Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
8. kvě 2014
@donia no uvidim co dnesni testik. Kazdy nemusi mit ukazkove carky...nekdo je ma slabsi a jako pozitivni se bere ta nejsilnejsi...i tak to holky mivaj co jsem tenkrat cetla. Vcera nsme zadelali holcicku a zitra se vrhneme na kloucka 🙂 to by bylo aby nebylo 🙂
lupinpupin
8. kvě 2014
@ivet1987 nooo jak si dopadla 🙂
donia
8. kvě 2014
@lupinpupin tak to jo, to jsi me uklidnila 😉 Drzim palce, tak smele do toho x-)
teok
8. kvě 2014
@donia já nevím k čemu bych to měla, ale bylo by to hezké 😉
missuulle
8. kvě 2014
@ivet1987 tak co Ivet? už tu netrpělivě čekáme 🙂
missuulle
8. kvě 2014
@donia že vám do toho skáču. Já taky neměla ukázkové ovu testy a ani nevím že bych měla nějaký ovulační hlen, ani bolest, nic... a kde teď jsem??? tak se tomu nepoddávěj, opravdu to má každá jinak. a někde jsem i četla, že stačí třeba jen okraj čárky mít v tu barvu jako kontrolní, že nemusí být celá plně zbarvená a ovu bude/je. 😉 Já jsem teda pak přestala dělat testy, páč je to drahé a jen jsem měřila teplotu a pak už ani to ne a asi jsem to měla v hlavě, že jsem neotěhotněla a nebo to bylo partnerem - změna patrnera a do měsíce to nečekaně přišlo. 😃 tím myslm, že mysl opravdu dělá hodně.
donia
8. kvě 2014
@teok jo mas jedno k cemu, duvod se vzdycky najde 😃
donia
8. kvě 2014
@missuulle to nam tu klidne skakej 😃 Jsi hodna, ze me povzbuzujes. O te alespon krajni carce jsem take nekde cetla, to jo, tu mam hodne. A vajecniky boli, takze to myslim, ze funguju, jen to proste neklaplo. Ted co zase chodim do prace, tak na to fakt nemyslim, neni cas a den tak rychle utece. Ja si myslim, ze u me je to vekem, protoze obe deti sly hned a prestoze mam stejneho partnera, tak uz to proste nejde hned. No tak snad se dockame. Jiny partner taky dobry napad, ale to ja manzela po skoro 20-ti letech znamosti fakt menit nebudu 😃
andrusinka
8. kvě 2014
Tak holky zacinam spinit-normalne to nemam,mrcha mela přijít zitra ,je to divný většinou ma i 5dni zpoždění a ted tohle |-| ,ale víte co? Prdim na to nějak me to ani nevzalo asi jsem rezignovala můj chlap řekl ze s Itálie si ho už povezeme🙂 tak jsem taková nějaká klidná.
Jo a od včera nemáme Kaju doma tak se nudime vzala si ho moje maminka na chalupu-ten je tam cvičí a oni skacou-deda už vaří v 6 Rano aby mel teplou polivku pomalu k snidani-ten by se kvůli němu pretrhnul-je to jejich jediný vnouce🙂 😃
donia
8. kvě 2014
@andrusinka Teda dobre to mas zarizeny 😃 Hele lepsi driv, nez pozde. Ja s teok to ted take mela o par dni drive, tak asi to aspon odbudes a bude klid. A muzes nanovo 😉
andrusinka
8. kvě 2014
@donia no me to taky potěšilo tak jsem v klubu s Vama🙂 🙂
missuulle
8. kvě 2014
@donia no to ho ani neměň!!! když jsi spokojená je to to nejlepší a neboj ono ještě jedno dítko příjde a bude Vás zase o jednoho víc.Věk??? co to je, to vůbec! Když jsem byla v nemocnici, tak tam semnou ležela skvěla holcina a bylo jí 35 a teprve prvátko, takže ano věk sice hraje taky roli,ale nejvíc si myslím ta hlava.
aneetkka1
8. kvě 2014
holky tak mi napišteee, které se podařilo a je těhulka??? Je tady strašně moc stránek... snažili jsme se taky od prosince... 🙂)
lupinpupin
8. kvě 2014
Teda holky co je to tenhle mesic.... vy vsechny drim MS a ja zase ovulku... ta priroda je pekna mrska jak si snama hraje.
lupinpupin
8. kvě 2014
Tak je to holky tady...zitra je 100% ovulka 🙂
donia
8. kvě 2014
@lupinpupin ty jo, pekny, moc hezka carka 😃 tak takhle silnou ji tedy nemivam - tak sup na to 😉
donia
8. kvě 2014
@missuulle tak ta hlava urcite, tomu take verim. Jen pokud me blokuje, tak aby neblokovala moc dlouho vis, tak to myslim. Ze i kdyz na to nemyslim, stejne to hlava / telo vnima jinak a ja moc toho casu nemam. No ale jinak si rikam, ze jak to ma byt, tak to bude. Takze uvidime...
ivet1987
8. kvě 2014
Ahoj Holky, test negativní. takže zase cyklus na pytel.
donia
8. kvě 2014
@ivet1987 hm 😞 to jo teda. Ale zase tolik dni po jeste nejsi, nebo?
ivet1987
8. kvě 2014
@donia 15dpo. kdoví jestli vůbec byla ovu.
lupinpupin
8. kvě 2014
@donia zitra vecer na to hupsnem 🙂
lupinpupin
8. kvě 2014
@ivet1987 skoda :-| a neuvazujes o vyzkouseni ovutestu jen pro predstavu zda odpovada ovulka s teplotou?
lupinpupin
8. kvě 2014
Holky asi mi praskne podbrisek doufam ze to neni dvojita ovulace....obvykle me podbrisek takhle neboli.
ivet1987
8. kvě 2014
@aneetkka1 Ahoj, no jak vidíš, snažení nejde no 😞

@lupinpupin Krásný testík, no přemýšlím že asi taky začnu zkoušet.

Holky přemýšlím nad gynexem... vím že se má začít užívat 1 DC, ale co když menses ani ovulace není, kdy začít? 😃
lupinpupin
8. kvě 2014
@ivet1987 jj jak z knížky... počkala bych na mršku, nebo případně došla na vyvolávačku a prostě začala brát 1DC...
lenkasaf
8. kvě 2014
@lupinpupin Krásná čárečka, tak šup na mužíka. 🙂 Já ještě lovím, je ještě slabá, ale chlap přijede asi v sobotu večer,t ak to možná bude akorát. 🙂
teok
8. kvě 2014
Au, au, au, toto boli ty vajecniky tuto ms, tak doufam, ze neboli zbytecne a konecne se dockam // na tt 🙂
ivet1987
8. kvě 2014
Huraaaa cervena 🙂 Taj snad se rozjede a bude klid. takze zitra 1dc,to gynex narychlo asi nesezenu 😃
donia
8. kvě 2014
@ivet1987 no slava, tak hlavne, ze se zacina neco dit
donia
8. kvě 2014
@teok vydrz 😉

Začni psát odpověď...

Odešli