• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lenkasaf Neházej flintu do žita, já ji neměla ani podle folikulometrie...a podívej 14 TT :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenkasaf hele a zkoušela si ten pověstný Gynex? Ja ho teda beru na stitnou zlazu a cítím se pocitově lepe... No a pak bylinkove čaje. Vyzkoušela bych 3 mesice pravidelného užívání a pak už bych si taky nechala pomoci u lékaře
15. kvě 2014 ve 14:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga No minulý měsíc jsem měla krásnou dálnici. Teď to nechávám být, jsem domluvená s Dr. že po dovolené v létě k ní zajdu a budeme to řešit, teď na to nechci myslet, chci si užít léto bez hormonů. Ani ona mi je nechtěla přes léto cpát.
15. kvě 2014 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice Tak já flintu do žita neházím, jsem tentokrát docela v klidu, vím, že po prázdninách jdu k Dr. kde to budeme řešit a to se už určitě podaří, takže v klidu jsem. :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Dříve nebo později to přijde samo :slight_smile: hlavně se nestresuj :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa Jj, Gynex jsem užíval min. cyklus a právě jsem asi díky němu měla na ovu testech krásnou dálnici, takže vím, že ovulka proběhla. Ještě tam mám trochu, tak ho začnu užívat po červnové MS, jedeme pak na dovču, tak by se tam mohlo zadařit.:wink:
15. kvě 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa jde o to co chceš. Kluci sevrodi když k oplodnění dojde v den ovulace a holky jsou když se na to skočí tak 2 dny před Ovulku. Mam to vyzkoušené. Už mám páreček :grinning: takže je jedno, kdy bude sexik, jde o to jaký chceš pohlaví :wink:
15. kvě 2014 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak Dr zatím viděl jen žloutkový váček, asi je fakt brzy, test ukazuje 2-3 (jsem se po prohlídce zkrátka musela ujistit, že to nezmizelo :grinning:) a objednal mě zítra ráno na krev, v út na kontrolu, tak jsem zvědavá :slight_smile: Ale prý to vypadá dobře, děloha hezká, nacucaná :grinning:
15. kvě 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 ono to tak jednoduche s tim pohlavim nebude, muj gynekolog ma 3 holky a vzdy rika, ze kdyby to bylo tak jednoduche, tak to ma jinak :grinning: Ono to zrovna ten mesic co vyjde snazeni muze byt o den posunute a uz je to jine pohlavi. Takze to clovek zase az tak nevykouma. Ja bych treba taky ted chtela holcicku, kdyz uz bych si mohla vybrat, ale abych kvuli tomu sexovala jen ty dny pred ovu, aby to jo vyslo, tak to zase ne. Hlavne, kdyz to vyjde a bude vse ok, to myslim vseobecne u vsech, ze.
15. kvě 2014 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra Ahoj, tak to je dobře, gratuluji a užívej si to !!! :slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra no super, tak jsi urcite klidnejsi. Ono to tak je, poprve potvrdi, ze je to tehu a hlavne, ze je to v deloze a pak proste priste vidi srdicko. Lepsi nez cekat a furt si rikat jestli to je pravda a hlavne se nervovat, jestli to neni mimodelozni. Tak je lepsi jit na dvakrat.
Me tenkrat u syna rikal, ze to tam na to sice vypada, ale ze tehu testy jsou v tom pocatku presnejsi, takze jestli mi to ukazal test, tak budu :grinning:
15. kvě 2014 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja kdybych nemela klasickou MS tak si budu rikat, ze snad jsem. Furt jsem unavena a spala bych, ale to je u me asi tou stitnou zlazou, dr. se me na kontrole vzdy pta jestli nejsem unavena, ze by mi event. zvysila davkovani. Jdu tam ted v cervnu, tak uvidim co se mnou vymysli dal, kdyby se do te doby nezadarilo. Furt si rikam, jestli to na to muze mit az takovy vliv, kdyz prasky beru asi 5 let a mam odbery vzdy v norme.
Taky me dnes cely den boli hlava - to bude asi zase z vysokeho tlaku, trpim na tyhle vykyvy pocasi.
No a bolest vajecniku patri k blizici se ovulaci.
No jsem vylozene na pohodu a svezi :grinning:
15. kvě 2014 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Čoveče, klidnější bych byla, kdybych tam tu bublinku už viděla :grinning: Ale jako myslím si, že určo jsem, testy to ukazují, že.. kor digitální :slight_smile:, ten mi vždycky ukázal jasný výsledek :slight_smile: Mimoděložní to snad nebude.. :confused: Jsem zvědavá, jakou hodnotu hcg budu mít :slight_smile:
15. kvě 2014 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Leni, zkuste plánovat něco, co by mohlo mimčo "překazit" :grinning: Ono jak se někam hodně těšíš, jako třeba já na šnorchlování do Egypta, tak bum :grinning:
15. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra já ti říkala, že to pozná podle ohnatu. Hlavně že to je tam kde má a gastacni váček je jen u těhotenství :grinning:
15. kvě 2014 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já to nezkoumala.jen vím,že u kluka jsem otěhotněla v den kdy jsme do toho busili a kluk a u holky 2 dny před Ovulku a je to holka :grinning:
15. kvě 2014 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 No pohmatal a řekl, že asi jo no :slight_smile:, že to tak fakt vypadá. Zítra ta krev a dle toho se budeme odvíjet dál, ale už mě objednal na příští úterý, to nevím kolik budu.. jestli 5+0? 5+2? nevím jak to počítat :grinning:
15. kvě 2014 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga bilej hlen neni plodny hlen :unamused: . Pokud si delala testy, tak urco vis kdy je priblizne. A to ze boli bricho pokazde na jine strane je tim, ze se ti stridaji vajecniky...pokazde se ti uvolni z jineho :wink:
15. kvě 2014 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cokoladaaa no klidne by uz hnizdeni mohlo byt...v lednu jsem ho mela 7dpo. Ja mam taky bil3j vytok...porad vlhke kalhotky. Jinak nic. 2a3dpo jsem mela v puse jak kdyz cucam hlinikovou lzicku, ale to pochybuju ze muze byt priznak a hlavne je blbost tak brzy. Ono je to asi jedno jestli se tulite 2dny pred a v den ovu a nebo den pred a den po ovu. Oni spermie v zenskem tele vydrzi 2-8dni...ale zalezi chlap od chlapa...takze teoreticky by pri tuleni ob den melo byt vse ok
15. kvě 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 tak to ti moc fandim!!! Je krasne nevedet co cekas. Mela jsem to tak u male a v okamziku kdy jsem se dozvedela ze budu mit plqnovany CS, tak jsem si rikala, ze kdyz by jsme vedeli co cekame, tak uz nebude prekvapeni.takhle jsme sice vedeli kdy se narodi, ale furt jsme meli moment prekvapeni, ze na nas vykoukla holcicka a ne kloucek jak vsichni rikali :grinning:
15. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra hele co jsem v lednu studovalq kdy je co priblizne videt na UTZ tak tam lsali, ze 21dpo je uz videt tehotenstvi a zhruba 28dpo je videt srdicko...samozrejme, ze kazdy to ma jinak, ale ted to u me sedelo. Hlavne., ze videl vacek. To je na dobre ceste :wink:
15. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo, to s tebou souhlasim, ten okamzik kdy ti reknou na sale co to je, je neopakovatelny. Ja to poprve take nevedela, i kdyz mi vsichni rikali, ze to bude kluk, tak me to ale vubec pak neprekvapilo. No a Nicolku jsme si nechali rict, protoze jsem si moc prala holcicku a mela jsem to jako ze za "odmenu" po odberu plodovky.
No a ted, pokud se zadari, bych rada, abychom to vydrzeli to nevedet, je to fakt krasne a stane se to parkrat za zivot, ze je takove napeti a prekvapko, tak bych to chtela jeste zazit. I kdyz je to velike lakadlo, kdyz to dnes temer s jistotou dokazi urcit.
15. kvě 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ano, lakadlo je to obrovske....me to taky laka, ale ten krasny okamzik, ze to je holcicka je nezapomenutelny!!! Vybavicku jsme poridili neutralni, stejne jsme chteli dve deti, tak aby se to vyuzilo poradne i na druhe kdyz by bylo jine pohlavi...
15. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No doufám, že to vydržím. trochu jsem se modlila, aby to vidět nebylo samo o sobě:o)
15. kvě 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 jj chapu, je to velke pokuseni :grinning:
15. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem babou :grinning: morče Nikitka porodila 2 mladatka
15. kvě 2014 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin no manžel není nejmladší a dříve nežil zrovna nejzdravejsim stylem. Ted co jsme spolu 4 roky, tak tedy žijeme fakt zdrave, takze těžko říct jestli ma nejaky vytrvalce ... No snad jooo :slight_smile:)
15. kvě 2014 ve 21:31  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jste dobre, ze si to nenecháváte říct! To ja to budu chtít vědet - aby se manžel smiril s tím, ze to bude holka :slight_smile:) a ja abych se mohla smířit s klukem :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 21:33  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jinak ja na sobě na rozdíl od minulého mesice - to jsem porad behala na záchod a den před MS mi nabehly úplne modre žily na prsou a bolel me podbrisek k tomu hustý bily výtok - ze už jsem si skoro myslela ze jsem v tom - tenhle mesic nepocituji zatím nic :slight_smile:))
15. kvě 2014 ve 21:38  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra hele, sis vymenila fotku :wink: ted me to bude mast, ktera ze ty jsi, uz jsem si zvykla na tamtu :grinning:
15. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek