• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lefik02 a co jsi si tedy naordinovala? :grinning:
2. kvě 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak me dnes zacalo pobolivat bricho a pri utreni neco malo je, ale to muze byt to moje spineni pred ms, tu cekam v utery a nebo taky hnizdeni, jsem 10 DPO, tak si vyber :grinning:
tak to gratuluji k vybornym vysledkum partnera :wink: me jen prekvapilo, ze mate vysledky takhle hned. to rikaji takhle ten samy den, jo?
2. kvě 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak to je super!
2. kvě 2014 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Zlato, změň doktora :wink: Pokud nic neviděla, měla Ti dát vyvolávačku hned, dostala bys to do 3 dnů, né do 14 :slight_smile:

@donia Uvidíš, zkus na to nemyslet :slight_smile: Třeba to hnízdění opravdu je :slight_smile: Ani nemluv, opravdu se nám hrozně ulevilo, myslím, že bude Romča i psychicky více ok. Už nemůže mít řeči typu, že je neplodný, spíš se teď bojím, s jakým verdiktem přijde lékař u mě. A ty fakt uvidíš, zkus netestovat a počkat fakt do termínu ms :slight_smile: Jinak ono je to asi klinika od kliniky. Třeba manžel kamarádky byl minulý či předminulý týden spíše, mají 10 dnů na to, aby si počkali na výsledky a nám řekla "přijďte si dnes do půl 2 (měli do 3) nebo příští týden kdykoliv kolem půl 4-5, jelikož jsme fakt nechtěli čekat a být nervózní, spíše teda Romča, tak jsme jeli hned dnes po obědě, byli jsme tam ráno na půl 10. A byli jsme fakt překvapení, že to dopadlo více než výborně, já teda nepochybovala :slight_smile: Fakt se nám psychicky ulevilo :slight_smile:
@cokoladaaa Děkujeme! Jsme hrozně rádi! Teď ještě, abych dopadla dobře já.. docela se toho bojím . :zipper_mouth: :rolling_eyes:
2. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak do tři dnů by to určitě nedostala, to jen možná :grinning: ale jako přístup doktora katastrofa.
2. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď už vím, že byla chyba mít doma zásobu testů, jinak bych nervovala a netrpělivě testovala už od zítřka :grinning: Teď klid, čekám na mrchu,když nepřijde tak koupím test :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra neboj, budeme to ok.. Jen si miminko proste jen dává trochu načas :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 22:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 ihned změn doktorku. Todle není to co potřebuješ. Já když šla na gyndu s týdenním zpožděním, tak už mi dal pigaro, protože věděl, že se mi to samo nepustí. Todle mají řešit a ne to nechávat. A po 2 měsících snazenich, mě chtěl nasadit hormonální léčbu, ale díky kojení nemohl, tak nevěděl co se mnou. Tak zase vyvolavacka a za měsíc a půl jsem přišla jak těhotná a kroutil hlavou, že to neviděl. Nevím, zda mě pomohla ta vyvolavacka, ale správně by ti měl udělat hormonální profil a srovnat je.
3. kvě 2014 v 07:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné Rano:slight_smile: ted jsem se musela rychle najíst,protože se mi udělalo fakt špatně,studeny pot ale ustala jsem to:slight_smile: jo a začínají me tlačit a bolet prsa jsem 7-8 dpo.Haha a prej ze se nebudu pozorovat-tohle ale neslo :grinning: :grinning:
3. kvě 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no tak jeste par dni a uvidis jestli to neco znamenalo. ja vcera zacala mirne spinit, to bylo 10DPO, tak by to mohlo byt i hnizdeni, ale vecer uz me bolelo bricho a jinak nic, takze si myslim, ze zase nic a ms prijde.
3. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka :grinning: Já to taky tak měla, 7-8 DPO a bylo mi mega blbě, potom ještě další a další den, dnes jsem snad 10 DPO, ale jistá si nejsem, teplotky jsou fuj. Ale tak uteče to a za chvíli budu vědět na čem jsem :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
3. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no břicho me poboliva jako když ma mrcha přijít,ale ta ma cas 9.5 ji mám dostat.Je možný ze to nic neznamena .Kéž by hnizdeni proste nepřijde to ji vzkazuju
3. kvě 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ze by už konečně se na nás usmálo to mrnave stesticko?
3. kvě 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jak jsi na tom dnes rano ty?
3. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no, je to zdlouhave, ale nezbyva nam nez cekat
3. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No nevím no, jako teploty mám blbé, ale uvidím, za týden bude jasno :grinning: Prostě nevím. Divně mě dost bolí podbřišek pořád.
3. kvě 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda tobě ta teplota pěkně litá :grinning: jak na horskej dráze. Mě by z toho bylo blivno. Ale holky snažte se,nebo vás zachvili luppin predbehne :grinning: je taky chytlavá
3. kvě 2014 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ted jsme na řade mi :grinning:
@ivet1987 me podbřišek taky bolí seděla jsem na záchodě a myslela si ze ze me něco vypadne-divny
@donia já to vycekam,nebo vysedim?
3. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No jo, vidím to tento měsíc na vyvolávačku :(
3. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra teda, tak to jsou super výsledky!!! Gratuluji! A neboj určitě i ty budeš v pořádku a brzy se miminka dočkáte!
3. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 chi chi, si mě pobavila :slight_smile: no ale už se nám to začíná blížit...od pondělí budu lovit ovu testíkem ovulku a pak na to s taťkou pořádně hupsnem :grinning: a pak.....no budeme se jen modlit aby to klaplo. Máme na to jen 3 pokusy...pak bych musela do práce :-/ to mi bude končit mateřská :-/
3. kvě 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky dobrý:slight_smile:
3. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj bohuzel nam priroda zhanila plany, tak to mame takhle na posledninchvilku :unamused: . Kez by se zadarilo hned na prvni pokus...to by bylo fajn.
3. kvě 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To není možný me to dítko usnulo a bez curani,hladu,piti a breku:slight_smile: :slight_smile: jo a tatka chci na fotbal!Co budu dělat?
3. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ovulka u tebe probíhá to vis a zadarilo se ti dobře, teď to taky klapne.ale..

Holky teď ten zbytek,kdyby jste sem všichni nasekaly pozitivní testy, bylo by to fajn.

@ivet1987 uvidíš, co to udělá. Ale bylo by dobrý při.menzes nechat udělat hormonální profil a srovnat hormony.i když i s tím se dá otěhotnět. U mě to ani nestihli. Ale.nečekej dlouho. A už si dupni ať s tebou něco udělají.
3. kvě 2014 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ahojky, jsem na tom tak, ze jsem 25DC a krvacim, tak hura do dalsiho cyklu a uvidimd za duphaston zabere dalsi mesic :wink:
3. kvě 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nějak brzo ne?
3. kvě 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 doktorka chtěla hned v lednu ale já to chci přirozené všechno tak čekám. a doktory nesnáším a nejdu tam :grinning:
3. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jako úplně regulérně přišla mrcha? to přece nejde tak brzo :frowning2:
3. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hlavu vzhuru, jsme na tom stejne, ja uz dnes mam take cerstvou krev a to jsem 25 DC. furt si rikam jestli by to nemohlo byt pozdni hnizdeni, preci jen je to 11DPO, ale krome obcasne bolesti bolesti bricha mi nic neni.
3. kvě 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek