Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
andrusinka
3. kvě 2014
@donia
@teok holky co to děláte? Já to zlomim me primo palej prsa a mám nafouklé břicho,tak jsem zvědavá a uvidim,jestli mi Rano nebude zase soufl🙂 20.6 odjizdime směr Itálie tak už bych rada jela ve čtyřech🙂
donia
3. kvě 2014
@andrusinka no ono to dela samo 😞
my mame 13.6. ten romanticky vikend, tak treba...
andrusinka
3. kvě 2014
@donia no taky pěkný chci Kaju taky svěřit našim za 14 dni aspoň na 3dny🙂 🙂 jsou za Benešovem na baráku takže výběh a doma klid
ivet1987
3. kvě 2014
@andrusinka Koukám na Jak porodit a nezbláznit se 😃 Jinak u mě to na mrchu ještě nevypadá, tak čekám a čekám 🙂
donia
3. kvě 2014
@ivet1987 taky koukam, zrovna me pobavilo jak kychla a porodila jedno z dvojcat 😃
donia
3. kvě 2014
@ivet1987 tak snad to tento mesic vyjde aspon tobe
ivet1987
3. kvě 2014
@donia kéž by. už mě to psychicky taky někdy dodělava,ten cyklus a všechno, snad je to důsledek antikoncepce a už to bude ok.
donia
3. kvě 2014
@ivet1987 drzim palce, tak snad to pomuze 😉
verik2
3. kvě 2014
@ivet1987 ach jo holka, doktoři se jen podívají.a lepší než kazdej měsíc otravovat s vyvolavacku jako já.a zase jde o to,jak dlouho jsi schopna čekat...
ivet1987
4. kvě 2014
Tak to je lepší 😃
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

@verik2 já otěhotnim přirozeně a basta 😛 Tak ještě čas mám, podívat se můžou, ale brát krev ne 😃
teok
4. kvě 2014
@andrusinka
@ivet1987
@donia holky, vcera byla krasna jasna krev, tu sem uz dlouho nemela,pres noc cisto , tak uvidime. Ale bricho boli jako na silnou mrchu, tak nevim. Hlavne ze dorazila a nemusim na ni cekat :-p
ivet1987
4. kvě 2014
@teok Tak třeba už se nic nerozjede, uvidíš dál 🙂
andrusinka
4. kvě 2014
@teok divné🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ze by tělo blaznilo-plasi se ti hormony
andrusinka
4. kvě 2014
@ivet1987 držím palce🙂 pst at to nezakrikneme
andrusinka
4. kvě 2014
Já dnes Rano ok jen chodim víc curat prsa bolí míň - jestli to nebude ,,falešná březost,, 😃 😃 aaach jo to čekání je příšerné
teok
4. kvě 2014
@andrusinka také mám ocit, že mívám každý měsíc falešnou březost 😃, ale zatím netahám hračky po bytě, tak to snad bude o.k. 😃... já se nechám překvapit, co mi ty hormony řeknou, pač už nechápu nic 😞
donia
4. kvě 2014
@teok taky to mam nejaky divoky, tak cekam co z toho vyleze
teok
4. kvě 2014
@donia my jsme teda exoti 😃
lefik02
4. kvě 2014
Holky děkuji za Váš názor, v pondělí jdu po týdenní " dovolené " do práce,tak začnu ihned hledat novou doktorku. Je pravda, že už to říkám delší dobu, to mi řekl i přítel, takže během příštího týdne najdu novou doktorku a zkusím ji kontaktovat, aby mě prohlédla atd.. No uvidíme co z toho všeho bude. Díky Vašim názorům se pohnu a snad jen k lepšímu 🙂 😉
lupinpupin
4. kvě 2014
@verik2 no kez by. Minuly cyklus jsem mela ovulku podle hlenu nejqk dlouho... a cyklus 35dni...tak uvidime co se bude twnto tyden dit...podle vypoctu s cyklem 35dni by mela byt az 13. tak uvidime jestli budu muset cekqt az do 13. a nebo bude driv....zase zacina kolotoc cekani...
lupinpupin
4. kvě 2014
@teok a n3mohlo to bejt hnizdeni? Jak si na tom ted?
teok
4. kvě 2014
@lupinpupin no, včera to byla čistá, krásně rudá krev, ale dnes nic, tak nevím 😞, dostat to mám asi v úterý, tak to nechám rozležet 😉
andrusinka
4. kvě 2014
@teok
@lefik02
@ivet1987
@donia koukejte na prima love!!!!
andrusinka
4. kvě 2014
Jmenuje se to zázraky v děloze úžasný
ivet1987
4. kvě 2014
@andrusinka Jé tak to si stahnu 🙂
andrusinka
4. kvě 2014
@ivet1987 bylo to fakt nadherny-stihla jsem poslední pul hodiny,všechno krásné videt-zevnitr já chci taky uz sakra jak to mám udělat! 😃 radilky,snazilky 😞
donia
4. kvě 2014
@andrusinka skoda, ze jsi nepsala drive co bude, nebyla jsem zrovna doma. Tak prd, nic jsem nevidela 😞
donia
4. kvě 2014
@teok ja to teda presne takhle mela u syna, asi tyden pred MS (vim, ze me to prave prekvapilo) jasne rudou krev a hodne, ze jsem domu z prace musela jit s ovazanou mikinou, no necekala jsem, tak jsem nebyla pripravena. No a jelikoz zadna MS pak uz v terminu neprisla, zjistila jsem, ze jsem tehotna a dle vypoctu v te dobe uz byla, takze pak zpetne zjisteno to bylo asi hnizdeni.
U dcerky zase vubec nic, proste jen MS neprisla.
Mam to ted stejne jak ty, i kdyz i dnes po utreni take neco je, ale zatim ne klasicka MS. Tak uvidim, bud se rozjede naplno, nebo ne. Take mam cas do utery.
teok
4. kvě 2014
@donia já měla dnes ráno tampon, pač jsme šli do lesa a byla tam trošilinečku krev, ale po zbytek dne čisto i po utření, tak uvidíme co z toho bude 🙂