• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia no uvidim co dnesni testik. Kazdy nemusi mit ukazkove carky...nekdo je ma slabsi a jako pozitivni se bere ta nejsilnejsi...i tak to holky mivaj co jsem tenkrat cetla. Vcera nsme zadelali holcicku a zitra se vrhneme na kloucka :slight_smile: to by bylo aby nebylo :slight_smile:
8. kvě 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 nooo jak si dopadla :slight_smile:
8. kvě 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jo, to jsi me uklidnila :wink: Drzim palce, tak smele do toho :dizzy_face:
8. kvě 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia já nevím k čemu bych to měla, ale bylo by to hezké :wink:
8. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak co Ivet? už tu netrpělivě čekáme :slight_smile:
8. kvě 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia že vám do toho skáču. Já taky neměla ukázkové ovu testy a ani nevím že bych měla nějaký ovulační hlen, ani bolest, nic... a kde teď jsem??? tak se tomu nepoddávěj, opravdu to má každá jinak. a někde jsem i četla, že stačí třeba jen okraj čárky mít v tu barvu jako kontrolní, že nemusí být celá plně zbarvená a ovu bude/je. :wink: Já jsem teda pak přestala dělat testy, páč je to drahé a jen jsem měřila teplotu a pak už ani to ne a asi jsem to měla v hlavě, že jsem neotěhotněla a nebo to bylo partnerem - změna patrnera a do měsíce to nečekaně přišlo. :grinning: tím myslm, že mysl opravdu dělá hodně.
8. kvě 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo mas jedno k cemu, duvod se vzdycky najde :grinning:
8. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle to nam tu klidne skakej :grinning: Jsi hodna, ze me povzbuzujes. O te alespon krajni carce jsem take nekde cetla, to jo, tu mam hodne. A vajecniky boli, takze to myslim, ze funguju, jen to proste neklaplo. Ted co zase chodim do prace, tak na to fakt nemyslim, neni cas a den tak rychle utece. Ja si myslim, ze u me je to vekem, protoze obe deti sly hned a prestoze mam stejneho partnera, tak uz to proste nejde hned. No tak snad se dockame. Jiny partner taky dobry napad, ale to ja manzela po skoro 20-ti letech znamosti fakt menit nebudu :grinning:
8. kvě 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky zacinam spinit-normalne to nemam,mrcha mela přijít zitra ,je to divný většinou ma i 5dni zpoždění a ted tohle :pensive: ,ale víte co? Prdim na to nějak me to ani nevzalo asi jsem rezignovala můj chlap řekl ze s Itálie si ho už povezeme:slight_smile: tak jsem taková nějaká klidná.
Jo a od včera nemáme Kaju doma tak se nudime vzala si ho moje maminka na chalupu-ten je tam cvičí a oni skacou-deda už vaří v 6 Rano aby mel teplou polivku pomalu k snidani-ten by se kvůli němu pretrhnul-je to jejich jediný vnouce:slight_smile: :grinning:
8. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrusinka Teda dobre to mas zarizeny :grinning: Hele lepsi driv, nez pozde. Ja s teok to ted take mela o par dni drive, tak asi to aspon odbudes a bude klid. A muzes nanovo :wink:
8. kvě 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no me to taky potěšilo tak jsem v klubu s Vama:slight_smile: :slight_smile:
8. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to ho ani neměň!!! když jsi spokojená je to to nejlepší a neboj ono ještě jedno dítko příjde a bude Vás zase o jednoho víc.Věk??? co to je, to vůbec! Když jsem byla v nemocnici, tak tam semnou ležela skvěla holcina a bylo jí 35 a teprve prvátko, takže ano věk sice hraje taky roli,ale nejvíc si myslím ta hlava.
8. kvě 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi napišteee, které se podařilo a je těhulka??? Je tady strašně moc stránek... snažili jsme se taky od prosince... :slight_smile:)
8. kvě 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky co je to tenhle mesic.... vy vsechny drim MS a ja zase ovulku... ta priroda je pekna mrska jak si snama hraje.
8. kvě 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to holky tady...zitra je 100% ovulka :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin ty jo, pekny, moc hezka carka :grinning: tak takhle silnou ji tedy nemivam - tak sup na to :wink:
8. kvě 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak ta hlava urcite, tomu take verim. Jen pokud me blokuje, tak aby neblokovala moc dlouho vis, tak to myslim. Ze i kdyz na to nemyslim, stejne to hlava / telo vnima jinak a ja moc toho casu nemam. No ale jinak si rikam, ze jak to ma byt, tak to bude. Takze uvidime...
8. kvě 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, test negativní. takže zase cyklus na pytel.
8. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hm :frowning2: to jo teda. Ale zase tolik dni po jeste nejsi, nebo?
8. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia 15dpo. kdoví jestli vůbec byla ovu.
8. kvě 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia zitra vecer na to hupsnem :slight_smile:
8. kvě 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 skoda :unamused: a neuvazujes o vyzkouseni ovutestu jen pro predstavu zda odpovada ovulka s teplotou?
8. kvě 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi mi praskne podbrisek doufam ze to neni dvojita ovulace....obvykle me podbrisek takhle neboli.
8. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneetkka1 Ahoj, no jak vidíš, snažení nejde no :(

@lupinpupin Krásný testík, no přemýšlím že asi taky začnu zkoušet.

Holky přemýšlím nad gynexem... vím že se má začít užívat 1 DC, ale co když menses ani ovulace není, kdy začít? :grinning:
8. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj jak z knížky... počkala bych na mršku, nebo případně došla na vyvolávačku a prostě začala brát 1DC...
8. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Krásná čárečka, tak šup na mužíka. :slight_smile: Já ještě lovím, je ještě slabá, ale chlap přijede asi v sobotu večer,t ak to možná bude akorát. :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Au, au, au, toto boli ty vajecniky tuto ms, tak doufam, ze neboli zbytecne a konecne se dockam // na tt :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huraaaa cervena :slight_smile: Taj snad se rozjede a bude klid. takze zitra 1dc,to gynex narychlo asi nesezenu :grinning:
8. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no slava, tak hlavne, ze se zacina neco dit
8. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok vydrz :wink:
8. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek