• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lenkasaf No, mi už dochází nervy, ty pozitivní testy a pak najednou negativní byly poslední kapka.. prostě uděláme, co bude nutné dle rad mého doktora následovně, ale momentálně čistě jen test na spermíky a krev.. do léta to pak dlabu, musím si to v hlavě krapet srovnat.. a pak se uvidí, co dál :confused: :rolling_eyes:
28. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jj, já taky, ještě ho dotáhnu na ten spermio, jak už jsem byla já na ten hormonální profil, to pak jen půjdu k dr. pro výsledky a pak to nechám na nějakou dobu plavat a užijeme si spolu léto, dovča, kolo, brusle ... :slight_smile:
28. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra no jasně. Uvidíš no,ale měla jsi.duchy,mě za 2 dny taky zmizeli. 2 čárka mi zůstala akorát u dálnice. Ti pak vyfotím test po Patovi delanej v únoru 2009 už sice vybledla, ale je vidět. Testy co jsem měla jako ty už mám taky negativní. Uvidíš co se z toho vyklube.jj na ten filtr se zeptám.diky za radu.
28. dub 2014 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem 9 DPO, špinění zatím nikde (i když většinou špiním už 4 dny před očekávanou MS). taky jsem dnes byla na UTZ, kvůli tomu, že nám nejde zabřeznout, MUDr neshledala žádné anomálie, děloha je normální, 12 mm epitelu (mohlo by to zůstat co?) a vaječníky jsou taky normální a průchozí, tak uvidíme 1. května co přijde, či nepřijde :slight_smile:
28. dub 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem dnes 2DC a začala jsem užívat Gynex - hlavně teda kvůli štítné žláze. Cyklus mám pravidelný, tak snad se mi tím Gynexem nějak nerozhodí. A taky jsem poprosila v lékárně o čaj na bolestivou menstruaci a dostala jsem nějakou směsku, co obsahuje rovněž kotryhel. Tak doufám, že se to bude dát pít. Protože včera jsem myslela, že snad umřu. Aní odvar z majoránky, co zabral snad vždycky, moc nepomohl...Nemáte s tím někdo zkušenost? Jinak jak psaly holky, přes léto žádné hrocení a užívání si!
28. dub 2014 v 17:04  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ahoj, tak co, jak je? Ja dobrala Nosifol po tech 3 mesicich, zatim nic nedokazal, tak uvidime co jeste tento cyklus. Dostat to mam 6.5. ale tezko rict, ktery den pocitat, kdyz mi to Nosifol pokazde posouva o den. Takze vlastne jo, neco udelal - posouva mi cyklus :grinning:
28. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahojda, u mě nic nového, ovu byla asi na velikonoční pondělí, podle testu a teploty, jinak jsem si zakázala pozorovat se, pač jsem měla každý měsíc milion příznaků a stejně prd z toho :grinning:, 6tý den zobu duphaston, tak také uvidíme co to je za zázrak, dostala jsem ho an špinění a podporu těhu :wink:... a dostat bych to měla asi až 8mého sem koukala :grinning:... takže za dlouho :wink:... jinak jsem vypustila i jiné vitamíny atd., pač sem si řekla, že u Tea sem nic nebrala a byl hned druhý měsíc a teď zobu co můžu a od listopadu prd :frowning2:...
28. dub 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja to taky nehrotim, bud se to ted povede, nebo zacatkem cervna mam termin v Genetu, takze by se to pak resilo uz pres ne. Ted jak jsem cely den v praci na to stejne nemam cas myslet, tak to ma aspon tu vyhodu, ze to rychle utika. Doma pak neco podelat a je hned vecer.
28. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je jasné, buď a nebo :wink:, ale je fajn zaměstnat mozek a nemyslej jen na to jedno :slight_smile:... někdo si myslí, že když už máme děti, tak ta touha je menší, ale nebudu to komentovat :wink:...
28. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :wink: asi to neni o touze kdo jakou ma, ale spis jak se vyrovname s tim, ze to nejde. Ze proste u nas, kdo deti mame, se to proziva jinak. Je to fakt, ze nas zamestnava dite / deti a tak mame myslenky i jinde a take ze uz to min. jednou slo, tak to proste musi zase jit :dizzy_face: Ja byla taky ted nemile prekvapena, ze to slo predtim vzdy hned napoprve a ted od rijna nic. No ale beru to pozitivne, zase se na stara kolena jeste neco dozvim. :grinning: Takove ovu testy, pozorovani tela atd. atd. bylo pro me spanelskou vesnici.
28. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jooo, tak to i já zjišťovala novinky :grinning:... sem si připadala jsko analfabet :-P, ale už vím, proč mě bolívalo břicho :wink:... ale je to tím, že jsme nikdy neměli potřebu po tom pídit :wink:
28. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, je to tak. aspon i tady se potvrzuje, ze vsechno spatne je pro neco dobre.
28. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok tak co nějaké pocity nebo příznaky?-je ještě brzy to jo ale co kdyby:slight_smile:
Me v noci svedeli prsa-ale tak strašně ze jsem myslela ze je rozdrapu:slight_smile: :slight_smile: blbost co? :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já neřekla nic o touze mít druhé či další dítě, že je menší, jen že my prvosnažilky máme větší nárok smutnit a mít depky,že vy už štěstí doma máte.
29. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka blbost neeee, me svedi furt a tehu nikde. U asi nic, zakazala sem si pozorovat se :grinning:
29. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem začala špinit ... MS přijde do dvou dnů...no tak máme aspoň jeden dobrý důvod se dál vesele milovat :slight_smile:
29. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no me normalne nesvedi,ale taky už se tak nepozoruju-teda snažím se:slight_smile: prostě pockam na to jarní miminko :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomalu se odhodlávám k rozhodnutí že přestanu měřit, ale nevím, jsem to tom už závislá :grinning: Stejné jedeme za 3 týdny do Londýna, to měřit nebudu a ovu na sobě poznám. Akorát vždy zapomínám kolikátý jsem dc a pak jen valím oči :grinning:
29. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Taky se tento cyklus neměřím, ale jak píšeš, chybí mi to, už jsem si na to zvykla :slight_smile: Už jsem asi fakt jeblá. :slight_smile:
29. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ja taky nic, zadny priznak, obcas citim bricho a vcera bily vytok, ale to oboje muze byt i k MS. Tak nezbyva nez par dni vydrzet. MS ma prijit presne za tyden, ale to je dle klasickeho cyklu 28 dni, ale ted jak se mi po tom Nosifolu furt posouval, tak nevim. Ale uz druhy den ho neberu, tak treba to zase o tolik neposune. No nevim. Kdyby ani do vikendu neprislo spineni, tak by to mohlo vypadat zajimave, protoze jinak jsem ho mela ted kazdy cyklus tech ca. 5 dni pred.
29. dub 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu nektera 4DC? Nebo kolem?
30. dub 2014 v 10:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Ahoj, já jsem 8DC.
30. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Tak to jsme na to podobně. My se zatím "snažíme" 4. cyklus, takže pohoda. Milujeme se podle nálady, ačkoliv teda manžel kolem plodných dnů vyvíjí velkou aktivitu :D Tak snad nám to vydrží, než se zadaří. Já měla tenhle měsíc nějakou kratší MS - teda já mám vždy jen 4 dny, ale tentokrát jen 3. Doufám, že to nezapříčinil Gynex - začala jsem ho brát kvůli štítné žláze, cyklus mám pravidelný, tak snad se nějak nerozhodí.
30. dub 2014 v 10:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa No tak to máme stejné, já měla taky kratší MS a brala jsem minulý cyklus Gynex, tak to asi bude tím. Jsem ráda, že nejsem sama. Já bych měla mít pl.dny příští víkend, ale přítel bude celý týden v Praze, takže to asi neklapne. Uvidíme, nechávám už tomu volný průběh, začnu to řešit až po prázdninách.
30. dub 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky, přidávám se k vám....sice se nesnažíme od prosince ale od června.za chvíli tedy rok. teď očekávám ms tak uvidíme, ale cítím že dorazí mrcha jedna!! pokud ano, tak jdu na hormonální profil a mažela asi nemine spermiogram...žádanka je doma...moc se mu tam nechce. už se z toho cítím taková unavená...a mám chuť si přestat značit milování do kalendáře a hlídat si ovu....sice jsem si ji hlídala jen jeden měsíc, tento, ale i tak...
30. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tak přítel má taky asi 3 týdny žádanku na spermiogram doma, ale taky ne a ne se tam dokopat. :frowning2: Já už na hormonálním profilu byla, musím tam zavolat, jestli je vše OK. Taky se už z toho cítím unavená, ale spíše z toho, jak se pořád pozoruji, kontroluji, měřím teplotu, sleduji ovu ... Je to na palici už. :slight_smile:
30. dub 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj, já sice neměřím teplotu,ale taky se pořád pozoruji, značím...tento měsíc jsem pila i konth. čaj. už mě to nějak nebaví pročítat všechny ty články co pomůže a nepomůže, co by se mělo a nemělo...A jak dlouho se snažíte?ani ten blbej tt se mi nechce dělat...člověk si na vše tak zvykl že si nedovedu představit že tam někdy ty // budou...
30. dub 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tak my od počátku vztahu ( červen 2013 ) ochranu nějak neřešíme, ale takové to hlídání a pozorování se, jsem začala až od toho prosince, kdy jsem se odhodlala, koupila testy, teploměr a od ledna jsem se pozorovala, sledovala, četla články atd. A pořád nic. Byla jsem i u dr., ta mi řekla, že to mám přes prázdniny nechat být a po prázdninách mám přijít a budeme to řešit. Jen mi udělala hormonální profil a partnerovi dala žádanku na spermio, kde ještě nebyl. Takže teď mám plán užít si dovču, prázdniny a léto a potom někdy po prázdninách zajdu k dr. a budu to řešit dál. Na nějaké diskusi psala holčina, že šla po roce do CARu, tak jí udělali hned IUI a je ve 3 tt. Takže jsem zatím stále taková klidná, že se to nějak povede. :slight_smile:
30. dub 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jasný no, plodné dny příští víkend. My teda jedeme s manželem na víkend pryč, takže to krásně vyšlo. Jinak já teda BT neměřím. Ovulační test jsem dělala jen jednou pro jistotu, abych věděla jestli ovulku vůbec mám. Jinak sebe moc nepozoruju. Spíš manžela, jak si dává 2x denně teplou koupel, to bych vraždila. Ale tak říkám si přes to léto volný průběh a pak kdyžtak nasadíme tvrdší režim :D Koukám, že už řešíte spermio a hormonální profil, není to brzy? Jinak věřím, že se přes léto až budeme na dovolených, plné pozitivní energie určitě zadaří :slight_smile:
30. dub 2014 v 11:52  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak je to takové to základní vyšetření a nabídla mi to sama doktorka pro klid duše. Taky už máme oba věk, tak asi i proto, není čas ztrácet čas :grinning:
30. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek