• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin No já bych se asi tulila obden :slight_smile:, to je taková menší jistota, že ovulku prostě neminete :slight_smile: A na co jdete do divadla? Jakou pohádku? :slight_smile:
@lenkasaf Však jooo.. asi se mi nepodaří přestat na to myslet úplně, ale je fakt, že když netestuju, neměřím atd., tak méně stresuju :slight_smile:
@ivet1987 14DPO už by mohlo ukázat i odpoledne :slight_smile:, můžeš zkusit teď, i zítra ráno :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to by bylo idealni reseni...ale podle sili testu si myslim, ze bude uz zitra ovulka...mozna zkusim jeste jeden test nejak na vecer....
7. kvě 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jj ob den bejva idealni stav. Ale znas to...pak to cloveku v hlave srotuje jestli to vazne staci :slight_smile:
7. kvě 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ano, znám to velice dobře :D, na spermiogramu nám řekli, že obden, max ob tři dny stačí, že když je to moc častá frekvence (ale pomož si občas, když je chuť. :grinning:), tak nestihnou spermíci dozrát .-)
7. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak myslet na to taky nedokážu přestat, ale asi to přestávám tak moc hrotit. Včera u mě byla kamarádka, která příští měsíc čeká holčičku a jak jsem byla na začátku jejího těhotenství hotová z toho, že ona je a já pořád nic, tak včera,jak jsem jí viděla, tak mi to ani tak líto nebylo. Nevím. Pak mi psala další spolužačka, že se jí narodila holčička a já nic, pogratulovala jsem jí a konec. Ještě nedávno bych byla na prášky, ale teď ne.
7. kvě 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no tak s moji chuti by kolikrat stacili i lrezrat :slight_smile:. No ale jo idealni je ob den...aspon i ja si to myslim skrz kvalitu. A dva dny by meli v tele vpohode vydrzet....
7. kvě 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrý. Byli jsme na obědě a restaurací, tak jsem přibrala kilo. Stejně jsem furt 5 v mínusu. Ale žaludek uzvlepsi, nižší tlak a CS 0. Tak zatím rodit nebudu :grinning:
7. kvě 2014 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nic holky, tak zítra ráno test, mrcha nikde, i když teplota taky na houby.
7. kvě 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to jsme na tebe zvedavy :wink:
7. kvě 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 teplotu mas fakt hroznou. :frowning2:z toho asi nic nebude....i když u tebe člověk nikdy neví.
7. kvě 2014 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no my to fakt mame jak pres kopirak. :grinning: Ja taky vzdy jen spinila nekolik dni pred, nez se poradne rozjela, az tento cyklus od toho 25DC stridani s cerstvou krvi. A dnes uz vic, takze predpokladam, ze zitra uz poradne, to bude 30DC, tak s tim mym posunem by to bylo akorat.
7. kvě 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je fajn, ze ovu na sobe takhle pekne poznas. Ten testik sili pekne, mi nerikej, ze to bude jeste silnejsi, ja to mam rekla bych max. tak jako ty ten posledni (mozna o malilinko vic jen), tak to mi nerikej, ze vlastne ovu nemam :angry: Ostatni priznaky k tomu mam, tak to musi byt ne.
7. kvě 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no že to říkáš zrovna ty, které teplota stoupla taky pěkně pozdě :grinning:
7. kvě 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no hele, nekdo to tento mesic zachranovat musi, tak se snaz, my ostatni uz jsme mimo hru. My zase jedine az priste :wink:
7. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ale já počítám s tím že těhotná nejsem, spíš by mě to překvapilo :grinning: Ale štve mě že mrcha nikde, s takovou to dostanu až na Londýn a pěkně děkuju teda.
7. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no je to des, my to zase s teok mame vzdy o hodne drive, ty ji vyhlizis. Ono si nevyberes :angry: Ale je mi jasne, ze na cestu ji nechces. Kdy letite?
7. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia za necelé dva týdny, takže fakt nevím co bude. Když půjdu na vyvolávačku tak to nepomůže, minule zabrala až za 9 dní... Takže prostě divné no :(
7. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hele, já beru, že začala v pondělí, to byla krev, ale dnes maskr, křeče do břícha, zad a je mi na zvracení, jinak si nestěžuji a jsem ráda, že přišla, sice dřív, ale přišla :wink:
7. kvě 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no odpoledne jsem delala ze zvedavosti jeste jeden o par hodin dyl a carka byla o fous silnejsi...myslim, ze spravny pozitivni bude az zitra. V lednu jsem mela fakt carku silnejsi jak kontrolni, presne jak pisou. A dnes me cele odpoledne boli podbrisek, tak je to tady si myslim tak 1-2dny...
7. kvě 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak super, ze to mas za sebou....pro me to bylo to nejhorsi na celem tehu...a pak natekle a zavodnene nohy :pensive:
7. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no jet tam s tim by nebylo zrovna prijemne, ale bohuzel s tim moc nenadelame, jak to vyjde, tak to vyjde. me to zase vychazi na ten termin v CARu, tak by me nemohli poradne prohlednout a to na termin cekam pres 2 mesice.
7. kvě 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to mas fajn. je jen doufam, ze ovu take mam, i kdyz to neni tak jak u tebe silne a ne ze se tu snazime 7 mesicu zbytecne
7. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, taky mi zacina masakr :grinning:
7. kvě 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to budeme mi podobne ovu zase :wink:
7. kvě 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, predpokladam :wink: tak doufam, ze naposled, ze pak uz obe ulovime ty //
7. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no mi povídej. Já na tom byla už po 3 naštěstí mě nic nedotýká. Já nemám natekly nohy ani před porodem:grinning: čilá jsem jak kdybych těhotná nebyla. No ty lov Ovulku a hned na věc a pak 2 čárky :wink:
8. kvě 2014 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak co, testila jsi?
8. kvě 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tento měsíc to vyjít už musí :wink:, květen je lásky čas :grinning:
8. kvě 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 me natejkali nohy jako prase... kotniky jsem mela jak 80leta baba a ni crosu jsem se nevesla :-/ byla jsem cela jedna vodova koule :slight_smile: ale pohybove dobry...delala jsem nekolika kilometrove prochazky vzdy me nekdo zastavil a div se ze jeste chodim ven kdyz uz jsem na spadnuti, ale ja se porad neotvirala, dole me mala netlacila jak nebyla otocena, tak pohoda. Jen obcas tvrdnuti...jeee to byly casy :slight_smile:
8. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jo, to je fakt a to bych mela hezky darek k narozeninam, jen bych to v tu dobu asi jeste nevedela :grinning:
8. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek