• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@missuulle to nevim...obcas tlacil, ale zadna bolest nebyla. Max, ze ten tlak byl neprijemny. Me tam Vaneska udelala takovou mega bouli a to se nehodilo, tak ji jakoby zatlacil, aby se vratila do spravne polohy...to vim, ze tlacilo, ale nic vic. Nemej strach!!! Jen si uzij to, ze uvidis podrobne mrnouska.
13. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, o víkendu by tam měla být :wink:, přestala jsem měřit, tak se trochu v tom ztrácím, je je blbé, že se s taťkou teď míjíme no, ale o víkendu bude snad u ž doma a příští týden má odpolední, tak snad se najde chvilka na tulení :wink:
13. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok Musí se najít !!! :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to se hezky říká, ale hůř dělá, když je doma antikoncepce dvouletá :grinning:
13. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Aha, no tak to já neznám. :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle ani nelechtalo ani nebolelo ;) hele ja byla tak mimo jen jsem čečela na ten monitor, sestřička i doktor na mě mluvili a já je vůbec nevnímala .... myslím že se fakt nemáš čeho obávat .... ten pocit euforie štěstí ti zatemní mozek :grinning:
@lupinpupin děkuji .... bylo to užasné.... ja jsem tak šťastná, vidět že už to není fazolka ale fakt vypadá jako malý človíček.... no úžasné ja nemám slov ;) A neboj ty už se taky brzo dočkáš. :wink:
13. kvě 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova No super, dopadli jstena jedničku....my dnes v poradně taky úspěšní, už jsme 13+2, je to pěknej macek :slight_smile:
13. kvě 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle Nebooooj, je to nádherný, žádná bolest, krásně si to užij :slight_smile: Ten muj kulihrášek si dnes cucal paleček...mele sebou jak o závod, takže říkala dr. že si užiju :slight_smile:)))
13. kvě 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice tak to je krásné a jak je veliky??? už to chci mít v pátek zasebou!!! a být také v pohodě jak ty i monča, která to měla úspěšný dnes :slight_smile:
13. kvě 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@monikaklosova
no skvele, delate nam tu radost :wink: jen tak dale
13. kvě 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok no ja si rikala, ze prvni test zkusim ve ctvrtek . Kdyz bych brala pondeli jako 1DC, tak by to bylo 11DC. No vzdyt to mame vlastne stejne. Tak asi jo, manzela mam nastesti doma, tak snad se trefime. Pristi vikend jede pryc, ale to uz bude po, tak to nevadi :grinning:
13. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no beru hopem, ono to jinak moc nejde, nemam nac cekat. Myslela jsem, ze mi treba bude dr. posilat na hormonalni profil, manzela na spermiogram, to nikdy nebylo potreba, tak ze to nejaky tyden / mesic potrva, tak aby se to stihalo. No a on me vzhledem k tomu, ze predtim nebyl problem a vzhledem k veku poslal rovnou do CARu. Ze to chce si mysli jen popostrcit (inseminaci) tak uvidim jaky budou mit nazor v Genetu.
13. kvě 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2014 v 17:58  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ono to bude znít špatně ale já to většinou mám ,když jsem doma sam :grinning: a pak jsi připadám jako blazen :grinning:
13. kvě 2014 v 17:59  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle Colu jsem zkousela a ta mi moc nepomáhá ale zjistila jsem že mi dělá dobře káva a to mi dovolil i lékař beru chytré miminko to mi hned doporučili ze začátku :¨)
13. kvě 2014 v 18:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj jsem mu to řikala a v pohodě 19.5 jdu na velky ultr a na nejake vysetreni jinak mam ted vse v poradku :wink:
13. kvě 2014 v 18:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jo tohle dělám když to jde ven tak znovu jim atd...a pořád dokola jak u blaznu :grinning: Ale nejvíce mě dostává to kdyz jsem doma sama a pak si u přítele připadám jako blázen :grinning: Nejvíce mi pomáhá rozpustná slabá káva kterou mi i lékař povolil takže cucám i kávu a střidám všechno pití abych nepila pořád to stejné a jim pořád i když to jde ven :wink:
13. kvě 2014 v 18:05  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Už má skoro osmo centimetrů :slight_smile:
13. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jen s dotazem, existuje nějaký přípravek nebo lék na podporu tvorby vajíček? Jsem v tomhle laik, jen mě to zajímá, jestli se dá něco koupit v lékárně. Vím, že třeba před IVF se nějaké léky píchají, ale to nemyslím. Děkuji. :slight_smile:
13. kvě 2014 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to je krásné :slight_smile: jsem zvědavá kolik budeme mít my. já už chci taky výsledky mít za sebou.
13. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Všechno dobře dopadne, uvidíš :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice přesně tam nic jiného si nepřipouštím. :wink: děkuju ti
13. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok vim presne co myslis...jedina chvilka kdyz mala spi...a verim tomu, ze by zrovna v den kdy by bylo potrebq nejvic snad po obede ani nespala.
13. kvě 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no říká, ale není to tak.U Pati mě palila víc a neměl na hlavě nic
ale teď má hřívu
13. kvě 2014 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra mě pomůže mliko i na kocovinu, když ji jednou za čas mám. A dneska zase mliko a přestala mě pálit.jsem divná :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ultrazvuk fakt neboli :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem včera skončila na pohotovosti, chytla mě šílenaá bolest v krku. Samozřejmě s teplotou.Pan doktor mi řekl, že je to virová infekce. A dal mi jen paralen.
Jenže se mi to ted přes noc rozjelo a já už nemohu ani pít ani jíst, jaká je to bolest a jak mi krk naběhl. všechno mi to vystřeluje do krku. Co myslíte, mám si zajít odpoledne k obvodákovi ? Bojím se spíš kvuli mimísku :cry:
14. kvě 2014 ve 03:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 No jestli nemůžeš hned ráno a do odpoledne tě to nepřejde tak já bych asi šla, nic za to nedáš, třeba ti na to dá něco lepšího :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 04:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 k dr.urcite bez, at se s tim neco dela a ulevi se ti. nejsi prvni ani posledni tehule co by brala treba atb nebo neco jineho. neboj, neco na to existovat musi. drzim palce a dej vedet.
14. kvě 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem dnes 4 DPO a moc jsme tomu nedali- hodně stresu a únavy, tak si myslím ze tenhle mesic to neklaplo a překvapivě me to zátim tolik netrápí... Tak jsem zvědavá jestli se nejaký pocit smutku dostaví při MS. Holt bude muset byt víc letního milování :slight_smile:)
14. kvě 2014 v 08:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek