• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lenkasaf No já uvidím, jak to dopadne, manželovi jsem včera ten test ukazovala, jestli to tam taky vidí.. tak na to taky koukal jak puk! :grinning: pokud to vyjde, tak tam jít určitě nemusí :slight_smile:
25. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka aha, no tak super, můžeme plodit !!! :grinning:
25. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra ne to nemyslím, spis jde o to,že pokud bude vše v pořádku,tak ta čárka zesílí až po 2-3 dnech. Tak jsem to myslela. Todle nejsou falešné testy. To jsou pozitivní. Věř tomu nebo ne,ale na 99% jsi těhotná. :grinning:
25. dub 2014 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Kéž bys měla pravdu :-* :grinning: No a co bych měla dělat, pokud nezesílí a naopak třeba zeslábne? I tak mám jít potom radši na gyndu? :confused:
25. dub 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra to může znamenat ze potracis, ale to by jsi musela krvácet a na tyhle věci nemyslí. Byla jsem 3x těhotná z toho 2x jsem to v těhotenství dostala jen na 3 dny a pak začali bolet prsa. Jen teď naposled když menzes bez vyvolavacky nepřišel, tak jsem 1 den splnila a konec. Vytok s příměsí krve je v normálu. Když se uhnizduje vajíčko, tak má v sobě látku, která lepta děložní sliznici, může porušit cívky a z toho je špinění či drobné krvácení.... Takže věř tomu.i já nevěřila, že můžu být těhotná a když nevěříš, kup si digitální test. Ten je nejspolehlivější a když po minutě vyšel pozitivní i mě,tak říkám že těhotná jsem a jsem jak je vidět. Holka chovejte se jako těhotná, v neděli zopakuj test a pak volej na gyndu. A žádný domlouvali :grinning:
25. dub 2014 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dobře, dobře :slight_smile: A kdyby náhodou test nezesílil, tak mám radši pak na tu gyndu jít nebo ne? Nechci přemýšlet negativně, ale zvažuju i možnost, že to fakt byla náhoda :slight_smile:
25. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Aha tak si zase sociálně slabí nahrabou a my normální lidi nic :grinning:
25. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra tak na ni stejně jdi, ale u tebe s tím ani nepočítám, že by zeslabl. Když máš ty prsa tak citlivý, tak je to jasný a zadarit se může kdykoliv..... Já se jen nechápu. Moje 2 nevlastní sestry od mámy se nechrání,nedávají pozor a nejsou tehotny a já přišla do jiného stavu i přes antikoncepci :grinning: no kde to jsme.jedná se nechrání 5 let,druhá rok a nic...ale dítě nechtěj a právě v tuhle dobu se daří nejvíc..... Ty budou mít jednou asi problém. Já taky v prosinci nechtěla, říkala jsem ze tak duben květen a doktor,že jsem neplodna, tak říkám fajn. A jednou stačilo a hned jsem byla těhotná.a ani nevím kdy a jak,jsem zrovna u toho asi nebyla :grinning: no a u tebe to je stejný, byla jsi nemocna, zaměřila se na antibiotika a jiné věci a teď tomu nevěříš.... Kdyztak zkus ten digitální test. Ten je hodně spolehlivější a pokud vyjde i ten,tak fakt těhotná jsi.... A to je ten zázrak, nevíš kdy a jak a to je nejlepší :wink: držím pěsti :wink:
25. dub 2014 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra super, gratuluji, držím alečky ať sílí a je vše ok.
25. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak potichounku gratuluji. Já bych to zítra měla dostat a přesně tak se i cítím, takže asi bude další kolo... I když teda po malém vodnáři moc netoužíme, tak třeba až rybičku :D I když je to šumák, hlavně ať se zadaří a je to zdravé. Chci se zeptat holky - jak dlouhou máte tu fázi mezi ovulkou a ms? Já jsem minulý cyklus poprvé dělala ovu test a myslím, že tu fázi mám tak 11 dní. A hlavně počítá se den ovulace a první den MS nebo ne?
25. dub 2014 v 15:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa já mám cyklus 28 dni, teda mívám :grinning: a.literární fázi mám 20 dni zhruba. I 27... Ovuluji při nebo max 4 den po zkonceni menstruace, takže literární fázi mám hodně dlouhou :grinning:
25. dub 2014 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no to já mám ovulku, tak v půlce cyklu - aspoň doufám. Jinak cykly mám od 26-28 dní. Tak snad to bude ok.
25. dub 2014 v 15:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem zkusila opět ovu test a porad //silné čárky:slight_smile: :slight_smile: Haha už se tesim na večer :slight_smile: :slight_smile: proste tatku zmucim :slight_smile: :slight_smile: aby mi nezačal říkat nymf....ka :grinning: prosté se ta smůla zlomí
@ivet1987 ji černych pratelu bude zase o něco víc:slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa já jsem začala bastit calibrum a jsem přesně v pulce a ovu je tu předtím tak 5dni navíc cca 19dc tak jsem zvědavá co se s toho vyklube:slight_smile:
25. dub 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy bouřka se opět blíží
25. dub 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatka moje, tak asi fakt nic.. mi to nedalo, zkusila jsem ten stejný test co včera a pusto, prázdno, bílo.. takže možná, že to byl jen vadný test ten včerejší, stejně se mi to nezdálo .-)). Ale za to mi sílí ovulační, takže to vůbec nevadí, zkusíme znovu tento cyklus :grinning: a Romča říkal, že prostě pojedeme podle předchozího plánu a příští pátek půjde na ten spermiogram.
25. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra a jak dlouho se snažíte, že už to takhle řešíte? A vy ostatní za jak dlouho byste řešili s manželem/partnerem sperimiogram?
25. dub 2014 v 17:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa No teď 9. měsíc, já mu říkala, že je ještě čas, ale on že neví, na co bychom měli čekat a že je fuk, jestli za 9 měsíců nebo za rok :slight_smile: Chce jít dobrovolně :slight_smile:
25. dub 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak já myslím, že ten rok snažení platí asi v případě takového nenásilného snažení. Podle mě pokud holka testuje ovulka a snaží se vychytávat plodné dny, tak bych šla za lékařem tak po 6-8 měsících aspoň pro klid duše. Ten můj drahý taky říkal, že po půl roce klidně by klidně šel :slight_smile: Samozřejmě tedy doufáme, že to nebude zapotřebí. Ale aspon se nemusím stresovat tím, že by se nějak zdráhal. A tak mě právě zajímalo po kolika pokusech by na tom trvaly ostatní?
25. dub 2014 v 18:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak já bych manžela na spermiogram jen tak nedostala :grinning: Asi až tak za dva roky :grinning:
25. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jako dneska zase nízká teplota 36,5, ale já věřím a jsem si jistá že ovulace byla, tak snad zítra zase stoupne. Dneska mě divně bolí břicho jak při mrše, tak nevím. Celé je to jakési divné.
25. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no nechci ti kazit radost, ale presne vim jak ti je, ja to presne takhle mela minuly cyklus. Testy jsem si zatim schovala, takze obcas na nej mrknu, abych se ujistila, ze jsem si to fakt nenamalovala :grinning: Mela jsem 2 dny zpozdeni (ale to ted diky Nosifolu pozoruji pravidelne, kazdy mesic prijde MS o den dele, takze se mi pekne posouva cyklus, ted jsem byla na 31)) a jelikoz jsem mela pocit, ze je mi trosku jak po flamu, palila me zaha a hlavne v dobe uhnizdovani jsem mela neskutecnou bolest podbrisku, az me to v noci vzbudilo, tak jsem si rikala, ze neco je proste jinak. Tak jsem test zkusila a slaboucka carka tam byla. Druhy den jsem zkusila jeste jeden a skoro nic, tak jsem pak dalsi den zkusila jeste jinou znacku a bilo :frowning2: a uz jsem zacinala spinit. Taky ze jo, na dalsi den prisla v plne parade :angry: Jen jsem to mela takhle v dobe event. MS coz ty divne za po, ale priroda je holt nevyzpytatelna.
25. dub 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
Holky, tak co, jak je, jak neni ? :grinning: Nejake novinky z prvnich tehotenskych tydnu :wink:
25. dub 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dnes byla na kontrole po sestinedeli a prý pokud do listopadu při intenzivním snažení neotehotnim, tak to budem řešit...Jinak jak budu tehu, tak mám jít hned pro léky a neschopenku, což mě děsí, že zas budu doma zavřená, pracuju neustále s klienty, jsem zvyklá celý den mluvit :slight_smile:
25. dub 2014 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak mrska pomalu konci, tak brzy zacnu lovit // na ovu testikach.
25. dub 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No ony ty prTak snad už vše dopadne jak má a mimi bude bojovník až dokonce :slight_smile: Jinak, tento týden už je trochu líp, nevolnosti pomalu ustupují, jen ta prsa bolí jak čert :slight_smile: za cca 10 dní se jde na velký screening, tak při troše štěstí i zjistíme, co je ten náš kulihrášek zač :slight_smile:
25. dub 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia Koukám, že mi tam záhadně zmizelo pár písmen :slight_smile: Takže....ony ty první týdny rychle utekly a už budeme ve 12TT :slight_smile: ....
25. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahojka ;) já Vás tady pořád hlídám ;) u mě střídavě oblačno jeden den dobře druhý den blbě... nevolnosti jsou na prd.... ale dá se to vydržet, nemůžu se dočkat další kontroly 13.5 jdu na screening tak se teším až prďolku uvidím.... to už bude něco jiného než naposled ;) jinak únava už pomalu ustupuje tak je to lepší ....
25. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova ty jsi stastnej člověk :grinning: já u Tynky blila do 5 měsíce a teď mě do 18 tt cca bylo Fury těžko. Furt málo jim.jsem ve 22 tt a stále hubnu. Už mám dole asi 6 kilo a jestli začnu nabírat je ve hvězdách. Už mám min než jsem měla s malou,co jsem zhubla. Takže dobrý. Únava mi ještě teď občas dělá problém.
25. dub 2014 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no jídlu taky moc nedám :frowning2: sem tam něco zobnu ale žadný zázrak ..... zatím taky hubnu ale nijak extrémně.... uvidíme jak to půjde dále.... ale hlavně ať se prckovi daří dobře ;)
25. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek