• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@maice no jeste zes to hned dopsala, ja si rikala, co to tam je za zpravu :grinning:
No leti to desne vid? Ono kdyz uz clovek pak nehlida kazdy den, tak to najednou leti samo.
25. dub 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no to je v poradku, jen hlidej :grinning: Uz jsem se lekla, ze byste nas tu nechaly a neozvaly se, to nee. Jen pekne povidejte co a jak a my ostatni se pak pridame. :wink:
25. dub 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Neboj, já nemám zkaženou radost, já s tím právě ani spíš nepočítala, opravdu mi to bylo divné a ten test stále taky mám, koukala jsem, jak tam ta čárka a fakt dost viditelná, mohla takhle v limitu vyskočit.. četla jsem, že to může způsobit i nějaká bílkovina v moči.. ale jako tak stalo se a nevyšlo očividně, ale to nevadí :slight_smile: Já furt věřím, že to přijde v pravý čas :slight_smile:
25. dub 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jo, to mas pravdu, take si rikam, ze vsechno ma nejaky duvod. Tak proste mimi ted z nejakeho duvodu ne a pak to prijde v ten spravny okamzik. :dizzy_face:
25. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no to je právě to,já taky že začátku hubla jen trošku, jenže teď za 3 tt 1,5 kila a za týden jsem byla u doktora a další kilo a to už je dost. Tak snad nezhubne ještě víc,na gyndu jdu asi za 10 dni a kdyby to šlo dolů ještě víc,tak mě zaslapou do země. A u Tynky jsem zhubla 7 kilo,ale od 10 do 18 tt mě to šlo takhle dolů a do porodu jsem přibrala jen 4 kila.Takže teď půjdu taky asi rodit lehčí. Navíc 10 kilo nahoře od původní váhy,jsem příšerné přibrala s Patou..... A navíc ségra bez dětí a má 81 kilo a já čekám 3 dítě a mam 78 :grinning: to je dobrý ne....a to v tom těhotenství třeba 3 kila budou, tak už jen 7 a po 3 dětech budu mít svou váhu, co jsem měla ve 20 :grinning:
25. dub 2014 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je dnes mrtvo :grinning: Tak doufám že mi nezačnou teploty zase skákat jak minulý cyklus, ale opravdu ovu proběhla 17DC, takže se to snad konečně ustáluje a nebudu čekat zase 40 dní a více :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
26. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jj, je hezky, tak jsou asi vsichni venku ci co. Ja delam domaci prace, co v tydnu nestiham, tak muzu byt i na PC :grinning:
Ja zase dobiram posledni sacky Nosifolu, celkem uz tech 5 doporucovanych baleni, tak jsem zvedava jestli to ted uz neco udela, kdyz doposud bez uspechu. Pokud by to vyslo, bylo by to akorat po tech 3 mesicich co ho beru, jak doporucuji. No a kdyz ne, aspon budu mit pripravu do CARu.
26. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak začátek těhotenstvi zatím jde dobre ale už začínají na mě jít celodenní nevolnosti tak snad ¨to přejde nemuzu se dockat na nastevu lekare abych se dozvedela ze jsme v pořádku. :wink:
26. dub 2014 ve 13:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jj venku je nadherne, jen my jsme doma...skolila nas nejaka chripka ci co :-/
26. dub 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No, vidis, to nejak radi. Hodne lidi je marodno, ja take jeste stale dokaslavam. Ted me pro zmenu zacina bolet bricho - ze by znamky uhnizdovani? To je asi jeste brzy.
26. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin my se uzdravujeme, rádi to všude a je co říct, že jsme to chytli taky a všichni... Jinak my děláme pokojík. No prostě já když jsem těhotná, tak nutně potrebuju vymalovat a já se toho zúčastním. S tím,že jsme museli i skrabat zdi,je to natreny penetraci a Jirka tam dává lepidlo a perlinku
26. dub 2014 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak naše svatební prstýnky. Konečně je mám doma :wink:
26. dub 2014 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verik2 Krásné krásné, jen se bojím že to třpytivé se ošoupe dost a budou z toho jen lesklé.
26. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 uvidíme.Stálý oba dva 440 korun,je to ocel, ta by mohla Beco vydržet :grinning:
26. dub 2014 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 já mluvím z vlastní zkušenosti jak dopadly naše prstýnky,na zakázku, škoda že se to ošoupalo. Ale pořád hezké :slight_smile: Třeba máte lepčí :slight_smile:
27. dub 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jůůů, ty jsou :slight_smile:, my máme z chirurgické ocely, cj¨hlap, aby ho nemusel při práci sundávat a já zlato nenosím, tak jsem šla do stejného :slight_smile: a jsme spokojeni :slight_smile:
27. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jo jo radi to. Spoustu znamich je nachcipanych....
Nevim kolikaty den si po ovulce, tak jestli to muze byt hnizdeni...
27. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 teda ty si nedas pokoj :slight_smile:
27. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krasne prstynky!
27. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 my jsme meli mat a taky se nam to tak nejak sesoupalo :unamused:
27. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nedám, já bych se jinak nudila :grinning: tak jdeme pracovat.
27. dub 2014 ve 13:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pozitivni ovu test jsem mela v pondeli, tzn. ze ovu probehla v utery, no tak dnes je to 6DPO pokud se tedy pocita i ten den kdy je ovu
27. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to jsi 5 DPO :slight_smile: Jsme stejně, já jsem 4 DPO :slight_smile:
27. dub 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha, tak to prd, to je jeste brzy. No uvidime, nejak to dopadne. Zatim to nehrotim, ale je fakt, ze v dnech ocekavane MS to na me zase prijde, klasika.
27. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Krásný prstýnky :slight_smile:
27. dub 2014 ve 22:14  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 Krásné prstýnky, nechte si je potáhnout rhodiem a vydrží i to třpytivé :slight_smile:
28. dub 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra diky zkusím se na to zeptat
28. dub 2014 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23 tt kde je to dítě nevím :grinning:
28. dub 2014 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verik2 Za málo.. ono to nestojí moc, myslím, že 500Kč oba prstýnky, ale za to je nemáme poničené, ani poškrábané atd. :slight_smile: Je to ochranný film prakticky a dá se to vždycky zopakovat třeba po 2-3 letech :slight_smile:, prstýnky jsou pak jako nové :slight_smile: Jinak mi čárka z testu úplně zmizla, takže až půjdu s výsledky manželova spermiogramu na gyndu, tak ty dva testy vezmu a zeptám se na to, jaktože se mi jen tak objevují druhé čárky a pak mizí, nepřijde mi to normální, ať mi vezme krev a udělá hormonální profil. A hold se budeme snažit dál, akorát já už :rolling_eyes: rezignovala, takže prdím i na nějako ovu testy.. :pensive:
28. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to máme stejně , já už taky docela rezignovala, teď ještě mám asi 6 ovu testů, které dotestuji, ale přes prázdniny testovat nebudu a nebudu to ani hrotit. Přítel mi řekl, ať neblbnu, že to prostě jednou přijde a když ne, tak půjdeme na umělé. On si asi myslí, že to do mě stříknou a já budu těhotná :slight_smile:, ale nebudu mu to teď vysvětlovat. Jsem ráda, že na mě nějak netlačí a necháváme tomu volný průběh. Tak uvidíme, jestli to jednou přijde. :slight_smile: Asi to potřebuji, vyčistit hlavu, nemyslet na to tolik a pak to třeba přijde ani nebudu vědět jak.
28. dub 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek