• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
Ahoj holky,tak vám děkuji. Odpoledne si tam zajedu, už jen pro jistotu. Brala jste některá v těhu paralen ? Těch atb se bojím, ale takhle nejsem schopná se postarat o malou, jen se postavím udělá se mi zle a sekla bych sebou. Navíc se mi chce furt zvracet a jídlo ani pití do sebe nemohu dostat.
14. kvě 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Tak to máme stejně, já tentokrát asi ani ovulku neměla, takže to taky neklaplo a taky se tím už netrápím. Ale jak píšeš, uvidíme , jestli zase budou slzy jak přijde MS. :frowning2:
14. kvě 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky tak já jsem dneska 29 dc a mrcha nikde... navíc už mě přes týden dost bolí prsa a podbřišek asi jako před ms a včera jsem po ránu dokonce i zvracela.... asi nějaká falešná březost si myslím... no ale jestli ta mrcha příjde asi budu zase hodně smutná. Zítra po ránu testuji tak dám vědět jak jsem dopadla. I manžel se těší že by to tentokrát mohlo vyjít.... no tak uvidíme. zase mám žaludek jako na vodě... no tak zítra držte palce. těším se a děsím zároveň vždyť to znáte. zatím se mějte
14. kvě 2014 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, takže mi včera začali další měsíc snaženíčka, takže jsem zvědavá, jak to tentokrát dopadne... :slight_smile: pátek se pomale, ale jistě blíží a s tím i spojená návštěva u nové paní doktorky, takže se docela i těším, což se mi v životě snad ještě nestalo... kladu velkou naději, že mi nějak poradí co a jak... a co vy? nějaké novinky? " ¨nestíhám vše pročítat " :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Ahoj, to je fajn, že se těšíš. Si popovídáš s paní doktorkou, poradí a třeba budeš více v klidu. Jinak u mě nového nic, čekám MS příští pátek cca, takže ještě času dost. Dnes jsem zase začala nějak špinit, uvidím, co z toho zase bude. Už mě to neba. :frowning2:
14. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf a neměla si jít taky k paní doktorce, teď někdy? nebo se mi to plete??? těším se tam jen z jednoho důvodu, že paní doktorka bude určitě lepší než ta co mám... a bude se mnou něco řešit a né jak ta moje... uvidíme, uvidíme... já teda malilinko ještě " krvácím/ špiním " ale včera jsem se neudržela a musela jsem na toho mého chlapa vlítnout... :grinning: :grinning: :grinning: takže my ještě na snažení a ovulku máme ještě asi čas... každopádně jsme včera asi něco u mě poštrachali, protože mě dneska sem tam pobolívá podbříšek, jak kdybych to teprve měla chytnout... moje tělo je fakt záhada...
věřím, že Tě to nebaví... :frowning2: mrzí mě, že se zrovna Tobě nedaří, je to na prd... já si stejnak myslím sama za sebe, že se Vám zadaří na dovolence :wink: :wink: :wink: takže na Tebe budu myslet a pak chci vidět u Tebe // a bude to :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Měla jsme jít min.středu, ale zrušila jsem to. Děkuji, snad se zadaří na dovči, taky bych to brala, mimi na jaře... uvidíme, jak to vše dopadne. Tobě taky přeji,ať se zadaří a // budeme mít obě. Ne obě, všechny snažilky tady !!!!!!!!!!!!! Všechny si to zasloužíme!
14. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf Budete, neboooj! :slight_smile:
14. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf aha, tak jsem si to pamatovala dobře :slight_smile: :slight_smile: to nebude snad, to bude tak, že se zadaří :slight_smile: :slight_smile: my dovolenou na konec asi mít ani nebudeme, takže taky super.. no co, alespoň budeme mít hotovej barák snad... já to lehce nechávám taky osudu, přestala jsem brát kyselinu a říkám si, až se zadaří, tak se zadaří a hotovo... :slight_smile: zatím jsem v klidu, protože mi MS skončila, ale až ji zase budu očekávat, tak budu nervozní.. to je hrůza fakt.. :unamused: :unamused:
14. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra chtěla si napsat " BUDEME " :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Néé, píšu to správně, BUDETE :grinning: :grinning: :sunglasses:
14. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Tak když děláte rekonstrukci baráčku, tak penízky potřebujete tam, to je jasné. Pojedete až budete mít hotovo na odpočinkovou. :slight_smile: Já už taky netestuji, Femibion beru jen když si vzpomenu a jinak nic, neměřím. Hrůza to je, to máš pravdu, ale ono to vyjde, věřím tomu. :slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deni325 asi bych zasla...pokud to bude mozne napise ti penicilin...ten jediny z atb se muze v tehu. Nebo aspon z mejch zkusenosti mi moje doktorka vzdy poradila lip jak na pohotovosti. A na bolest v krku muzes cucas septisan.
14. kvě 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa jeee tak ja nejsem sama co bude pristi tyden testovat. Ja jsem 5dpo :grinning:
14. kvě 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra počkej, počkej, něco co bych měla vědět? Vám se snad už zadařilo? nebo jak to mám chápat? :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Jop, jsem 4+1 (začínám 5. tt) :slight_smile:, mimís má 2-3týdny :D :slight_smile: Jinak to je ještě čerstvý test z předevčíra :slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@senoritapetra no nekéééééééééééééééééééééé, tak to je mazeccccc, veliká gratulaceeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Mi to povídej, a já si vesele plánovala dovču v Egyptě :grinning: no.. tak asi ne :grinning: Děkuju :slight_smile:
14. kvě 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin hele, my máme dny po obědě nespí :frowning2:, ale teď je to stejně jedno, pač taťka spí do čtyř, že :frowning2:... ale furt doufám, že fakt bude o víkendu a budeme mít v noci klid, teda pokud mi nebude někdo o půl druhé ráno vyprávět básničky :grinning:
14. kvě 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin
Ten zkouším, ale nic. AKorát mi krk oteče ještě víc. z krku mi to vystřeluje do uší, tak mám strach, aby z toho nebyla angína. Manžel ji měl před týdnem..
14. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja teda snad vydrzim a testovat asi ani nebudu :slight_smile: al uvidíme no..
14. kvě 2014 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pridavam foto. Jen mi bylo řečeno ze mám pozitivní protilátky na toxoplazmozu. Což mě vyděsilo a pul dne jsem probrecela. Pak jsem ale znovu volala dr. A prý to znamená jen to ze jsem se setkala s nakazenym zvířetem. Samotnou nemoc nemám. Dělala mi teda další kontrolní odběry a příští víkend mám volat pro výsledky. Tak doufám ze bude vše v naprostém pořádku....a doktorka ví co děla
14. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova Bude to dobré, Moni, neboj!!! Jsou to jen protilátky, nejsi nakažená, to by bylo horší. Popřípadně to vyřeší na infekčním, ale bude to dobré! Jinak jsou normální bolesti v podbřišku ze začátku těhu? Mi to střílí všude možně ve vlnách, jakože 3 hod oka, pak zas, pak klid a zase třeba na vaječníku, pak na druhém, tak snad bude vše ok. Zítra mám první kontrolu, mám z toho vítr :confused:
14. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra děkuji za uklidnění, já doufám .... nejdřív jsem byla hrozně vyděšená ale snad to bude ok.... co jsem si četla tak pokud jsou pozitivní jen protilatky nemělo by prckovi nic hrozit a Dr. tvrdila že mám pozitivní jen to .... tak snad !!! jooo pokud to není nějaká velká bolest tak myslím že jo.... mě podbřišk pobolívá pořád cítím ruzné tlaky sem tam mě někde píchne ;) myslím že je to normální
14. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Určitě to bude ok. Protilátky jsou v pohodě, miminku by ublížit neměly. Ne ne, velká bolest ne, spíš jako by trošku na mrchu a pak to zas přejde, nejvíc to píchá, jak si třeba lehnu a jen na jedné či druhé straně. To bude asi roztahování dělohy, ne?
14. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra já myslím že asi jo.... prostě se to tam všechno dole připravuje na to jak mimi poroste ;) buď v klidu. Pokud se fakt nejedná o žádnou hroznou bolest tak bych se nebála ;)
14. kvě 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak jo :slight_smile: A myslíš, že zítra Dr už něco uvidí? Budu 4+3 :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra no já byla v 5+4 a byla vidět jen maličká šmouha ... takže možná je to brzo na to aby šlo ještě vidět ale prý záleží i na kvalitě přístroje a zručnosti Dr. ..... každopadně držím palečky ať už něco vidět je ;)
14. kvě 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No začínám pátý týden, to by mohlo být snad něco málo vidět :D nebo mi vezme krev?
14. kvě 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Pobolívání je normální....já se cítila, jako bych to měla dostat každou chvilku...a pořád se chodila koukat jestline krvácím a dnes je z toho 8cm macek :slight_smile: užívej si to, moc gratuluju :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek