• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Holky , tak už zítra, držte palec na velký screening, at je vse, jak má... :slight_smile:
5. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, tak jsem si řekla, že trošku té " náhodě " půjdu naproti a jakmile dostanu MS a navštívím novou paní doktorku a neřekne mi jinak, tak nakoupím ovu testy a pojedu.. jinak to nevidím.. :grinning: máte tedy některá na doporučení, které bych si měla " mohla " koupit? :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Mně vyhovvaly testy od Dr. Maxe, jsou celkem citlivé a cenově dostupné :slight_smile: Jo a prodávají je pří v lékárnách Dr. Maxe :slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes zase na gyndě a prcek po 3 týdnech je větší takže jsem více viděla a za 14 dnu poprvé do těhotenské poradny se těšim :wink:
5. kvě 2014 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice aha, aha, super děkují. já spíš řeším to, že jdu právě k nové doktorce, jak jsem psala.. a nevím, zda ona podle něčeho pozná, zda ovulaci vůbec mám nebo nemám.. myslím v průběhu, né ten den.. :grinning: takže se pomalu, ale jistě chystám na to, že pokud to paní doktorka nijak nepozná, nic mi nedoporučí, tak hodím testy :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 mám to dostat v patek jsem nedockava skusim ve středu nemám doma test :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle.. :slight_smile: tak to budu držet pěsti.. :slight_smile: A máš nějaké příznaky... ?
5. kvě 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Udělá folikulometrii a uvidí, zda něco dozrává (v první části cyklu)...nebo lze poznat zda ovuluješ z krve (v druhé části cyklu) :slight_smile: pokud je co k čemu, pomůže ti :slight_smile: Kam vůbec jdeš?
5. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 ju další tehule...tak ať je všechno v pořádku.pakvsen dej foto miminka
5. kvě 2014 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No já čekám mrchu zítra tak čekám a čekám a nechci :grinning:
5. kvě 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
No jo, další.. Tak bude už doma 4 :slight_smile:
Dám sem fotečku, už máme první fotečku z uzt, příští týden jdeme znovu
5. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no právě uvidíme, zda tam jsou co k čemu... vůbec nevím co po nich mám chtít, jsem docela bezradná... uvidíme, budu doufat, že zkušená paní dr si poradí. Jinak jdu v Brně do Helios centra http://www.sanatoriumhelios.cz/ . :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak tam ti určo pomůžou...mně taky pomohli, a to jsem byla ztracený případ :slight_smile:)) Aleto čekání...chápu. taky to bylo poprvé,cojsem se těšila k dr. :slight_smile:))
5. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No to to uteklo, tak moc drzim palecky a dej urcite vedet jak jsi dopadla. Ja si furt rikam, jestli nas s Moni jeste furt pozorujete a peclive ctete :grinning:
Tak jen hlaste co a jak. :wink:
5. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 přesně jak píše @maice super testy jak ovulační tak i těhotenské jsou od dr.Maxe....používám hlavně je a nikdy nezklamal.
5. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice týýý jo, to to letí. Už na velkej screening. To je fakt mazec. :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak každou hodinku sem mrknu :slight_smile: Neboooj, nás se jen tak nezbavíte :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to máš pravdu....hlavně aby byla a aby se ty dvě mini buňky spojily :grinning:.
Jinak už testuji a lovím // tak brzy snad ulovím. Dneska už pozoruju každou vchvilku vlhké kalhotky,tak by brzy mohl dorazit hlen...necháme se překvapit.
5. kvě 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy moje, zítra jedu do práce domlouvat případný návrat do práce :-/ jééé mě se tak nechce :-/
5. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak ať ti to vše dobře vyjde!!! Já jde 16.5 na velký screening a zítra jdu do poradny, jinak muj maličký má kýlu, tak se mu musí dát dopořádku a konečně mě už budou léčit na tu borelku. :grinning: dej pak vědět jak jsi dopadla!!!
5. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak vás tady kontroluju, tak už se pomalu přehupujete všechny na těhu,ale ty známé tvářičky, co jsem tu potkavala na začátku
@lupinpupin
@lefik02
@donia
@ivet1987 tak ty jsou zatím chudák vytrvalky, ale snad teď už konečně najdete ty dvě čárky a všem se to udrží až do konce!!! Zasloužíte si to děvčata!
5. kvě 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice Držíme palce.. :slight_smile:
Vše bude ok.. :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No jo, jenže s těmi mými problémy mám od začátku snažení teprve 3. cyklus :grinning: :( Hrůza no, kdybych to zítra dostala, tak aspoň super, že bych měla cyklus konečně po dlouhé době jen 29 dní :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no uvidíš, ono to příjde!!! :wink: buď MS nebo // :wink:
5. kvě 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahojik,já taky cítím pohyby,teda takové tukanecky,když dá manžel ruku,tak nic.no tak až budou poradně jsi.je to přímá cítit miminko ze tam fakt je.preju vše bez problemu.
5. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Taky moc gratuluju,a kdy se zadarilo?
5. kvě 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to pojedeme dalsi cyklus zase presne spolu. Take je to dnes spis ze se uz uplne rozjede, nez ze by nebylo nic. :frowning2: Ach jo, nejak me to neba :angry:
5. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nějak nemůžu spát, spala bych ale neusnu.Jsem nějaká nervózní a rozbolavělá.
@donia @teok - doufám ze Vám nebudu v patách v patek:slight_smile: už me to taky nebaví :slight_smile: zítra jdu kupovat test a basta ve středu rano skusim!Mohlo by byt už něco vidět ne?
5. kvě 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Mockrát děkuji. muselo se zadařit v březnu, přesně jak jsme se tu chtěli testovat na zač. dubna. :slight_smile:
6. kvě 2014 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia u mě těhu také nehrozí :frowning2:, od včera je krvácení, sice ne nějak hrozné, ale je to čistá krev :-/... dnes ráno jsem si také říkala, že už mě to sejří, ale zatím to snáším dobře, musím, jinak bych mimi nemohla mít, kdybych to psyhicky nedávala :frowning2:...
@andrusinka ty si udělej test a uvidíš na čem jsi :wink:, takhle to je neh¨jhorší, pokud má ms dojít v pátek, tak ve st by už mohlo něco málo být vidět :wink:
6. kvě 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek