• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@senoritapetra těžko říct pokud nic moc neuvidi tak ti asi vezme krev ;) ja byla po první kontrole uplně zklamana ... protože jen rekla že tam neco vidi těhotna tedy asi sem a at prijdu priste .... nic vic .... ale pak už dobrý ;)
14. kvě 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Jo jo, asi něco takového přesně :slight_smile: To jsem se uklidnila :slight_smile: Děkujuuu :slight_smile:
@monikaklosova No jsem zvědavá :slight_smile:))
14. kvě 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím od doktora, tak mi napsal atb Penbene, prý to je šetrný a nedostane se to k miminku.. že to na jeho vývoj nemá vliv. Tak jsem na jednu stranu ráda a na sruhou stranu mám vztek, že když jsem byla na pohotovosti, tak mě muj dr. odsekl, že to nic není a měla jsem brát 6 krát denně paralen
14. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra hele, kde jsi k tomu prisla ? :grinning: nejak nam tu neco uniklo, nebo jak. No testik krasny, ale ani jsi neavisovala, ze by se neco snad mohlo dit, nebo?
No kazdopadne ti to moc preji a gratuluji :wink:
14. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 tak to je dobre, ze ti neco dal, ono se ti ulevi
14. kvě 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jsem taky ráda. Doufám, že to co nejdříve zabere a budu ready. Zítra hlídám tříměsíční miminko, tak to budu mít s tou naší princeznou veselý, aspoň se zacvičím až budeme mít to druhé doma. Ale má být prý pěkně hnusně zítra a snad i pozítří...
14. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra také ti moc gratuluji!!!! a myslím si že 4+3 že moc vidět nebude. a pak nám sem hoď fotečku. :wink: hezky si vše užívej těhulkování a žádné stresování :wink:
14. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takový dotaz. S přítelem se už cca 4 měsíce snažíme o mimíska, teď naposled byla mrška 20.4. a pak vyšla ovu na období mezi 1.-4.5. tak probíhalo tulení a poté taky, ale už ne v takové frekvenci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už minulý týden se mi nafoukly prsa, začala jsem být unavená a bylo mi nevolno od žaludku. Nejlepší vtip je, že mrška dnes dorazila. Tedy jaksi brzo, pokud to mrška je. Teplotu jsem měřila včera, byla 37.8, dneska 37.4. Pořád nad 37. Hlava se mi točí pořád a prsa pořád stejně nafouklá :slight_smile: :slight_smile: TT jsem dělala v sobotu, nic, dnes ráno, nic.. tak nevím, mám doufat, nebo ne.
14. kvě 2014 v 19:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Zlatí, vůbec, já si totiž nebyla moc jistá, tak jsem to zatím nepublikovala, ale zkoušela jsem testů několik a všude dálnice už den před ms, digital ukázal, že má mimís 2 týdny :grinning: a kdy, to se mě neptej, já si vesele plánovala dovču do Egypta, zítra jsem měla jít původně na gyndu, že donesu výsledky ze spermošgramu a domluvím se, co dál.. no.. :grinning: A myslím si, že vím, kdy se povedlo :grinning:, my jsme měli abstinovat 3-5 dní, jenže já to nevydržela jeden večer nějak a Romču šrubla.. takže ze 3-5 dní vznikl 1 a čtvrt dne :D, i tak výsledky výborné.. a to si myslím, že asi VYŠLO :D děkuji :grinning: No a jinak mě napadlo zkusit test, když jsem neměla vůůůůbec žádné příznaky pms, žádná bolavá prsa, nafouklé břicho, poďobaný obličej a nálada na píp.. a v podbřišku to tak různě střílelo, ale ne jak na mršku.. tak jsem to jen tak zkusila prostě, vůbec jsem s tím nepočítala, když jsem na ten papírek čůrala :grinning:
@missuulle Děkujiiii, no já doufám, že mi vezme aspoň krev :slight_smile:, to by měl, ne? :slight_smile: Nebo zkontrolovat aspoň, jestli je sliznice dostatečně vysoká :slight_smile:?
14. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak určitě se na tebe podívá a popřípadě vezme krev. takže buď v pohodě :slight_smile: a pak nám napíšeš tu krásnou zprávu ještě jednou :slight_smile:
14. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Já se hlavně modlím, ať je vše oka, bo jak mě občas pobolívá v podbřišku, tak furt lítám na wc, jestli nemám mrchu, asi tomu pořád nevěřím .-D :slight_smile:
14. kvě 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra velká gratulace k mimískovi tak ať je vše v pořádku a doktor zjistí dobré zprávy, doufám že se k tobě zítra konečně s tou dálnicí připojím :slight_smile:
14. kvě 2014 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra měla jsem to uplně stejně a to až asi do 10tt teď užb mě tak břícho nebolí, ale taky jsem měla strach a teď zas mám nervy ze screeningu pořád samé nervování. Po testu jestli to potvrdí doktor, pak jestli je srdíčko ,.. atd atd.. atd... už to nekončí :grinning: ale jsem za to ráda. a moooooc
14. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Děkuju, snad bude vše oka :slight_smile: a plivu všude těhu bacily!! :slight_smile: Dej pak vědět výsledek! :slight_smile:
14. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle No toto :grinning: a pak že má být těhule v klidu, že? :grinning: :sunglasses: Já se snad poprvé nemůžu dočkat gynekologického vyšetření .. :grinning:, ale to je asi normální, že? :grinning:
14. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jj je to normální. když si vzpomenu na sebe ... tak se musím sama sobě smát. jj máme být v klidu,ale přitom to jsou samé stresy. ale teď mám asi největší strach. tak doufam, a věřím, že v pátek tu budu jásat a budu šťastná a konečně už něco na mimíska koupím, řekla jsem si že dřív než po výborných výsledkách screeningu nic nekupuji a plošně nehlásím, tak to ví jen rodina a ostatním to vytroubíme v pátek :grinning:
14. kvě 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajulii Ahoj, tak pokud byla ovulace 1-4.5. tak mrcha přišla uplně normálně načas a ne brzo.Jako zkus ještě test za týden, ale nevím no.
14. kvě 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co, holka? Me boli vajecniky teda pekne, jsem cely den protivna a bez nalady. Zbyl mi z minula jeden ovu test, tak jsem ho udelala uz dnes a zatim slaba carka, tak se to ale asi uz pripravuje. Jsem ted mesic bez Nosifolu, tak uvidim jak vyjde tento mesic s ovu a event. zda se zadari. Mam pak posledni baleni ovu testu, posledni jeden tehu test a posledni cyklus pred CAR, tak by se to mohlo vse vypouzit a ze pak uz nebude potreba :slight_smile:
14. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, ja krome toho, ze jsem naladova zatim dobry, o brichu nevim, zatra zacnu testut, ale cekam ji az v nedeli/pondeli.... jo kecam, mam vlhko v gatkach :grinning: ....tak se drz a uz se tesim az budeme lovit jine // :astonished:
14. kvě 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, diky, tak to se tesim, ze budeme lovit spolu. Tak kdyz na to budeme dve, treba je konecne ulovime :dizzy_face:
14. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.rodina.cz/clanek4126.htm VELMI ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK O VLIVU LÉKŮ NA ZNAKY PLODNOSTI
14. kvě 2014 ve 22:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mám radost, že nás přibývá. Ty, které jste těhulky - máte vybraný kočárek??jako, zda jste už něco sondili? my budeme mít tento týden velký ultrazvuk ve 22. týdnu, tak se začínám poohlížet:o)
14. kvě 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle No u nás to ví zatím Roman (manžel), ségra, mamka (ta to vytroubila příteli a tetě :grinning:) a taťka.. no a vy, ale my si tady hlásíme všechno, že :slight_smile: A jinak na oblečky koukám, ale zatím nic nekupuju, třeba to nemusí vyjít, ale modlím se, ať mi Dr těhotenství potvrdí :confused: :dizzy_face:
15. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jako myslis, ze ty carky prekecame :stuck_out_tongue_closed_eyes:,bylo by to fajne a musime doufat :wink:
15. kvě 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa tak ja bych mela dostam MS cca ve stredu max tak v patek. Takze chci testnout az tak nejak pokud nedorazi a jestli vydrzim.
15. kvě 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra teeeda to je novinka. Gratuluji!!! Kdyz dr. nic neuvidi tak te objedna treba na pristi tyden nebo za 14dni aby videla i srdicko...
15. kvě 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkujuu :slight_smile: No, kromě občasných bolestí podbřišku mi nic není, je to normální? Mám strach, aby bylo všechno v pořádku :confused:
15. kvě 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 je fajn, ze ti napsal atb. Nastvana bych byla uplne stejne jako ty. Me v prosinci s tim pasovym oparemna pohotovosti taky dal jen neco na bolest a zadne antivirotika mi nenapsal. Az druhy den normalni doktor mi je napsal a zdesik se jak to na pohotovosti zanedbal...
Jen se ti teosku divim, ze s takovym moribundusem budes hlidat tak male miminko. Mela bych velky strach aby ho nenakazila.
15. kvě 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jj je to uplne bezne. Nekdo nema ani to, nekdo zase uz zvraci a je neschopny delat cokoliv. Neboj dnes ti doktorka rekne co a jak...treba uvidis aspon dutinku...
15. kvě 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držte mi pěsti, prosím prosím, aby mi to dneska DR potvrdil a bylo vše v pořádku! Mám z toho trošku vítr :confused:
15. kvě 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek