je příjem rodiny menší než cca 25tis tak by mel byt narok
25. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek