• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@senoritapetra Bude to v pořádku !!!!!!! Držím všechny palce !! Potom dej vědět, jak jsi dopadla.
15. kvě 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Určitě dám!! A děkuji :-* :dizzy_face:
15. kvě 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já tu ségru zabiju..... čekám tu na ní už hodinu s udělaným těhotenským testem... ach jo škoda že si to nezkouknu sama. až se ta kravajzna konečně objeví a řekne mi jestli na něm něco je dám vám vědět holky :(
15. kvě 2014 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jste tu některá snažilka se syndromem PCOS ?
15. kvě 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak prej bílo :( no dyť jsem to říkala falešná březost... tak ať už ta mrcha dojde... jestli nedojde do soboty zkusím test ještě jednou ale myslím že dřív nebo později dorazí , ach jo tak asi deváté kolo no a my jsme tolik chtěli dřevěnýho koníka :( no tak snad bude alespoň dřevěná koza no :slight_smile: jestli vůbec...
15. kvě 2014 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra vše bude v pořádku, neboj :slight_smile: a dej pak vědět :wink: :wink:
15. kvě 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Já tušila, že jsem těhu, když mi právě vůbec nic nebylo, žádná prsa, žádné nafouklé břicho, nálada v klidu.. zkrátka jsem se necítila jako každý měsíc na ms :slight_smile:, a to člověk hledá příznaky jak prdlý, že? :grinning: neboj, zadaří se :slight_smile:
15. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 já mám kočárek po dcerce, tak ho jen vyperu. Je jako novej,dcera už do něj nechce, tak až bude teplo, začnu vše připravovat. Přece jen 25 tt a můžu rodit o něco dřív.podle dělohy bychvrekla, že nejdyl 38 tt začnu rodit i sama.protože mě tvrdne břicho. Jak mám hořčík,tak je to lepší.
15. kvě 2014 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra běžné to je,prsa mě teď boleli až po 8 tt nevolnosti taky tak nějak.taky když dr řekl,že jsem těhotná, tak jsem se těhotné necítila :grinning: zato teď,bříško roste,prsa nality, tvrdý a bolavý, pálí mě zaha,mliko na litry, ale pomůže....
15. kvě 2014 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja to mám dostat taky vpátek, mám trochu kratší cykly ... Tak si pak napíše, ale pochybuji ze by z toho jednoho milování 2 dny před ovulaci něco bylo. Akorát máme ted s manželem fakt fofry a holt nezbývá energie. A ja se nechci milovat na povel ( teprve 4.cyklus) uvidíme co budu psát za par měsíců :slight_smile: jinak me teda vždycky 5 dni před MS začínají bolet prsa, takze myslím ze poznám dřív jestli se něco děje :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Já taky čekám mrchu příští pátek, tak jsem ráda, že nebudu čekat sama. :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no tak to už jsme tři :slight_smile: tak holky aspon jedne to musí klapnout!!!
15. kvě 2014 ve 12:36  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a holky tak jsme zjistila, ze v červenci kdy jedeme na dovcu mám mít přesně uprostred pobytu MS, takze v cervnu to snažení budeme muset vzít fakt vazne :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 12:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa No kéž by, já teď ale asi určo ne, neměla jsem tento měsíc ovulku. :frowning2: Takže buď ty, nebo @lupinpupin
15. kvě 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf za to ja měla ovulaci fakt bolestivou :frowning2: minuly mesic jsem si dokonce chvíli myslela ze je to slepak a pojedu na pohotovost až pak mi došlo ze to bude asi ovulka
15. kvě 2014 ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa Fakt ?? Tak já neznám, jen mě teď trochu bolí vaječníky, podbřísko... asi se připravuje na příchod, mrcha jedna :grinning:
15. kvě 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa 2 dny před Ovulku, když jsme se milovali, tak se mi z toho narodila dcera. Spermie vydrží 2 dny čekat úplně v pohodě, holky jsou odolný. Kluk musí oplodnit vajíčko hned.teď to u nás vypadá na holku a to něco bylo 3 dny před Ovulku a jsem těhotná... Možná 4 dny.někdo uvádí,že vydrží až 5 dní. Tak to vidím.zase na holku.když jsem otehotnelavs klukem, tak hned teď den při milování. Za mě to sedí, že holky musí na vajíčko čekat :wink:
15. kvě 2014 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf ze by už tak brzy.? No mozny to je, mne ted konečně par dni nic neboli :slight_smile: akorát trochu žaludek ze stresu
15. kvě 2014 ve 12:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak uvidíme :slight_smile: bylo by to fajn mít doma děvčátko, o když manzel by radši kluka
15. kvě 2014 ve 12:55  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jak to poznáš, žes neměla ovulaci???
15. kvě 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladaaa a jak se zatim cejtis? Me nic neni nic necitim...jen neustale vlhko... zatim ani zadne spineni pri hnizdeni jako v lednu...ale u Vanesky jsem zadne spineni a ani priznaky nemela...az v 8tt me zacalo bejt blbe.
15. kvě 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@cokoladaaa ja jsem o ovulce taky vedela...bricho bolelo az js3m si rikala jestli neni zase dvojita....my se tulili 2dny pred ovu a v den ovu... v lednu to stacilo...tak uvidime co tentokrat.
15. kvě 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga ja ovulku poznam podle hlenu, bolesti v podbrisku a ujistuju se ovulacnima testama. :wink:
15. kvě 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já jsem ovulku měla asi vždycky, hlen moc nepoznám, podle všech je průhlednej jako vaječný bílek a táhlej, a já mám jasně bílej hustej, ovu testy si už nedělám, a bolesti v podbřišku mám každý měsíc na jiný straně.... Ale výsledky se nedostavují - těhotenství už 6 měsíců nikde :frowning2:
15. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jak jsem psala, nic me neboli, mám trochu bily výtok ale ten jsem par dni po ovulaci měla i minuly mesic. Jinak mi je špatně od žaludku, ale to je z nervu. Proste se cítím totálně netehu. Na připadne spineni z hnízděni by bylo stejně ještě brzy ne?
15. kvě 2014 ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v den ovu jsme chtěli taky, ale zavíraly se mi oci a nechtěla jsem to lámat přes koleno..
15. kvě 2014 ve 13:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
A myslíte ze je lepší dva dny před ovu a den ovu nebo den před a po ovu?
15. kvě 2014 ve 14:01  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Dělala jsem si ovu testy a teplota je taky pořád nízko, ani žádný hlen, výtok, nic.
15. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Aha, no to je zvláštní, tak ať ti MUDr. napíše nějaký ty hormonky ne?
15. kvě 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla holky na tom velkém ultrazvuku ve 22. týdnu a vydržela jsem nenechat si říct co čekáme:o) ale te´d jsem zvědavá:o)
15. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek