• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia jj asi jsem první na ředě v očekávání... dneska jsem 3DPO a testovat bych mohla teoreticky příští středu, čtvrtek nebo pátek... záleží jak moc budu nedočkavá.
12. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal jééé teď čtu, že píšu to samé jako donia....
12. kvě 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova pěkně si to zítra uží a držím palečky na dobré výsledky!
12. kvě 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak nam sem hod nejakou inspiraci zitra :wink: drzim palce :dizzy_face:
12. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Držím palec, já frčím zítra do popradny :slight_smile: tak taky držte palec :slight_smile: Už se na prtě moc těším :slight_smile:
12. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice teda holky, vam to utika. Nejdriv same cekaji a ted sama poradna :grinning:
No me uz se to taky krati, kdyz nic, tak za 3 tydny mam termin v CARu.
12. kvě 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to jsem na tebe teda zvedava, koho vsechno tu predbehnes. Je to az neuveritelne, jak ten cas rychle leti.
12. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no teda,bereš to Hope. Ale je fakt 2 děti hned jak u mě a 3 nic...já na 3 čekala 3 mesice....šlo to celkem rychle a je fakt,že jsem otěhotněla až co rekl doktor ze jsem prozatím neplodna a hned jsem byla v tom ani nevím jak.tak to uteče jako voda a zachvili se budeš radovat. Pak ti řeknu jaky to je mít 3 deti
12. kvě 2014 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kazdej večer mě silene pálí zaha ani mlikonepomaha! Ach jo.asi nebudu chodit spat
12. kvě 2014 ve 23:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no uvidime jak se dockam, nedockam....bylo by to super kdyz by to vyslo uz tenhle mesic. Byla bych klidnejsi i skrze nastup do prace...ale kdZ ne...tak jeste nekolik pokusu do nastupu bude. Kamaradka co potratila tyden predemnou, nasla minuly teden //. Tak ji zavidim, ale samozrejme ji to z celeho srdce preji!!!
13. kvě 2014 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 paleni zahy se rika, ze t9 je u vlasateho miminka ne?
13. kvě 2014 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny...nemuzu spqt...sousedovi tu steka pes jako prase a ja cucim do tmy..:/
13. kvě 2014 ve 02:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Mlíko ani nepomůže, možná chvilkově, mléčná kyselina způsobuje právě pálení žáhy, zkus vodu s citronem, citron je kyselý, ale vytváří v žaludku zásadité prostředí :slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak na testování hledání // budeš asi sama, já tento cyklus asi bez ovulace, teplota pořád dole, testy už nemám, kupovat nebudu. Tak držím palce, ať // nejdeš !!!!! :slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to je skoda, to je skoda....treba budes prekvapena.
13. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak překvapená bych byla kdyby to vyšlo, to je fakt, ale spíše ne. Uvidíme, další měsíc to třeba přijde.
13. kvě 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahoj holky, :grinning: Hlásíme se z uzt.. Máme krásně srdíčko, dokonce nám pani doktorka dle výpočtu velikosti plodu řekla, že jsme starší. takže nám termín vychází na listopad.. :grinning:
13. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@deni325 tak vítej v klubu listopadovek :slight_smile: je nás tu docela dost :slight_smile: vidíš já ti říkala, že to bude v pohodě!!! Teď v pátek ale budeš myslet na nás :slight_smile: :wink:
13. kvě 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 jo a samo, že gratulujem!!!!
13. kvě 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Jasně, že budu... :slight_smile: Děkuji..
13. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 a tak na jaký týden odpovídáte?
13. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my jsme dopadli výborně, krásně rosteme. Měří 6.5 cm odpovídáme12+6.jsme zdraví, všechno vypadá že se vyvíjí jak má.no a slyšet srdíčko vidět jak se vrtí mává . To byla nádhera...
13. kvě 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monikaklosova gratuluji!!!! a co manžel??? a dělali ti jen venkovní nebo i vnitřní UTZ? a máš fotečku?
13. kvě 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle manžel byl nadšený :wink: Utz mi dělali jen vnější. Prcek nešel moc vidět tak do něj pan doktor pořád štouchal což se mu moc nelíbilo a pořád se vrtěl takže žádná pěkná fotka nesla udělat. Ale ukazoval mi všechno lebku mozek srdíčko ruce nohy nos čelist páteř bylo to úžasné. Zítra jdu do poradny pokud mi bude dělat zase Utz snad bude i foto :wink:
13. kvě 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a bolelo tě to nebo lechtalo? já mám z toho děsný strach, já se u toho směju, tak so bojím, že mě vyhodí :frowning2:
13. kvě 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia holka, kdy začínáme testit? já koukala dnes do kalendáře, a vidím, že jsem už 9DC :wink:... jen je na hovňouse, že má chlap noční a ještě je večer hokej, takže snad o víkendu to rozparádíme :wink: a bude to stačit :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@deni325 holky, to je super, ze mate vse v poradku!!! Uplne vam zavidim ze mate v brisku prdousky :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ultrazvuky neboli :wink:
13. kvě 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tyyyy jo, to to uteklo...uz budes lovit ovulku.
13. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no když hodně tlačí? některý holčiny psaly, že je to bolelo, jak tlačili. No uvidíme v pátek :unamused:
13. kvě 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek