• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

22. března 2017 
@lenkasaf aha, tak pro klid duše tomu rozumím. Mně je teda 24, tak si myslím, že snad bude vše ok - akorát mě tedy trochu zlobí ta štítka :(, manžel je tedy o dost starší, ale zase nekouří, sportuje a stravujeme se celkem obstojně... vnitřně tomu dávám ještě tak půl roku a pak už bych to asi taky řešila.
30. dub 2014 ve 12:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak přítel taky nekouří, hraje fotbal, takže sport taky, hlídá si docela co jí, takže taky asi problém nebude, ale kdo ví, to ukáže až ten spermio. Já to teď nechám ty 3 měsíce u ledu a pak budu intenzivně řešit. :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi dnes udělalo tak zle, že jsem se málem pozvracela :frowning2:, uvidíme za pár dní zda to byl nějaký příznak nebo jen si se mnou zase hraje moje tělo :frowning2:
30. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Kolik jsi DPO?
30. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve středu 7.5 jdu na ty úžasně hnusný zátěžový testy na cukrovku a večer na gyndu a tam mě nepochvali. Teď si týden teda.váhu držím, ale přece jen mám kilo dole.takže se bojím aby mě neposlali do nemocnice.Přece jen 23 tt a já nepribrala ani gram. Jen jsem si všimla,že moje děti toho sní víc jak ja :grinning: a přitom jim.furt a oni taky.no jdu si dát jablíčko. A do toho nám.zítra.nebo v patek začnou dělat tu koupelnu. Takže to bude něco. Bude se dělat týden.
30. dub 2014 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak ja zase naopak vubec nic, ale vubec zadny priznak niceho, dneska den klidu. A venku bylo tak krasne, sli jsme se s detmi poprve podivat na cary a pred chvili se vratili. Takze fakt pres den nemam moc casu na to myslet a to je dobre. Tak jsem zvedava, to vis, ty dny okolo terminu MS budu zase nervozni :frowning2:
30. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj tak to jsem na tebe zvědavá. Ale já vždy začala bejt až tak od 6 tt dřív ne.i Tynky dokonce až.v 8 tt,ale zase jsem si to užila asi do 18 tt :grinning: ať zijou nevolnosti. Já se budí divit.pokud nehodim šavli na tech zátěžových testech na cukrovku
30. dub 2014 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 To mi vysvetli, jednou jsi tu psala, ze na svou vysku nemas zase tak malo kg a pritom ted v tehu i kdyz jis, tak ti jde vaha dolu. To mi nejak nejde dohromady :grinning:
30. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 byla jsem 9DPO takze mi to prijde divne...
@donia ja na sobe take nehledam priznaky, ale tohle neslo prehlednout :unamused:
@verik2 tak ty testy zvladni a hlavne at je vse o.k. :slight_smile:
1. kvě 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No možná to je normální :grinning: mě bylo blivno celé dopoledne včera, 7dpo :grinning:
1. kvě 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 paleni zahy mam normalne, to bych nabral jako nejaky priznak u me, ale taky sem se malem pozvracela. Ustalila ti pak cola. Tak se nechame za par dni prekvapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mám 170 cm a teď mám 78 kg a měla jsem 84. Takže váhu mám vyšší. Ale proč hubnu v těhotenství nikdo neví. Všechny testy mám v pořádku a nikdo to nechápe.a včera jsem měla asi 6 jídel za celý den. A ne a ne nabrat
1. kvě 2014 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se zblaznim,včera mi psala kamarádka-spoluzacka ze zakladky,ze v 8m tehu ji zemřel chlapeček Honzík,musela ho porodit,prý ho zabila její srážlivost krve-o které nevěděla a ani dr.na to neprisel ze ji ma špatnou!To je strašný co?Já skoro celou noc nespala a můj chlap řekl ze by ho museli zavřít jinak by je všechny postrilel.
1. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla...doma byla krizovka,tak jsem měla zase jiné starosti...
Tak mi některá ěkně povězte jak jste na tom, máme nějakou další těhulku a kdo čeká na MS? Já v pondělí začnu lovit // na ovu testíkách,alepodle kalkulačky bych měla mít ještě čas potože jsem měla cyklus 35dní,ale předtím jsem měla 31...tak raději dřív abych něco nepromeškala :grinning:
1. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka teda to co si teď napsala je šílené...bych se asi zbláznila :-/
1. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka je to smutný, ale za tohle dr. nemůže :frowning2:, pokud nikdy problémy s krví neměla a ani v rodině, tak tohle nikdo čekat nemohl a pokud problémy už měla, tak je i její blbost, že to neřešila, šlo i o její život :frowning2:...
1. kvě 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ja cekam MS v utery 6.5. tedy pokud budu brat cyklus 28 coz jsem mivala. Ted se mi kazdy mesic o jeden den posouval, minule jsem mela 31, tak presne netusim.
No a jestli se nemylim, tak teok a Ivet jsou taky par dni okolo me.
1. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Přesně, taky čekám 6.5. mrchu :slight_smile:
1. kvě 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak budem cekat spolu :grinning:
1. kvě 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@ivet1987 tak já ji čekám od 5, do 8. cca, nevím přesně, zítra doberu duphaston, tak netuším kdy po něm dorazí :slight_smile:... a teploměr jsem si rozbila, tak sem skončila s měřením :grinning:
1. kvě 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka njn to je blby, ale todle nemohl nikdo vědět a pokud neměla problémy. A pokud měla, tak je měla řešit.todle není jen tak.i když segre na to přišli ve 20 tt,nasadili léčbu a v pohodě.něco zjisti hned a na něco se myší dělat spesl rozbor krve....
1. kvě 2014 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin člověče já ani nevím kdy mrchu čekat....to je divný :grinning:
1. kvě 2014 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@ivet1987
@teok no tak super, díky za info a držím vám všem palečky at najdete //.
A kdo semnou bude lovit ovulku?
1. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no nekecej :grinning:
1. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ne-cekam mrchu 9.5! :grinning: :grinning:
1. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jsi hodna, diky. Momentalne se necitim vubec na nic - ani MS ani tehu. :grinning: No jeste je cas.
1. kvě 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra tak co, prsa uz neboli? Vse v normalu?
1. kvě 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ak co nového? U mě nic. Mrcha pořád nedorazila, tak jsem byla dnes na gyndě... Její slova " tak těhotenství tam nevidím a vy chcete?? " mě malém šlahlo, tak jsem se ji zeptala co s tím budeme dělat a prohlásila, že buď dame injekci a přijde to za 14 dni a nebo počkáme a stejnak to dojde do 14 dní samo, tak ja Vám nevím co ta moje doktorka je zač. Neporadí mi nic a nechá to tak... :(
2. kvě 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahooj, jo jo, už je to oka. Dneska jsme byli na spermiogramu a hodně nás to uklidnilo. Výsledky výborné, nadprůměrné, a to jsme abstinovali tak den a půl možná před vyšetřením. Mám doma samce :grinning: .. tak uvidíme, co ještě já, základní mám vše dobré, ale třeba budu mít špatné hormonální vyšetření či imunologii apod. 15. 5. jdu na konzultaci s gynekologem.. Ono rok to bude až tak v srpnu/září, takže si myslím, že s ním jen proberu co a jak a počkám. Jsem ráda hlavně, že se Romča uklidnil a potvrdil si, že je v pořádku :slight_smile: A co ty??
2. kvě 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lefik02 Ta doktorka je trefená né? To není pravda že to přijde samo, dostalas aspoň tu injekci? A řekla jsi jí jak dlouho se snažíte? No já zírám. Moje doktorka mi hned první měsíc napsala clostil, ale já ho zatím nebrala, nechávám to, až bude nejhůř :grinning:
2. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek