Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
andrusinka
4. kvě 2014
@ivet1987 jj to je onoooo aspoň vidím začátek🙂 diky
jezura777
4. kvě 2014
ahoj holky, tak jsem jen nakoukla jak vam vsem se dari. Vsem co cekate na carky drzim pesticky. Ja jsem 20 dc tak uvidime za tyden a neco jestli mrska dorazi a pak hura k dr. A taky doufam ze mi udela nejaky poradny vysetreni a ne ze na me bude delat hormonalni pokusy. Mejte se a hlavu vzhuru. My to dame!
donia
4. kvě 2014
@ivet1987 diky za odkaz, ted jsem to dokoukala. Hodne zvlastni a zajimavy dokument.
verik2
5. kvě 2014
@lupinpupin nejde o to kdy je,hlavně že k ní dojde.proto mevprislo divní, že ovuhlen nikdy nemam. A ono je to tím,že jí mám hodně posunutou a mam ji při menzes a to jen občas. Jinak převážně ihned po skončení menstruace. Ale jak říkám, hlavně že otehotnim. S Tynkou při menstruaci 😃 budu držet palečky, ať máš brzo na testech 2 čárky a můžeš se zase radovat.
verik2
5. kvě 2014
@lefik02 je to lepší doktorku změnit. A právo na změnu mas, tak toho využít. Hlavně aby jsi měla u výběru štěstí a už se to pohlo o kus dál.
verik2
5. kvě 2014
@donia každá to máme jinak,já si vyzkoušela vše u syna jasná krev. U dcery žádné špinění. Jen menzes slabá 3 dny a to už jsem věděla, že jsem těhotná a teď naposled špinění 1 den, ale jasná krev to nebyla, tak jsem si říkala, že mrcha přijde a ze to budu dostávat bez vyvolavacky a večer nic,ráno čisto, nikde nic... I když na hnízdění bylo pozdě, když jsem otěhotněla někdy kolem 4.12 a špinění bylo 24.12 do teď nevím co to bylo. U syna jsem měla špinění asi 14 dni po menzes, dle ult jsem otěhotněla 5 dní po 3 deni menzes a to je na uhnízdění zase brzo 😃 tak za ně to může být tak i tak....ženské tělo a příroda je nevyzpytatelné 😃
verik2
5. kvě 2014
@andrusinka ju taky kouknu, zázrak to je😉
verik2
5. kvě 2014
Holky, tak včera taťka poprvé cítil kopanecek našeho prcka.... Ta řádila jak splacena. A když dal taťka ruku, 1 kopanec a dost 😃 přesně jak Patrik, ten ani 1 kopanec, ale Tynka zase kopala víc 😉 každé dítě originál 😃 ale má furt hlavu nahoru a kope do mocaku... Zase boule jen na půlce břicha 😃
senoritapetra
5. kvě 2014
@lupinpupin Děkujeme! .-) Jsme moc rádi, kéž bys měla pravdu! 🙂
andrusinka
5. kvě 2014
Ahojky tak me bolí od včera úplné vsechno-zada,klouby,hlava,prsa,břicho.Můj chlap si toho taky všimnul bud chřipka nebo to vyšlo:-) takhle divně mi teda dlouho nebylo a u prvního už vůbec ne.To jsem zvědavá co s tohodle v patek vyleze.Mám chuť si zítra Rano udělat testik.To by už mohlo byt něco vidět co Vy na to?
A jak jste na tom ostatní?
ivet1987
5. kvě 2014
Blbě, dnes či zítra přijde mrcha tipuju.
@andrusinka
teok
5. kvě 2014
@andrusinka no, mě se už snad definitivně rozjíždí ms, tak držím palce, aby to bylo těhu a ne chřipka :-p
sladkatalaska
5. kvě 2014
Tak od prosince náš první dušík... je to málo, ale víc než nic. 12DPO, nahoře vlevo originál, nahoře vpravo trochu vytáhnuté barvičky a dole černobílá.
lefik02
5. kvě 2014
@andrusinka sestra mi o tom včera taky psala, že se na to mám podívat na youtube, takže opět až budu doma, tak se podívám 🙂 🙂 🙂 děkují 🙂
lefik02
5. kvě 2014
Takže příští týden v pátek, jdu k nové paní doktorce, tak snad to bude holky změna... a také nevím, zda se mám modlit, abych mrcha dorazila nebo ne.. 😃 😃 každopádně první krok jsem splnila. příští týden mám nabitý. v pondělí jdu poprvé do autoškoly, takže nebudu mít čas přemýšlet na miminkem, takže tomu dávám dva měsíce a musí se zadařit... :-p 😃 😃
lenkasaf
5. kvě 2014
@lefik02 Tak to je fajn, že jsi se odhodlala, třeba to bude lepší, uvidíš. A dala ti tu injekci nebo nedala ? Já jdu k dr. zase ve středu, už by měla mít výsledek z horm.profilu, tak ať mi řekne, jak to dopadlo a na co všechno mi to vlastně brala. Volala jsem tam a sestra mi jen řekla: "máte to v pořádku". 🙂 Tak chci jen vědět co všechno mám v pořádku. A navíc ještě jsem asi 13 DC a pořád nějak špiním, musím nosit intimku, asi nějaký zánět, tak ať se na mě podívá.
lefik02
5. kvě 2014
@lenkasaf jojo, ale jak dlouho mi to trvalo.. chjo... no snad to bude jen a jen lepší. tam kam jsem se objednala, tak zároveň i tam řeší neplodnosti, spermiogram atd.. takže kdyby něco, tak se to pak zfoukne najednou všechno 🙂 😉 uvidíme, necháme se překvapit.. 🙂 jinak injekci jsem nedostala, tak snad to nedopadne tak, že mi přijde příští týden když mám jít zrovna k doktorce... uf... tak Ti budu držet pěstičky ve středu a snad bude všechno v pořádku 🙂 😉 né snad, prostě je to jasná věc, bude VŠE v pořádku 🙂
lenkasaf
5. kvě 2014
@lefik02 Děkuji, snad ano. Tak to je asi nejlepší, chodit přímo do nějakého centra, kde se řeší vše najednou a nemusíš lítat z místa na místo. Taky Ti budu držet palce ať je vše OK :: 🙂
lefik02
5. kvě 2014
@lenkasaf taky Ti děkují 🙂 a já pak budu informovat. nevím, jak moc budu mít čas sem chodit v týdnu, protože jsem došla do práce o dvě hodiny dřív a nestíhám se divit co se tu děje... :-| 😃
lenkasaf
5. kvě 2014
@lefik02 Jj, to znám po dovolné je to pak vždy frmol. Já Tě budu taky informovat ve středu, co mi zase paní doktorka řekne zajímavého. 🙂
lefik02
5. kvě 2014
@lenkasaf no spíš jde o to, že nám nejde systém, tudíž máme k dispozici 50% informací a klienty odkazuješ na jindy... a když Ti na danou věc systém jede, tak to sepisuješ místo 5 min, tak pro jistotu, tak 10-15 min.. děs...

no a ty mi koukej ve středu dát vědět, budu netrpělivě čekat 🙂 🙂
deni325
5. kvě 2014
Ahojky maminky, tak se k vám hlásím zhruba po měsíci.. 🙂 Budu si Vás muset dočíst..
Musím se hned na úvod pochlubit, že se nám zadařilo a čekáme miminko 😉
deni325
5. kvě 2014
@ivet1987 Zadařilo.. 😃 Promiň, odepisuji po měsíci.. 😃
lefik02
5. kvě 2014
@deni325 gratulujiiiii 🙂
deni325
5. kvě 2014
@lefik02
Mockrát děkuji.. Když jsme se v dubnu testovaly, tak jsem tomu nemohla uvěřit.. 🙂
Ale zadařilo se, tak budeme mít hezký dáreček pod stromeček.. 🙂
lefik02
5. kvě 2014
@deni325 a měla si nějaké příznaky, nebo nikoliv? 🙂 to je moc pěkné 🙂 závidím 😃
deni325
5. kvě 2014
@lefik02
no krom toho, že jsem nedostala ms, tak ještě citlivá prsa.
andrusinka
5. kvě 2014
Holky tak jsem přijela domu a nekoupila si test a to jsem ho chtěla Rano skusit🙂 ,tak nic zítra ho koupim a testnu ve stredu
@deni325 velká gratulace a závist ještě vetší 🙂 🙂
@lenkasaf no vidíš všechno bude v pořádku a bude jarní miminko:-)
@lefik02 super - autoskolu bych dnes už nechtěla dělat,ale držím pesti
lefik02
5. kvě 2014
@andrusinka tak snad tam budeš mít dvě vysněné // 🙂 🙂

jojo, to nejsi ani první ani poslední... já tím, že ty havárky poslouchám do rána do večera v telefonu, tak z té autoškoly mám větší a větší strach... a čím jsem starší, tím jsem větší posera.. :-o 😃 😃
deni325
5. kvě 2014
@andrusinka mockrát děkuji.. Zítra testuješ ?? 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli