• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Ahoj, tak ja jsem zacala s Gynexem kvůli stitne zlaze a nevím jestli mi to náhodou neposunulo ovulku :frowning2: měla bych ji mít pozítří - tak aspon ze pozoruji ten plodný hlen..
8. kvě 2014 ve 22:13  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneetkka1 Nám se povedlo.. :slight_smile:
Tak doufám,že teď už se budete všechny jen připojovat
9. kvě 2014 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tož já to vydržím, ale už jsem zapoměla jaké to je :frowning2:, je vidět, že to tělo fungovalo špatně :frowning2:... doufejme, že to pomůže a budu v poho :wink:
9. kvě 2014 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky mrcha nikde .jen spineni a teplota vtipna
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
9. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 to je škoda :frowning2: ale neboj brzo na tebe přijde řada!!!! držím pěstičky!!!
9. kvě 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jj carka vcera byla mazec :slight_smile:. Uvidime co dneska, ale myslim si, ze bude uz slaba. Hupsnem na to dneska...vcera pozitivni test a dneska max zitra ovulka..
9. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 teda leze ti vtipně nahoru :grinning: kazdej dej o kousíček. Kam až poleze....
9. kvě 2014 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak super. Tak ti ho maximalne objednaji a zacnes brat 2dc....nebo myslis, ze je to velky problem ho posunout?
9. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda holka, ty si zahada :grinning:
9. kvě 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra: fíhaa, ty to máš teda pěkně naplánováno… celkem závidím, samé návštěvy atd.. nás o víkendu čeká práce, práce a zase práce…  mrcha mi dorazila naplno dneska, takže bolesti břicha super, ale aspoň mám jistotu, že jak půjdu příští týden k paní nové doktorce, tak si mě bude moc prohlédnout, což je super  no jinak nic zajímavého mě nečeká.. 

@lenkasaf
@senoritapetra já Vám ty odpočinky závidím, přeji si mít hotovej barák a už taky odpočívat… konečně se u nás něco hnulo, takže doufám, že během 14 dní půjde na barák odhadce, kvůli hypotéce na rekonstrukci a na baráku začne makat i někdo jiný kromě nás… začneme dělat topeníčko a voduuuu  z dalších peněz se udělají okna, už máme danou zálohu. No a pak už se to snad bude jen posunovat.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak jsou to starosti a práce s baráčkem, ale zase se máš na co těšit a myslíš i na něco jiného, než na mimi.
9. kvě 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no mě spíš z toho hrabe Ti povím.. a co ty? snažila jsem se Vás dočíst a pochopila jsem, že test nega :frowning2: potom to vypadalo, že přišla mrcha, ale máš jen špinění, chápu to správně? :unamused:
9. kvě 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ahoj, nejsi v tom sama - mám na mysli poněkud "podivné" cykly... Já minule cyklus 28 dní, ale s luteální fází 10 - 11 dní (před tímto cyklem vyvolávačka) - ovu usuzuju podle pozitivního testu, bolesti, i podle teploty, která sice nebyla hned po ovu ukázková, ale rozhodně až do konce cyklu pak zvýšená... Tento cyklus jsem zase promarnila asi 15 ovu testů a nic... :frowning2: A pouze na teplotu (tedy přesněji bych měla říct na interpretaci FF) bych nespolíhala - stačil trochu bolavý krk a ochraptělý hlas a už se fertility tváří, že ovu byla (a to jsem si poznamenala nachlazení):
http://www.fertilityfriend.com/home/4dce9e
S testy už jsem to vzdala, ale pochybuju, že byla ovu...
V každém případě s mým cyklem je to opravdu tragédie :frowning2: Už sem pomalu ani nechodím, abych na to myslela co nejméně.
9. kvě 2014 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ne ne :slight_smile: Mrcha přišla v terminu, byla kratší a za 2 dny po skončení jsem začala špinit a špinila jsem až do tohoto úterý, asi více jak týden po skončení MS. Ale už je to dobrý, nevím co to bylo, počkám další cyklus co bude a pak to když tak budu řešit. Ale jinak už to nechávám, teď lovím ovulku, mám poslední 4 testy, tak pokud to stihnu fajn,pokud ne, další kupovat nebudu. A řešit to budeme až po dovči.
9. kvě 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf aha, tak vidíš, ještě že jsem se zeptala... no já to minule¨měla teda taky pěkně na prd... :frowning2: dlouho špinění před MS, dlouho po ní.. teď to zas začalo pozdě, ale nějak rychle, jsem z toho taková zmatená.. to moje tělo si dělá naprosto co chce.. :unamused: kdyby to tento měsíc vyšlo, tak bych byla maximálně spokojená, protože bych třebas nějakou tu čárečku našla příští měsíc a dala bych si to jako dárek k narozeninám.. :slight_smile: no já jdu příští týden v pátek k tíé nové doktorce, jak jsem již psala, tak jsem zvědavá co tam se mnou vyřeší :slight_smile: budu se zase stydět.. ty jo, už bych ve svém věku nemusela, co? :grinning: :grinning:
9. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz trosku testik slabne...
9. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Tak já byla taky z toho docela mimo, nikdy špinění před ani po nemívám, tak jsem se taky objednala k Dr.,tale pak to přešlo, tak jsem to zrušila, byla jsem tam před měsícem, si bude myslet, že jsem hypochondr. :slight_smile: No tak to já se už před ní ani nestydím. Držím palce, ať ti to u ní dobře dopadne a hlavně, ať jsi s ní spokojená !!
9. kvě 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, je slabší, já měla včera asi takovou jako máš ty tu 4.od spoda. Tak snad mi vyjdou testy,než ulovím takovou dálnici jako máš ty ! :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no tělo mi vrací ten záhul kterej se mu dala já za celý život, tak asi proto je to vše, tak na prd.. :grinning: :grinning: já doufám, že paní doktorka bude v pohodě. dívala jsem se na webové stránky a vypadala tam mladě a moc symapticky... :slight_smile: tak já Tobě přeji hezké lovení ovu :slight_smile: já stále řeším, zda si koupit testy na ovu a nebo nekoupit.. mám jedno řešení a to takové, že se s paní doktorkou domluvím a dám na její radu :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jasně, určitě se s ní o tom pobav a pak uvidíš, co ti poradí.
9. kvě 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf ten 4.od spoda a 3.od spoda jsou dělaný ve stejný den... den před tou mojí včerejší dálnicí :slight_smile: tak držím palce,aby si zítra měla taky takovou dálnici :wink:
9. kvě 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No to by se i hodilo, má přijet přítel ze služebky, tak na to stejně po týdnu hupsnem tak i tak :slight_smile: :grinning: Tak snad ano, děkuji.
9. kvě 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no tak to budou pekne nateseny, tak to budou pri sile :grinning: ze uz si konecne mohou poradne zaplavat :grinning:
9. kvě 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia No kéž by jsi měla pravdu !! :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no a po tydnu abstinence...to by bylo aby nebylo :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak už mám klid, mrcha se rozběhla. Jsem ráda že jsem nemusela na vyvolávačku a snad už se ty moje cykly upraví.
9. kvě 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no vidis, tak to nakonec dopadlo dobre :wink: To budes mit na Londyn klid a jeste k tomu vhodne dny :dizzy_face:
9. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia vhodné dny bohužel přijdou až po Londýně, ale hlavně že je klid :grinning:
9. kvě 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to neva, budes odpocata, s myslenkami na krasne zazitky z Londyna a ono to pujde
9. kvě 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 koukám, že s tou mrchou to máme všechny na podobno a v blízkých dnech... :grinning: :grinning: taky se mi dnes až rozjela na plné pecky... to pak budeme lovit správné dny spolu :wink: :wink:
9. kvě 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek