• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 jeee fuj, kdsz si vzpomenu jak mi z toho bylo spatne, tak ti vubec nezavidim. Drzim palce at to mas brzyza sebou a vse je ok
7. kvě 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No já začnu testovat až dneska, mám jív v půl 10 na gyndu pro výsledky horm.profilu a kvli špinění, které jsem tento měsíc měla asi ještě 10 dnů po MS, ale včera už to přešlo a moc se mi tam nechce, tak přemýšlím. Zase by se mohla mrknout,jestli je folikul a jestli má cenu lovit ovu... Uvidím ještě. :slight_smile: Ach jo.
7. kvě 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak dnes sotva vstanu...mam mokre kalhotky...ovulka se asi vazne blizi, plodny hlen v malem mnozstvi vcera zaznamenan, tak cekam, ze max koncem tydne bude ovulka...snad. uvidime co dnesni testik kdyz vcerejsi byl silnejsi...ale j3n o fous. Tak drzte palce.
7. kvě 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak drzim palce at dostanes dobre zpravy. Kontrola u dr nikdy neni na skodu :wink:
7. kvě 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj tajbl nalačno, je mi zle.Prcek rádi, kope jak blázen, žaludek na vodě, čekám kdy vrhnu. V 9 na druhej odběr krve, tak jsem zvědavá. Ještě,že tentokrát můžu pít.Nikdy jsem nemohla tady to dovolujou. Ale i ten horkej čaj mi připadá sladkej. Ještě,že jsem na tom naposled.
7. kvě 2014 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jenže já u ní byla před měsícem, si bude myslet že jsem hypochondr ! :slight_smile: A nakupila se mi tady práce, takže stejně to nestihnu. Zavolám tam a zruším to a budu lovit ovulku doma. :slight_smile:
7. kvě 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mrcha pořád nikde :frowning2: To je zdržování.
7. kvě 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje tak me nic není nic me neboli
@ivet1987 to čekání nás všechny tak ubiji-drzim palce at se do večera ukáže:slight_smile:
@lupinpupin už to vidím ze nás všechny zase predbehnes:slight_smile: držím palce
7. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice gratuluji k výsledkům a mimi je nádherné. mě to čeká 16.5 tak doufám že na mě budete také myslet. mám hrozný strach,ale nepřipouštím si jinou variantu než že to bude ok :slight_smile: nejdřiv pujde monča @monikaklosova a té to taky výjde skvěle a pak půjdu já a mezi tím tu holky najdou // nebo se jim zadaří v ovlaci a budou mít zadělané :slight_smile: A byl tam s tebou manžel/přítel?
7. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka ale nepovidej!!! Urcite // najdeme vsechny a bude. Je teda pravda, ze jsem si rikala po potratu, ze budu posledni z nasi skupinky a uzavru to a moc me mrzi, ze to tak neni...ze je vas jeste nekolik co jste se nedockaly :unamused: . Ale urcite se vsechny brzy dockame!!!hlavu vzhuru!
7. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka hele, já mám také všechny příznaky než uvidím bílo na testu :grinning:, asi je vidět, jak to je v hlavě :frowning2:... Tak ať dorazí a šupky dupky do dalšího kola :wink:
7. kvě 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no aspon to budes mit zasebou!!!
7. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a co máte v plánu o víkendu? :slight_smile: Já dneska po práci valím na nehtíky, odpolko se staví kamarádka, udělám mini bramboráčky, dáme si vínko a oříšky ve wasabi, mám nějakého bacila cecila v krku, třeba to vypálit .-) A v pátek jsem si vzala volno, takže vive le prodloužený víkend :grinning:, to ještě musíme na veterinu s čičinou, brala atb, tak na kontrolu, večer narozeniny kamarádky, v sobotu narozeniny mamčiného přítele, takže jdeme k nim na oběd, juch :grinning:, večer se staví skvělí kamarádi k nám :slight_smile:, máme novou sedačku a vymalováno, teď už jen tunit, tak se jdou podívat :slight_smile: a v neděli je Den Matek, takže to vidím na kytičku a čokoládku a opětovnou návštěvu mojí maminky :slight_smile: :sunglasses: V pondělí-úterý bych měla dostat mršku, takže 15. na gyndě (jdu s výsledky spermiogramu a na konzultaci) bych měla být 2-3 DC, možná si nechám vzít krev na hormonální profil, když mi pořád tak blbě vychází testy a pak slábnou, byla jsem z toho nešťastná.. Tak snad to bude ok :dizzy_face:
7. kvě 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Teda, to je naplánované !!! :slight_smile: Krása. Já si užila oslavy minulý víkend, takže tento víkend mám naplánovaný odpočinek. Přítel je stejně pracovně pryč, nevím,kdy se vůbec vrátí, takže pak od toho se budou odvíjet moje další plány. Vzhledem k tomu, že "lovím" ovulaci, tak je to asi jasné, co budeme dělat, pokud se stihne vrátit. :wink:
7. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Jo, jo, taky máme napraný víkend po delší době, sice duben jsem měla taky celý plný, ale minulý víkend jsem si zase řádně odpočinula :slight_smile: Dneska to večer ještě vidím na nějaké ťuťu muťu.. a zítra mě čeká obří kupa žehlení, už se nemůžu dočkat. A to nepočítám, že nová barva nejde dolů z futer, včera jsem vypadala jak šmoula, když jsem to drhla, nechtělo to pustit, ale já byla modrá všude :grinning: Já na lovení ovu atd. už prdím, od toho pozitivního testu, co mi pak ty čárky slábly, jsem už netestila ani ovu, neměla jsem na to náladu. Haha :grinning:, to je taky hezký plán .-D, a který DC jsi?
7. kvě 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Jsem 15 DC. Já už na to taky prdím, už se tak nepozoruji, ale mám posledních 6 ks ovu testů, tak je teď doberu a další taky na nějakou dobu kupovat nebudu a nechám to náhodě, aspoň do konce prázdnin. :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dnesni testik vylada takhle....neni uplne 100% pozitivni jeste, ale myslim, ze se ovu hodne blizi. Taaaak a kdy tulit? Asi dneska a zitra uvidim podle testu jestli dame zitra pauzu a potulime v patek a nebo zitra taky....
7. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@senoritapetra My nemáme v plánu nějak nic extra...jen v sobotu jdeme s malou do divadla,tak jsem zvědavá jak se jí bude líbit pohádka....a jestli to vůbec vydrží sedět na místě.
7. kvě 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak mě se ovulka už asi blíží...myslím, že ve čtvrtek a nebo v pátek proběhne....si holka tentokrát nějak pospíšila :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak gratuluji! Ať se tontokrát zadaří. Já uvidím, co mi dneska ukáže test, břicho mě začíná bolet, tak se asi taky blíží.
7. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že když jsem 14dpo a udělám si test odpoledne, půjde něco vidět nebo radši počkat na ráno?
7. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já bych raději počkala na ráno...je to přece jen jistější výsledek z té ranní moči...
7. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no zatím není až tak k čemu.... držímti palce. Spíš mi teď v hlavě šrotuje kdy tulit...
7. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No tak jo, ještě negratuluji, zatím teda jen držím palce. :slight_smile: No to je něco, vychytat ty nej dny co ? :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Ahoj, určo to bude v pořádku :slight_smile: manžel bohužel nebyl, ale vezmu ho určo příště, netušila jsem, jak přesně to bude probíhat...ale pokud může, vezmi ho, je to krása :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já bych na to hupsala dnes a pozítří :wink:, ať nevystřílíte favorita zbytečně a stihnou se doklubat na další cestu :wink:
7. kvě 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf přesně tak...špekulovat aby to nebylo moc brzy anebo moc pozdě...
7. kvě 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice no já ani neváhala a beru ho, byl semnou i každou kontrolu a chodí semnou i dovnitř a doktor si nás už pamatuje a vždy si ho vezme k sobě a doktor mu vse ukazuje, jak včera, já z toho UTZ neměla nic :grinning: já roztažené nohy chlapa a doktora u nich a já nic neviděla, protože to měli natočené k sobe
7. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no právě...aby tam byli ty silní jedinci :grinning:. Ale spíš si říkám jestli to dnes není moc brzy...a na druhou stranu nechci nic propásnout :slight_smile:. No ale bude to asi dnes a zítra se rozhodnu podle toho jak vyjde test....
7. kvě 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zítra je pozotivní :wink:, to je tutovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže ovu bude pozítří a je záhada vařešená, i když já teď mívám ovu většinou v den pozitivního testu podle teploty :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek