• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
Ahoj holky,tak si užívám těhotenství na plno jak jste psali ale nějak se nedaří nevolnosti už pomalu přicházejí :(
9. kvě 2014 v 19:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal to přejde....já si je u dcery vyzrala do začátku 5 měsíce... Hubla jsem...teď to sice šlo,zle mi bylo občas,ale žaludek furt jak na vodě... Jednou to přejde. A pokud vím,tak nevolnosti jsou u holčiček. Mě u kluka bylo skvěle, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná. U dcery jsem od 3 měsíce věděla, že to je holka.já zvracela celej den...furt ji něco nechutnalo. Jsou vybiravy...
9. kvě 2014 ve 23:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde cely den kdo jste? :grinning: Ja se teda taky ted vratila z venku, bylo hezky az ted k veceru, jinak pres den foukal vitr.
10. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia my jsme byli dopoledne v tom divadle....jeee ted mi doslo, ze se nekdo ptal na co jdeme... bylo to O slonovi a neb proc ma slon dlouhy chobot. Male se to moc libilo a nam taky. Krasne udelana zviratka no bomba.Odpoledne jsme sli kouknout na parni lokomotivu a sup a je vecer :grinning:
10. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás byla odpočinková neděle, mládě bylo u babičky, ale má šílený kašel a rýmu, to bude noc :frowning2:, už vím, proč jsem si odpo dáchla, nabírala jsem sílu na noc :wink:...
10. kvě 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :grinning: nedele :grinning: to je videt, jak na materske utika cas jinak :grinning: :grinning: jeste, ze je az zitra
Ja teda taky mela spaci den, furt jsem se nejak nemohla probrat, ale 3 kafe to spravily, naposledy navecer turek, tak to jsem zvedava kdy pujdu spat, bude to mit na me vliv az v noci.
10. kvě 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ajo ja jsem uz fakt magor :grinning: ale to dela fakt ta matersma :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok my jsme měli taky odpočinkovou neděli :grinning: :grinning: dětem jsme už vymalovali 2 stěny v pokoji a pridelali lustr. Vypadá krásné.teď koupit garniz, domlouvat,koberec a nábytek už se vyrábí a budou mít hotovo.
10. kvě 2014 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, taky to znam :wink:
10. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, to budete mit pekny, takovy zarizovani / promeny mam rada
10. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to mi povídej. Už mě z ty rekonstrukce jde hlava kolem.zítra se bude bourat koupelna. Ta to potřebuje taky.novou vanu a umyvadlo už mám. A pak kuchyně. A tím končím letos. Až pak až se našetřit na ložnici a obývák, tak se bude pokračovat dál.
11. kvě 2014 v 00:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky, tak si taky těhulkování užívám na plno. V úterý jdu na uzt, tak se bojím aby bylo vše ok. A měli jsme krásně vidět srdíčko.. :wink:
11. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my se letos cca do měsíce chystáme dělat dětský pokojík, tak pak hodím foto :wink:, příští rok kuchyň, ta je teda nová, ale zdi jsou staré, taK TO TAŤKA HODÍ DO PERLINKY A PŘEMALUJEME NO A PAK TA NEJVĚTŠÍ PLOCHA A TO JE OBYVÁK, ALE NA NĚJ BUDEME POTŘEBOVAT MOC MOC PENĚZ, TAK SE NÁM MUSÍ LÍBIT JAKÝ JE :grinning:
11. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Uzivej a v utery dej vedet, drzime palce :dizzy_face:
11. kvě 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok
@verik2
ono to postupne zvelebovani je stejne lepsi, nez vse najednou. Clovek si toho vic vazi, ze se mu povedlo to a to, nez kdyby mel miliony a mel vse behem par dnu hotove.
11. kvě 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok No a jak je jinak? U me po MS, takze zaciname dalsi kolo, u nas uz osme. Na ovu testy se chystam nekdy ctvrtek/patek pristi tyden. Co ty?
11. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
Mockrát děkuji.. Jojo už se nemohu na další uzt dočkat, doufám, že mi dají další fotečku mimíska..
Akorát ty nervy, aby bylo vidět srdíčko
11. kvě 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, no mě dnes také skončila, už jen mírné špinění, takže přežít taťkovi noční tento týden a hurá do sedmého kola :wink:
11. kvě 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 neboj se, srdíčko určitě bude. Taky jsem měla strach a teď je zase strach ze screeningu ... příjde mi že ten strach je nekonečný :unamused: Tak ti přeju hodně zdaru a zdravíčka, hlavně pozitivní myšlení :wink:
11. kvě 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Jojo, já jsem u prvního těhu měla starch pokaždé z něčeho jiného , nejdřív krevní testy, pak se čekalo na výsledky z Budějovic a tak to postupuje a teď když jsou uzlíkové na světě se člověk bojí dál.. :slight_smile: takže to nekončí..
11. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deni325 jj moje slova. nikdy už to nekončí a já teda čekám prvátko :wink: tak ať nám to krásně roste a jsme zdravý a všem ostatním ať se jim to tam uhnízdí a vyrdží 9měsíců :slight_smile:
11. kvě 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle
Jojo přesně tak.. :slight_smile: už, abych to měla zítra za sebou.
Je to tak, už ať tady jsou všechny těhulky
12. kvě 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Zlatí, já měla taky cykly jeden velký bordel - 29 dní, 40 dní, 35 dní, 31 dní, pak se mi to postupně ustálilo na 31 a teď na pravidelných 28 dní asi po 7 měsících, samo, bez prášků a blbostí čili zítra čekám Irmu (mrška), sice se tak vůbec necítím, snad poprvé nemám PMs :grinning:, ale ona si určitě vybere nějakou fajnovou hodinu, u mě tak klasicky ve 4 ráno, jak člověk poslepu hledá vložku, brufen, ten, než zabere, tak je skoro 5 a o půl 6 člověk vstává úplně mimo :grinning:, už se nemůžu dočkat :grinning: :slight_smile: Takže neboj, ono se tělo umoudří :slight_smile:

Jinak ahoj děvčátka, tak 4 volna za mnou, bůůů, ještě tak týden bych potřebovala Proflákali jsme to, pronávštěvovali. V pátek jsme byli na veterině s čiči, doktorka jí brala krev, tak ji to bobiška mojeho bolelo. Bylo mi jí tak líto, doma musela hned dostat mňamku, ale aspoň se zjistí, co jí je (odmalička špatně doskakuje, sedí a třeba z ničeho nic začne lehce třepat hlavou jak v transu, občas má návaly agrese apod., tak doktorka říkala, že to vypadá na endokrynní problém). No večer jsme byli na oslavě od kamarádky, měla 25, Romča krapet přebuřil :grinning: a další den jsme měli další rodinnou oslavu - přítel od mamky měl narozeninky, popřála jsem i mojí mamce ke Dni Maminek, dostala fialky v květináči a čokoládku, bo v neděli nebyla doma , měli jsme výborný obídek, já nepila, páč jsem řídila, aspoň se mi udělalo po pátku líp , a byli jsme na 5D kině, sice 69Kč za 5min (šla jsem se ségrou, jejím a mamčiným přítelem, Romča měl 5D ještě z pátku, tak to radši oželel :grinning:), ale holky, DOPORUČUJU, fakt to stojí za to :grinning: , příště jdu zas :grinning: , no a večer jsme měli ještě zlehka návštěvu kamarádů, v neděli jsme se ještě stavovali dát kytičku i tchýni a večer koukali na hokej (já na Originals se sluchátky :grinning:) a vybírala jsem dovču. Sice se budeme řídit tím, co bude nejlepší last minute a ještě je čas, ale zhruba - Egypt, Řecko, Španělsko nebo Turecko, tak uvidíme, co pak vyjde, dneska si půjdu zažádat o nový pas, než bude na úřadech boom v červnu :slight_smile:
12. kvě 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no asi tak nějak. V pokojíku už jsme perlinku s lepidlem dali. Až bude koberec a nábytek,tak taky vyfotím. Pak postupně zbytek mostrosti. Ale barák máme bohužel u silnice a jezdibokolo traktory, takže zdi trpí a okna....ty Umeju a za týden můžu zase,ale teď to nejde.navíc tu mám 13 oken.nejsem blázen. Tak jsou holt špinavý.
12. kvě 2014 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Ahojky, tak to by náročný víkend !! :slight_smile: Já byla v pátek v práci, ale v sobotu se mi vrátil miláček ze služebky, takže jsem mu uvařila obídek, večer přijeli ségra a brácha, tak jsme opékli maso a v neděli jsme jeli popřát tchýni ke Dni matek. Dneska bych tak potřebovala ještě volno, ať to vše dospím, ale taky bylo fajn. :slight_smile:
Jinak jsem lovila i ovulku, ale neulovila, tak jsem se už nato včera vyprdla a nechám to osudu. :slight_smile:
12. kvě 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia stejně,vzali jsem hypotéku milion.vyměnili okna,dveře,fasáda,kotel,záchod, teď se dělá koupelna. A na kuchyň ještě zbyde, máme 2 generační barák, tak peníze žere. Takže místnosti se budou dělat postupně :grinning:
12. kvě 2014 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aspoň nevidíš to hnusné počasí :grinning:, my jsme u hlavní silnice, takže vím jak na tom jsi, já je mám do hodiny špinavé a to jsme v patře naštěstí :wink:
12. kvě 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle 10 lunarnich měsíců. Když to spočítat na normální, tak je to 9 a půl. I doktorů tehu počítají na týdny. No já jedu už 7 lunární měsíc. To je děs. Zachvili budu rodit.a nedávno byli Vánoce a já cumela na pozitivní test... To je děs jak to letí. Ale strach neměj. Já jsem tehule po 3 a vždy vše oba když ne,tak to šlo zpravit a byl klid.
12. kvě 2014 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no hrozny toto, nevik kdo to vymyslel. Ale co barák bohužel beprestehuji. Takže to člověk musí překousnout a v tehu mít okna se moc nedoporučuje. Když ksouvruxe nahoře, tak by to prý mohlo spustit porod....i když na mě nic nefunguje. Sex,horká koupel,námaha, procházka.... Proste nic a Patu jsem přenášena. Jen u Tynky chtěli 38 tt vyvolat porod.klesali průtoky pupecniky a nenabirala a já se v nocinejak rozrodila, ale slabé, tak bych stejně do porodnice jela. Tak jsem zvědavá teď jestli neporodimdriv v lete. Doufám, že nebudou tropy. Porod v zimě nebo na podzim je luxus, jarnatko mít už nebudu :grinning:
12. kvě 2014 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já kdybych s Teem umyla okna v celém paneláku, tak by mi to nepomohlo :frowning2:, ten se držel zuby nehty, sem posledních 14dní jen šůrovala doma a zbytečně :grinning:, až vyvolávačka ho dostala ven :wink:... hele, já se tvářím, že jsou čistý a jak mi je fajně :wink: a to nejsem těhu :grinning:
12. kvě 2014 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek