• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia
@teok holky co to děláte? Já to zlomim me primo palej prsa a mám nafouklé břicho,tak jsem zvědavá a uvidim,jestli mi Rano nebude zase soufl:slight_smile: 20.6 odjizdime směr Itálie tak už bych rada jela ve čtyřech:slight_smile:
3. kvě 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka no ono to dela samo :frowning2:
my mame 13.6. ten romanticky vikend, tak treba...
3. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no taky pěkný chci Kaju taky svěřit našim za 14 dni aspoň na 3dny:slight_smile: :slight_smile: jsou za Benešovem na baráku takže výběh a doma klid
3. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Koukám na Jak porodit a nezbláznit se :grinning: Jinak u mě to na mrchu ještě nevypadá, tak čekám a čekám :slight_smile:
3. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky koukam, zrovna me pobavilo jak kychla a porodila jedno z dvojcat :grinning:
3. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak snad to tento mesic vyjde aspon tobe
3. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kéž by. už mě to psychicky taky někdy dodělava,ten cyklus a všechno, snad je to důsledek antikoncepce a už to bude ok.
3. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 drzim palce, tak snad to pomuze :wink:
3. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 ach jo holka, doktoři se jen podívají.a lepší než kazdej měsíc otravovat s vyvolavacku jako já.a zase jde o to,jak dlouho jsi schopna čekat...
3. kvě 2014 ve 23:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je lepší :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

@verik2 já otěhotnim přirozeně a basta :-P Tak ještě čas mám, podívat se můžou, ale brát krev ne :grinning:
4. kvě 2014 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka
@ivet1987
@donia holky, vcera byla krasna jasna krev, tu sem uz dlouho nemela,pres noc cisto , tak uvidime. Ale bricho boli jako na silnou mrchu, tak nevim. Hlavne ze dorazila a nemusim na ni cekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak třeba už se nic nerozjede, uvidíš dál :slight_smile:
4. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok divné:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ze by tělo blaznilo-plasi se ti hormony
4. kvě 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 držím palce:slight_smile: pst at to nezakrikneme
4. kvě 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes Rano ok jen chodim víc curat prsa bolí míň - jestli to nebude ,,falešná březost,, :grinning: :grinning: aaach jo to čekání je příšerné
4. kvě 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka také mám ocit, že mívám každý měsíc falešnou březost :grinning:, ale zatím netahám hračky po bytě, tak to snad bude o.k. :grinning:... já se nechám překvapit, co mi ty hormony řeknou, pač už nechápu nic :frowning2:
4. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok taky to mam nejaky divoky, tak cekam co z toho vyleze
4. kvě 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia my jsme teda exoti :grinning:
4. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky děkuji za Váš názor, v pondělí jdu po týdenní " dovolené " do práce,tak začnu ihned hledat novou doktorku. Je pravda, že už to říkám delší dobu, to mi řekl i přítel, takže během příštího týdne najdu novou doktorku a zkusím ji kontaktovat, aby mě prohlédla atd.. No uvidíme co z toho všeho bude. Díky Vašim názorům se pohnu a snad jen k lepšímu :slight_smile: :wink:
4. kvě 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no kez by. Minuly cyklus jsem mela ovulku podle hlenu nejqk dlouho... a cyklus 35dni...tak uvidime co se bude twnto tyden dit...podle vypoctu s cyklem 35dni by mela byt az 13. tak uvidime jestli budu muset cekqt az do 13. a nebo bude driv....zase zacina kolotoc cekani...
4. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a n3mohlo to bejt hnizdeni? Jak si na tom ted?
4. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no, včera to byla čistá, krásně rudá krev, ale dnes nic, tak nevím :frowning2:, dostat to mám asi v úterý, tak to nechám rozležet :wink:
4. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lefik02
@ivet1987
@donia koukejte na prima love!!!!
4. kvě 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmenuje se to zázraky v děloze úžasný
4. kvě 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Jé tak to si stahnu :slight_smile:
4. kvě 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 bylo to fakt nadherny-stihla jsem poslední pul hodiny,všechno krásné videt-zevnitr já chci taky uz sakra jak to mám udělat! :grinning: radilky,snazilky :frowning2:
4. kvě 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka skoda, ze jsi nepsala drive co bude, nebyla jsem zrovna doma. Tak prd, nic jsem nevidela :frowning2:
4. kvě 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja to teda presne takhle mela u syna, asi tyden pred MS (vim, ze me to prave prekvapilo) jasne rudou krev a hodne, ze jsem domu z prace musela jit s ovazanou mikinou, no necekala jsem, tak jsem nebyla pripravena. No a jelikoz zadna MS pak uz v terminu neprisla, zjistila jsem, ze jsem tehotna a dle vypoctu v te dobe uz byla, takze pak zpetne zjisteno to bylo asi hnizdeni.
U dcerky zase vubec nic, proste jen MS neprisla.
Mam to ted stejne jak ty, i kdyz i dnes po utreni take neco je, ale zatim ne klasicka MS. Tak uvidim, bud se rozjede naplno, nebo ne. Take mam cas do utery.
4. kvě 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já měla dnes ráno tampon, pač jsme šli do lesa a byla tam trošilinečku krev, ale po zbytek dne čisto i po utření, tak uvidíme co z toho bude :slight_smile:
4. kvě 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek