• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 jj to je onoooo aspoň vidím začátek:slight_smile: diky
4. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem jen nakoukla jak vam vsem se dari. Vsem co cekate na carky drzim pesticky. Ja jsem 20 dc tak uvidime za tyden a neco jestli mrska dorazi a pak hura k dr. A taky doufam ze mi udela nejaky poradny vysetreni a ne ze na me bude delat hormonalni pokusy. Mejte se a hlavu vzhuru. My to dame!
4. kvě 2014 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 diky za odkaz, ted jsem to dokoukala. Hodne zvlastni a zajimavy dokument.
4. kvě 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nejde o to kdy je,hlavně že k ní dojde.proto mevprislo divní, že ovuhlen nikdy nemam. A ono je to tím,že jí mám hodně posunutou a mam ji při menzes a to jen občas. Jinak převážně ihned po skončení menstruace. Ale jak říkám, hlavně že otehotnim. S Tynkou při menstruaci :grinning: budu držet palečky, ať máš brzo na testech 2 čárky a můžeš se zase radovat.
5. kvě 2014 v 06:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 je to lepší doktorku změnit. A právo na změnu mas, tak toho využít. Hlavně aby jsi měla u výběru štěstí a už se to pohlo o kus dál.
5. kvě 2014 v 06:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia každá to máme jinak,já si vyzkoušela vše u syna jasná krev. U dcery žádné špinění. Jen menzes slabá 3 dny a to už jsem věděla, že jsem těhotná a teď naposled špinění 1 den, ale jasná krev to nebyla, tak jsem si říkala, že mrcha přijde a ze to budu dostávat bez vyvolavacky a večer nic,ráno čisto, nikde nic... I když na hnízdění bylo pozdě, když jsem otěhotněla někdy kolem 4.12 a špinění bylo 24.12 do teď nevím co to bylo. U syna jsem měla špinění asi 14 dni po menzes, dle ult jsem otěhotněla 5 dní po 3 deni menzes a to je na uhnízdění zase brzo :grinning: tak za ně to může být tak i tak....ženské tělo a příroda je nevyzpytatelné :grinning:
5. kvě 2014 v 06:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ju taky kouknu, zázrak to je:wink:
5. kvě 2014 v 06:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak včera taťka poprvé cítil kopanecek našeho prcka.... Ta řádila jak splacena. A když dal taťka ruku, 1 kopanec a dost :grinning: přesně jak Patrik, ten ani 1 kopanec, ale Tynka zase kopala víc :wink: každé dítě originál :grinning: ale má furt hlavu nahoru a kope do mocaku... Zase boule jen na půlce břicha :grinning:
5. kvě 2014 v 06:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lupinpupin Děkujeme! .-) Jsme moc rádi, kéž bys měla pravdu! :slight_smile:
5. kvě 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak me bolí od včera úplné vsechno-zada,klouby,hlava,prsa,břicho.Můj chlap si toho taky všimnul bud chřipka nebo to vyšlo:slight_smile: takhle divně mi teda dlouho nebylo a u prvního už vůbec ne.To jsem zvědavá co s tohodle v patek vyleze.Mám chuť si zítra Rano udělat testik.To by už mohlo byt něco vidět co Vy na to?
A jak jste na tom ostatní?
5. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbě, dnes či zítra přijde mrcha tipuju.
@andrusinka
5. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no, mě se už snad definitivně rozjíždí ms, tak držím palce, aby to bylo těhu a ne chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak od prosince náš první dušík... je to málo, ale víc než nic. 12DPO, nahoře vlevo originál, nahoře vpravo trochu vytáhnuté barvičky a dole černobílá.
5. kvě 2014 v 09:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrusinka sestra mi o tom včera taky psala, že se na to mám podívat na youtube, takže opět až budu doma, tak se podívám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: děkují :slight_smile:
5. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže příští týden v pátek, jdu k nové paní doktorce, tak snad to bude holky změna... a také nevím, zda se mám modlit, abych mrcha dorazila nebo ne.. :grinning: :grinning: každopádně první krok jsem splnila. příští týden mám nabitý. v pondělí jdu poprvé do autoškoly, takže nebudu mít čas přemýšlet na miminkem, takže tomu dávám dva měsíce a musí se zadařit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Tak to je fajn, že jsi se odhodlala, třeba to bude lepší, uvidíš. A dala ti tu injekci nebo nedala ? Já jdu k dr. zase ve středu, už by měla mít výsledek z horm.profilu, tak ať mi řekne, jak to dopadlo a na co všechno mi to vlastně brala. Volala jsem tam a sestra mi jen řekla: "máte to v pořádku". :slight_smile: Tak chci jen vědět co všechno mám v pořádku. A navíc ještě jsem asi 13 DC a pořád nějak špiním, musím nosit intimku, asi nějaký zánět, tak ať se na mě podívá.
5. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jojo, ale jak dlouho mi to trvalo.. chjo... no snad to bude jen a jen lepší. tam kam jsem se objednala, tak zároveň i tam řeší neplodnosti, spermiogram atd.. takže kdyby něco, tak se to pak zfoukne najednou všechno :slight_smile: :wink: uvidíme, necháme se překvapit.. :slight_smile: jinak injekci jsem nedostala, tak snad to nedopadne tak, že mi přijde příští týden když mám jít zrovna k doktorce... uf... tak Ti budu držet pěstičky ve středu a snad bude všechno v pořádku :slight_smile: :wink: né snad, prostě je to jasná věc, bude VŠE v pořádku :slight_smile:
5. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Děkuji, snad ano. Tak to je asi nejlepší, chodit přímo do nějakého centra, kde se řeší vše najednou a nemusíš lítat z místa na místo. Taky Ti budu držet palce ať je vše OK :: :slight_smile:
5. kvě 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf taky Ti děkují :slight_smile: a já pak budu informovat. nevím, jak moc budu mít čas sem chodit v týdnu, protože jsem došla do práce o dvě hodiny dřív a nestíhám se divit co se tu děje... :unamused: :grinning:
5. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jj, to znám po dovolné je to pak vždy frmol. Já Tě budu taky informovat ve středu, co mi zase paní doktorka řekne zajímavého. :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no spíš jde o to, že nám nejde systém, tudíž máme k dispozici 50% informací a klienty odkazuješ na jindy... a když Ti na danou věc systém jede, tak to sepisuješ místo 5 min, tak pro jistotu, tak 10-15 min.. děs...

no a ty mi koukej ve středu dát vědět, budu netrpělivě čekat :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, tak se k vám hlásím zhruba po měsíci.. :slight_smile: Budu si Vás muset dočíst..
Musím se hned na úvod pochlubit, že se nám zadařilo a čekáme miminko ;)
5. kvě 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivet1987 Zadařilo.. :D Promiň, odepisuji po měsíci.. :D
5. kvě 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 gratulujiiiii :slight_smile:
5. kvě 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
Mockrát děkuji.. Když jsme se v dubnu testovaly, tak jsem tomu nemohla uvěřit.. :slight_smile:
Ale zadařilo se, tak budeme mít hezký dáreček pod stromeček.. :slight_smile:
5. kvě 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 a měla si nějaké příznaky, nebo nikoliv? :slight_smile: to je moc pěkné :slight_smile: závidím :grinning:
5. kvě 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02
no krom toho, že jsem nedostala ms, tak ještě citlivá prsa.
5. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem přijela domu a nekoupila si test a to jsem ho chtěla Rano skusit:slight_smile: ,tak nic zítra ho koupim a testnu ve stredu
@deni325 velká gratulace a závist ještě vetší :slight_smile: :slight_smile:
@lenkasaf no vidíš všechno bude v pořádku a bude jarní miminko:slight_smile:
@lefik02 super - autoskolu bych dnes už nechtěla dělat,ale držím pesti
5. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak snad tam budeš mít dvě vysněné // :slight_smile: :slight_smile:

jojo, to nejsi ani první ani poslední... já tím, že ty havárky poslouchám do rána do večera v telefonu, tak z té autoškoly mám větší a větší strach... a čím jsem starší, tím jsem větší posera.. :astonished: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka mockrát děkuji.. Zítra testuješ ?? :slight_smile: ;)
5. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek