• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
Tak holky první krušné ráno nastalo. Objevily se nevolnosti, asi raději už nebudu snídat
12. kvě 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Takže taky super.. a přepadlas ho? :grinning:
12. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Faaakt? Bobku.. no a není lepší se přeci jen trošinečku najíst? Něco z čeho Ti není zle..? Lačný žaludek asi taky není moc fajn, teda prýýý..
12. kvě 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra No jasné, bylo to vzájemné, takže mi to ani moc práce nedalo :wink:
12. kvě 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 me pomahalo dat si susenku hned v posteli...pak jsem mohla trosku fungovat. S prazdnym zaludkem bych sebou sekla.
12. kvě 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra
No nevím, než jsem přičichla k snídani tak bylo vše v pohodě. Jen jsem se odhodlala k čaji a jídlu, šla jsem.. :unamused:
Ale zase na druhou stranu beru to tak, že je vše jak má být. Při prvním těhu, jsem neměla takhle brzy nevolnosti. Tak snad to nebude každé ráno. To bych je tam zítra asi pozvracela
12. kvě 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
Jo, tak to zkusím. Mně ještě bylo řečeno coca- cola, kofola. U toho se rozmýšlím, kvůli kofeinu.. Říká se, že je to na zvracení dobrý. Ale každopádně děkuji za radu, sušenku určitě zkusím. Taky jsem pak nefuknční, ale kvuli malé musím být fit.
12. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deni325 Coca Cola Ti žaludek uklidní, když si ji dáš po lžičkách, tak snad miminku neublíží :slight_smile:
12. kvě 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pobavilo :grinning: : Dnes ráno jsem byl v trafice. Byl jsem tam pět minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka u auta a vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl jí: "Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?" Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě azačala vypisovat další pokutu, za sjeté pneumatiky. Tak jsem ji nazval blbou šlapkou. Tu začala psát třetí pokutu! Tak to šlo dalších dvacet minut. Čím víc jsem ji dráždil, tím víc psala. Mně to bylo ale jedno.Já tam byl pěšky.
:grinning:
12. kvě 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@deni325 ja bych teda do coly a nebo kofoly nesla....nechtela jsem nic riskovat... vzdy jsem si hned v posteli dala nejakou susenku nebo piskot a pak se dalo nejakou dobu fungovat...mela jsem vypozorovqno, ze jsem nesmela dostat hlad...pak mi bylo spatne, ale kdyz jsem porad neco pozobavala tak dobry. Jsem zvedava jak to bude tentokrat az se zadari.
12. kvě 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 jo holka tak já mám celodenní ještě teď :( ale říkám si že už tomu musí být konec :slight_smile:
12. kvě 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok taky to budu dělat :grinning: okna mám čistý, jen přes ně moc nevidím :grinning: já měla s malým taky vyvolanej. Já v den porodu měla skóre 0 :grinning:a porodila jsem
12. kvě 2014 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra
No uvidíme, chystám si dát oběd, tak snad to snesu..
12. kvě 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
No jasně, Každé těhotenství je jiné. Já jsem u prvního měla nevolnosti snad jen párkrát, ale přišly až déle. Teď mi to přijde celkem brzo no.. :slight_smile:
12. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
No to mě zase neděs, já doufám, že to bude krátký jako předchozí :slight_smile:
12. kvě 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 každý to má jinak :slight_smile: tak se neboj :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Jasně.. :slight_smile: Spíš mám nervy z toho zítřka. Jdu na ten uzt, mělo by být vidět srdíčko.. tak uvidíme.. To bych měla být 6+4tt dle uzt, protože dle menzes by to mělo být déle. Ale vzhledem k tomu, že jsem měla ms nepravidelné, muselo dojít k početí někdy déle.. Tak snad už srdíčko bude tlouct.
U předchozího těhu nám srdíčko bylo už v 6 + 2tt
12. kvě 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 neboj se bude. Nám se taky ukázalo v 6+2 krááásně tlouko. :wink:
12. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 no u prvního jsem měla nevolnosti cca od 8tt a končilo to koncem 4měsíce... teď v lednu mi bylo zle od začátku a jak dlouho by to trvalo,to nevím... a te´d uvidíme až se zadaří jak na tom budu...
12. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Děkuji moc za podporu.. :slight_smile: Snad ano, furt si říkám, proč by tomu tak být nemělo. :slight_smile: Zítra dám vědět. Jdu tam hnedle ráno.. Tak se jen modlím
12. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
To je jasné.. Určitě se zadaří brzo ;) a bude všechno v pořádku.. :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 uvidíme snad brzy přejde nemám ani sílu už vstát od ráno do noci zvracim kila lezou dolu jakmile se napiju nebo najim hned to jde ven celý jicen mě bolí
12. kvě 2014 v 16:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nevím co mám už dělat ale od 8.5. trpím nevolností nemůžu do sebe dostat žádné pití a ani jídlo ,když se najim nebo napiju vracím to hned zpátky zhubla jsem už 6kg každý říká že to přejde ale zatím nic :frowning2: .
12. kvě 2014 v 16:44  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal To je mi te lito, ze takhle trpis :frowning2:
Kamaradka take takhle zvracela, nedostala do sebe nic az skoncila na kapackach v nemocnici. To bylo u prvniho tehotenstvi. No druhe sice probihalo stejne, ale uz vedela, ze do sebe musi neco dostat, ze v nemocnici skoncit nechce, tak se vzdy trochu nasnidala, to slo pravidelne ven a pak uz vedela, ze se muze "normalne" najist. Sice to neni nic moc, ale trochu ji to pomahalo, tak to treba muzes vyzkouset.
12. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ta jsi ted asi nejblizsi adept na tehu testy, vid? Jsi kratce po ovu, tak to mas za par. :wink:
12. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak zítra mi držte palce .... jdu pro výsledky z krve a na screening .... doufám že všechno dobře dopadne a že prcek roste jak má. Jdu i s manželem takže se strašně těším na jeho reakci až mimiska uvidí ;)
@mirunkaaal ty jo za tak krátkou dobu tolik dole ?? :-/ to asi není dobrý .... určitě bych to konzultovala s Dr.
12. kvě 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deni325 neboj bude to OK!!! já i teď vždy moje první věta: nevidím srdíčko a ono tam skotačí :grinning: jen jsem slepá.
12. kvě 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal běž k DR. jsou na to speciální prášky/čípky. 6kg je fakt hodně. tak aby to neohrozilo mimíska. Jinak doporučují magneB6 a já teda popíjím colu nebo pepsi páč mi je taky pořád zle,ale pak když si dám opravdu vychlazenou, tak mi je líp.
12. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Tak snad zítra budu na tom podobně.. :D
12. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal týý jo, to je mazec...něco podobného mělaznámá a skončila v nemocnici na kapačkách....určitě tohned konzultuj s doktorem...to není nic dobrého jak pro tebe tak ani pro miminko.
12. kvě 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek