• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@andrusinka Děkuji, snad ano, jarní mimi jsem vždy chtěla. :slight_smile: Tobě držím palce při zítřejším testování !!! :slight_smile:
6. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no to je ten začátek. Já i na ruku to cítím dyl, ale chlapi nemají takovej cit. Jenom počkej okolo 30 tt výš. To uzvstoji za to.
6. kvě 2014 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice : děkují za pozitivní reakci, já budu doufat tajně, že pomůžou. V září jdeme na dvě svatby a já chtěla jít těhulka už teda s pupíkem, ale to se asi nepodaří.. no uvidíme.. :slight_smile: a neříkej, že si byla ztracený případ :wink: ty si taky tam chodila, jak jdu já?

@lupinpupin: super, super, děkují. tak já se příští týden domluvím s paní doktorkou co mě doporučí, zda teda mám testit, nebo tomu necháme volný průběh :slight_smile: každopádně tuším, že to chytnu a nebudu tam moc jít.. :confounded: :confounded:

@missuulle: kéž by si měla pravdu a Všem zmíněným by se brzo zadařilo :slight_smile: :slight_smile: i já samože všem držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak prace domluvena a v zari pripadne muzu nastoupit...ale doufam, ze nastoupim radeji na dalsi materskou...necham se prekvapit.
Jinak dnesni ovu testik zesilil, tak uvidime co zitra. Zda bude pozitivni, tak ovulka dorazi driv nez jsem pocitala...no uvidime.
6. kvě 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Tak to budeme lovit ovulku spolu, mě už začíná pobolívat břicho, takže taky čekám každým dnem, zítra jdu k dr. tak jí hned řeknu, ať s na mě podívá, jestli uvidí folikul a od čt.začnu testit. Jenže já nemám doma chlapa, odjel mi do neděle do Prahy, tak to stejně tento měsíc bude k ničemu. Jen pro můj pocit, že ovu je. :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Já chodila do CARu k Apolináři v Praze, bez menses bez ovulace....a šup...ve 13 týdnu :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mimi je v poradku i to vse okolo.Mame 6,2 cm a takhle Vam vsem mavame pro stesti :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@maice juuuu, to je krásaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice aha, tak to je taky dobrý... tak budu doufat, že i mě si zpracují :slight_smile: a nebude to úplně problém :slight_smile: takže se Vám i celkem " brzo " zadařilo, co? :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 No brzo....po 10 měsících :slight_smile:
6. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice proto to bylo v uvozovkách :wink: :wink: hlavně, že se zadařilo :wink:
6. kvě 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No, to je fakt, když na mě přiloží tu svou ruku, připadá mi jak dřevorubecká a je mi jasné, že s ní to neucítí:o) Už budu začínat 21. týden, to je fofr..
6. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krásná fotečka ;) a je super že tak krásně rostete..... mě to čeká příští týden.... už se nemůžu dočkat až prcka zase uvidím ;)
6. kvě 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia pozorujem neboj ;) jste všechny pod dohledem ..... ;) u mě nic nového čekám na další kontrolu a furt se pozoruju jestli už mi roste to břicho :grinning:
6. kvě 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test koupenej jsem neodolala a pocurala a.....nic-bilo je mi smutno aaaach jo tak at už to v pátek dostanu přesně aspoň
6. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Třeba až za týden bude pozitivní. Já zase jsem naštvaná že mrcha ještě nikde, zítra nejpozději snad :(
6. kvě 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak jednak je brzy, kdyz MS cekas az v patek a take je to z odpoledni moci, tak jeste neni nic stopro.
Ja teda uz nechci testovat drive, ten minuly cyklus mi stacil, carka viditelna a presto nic, za par dni zmizela a prisla silna MS. Kazdy mesic jsem nejaka otupelejsi, i kdyz me to samozrejme mrzi, ze to vzdy nevyjde. Ale jsem nejak momentalne ve fazi, ze si nekdy rikam, jestli se stale snazit, kdyz nic z toho :frowning2:
6. kvě 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice No skvely, to je moc dobra zprava :wink:
To mas tedy ten prvotrimestralni screening kompletni a vysledky OK?
6. kvě 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ano, ano, komplet výsledky krve, šíjového prostínění a asi milionu dalších věcí, vše v pořádku...tak jsem zas na par dní v klidu :slight_smile:
6. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Určitě bude vše taky ok. Já jdu přesně za týden do poradny, takže tentokrat to čekání mám kratoucke :slight_smile:
6. kvě 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 test jsi skousela?Já byla fakt přesvědčena ze to vyslo-proste prsa boli,mám pocit ze mám zvýšenou teplotu a jsem unavená.

@donia nějak jsem taky rezignovala prosté pockam az ne-dorazi,já vlastně nevím co chci-vlastne vim:slight_smile: jarní miminko,aby jsme mohly byt cely den venku a slunit se :grinning: to by byla paráda
6. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice ju krásný miminko... :grinning:krásné roste a jak si tam pěkně leží. Jako ten můj prcek, taky furt takhle leží.... I když teď má hlavu víc nahoře a vtipně mě okopava spodek, podbrisko a hlavně mocak... Přej nějaká specialita, jsme v EU, tak změna no :grinning: jen počkej až bude okopavatvtebe... U 1 tehu jsem pohyby cítila kolem 20 tt, to máš zachvili. Hlavně,že mimcovroste
6. kvě 2014 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra v 7 ráno na ty hnusný zátěžový testy na cukrovku, pakbs klukem na ligopedii. A v 5 vecerbna gyndu, se nezastavim :frowning2: fuj to mě bude celej den zle z ty glukózy. A ještě k tomu nalačno.
6. kvě 2014 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka já nepotřebuju zkoušet test, měřím teplotu a vím že to mám dostat, těhotná 100% nejsem :slight_smile: Budu ti držet pěsti.
6. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka tak deti mam duben a cerven, takze by se mi to takhle taky zase libilo, ale to cekani nez bych otehotnela, to se mi nejak nechce :slight_smile: A kor kdyz nam to zatim nejde, tak si rikam jestli vubec. Ach jo :frowning2:
6. kvě 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak ja dnes odpoledne a vecer skoro nic, tak ja ti nevim. Ale jako je to vic podobne MS nez ze ne, jen jsem si myslela, ze se to rozjede poradne a bude zas klid. A ne ze takhle :unamused:
6. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mi povídej, já to také nechápu, jsem z toho jelen :frowning2:, dr. říkal, až bude červená krev, je to 1DC a ta byla v sobotu, neděle nic a v pondělí zase začala, ale ne nějak extra moc, ale je červená, to jsem mnemívala :wink:... a ted otázka, kdy je 1DC??? :grinning:
7. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Bolestivá prsa a zvýšenou teplotu mám každý měsíc před ms, únavu ani nepočítám, po ovu se vždycky teplota zvedne (progesteron) :slight_smile: Tím Ti nechci kazit radost, ale jen že je to normální :slight_smile: Takže držím pěsti tfuj tfuj tfuj, aby to bylo těhu :-* Už jsi testovala??
7. kvě 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no ja mam vecne mokre spodary, vecer byl trosku plodny hlen, tak cekam jaka carka naskoci dnes na testu...vcera byla jasnejsi. Jsem rada ze lovis ovulku semnou, ze nejsem na to tady sama kdo lovi.
7. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice uzasna fotecka!!! Uz chci taky smudlika do briska :slight_smile:
7. kvě 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek