• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lupinpupin To bude v pohode :wink: Budou // a testy v poradku,uvidis :slight_smile:
9. led 2014 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ahoj,no dala jsem si jen kafe a cigo a pak prislo daveni,takze kavicka mi asi uz nesedi,zitra zkusim jen cajik
10. led 2014 v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc vás tu všechny zdraví a rády bych se přidala ke snažilkám. Na začátku prosince jsem vysadila antikoncepci, přišla normálně MS a pak jsme se začali s manželem snažit o mimíska.
Dnes bohužel dorazila MS :( tak jsem z toho trošku smutná. Ale říkám si, že je ještě brzy na paniku a určitě to vyjde příště. S první dcerou vůbec nebyl problém, bylo to dřív jak na nové boty :slight_smile:
10. led 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jinak jsem taky v obavach,zda mi MS dorazi nebo ne
10. led 2014 v 09:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkavikulka ahojky,tak ono nekdy trva telu nez se ustaly po praskach,ja mela po vysazeni falesnou ovulku tri mesice:slight_smile:
10. led 2014 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 doufáme, že se to brzy srovná a zadaří se. Když ráno přišla MS tak jsem to obrečela. Všichni kolem nás mají malá miminka, tak se ve mě asi začaly plašit hormony a tikají mi hodiny :slight_smile:
10. led 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 dej vedet...jsme napjate s Tebou...
10. led 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@petulkavikulka kolem me taky vsichni rodi,jsem 10ti nasobna teta,pritel chce a taky z toho uz blbnu,kazdy ma pripominky proc si uz neporidim dite,ze mi tikaji hodiny,takze ikdyz mi vysel duch tyden pred menstruaci,tak si myslim,ze stejne dorazi ,jelikoz su ve stresu:slight_smile:
10. led 2014 v 10:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice dalsi test budu delat az 16 teho,v den MS,ale zacinam pochybovat,stres dela hodne
10. led 2014 v 10:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 moc moc držím pěstičky aby až se budeš testovat toho 16 vyšly krásné //. Manžel mi pořád říká abych se nestresovala, abych se na to neupínala. Ale copak to jde?
Od rodiny posloucháme, že teď jsme na řadě my a kdy už konečně....
10. led 2014 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkavikulka no nejde,obzvlast,kdyz ti okoli rika,ze je na case,gyndar mi rekl,ze nebudu mit zadny problem i pri Leidenske mutaci,ze jsem naprosto zdrava,pritel jednou,kdyz jsem mela spozdeni,tak za mnou chodil s tim,ze jsem v tom a ze si mam udelat test,..bylo to takove nalehani a stresujici,a kdyz jsem minuly mesic rekla,ze nebudu hlidat ovulku,tak byl nadseny,ale i tak mam strach,ze v tom jsem,ale zaroven i z toho ,ze to zamlkne a dojde mrcha,..a jak si na tom ty,jak dlouho se snazis?
10. led 2014 v 10:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se k vám přidávám a uvidíme kdy se zadaří :slight_smile:
10. led 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@andryskam :slight_smile:dalsi precevzeti?:slight_smile:
10. led 2014 v 10:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 myslím si, že naše okolí to mnohdy řeší víc než my samotné :D Mě v pondělí nebylo nějak dobře od žaludku a manžel za mnou chodil s tím, že jsem v tom a když jsme dělali test, tak ho sledoval jako ostříž :D
My se snažíme zatím jen krátce...od prosince 2013. Takže to je ještě brzy na stresy...ale stejně no
10. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andryskam držím palce aby to bylo brzy :slight_smile:
10. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem brala HA od 14ti do 26 let, děs... ale po vysazení hned MS jako hodinky a všechno funguje.
Jinak pokud se u mě zadařilo tak bych měla být cca ve dnech hnízdění vajíčka, tak se lehce pozoruju a hlídám si teplotu. Zatím se snažím nevysvětlovat si píchání v podbřišku, občasné bolesti prsou a další záležitosti jako příznak ale jako výsledek úterního pilatesu :slight_smile:
Termín MS mám 15.1., nemůžu se dočkat až budu vědět víc :slight_smile:
10. led 2014 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Ani né :grinning: Necháme tomu volný průběh a uvidíme. Malý bude mít 3 roky až příští rok v únoru, takže ještě nemáme moc kam spěchat. Až se miminku k nám bude chtít, tak prostě přijde :wink:

@petulkavikulka Děkuji. Nápodobně :slight_smile:
10. led 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkavikulka no a ja jsem souhlasila o Vanocich:slight_smile:a bojim se toho
10. led 2014 v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@michaela_n ja 16teho a vcera byl duch,ale uvidi se den menstruace,takze nervy pracujou:slight_smile:
10. led 2014 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andryskam jasne,tak to je dobre,jeste si uzivej s malym,pak te to znovu ceka:slight_smile:
10. led 2014 v 11:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, tak jiz dva dny opozdena, ale stale test neg. Tak se obavam, ze stejne dorazi mrcha. :unamused:
10. led 2014 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@msadiq jeste par dnu vyckej:slight_smile:
10. led 2014 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no budu muset, ale jsou to nervy :slight_smile:
10. led 2014 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@msadiq to ti verim:slight_smile:
10. led 2014 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 áááá já si nevšimla, žes mi něco odepisovala, páč jsi mě asi neoznačila :slight_smile: No já zatím testovat nic nebudu, počkám, jestli dorazí mrcha nebo ne, pokud ne, tak když tak potom :slight_smile: snažím se vyhnout stresu s dušíky :rolling_eyes:
10. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky všem za podporu! Včera jsem ještě hledala informace a i kamarádka která má vystudovanou zdrávku se koukala do chytrých knížek a jelikož ovulka byla až po dobrání léků,tak by to mělo být o.k. No uvidíme co bude dál....dnešní UTZ v pořádku a tromboza nehrozí a výsledky ranních odběrů budu mít v pondělí,tak držte palce... Jinak jsem ráno dělala test (na popud doktorky) a byl negativní...ale není se čemu divit jsem teprv 6dpo a na test je moc brzy když MS má dorazit až 17. jediné co,tak od ovulace cítím pořád tlaky,tahy a píchání v podbřišku...no uvidíme jak dopadnem všechny v příštím týdnu...jvšechny budeme testovat :slight_smile: jedny s těhu testama a druhé s ovu testama :grinning:
10. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no tak já myslím, že si těhulka, když i dneska nevolnost :grinning:
10. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra heh,tak to delas dobre:slight_smile:
10. led 2014 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin treba to je stres a zamlkne to,dokud carka nebude silna,tak radsi spise budu brat,ze ne:slight_smile:
10. led 2014 ve 13:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 Ty jo, to testuješ teda hodně brzo :slight_smile: Na to si asi netroufnu aby mě negativní výsledek nezklamal...takhle můžu ještě pár dnů doufat :wink:
10. led 2014 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek